/ Головна / Новини / Одеса підтвердила найвищий рівень інвестиційної привабливості


Розміщено: 29.05.2018 14:23:04

Одеса підтвердила найвищий рівень інвестиційної привабливості

Агентство «Кредит-Рейтинг» підтвердило кредитний рейтинг Одеси на рівні uaАА-, рівень інвестиційної привабливості - uaINV5 (найвищий рівень)

25 травня 2018 року рейтингове агентство «Кредит-Рейтинг» оголосило про підтвердження довгострокового кредитного рейтингу Одесі на рівні uaАА-. Прогноз рейтингу - стабільний.

Рівень інвестиційної привабливості міста Одеси підтверджено на рівні uaINV5 (найвищий рівень інвестиційної привабливості).

Кредитний рейтинг ґрунтується на результатах аналізу економічних та фінансових показників за 2017 рік, даних про демографічну ситуацію, стан ринку праці, інформації відносно боргових зобов'язань міста, наявної в розпорядженні комунальної власності та перспективних планах на майбутнє.

Позичальник або окремий борговий інструмент з рейтингом uaAА характеризується дуже високою кредитоспроможністю, порівняно з іншими українськими позичальниками, або борговими інструментами.
Знак «-» означає проміжну категорію (рівень) рейтингу відносно основних категорій (рівнів).
Стабільний прогноз вказує на відсутність на поточний момент передумов для зміни рейтингу протягом року.Фактори, що сприяють підвищенню кредитного рейтингу:
• високий рівень бюджетної забезпеченості міста: обсяг доходів бюджету м.Одеси без урахування трансфертів у розрахунку на одного жителя у 2017 році перевищував середній показник по місцевих бюджетах загалом (на 12,3%) і показники багатьох міст України, порівняних за адміністративно-територіальним статусом;
• високі темпи зростання дохідної частини бюджету без урахування трансфертів (130,4% у 2015 році, 148,4% у 2016 році і 129,1% у 2017 році), у тому числі в результаті позитивного впливу бюджетної та податкової реформ;
• диверсифікація господарського комплексу міста за видами економічної діяльності, а також низький рівень концентрації надходжень до бюджету по основним платникам податків та інших обов'язкових платежів;
• помірна чутливість господарського комплексу та бюджету міста до економічних ризиків;
• ефективна політика міської влади з управління місцевим боргом з метою оптимізації його обсягу і структури, хороша кредитна історія.Фактори, що обмежують підвищення кредитного рейтингу:
• висока потреба в залученні додаткового фінансування, в тому числі на відновлення об'єктів міської інфраструктури та житлово-комунального господарства;
• вплив негативних чинників на фінансовий ринок і невисока ділова активність в окремих секторах економіки, що негативно впливає на потенціал зростання і платоспроможність економічних суб'єктів.

Повна історія рейтингів м. Одеси - на сайті агентства.

Інформацію про всі кредитні рейтинги, визначені агентством за Національною рейтинговою шкалою, наведено на інтернет-сайті www.credit-rating.ua , а також в інформаційних системах REUTERS, BLOOMBERG, S & P Capital IQ і TRData.

Для отримання більш докладної інформації звертатися в Профільний аналітичний відділ, тел.: (044) 490-25-50 e.samoilova@mail.credit-rating.com.ua  (Олена Самойлова).Сторінка створена:

Опубліковано на сайті:

Повна адреса сторінки:
29.05.2018 14:23

http://old.omr.gov.ua/

http://old.omr.gov.ua/ua/news/107219/