00:10:52   |   01 ноября 2020   |   EN | RU | UA

webcam
Городские программы
Регуляторная политика
Публичные закупки
Международное сотрудничество
Одесса инвестиционная
Карта Одессы
Виртуальная Одесса
Кино об Одессе
Фотоальбом города
Городская символика
Театры Одессы
Музеи Одессы
Памятники Одессы
Парки Одессы
Одесский зоопарк
Гостиницы Одессы
Одесса туристическая
О городе
В помощь предпринимателям
Правовая консультация
Одесса в цифрах
Предприятия Одессы
Городской транспорт, схема
движения
Аварийные и справочные службы
Искать
Подписаться на новости
Результаты конкурса
на право аренды
помещения
(Аппеляционный суд)

Далее ОБЪЯВЛЕНИЯ
об электронном
аукционе

Далее Правила пропускного
режима в здание
Одесского горсовета

Далее ОБЪЯВЛЕНИЯ
о намерении
изменения тарифов

Далее ВАКАНСИИ
Далее/ Главная / Новости / ВЫБОРЫ - 2006


Размещено: 18.02.2006 21:30:18

ВЫБОРЫ - 2006

Список кандидатов в депутаты Одесского городского совета, зарегистрированных городской территориальной избирательной комиссией, выдвинутых Одесской городской организацией политической партии "Реформи і порядок"

ВИБОРЧИЙ СПИСОК КАНДИДАТІВ У ДЕПУТАТИ ОДЕСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ,
зареєстрованих Одеською міською територіальною виборчою комісією,
висунутих Одеською міською організацією політичної партії "Реформи і порядок"
Багатомандатний виборчий округ № 1, м.Одеса
Вибори 26 березня 2006 року.

1/ Дегтяренко Юрій Олександрович, 1961 р. н., член партії ”Реформи і порядок “, керівник ПКФ “Маскот”, проживає в місті Одесі, включено до виборчого списку під № 1.

2/ Тартак Володимир Васильович, 1964 р.н., член партії ”Реформи і порядок “, керівник ПП “Ерго”, проживає в місті Одесі, включено до виборчого списку під № 2.

3/ Форшайт Самуіл Давидович, 1937 р. н., член партії ”Реформи і порядок “, пенсіонер, проживає в місті Одесі, включено до виборчого списку під № 3.

4/ Мінін Олександр Федорович, 1960 р. н., член партії ”Реформи і порядок “, начальник відділу Української Одеської міської ради, проживає в місті Одесі, включено до виборчого списку під № 4.

5/ Іщенко Андрій Анатолійович, 1973 р. н., член партії ”Реформи і порядок “, заступник начальника Управління внутрішньої політики Одеської міської ради, проживає в місті Одесі, включено до виборчого списку під № 5.

6/ Бурік Тетяна Вікторівна, 1947 р.н., член партії ”Реформи і порядок “, начальник служби по справам дітей Одеської міської ради, проживає в місті Одесі, включено до виборчого списку під № 6.

7/ Багна Андрій Ігорович, 1987 р. н., член партії ”Реформи і порядок “, студент, проживає в місті Одесі, включено до виборчого списку під № 7.

8/ Слабченко Валерій Юрійович, 1960 р. н., член партії ”Реформи і порядок “, суб'єкт підприємницької діяльності – фізична особа, проживає в місті Одесі, включено до виборчого списку під № 8.

9/ Азаренко Марія Самойлівна, 1956 р. н., член партії ”Реформи і порядок “, голова Правозахисної громадської організації “Союз”, проживає в місті Одесі, включено до виборчого списку під № 9.

10/ Мурикін Роман Віталійович, 1986 р. н., член партії ”Реформи і порядок “, студент, проживає в місті Одесі, включено до виборчого списку під № 10.

11/ Суздалєв Сергій Михайлович, 1956 р.н., член партії ”Реформи і порядок “, суб'єкт підприємницької діяльності – фізична особа, проживає в місті Одесі, включено до виборчого списку під № 11.

12/ Курячий Леонід Олексійович, 1960 р. н., член партії ”Реформи і порядок “, суб'єкт підприємницької діяльності – фізична особа, проживає в місті Одесі, включено до виборчого списку під № 12.

13/ Іващенко Дарія Михайлівна, 1947 р. н., член партії ”Реформи і порядок “, вчитель загальноосвітньої школи–економічного ліцею, проживає в місті Одесі, включено до виборчого списку під № 13.

14/ Атанасов Віталій Георгійович, 1976 р.н., член партії ”Реформи і порядок “, електромеханік “Укртелекому”, проживає в місті Одесі, включено до виборчого списку під № 14.

15/ Каланжов Феодосій Ігнатович, 1957 р. н., член партії ”Реформи і порядок “, педагог-організатор комунальної установи ”Міській підлітковий молодіжний центр”, проживає в місті Одесі, включено до виборчого списку під № 15.

16/ Дегтяренко Дмитро Васильович, 1982 р. н., член партії ”Реформи і порядок “, студент Морського університету, проживає в місті Одесі, включено до виборчого списку під № 16.

17/ Максімов Олександр Євгенович, 1966 р. н., член партії ”Реформи і порядок “, інженер ОМР, проживає в місті Одесі, включено до виборчого списку під № 17.

18/ Коржов Сергій Іванович, 1973 р. н., член партії ”Реформи і порядок “, суб'єкт підприємницької діяльності – фізична особа, проживає в місті Одесі, включено до виборчого списку під № 18.

19/ Жданов Володимир Миколайович, 1950 р. н., член партії ”Реформи і порядок “, керівник брокерської фірми на Одеській товарній біржі, проживає в місті Одесі, включено до виборчого списку під № 19.

20/ Стефогло Наталя Іванівна, 1974 р. н., член партії ”Реформи і порядок “, тимчасово не працює, проживає в місті Одесі, включено до виборчого списку під № 20.

21/ Лисенко Олександр Миколайович, 1951 р. н., член партії ”Реформи і порядок “, військовий пенсіонер, проживає в місті Одесі, включено до виборчого списку під № 21.

22/ Ридзель Сергій Іванович, 1973 р. н., член партії ”Реформи і порядок “, керівник МПП”Адвокатське бюро Казус”, проживає в місті Одесі, включено до виборчого списку під № 22.

23/ Вачугін Олександр Сергійович, 1985 р. н., член партії ”Реформи і порядок “, студент Національної юридичної академії, проживає в місті Одесі, включено до виборчого списку під № 23.

24/ Рибнікова Наталя Леонідовна,1987 р.н., член партії ”Реформи і порядок “, студентка Академії будівництва та архітектури, проживає в Одеській області, включено до виборчого списку під № 24.


Голова комісії Д.І.Монохіді

М.П.АДМИНУСЛУГИ
Далее РЕГИСТРАЦИЯ
В ОДЕССЕ

Далее

ОПОВЕЩЕНИЯ
- перекрытие дорог
- отключение
свет / вода / газ

Далее 11 февраля 09:00
аппаратное совещание
прямая трансляция

Далее 8 февраля 15.00
«Дерибасовская 
угол Ришельевской»

Далее 8 февраля 15:00
кают-компания
«Морская библиотека»

Далее до 29 марта
закупка квартир

Далее 17 февраля 16:00
концерт «Благословляю все, что было…»

Далее Конкурс «Творча молодь 
Одещини 2019»
прием заявок
до 11 марта
Далее 28 февраля в 11:00
ИСПОЛКОМ

Далее до 9 февраля 
выставка 
Г. Крижевского
"Влюбленный в жизнь"

Далее 13 марта в 10:00
СЕССИЯ ГОРСОВЕТА

Далее ГРАФИК ЗАСЕДАНИЙ 
депутатских комиссий

Далее с 7 по 8 сентября 
«Oceanman Odessa-2019»

Далее Местные инициативы
Сбор подписей

Далее
ВЫБОРЫ
Далее ПРАВИЛА ПОВЕДЕНИЯ в чрезвычайных ситуациях
Далее ЦЕНТР ЗАНЯТОСТИ
ТРУДОУСТРОЙСТВО
переподготовка кадров

Далее Г Р А Ф И К
приема граждан
2019 год

Далее МЕСТНЫЕ НАЛОГИ
2019

Далее ОСМД ОДЕССЫ
Далее Разработка концепции развития Центрального исторического ареала Одессы
Далее Выставки и ярмарки
в 2019 году

Далее ГЕНПЛАН ОДЕССЫ
Далее ЭНЕРГОСБЕРЕЖЕНИЕ
Получение компенсации по кредитам
на энергосберегающие
мероприятия

Далее Реестр общественных и благотворительных организаций г. Одессы
Далее ДОСТУП К ПУБЛИЧНОЙ ИНФОРМАЦИИ
Далее ЛИЦАМ С ИНВАЛИДНОСТЬЮ
работа транспорта,
информационные материалы

Далее Молодежный совет
Далее Т А Р И Ф Ы
Далее Пенсионный фонд Украины в районах Одессы
Далее