/ Главная / Новости / Выборы - 2006


Размещено: 17.02.2006 21:20:11

Выборы - 2006

ВИБОРЧИЙ СПИСОК КАНДИДАТІВ У ДЕПУТАТИ ОДЕСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ, зареєстрованих Одеською міською територіальною виборчою комісією, висунутих Одеською міською партійною організацією Українського Народного Блоку Костенка і Плюща.

Багатомандатний виборчий округ № 1, м. Одеса
Вибори 26 березня 2006 року

1
Марушевський Дмитро Петрович, 1975р.н., член партії "Українська Народна Партія", тимчасово не працює, проживає у місті Одесі, включений до виборчого списку під № 1.
2
Дорошенко В’ячеслав Петрович, 1963р.н., член партії "Українська Народна Партія", суб‘єкт підприємницької діяльності - фізична особа, проживає у місті Одесі, включений до виборчого списку під № 2.
3
Погибльов Олександр Миколайович, 1966р.н., член партії "Українська Народна Партія", директор товариства з обмеженою відповідальністю “АТОЛ”, проживає у місті Одесі, включений до виборчого списку під № 3.  
4
Яковлев Денис Вікторович, 1975 р.н., член партії "Українська Народна Партія", доцент кафедри політології в Одеському Національному Університеті ім. І.І.Мечнікова, проживає у місті Одесі, включений до виборчого списку під № 4.
5
Франковська Раїса Станіславівна, 1961р.н., член партії "Українська Народна Партія", домогосподарка, проживає у місті Одесі, включена до виборчого списку під № 5.
6
Вдовін Володимир Миколайович, 1955р.н., член партії "Українська Народна Партія", майстер виробничого навчання в Одеському професійно-технічному будівельному училище, проживає у місті Одесі, включений до виборчого списку під № 6.
7
Карпенко Андрій Аркадійович, 1965р.н., член партії "Українська Народна Партія", директор приватного підприємства “Аїр”, проживає у місті Одесі, включений до виборчого списку під № 7.
9
Христов Ігор Васильович, 1983 р.н., член партії “Українська Народна Партія”, менеджер по збуту в ДП “Села-Трейд Одеса, проживає у місті Одесі, включений до виборчого списку під № 9.
11
Лісничий Віталій Антонович, 1957 р.н., член партії "Українська Народна Партія", тимчасово не працює, проживає у місті Одесі, включений до виборчого списку під № 11.
12
Щеглюк Геннадій Іванович, 1966 р.н., член партії "Українська Народна Партія", майстер виробничого навчання в ПТУ № 20, проживає у місті Одесі, включений до виборчого списку під № 12.
14
Турчанінов Іван Дмитрович, 1959р.н., член партії “Українська Народна Партія”, керівник охорони в ЗАТ “Одеський консервний завод”, проживає у місті Одесі, включений до виборчого списку під № 14. 
15
Мушта Олександра Іванівна, 1960 р.н., член партії "Українська Народна Партія", вчитель у школі № 86 м. Одеси, проживає у місті Одесі, включена до виборчого списку під № 15.
16
Хитрич Марія Петрівна, 1959р.н., член партії "Українська Народна Партія", лікар у госпрозрахункової консультативної поліклініки, проживає у місті Одесі, включена до виборчого списку під № 16
17
Дяченко Олексій Петрович, 1983р.н., член партії "Українська Народна Партія", асистент кафедри економічної кібернетики в Одеському державному аграрному університеті, проживає у місті Одесі, включений до виборчого списку під № 17. 
18
Баскаков Юрій Олексійович, 1987р.н., член партії "Українська Народна Партія", студент Одеського Національного Університету ім. І.І. Мечнікова, проживає у місті Одесі, включений до виборчого списку під № 18.
19
Непомнящий Олександр Володимирович, 1981р.н., член партії "Українська Народна Партія", головний спеціаліст юридичного управління Одеської міської ради, проживає у місті Одесі, включений до виборчого списку під № 19.
21
Фешко Галина Андріївна, 1958 р.н., член партії “Українська Народна Партія”, тимчасово не працює, проживає у місті Одесі, включена до виборчого списку під № 21.
22
Вінник Валентина Вікторівна, 1961 р.н., член партії "Українська Народна Партія", провідник пасажирських вагонів пасажирського вагонного депо “Одеса-Головна”, проживає у місті Одесі, включена до виборчого списку під № 22.
 23
Олійник Олександр Леонідович, 1959р.н., член партії “Українська Народна Партія”, проректор з навчальної роботи в Одеської державної музичної академії ім. А.В. Нежданової, проживає у місті Одесі, включений до виборчого списку під № 23.

 
Голова комісії Д.Монохіді
 
 


Страница создана:

Опубликована на сайте:

Полный адрес страницы:
17.02.2006 21:20

http://old.omr.gov.ua/

http://old.omr.gov.ua/ru/news/781/