12:36:31   |   22 октября 2020   |   EN | RU | UA

webcam
Городские программы
Регуляторная политика
Публичные закупки
Международное сотрудничество
Одесса инвестиционная
Карта Одессы
Виртуальная Одесса
Кино об Одессе
Фотоальбом города
Городская символика
Театры Одессы
Музеи Одессы
Памятники Одессы
Парки Одессы
Одесский зоопарк
Гостиницы Одессы
Одесса туристическая
О городе
В помощь предпринимателям
Правовая консультация
Одесса в цифрах
Предприятия Одессы
Городской транспорт, схема
движения
Аварийные и справочные службы
Искать
Подписаться на новости
Результаты конкурса
на право аренды
помещения
(Аппеляционный суд)

Далее ОБЪЯВЛЕНИЯ
об электронном
аукционе

Далее Правила пропускного
режима в здание
Одесского горсовета

Далее ОБЪЯВЛЕНИЯ
о намерении
изменения тарифов

Далее ВАКАНСИИ
Далее



/ Главная / Новости / Выборы - 2006


Размещено: 17.02.2006 20:23:47

Выборы - 2006

В И Б О Р Ч И Й С П И С О К КАНДИДАТІВ У ДЕПУТАТИ ОДЕСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ, зареєстрованих Одеською міською територіальною виборчою комісією, висунутих Одеською міською організацією Виборчого блоку „Опозиційний блок НЕ ТАК!” Соціал-демократичної партії України (об’єднаної), Всеукраїнського політичного об’єднання „Жінки за майбутнє”, Політичної партії „Всеукраїнське об’єднання „Центр”, Республіканської партії України” Одеських міських організацій Соціал-демократичної партії України (об’єднаної), Всеукраїнського політичного об’єднання „Жінки за майбутнє”, Республіканської партії України.

1
Шуфрич Нестор Іванович. 1966 р.н., член СДПУ(О), Народний депутат України, проживає у місті Черкаси, включений до виборчого списку під № 1.
2
Якименко Олена Олександрівна. 1961 р.н., член партії „Жінки за майбутнє”, начальник управління охорони здоров`я    Одеської міської ради, проживає в місті Одесі, включена до виборчого списку під № 2.
4
Русинєк Володимир Вікторович, 1953 р.н., член РПУ генеральний директор Інституту регіональних проблем у вигляді ТОВ, проживає в місті Одесі, включений до виборчого списку під № 4.
5
Коробчинський Олександр Леонідович, 1969 р.н., член СДПУ(О), президент ради директорів ПБГ „Інтобуд” , проживає в місті Одесі, включений до виборчого списку під №5.
6
Ієремія Василь Володимирович, 1976 р.н., член СДПУ(О), голова правління-виконавчий директор Благодійного фонду „Чорноморський православний фонд”, проживає в місті Одесі, включений до виборчого списку під № 6.
9
Фабрикант Світлана Самуїлівна, 1967 р.н., член СДПУ(О), головний редактор ТОВ „РІАК”-інформ” , проживає в місті Одесі, включена до виборчого списку під № 9.
10
Преснов Юрій Олександрович, 1968 р.н.,член СДПУ(О), начальник юридичного управління
ТОВ „Інсахарпром-К” , проживає в місті Одесі, включений до виборчого списку під №10
11
Дубовенко Валентин Євгенійович, 1971 р.н., член СДПУ(О), директор ПП „Єлада”, проживає в місті Одесі, включений до виборчого списку під № 11.
13
Лисенко Віктор Леонідович, 1957 р.н., безпартійний, генеральний директор ТОВ „ВМВ”, проживає в місті Одесі, включений до виборчого списку під № 13.
14
Бриндак Олег Борисович, 1973 р.н., член РПУ, керівник Центру політичних досліджень компанії Інституту регіональних проблем у вигляді ТОВ, проживає в місті Одесі, включений до виборчого списку під № 14.
16
Антіпова Людмила Вікторівна, 1952 р.н., безпартійна, головний лікар Одеської міської поліклініки № 6, проживає в місті Одесі, включена до виборчого списку під № 16.
17
Черниш Віра Іванівна, 1951 р.н.,член партії „Жінки за майбутнє”, головний лікар
міської студентської поліклініки № 21, проживає в місті Одесі, включена до виборчого списку під № 17.
20
Данілов Андрій Юрійович, 1966 р.н., член СДПУ(О), директор КП „ЗКБ при УЗР”, проживає в місті Одесі, включений до виборчого списку під №20.
21
Назаров Юрій Костянтинович, 1932 р.н., член СДПУ(О), голова Малиновського районного товариства інвалідів, проживає в місті Одесі, включений до виборчого списку під № 21.
22
Мюльберг Сергій Каліович,1956 р.н., член СДПУ(О), заступник директора Одеської обласної філармонії, проживає в місті Одесі, включений до виборчого списку під № 22.
 
23
Єршова Тетяна Віналіївна,.1958 р.н., член партії „Жінки за майбутнє”, начальник відділу консалтингових послуг ТОВ КФ „НІКА”, проживає в місті Одесі, включена до виборчого списку під № 23.
24
 Румянцева Лариса Петрівна, 1946 р.н., член СДПУ(О), пенсіонерка, проживає у місті Одесі, включений до виборчого списку під № 24
25
Таран Віталій Іванович, 1944 р.н., Член СДПУ(О), Начальник «Будівельно-монтажне управління № 25, корпорація „Укрбуд”», проживає у місті Одесі, включений до виборчого списку під № 25
26
Коваліш Ірина Володимирівна, 1980 р.н., член СДПУ(О), Редактор служби новин ТОВ „РІАК”–інформ”, проживає у місті Іллічівськ, включений до виборчого списку під № 26
27
Сідоров Ігор Валентинович, 1961 р.н., член партії „Жінки за майбутнє”, лікар «Міська студентська поліклініка № 21», проживає у місті Одесі, включений до виборчого списку під № 27
28
Білоус Олександр Сергійович, 1961 р.н., член РПУ, лікар «Одеська міська лікарня - №8», проживає у місті Одесі, включений до виборчого списку під № 28
29
Казачинський Олександр Михайлович, 1957 р.н., член СДПУ(О), директор НВЦ „Одіс-W” , проживає у місті Одесі, включений до виборчого списку під № 29
30
Земляной Віктор Іванович, 1967 р.н., член СДПУ(О), Керівник підприємства ТОВ „Акрополь ЛТД”, проживає у місті Одесі, включений до виборчого списку під № 30
31
Ріффа Олександр Георгійович, 1971 р.н., член СДПУ(О), директор ТОВ „Пантеон”, проживає у місті Одесі, включений до виборчого списку під № 31
36
Вечірко Лариса Іванівна, 1958 р.н., член СДПУ(О), Голова Товариство Червоного Хреста Суворовського району м. Одеси, проживає у місті Одесі, включений до виборчого списку під № 36
38
Гавриш Віталій Олександрович, 1982 р.н., член СДПУ(О), Слюсар Фірма „Бендикс” , проживає у місті Очаків, включений до виборчого списку під   № 38
39
Кочанівська Ніна Миколаївна, 1955 р.н., член СДПУ(О), Двірник ДЕЗ „Арнаутський” Приморського р-ну, проживає у місті Одесі, включений до виборчого списку під № 39
40
Шляпіна Людмила Миколаївна, 1963 р.н., член СДПУ(О), Заступник Голови Громадської організації „Аврора”, проживає у місті Одесі, включений до виборчого списку під № 40
42
Коцієвський Геннадій Броніславович, 1968 р.н., член СДПУ(О), директор СПД ФО „Коцієвський Г.Б.”, проживає у місті Одесі, включений до виборчого списку під № 42
43
Шпікула Ганна Тимофіївна, 1964 р.н., член СДПУ(О), тимчасово не працює , проживає у місті Одесі, включений до виборчого списку під № 43
45
Коваль Володимир Іванович, 1947 р.н., член СДПУ(О), Начальник відділення «Фонд загальнообов’язкового страхування від нещасних випадків на виробництві», проживає у місті Одесі, включений до виборчого списку під № 45
46
Ланова Лариса Михайлівна, 1969 р.н., член СДПУ(О), Заступник начальника з виховної роботи Одеське морехідне училище рибної промисловості, проживає у місті Одесі, включений до виборчого списку під № 46
48
Найденко В’ячеслав Вікторович, 1945 р.н., член РПУ, заступник директора ТОВ ВКФ „АСКА”, проживає у місті Одесі, включений до виборчого списку під № 48
49
Пукас Ольга Василівна, 1958 р.н., член СДПУ(О), тимчасово не працює, проживає у місті Одесі, включений до виборчого списку під № 49
50
Маршак В’ячеслав Михайлович, 1953 р.н., безпартійний, директор ПП «МВМ», проживає у місті Одесі, включений до виборчого списку під № 50
 
51
Закірова Лариса Георгіївна, 1959 р.н., член партії „Жінки за майбутнє”, Інженер ДП „Деметра - Одис ”, проживає у місті Одесі, включений до виборчого списку під № 51
52
Холодняк Валентина Михайлівна, 1941 р.н., член СДПУ(О), тимчасово не працює, проживає у місті Одесі, включений до виборчого списку під № 52
53
Захарова Світлана Миколаївна, 1956 р.н., член СДПУ(О), тимчасово не працює, проживає у місті Одесі, включений до виборчого списку під № 53
54
Самборський Олександр Миколайович, 1982р.н., член СДПУ(О), Фахівець відділу розвитку бізнесу АКІБ „Укрсиббанк”, проживає у місті Одесі, включений до виборчого списку під №54
55
Оніщенко Олена Семенівна, 1958 р.н., член РПУ, Підприємець СПД „Оніщенко О.С.”, проживає у місті Одесі, включений до виборчого списку під № 55  
57
Топольський Олександр Миколайович, 1955 р.н., член РПУ, Директор ПП «Мінімум», проживає у місті Одесі, включений до виборчого списку під №57
58
Барінов Дмитро Анатолійович, 1966 р.н., член СДПУ(О), Комерційний директор ТОВ „Інсахарпром-К”, проживає у місті Одесі, включений до виборчого списку під №58
59
Синявський Олександр Сергійович, 1983 р.н., член СДПУ(О), тимчасово не працює, проживає у місті Одесі, включений до виборчого списку під №59
61
Романчук Леонід Петрович, 1952 р.н., член СДПУ(О), Директор ПВКП „Легенда”, проживає у місті Одесі, включений до виборчого списку під №61
62
 Ворона Ольга Анатоліївна, 1964 р.н., член СДПУ(О), АТВТ „Автотаксосерваіс”, проживає у місті Одесі, включений до виборчого списку під №62
65
Лютенко Фелікс Григорович, 1943 р.н., член РПУ, Пенсіонер, проживає у місті Одесі, включений до виборчого списку під №65
67
Маковецька Світлана Андріївна, 1973 р.н., член партії „Жінки за майбутнє”, Провідний спеціаліст “Маліновський районний відділ освіти”, проживає у місті Одесі, включений до виборчого списку під №67    
69
Попов Віталій Володимирович, 1948 р.н., член СДПУ(О), Викладач “Середня школа НВО „Хабад””,, проживає у місті Одесі, включений до виборчого списку під №69    
75
Добровольський В’ячеслав Авксентійович, 1945 р.н., член РПУ, Пенсіонер, проживає у місті Одесі, включений до виборчого списку під №75    
77
 
Сахно Юлія Василівна, 1959 р.н., член РПУ, Головний бухгалтер „Одеська асоціація транспортників”, проживає у місті Одесі, включений до виборчого списку під №77
78
Головко Василь Дмитрович, 1940 р.н., член РПУ, Секретар правління «Одеська асоціація транспортників», проживає у місті Одесі, включений до виборчого списку під № 78
79
Лутчак Василь Олексійович, 1943 р.н., член РПУ , Пенсіонер, проживає у місті Одесі, включений до виборчого списку під № 79
80
Поцелуйко Олексій Олексійович , 1983 р.н., Безпартійний, суб‘єкт підприємницької діяльності - фізична особа, проживає у місті Одесі, включений до виборчого списку під № 80.  
   
Голова комісії Д. І.Монохіді
АДМИНУСЛУГИ
Далее РЕГИСТРАЦИЯ
В ОДЕССЕ

Далее

ОПОВЕЩЕНИЯ
- перекрытие дорог
- отключение
свет / вода / газ

Далее 11 февраля 09:00
аппаратное совещание
прямая трансляция

Далее 8 февраля 15.00
«Дерибасовская 
угол Ришельевской»

Далее 8 февраля 15:00
кают-компания
«Морская библиотека»

Далее до 29 марта
закупка квартир

Далее 17 февраля 16:00
концерт «Благословляю все, что было…»

Далее Конкурс «Творча молодь 
Одещини 2019»
прием заявок
до 11 марта
Далее 28 февраля в 11:00
ИСПОЛКОМ

Далее до 9 февраля 
выставка 
Г. Крижевского
"Влюбленный в жизнь"

Далее 13 марта в 10:00
СЕССИЯ ГОРСОВЕТА

Далее ГРАФИК ЗАСЕДАНИЙ 
депутатских комиссий

Далее с 7 по 8 сентября 
«Oceanman Odessa-2019»

Далее Местные инициативы
Сбор подписей

Далее
ВЫБОРЫ
Далее ПРАВИЛА ПОВЕДЕНИЯ в чрезвычайных ситуациях
Далее ЦЕНТР ЗАНЯТОСТИ
ТРУДОУСТРОЙСТВО
переподготовка кадров

Далее Г Р А Ф И К
приема граждан
2019 год

Далее МЕСТНЫЕ НАЛОГИ
2019

Далее ОСМД ОДЕССЫ
Далее Разработка концепции развития Центрального исторического ареала Одессы
Далее Выставки и ярмарки
в 2019 году

Далее ГЕНПЛАН ОДЕССЫ
Далее ЭНЕРГОСБЕРЕЖЕНИЕ
Получение компенсации по кредитам
на энергосберегающие
мероприятия

Далее Реестр общественных и благотворительных организаций г. Одессы
Далее ДОСТУП К ПУБЛИЧНОЙ ИНФОРМАЦИИ
Далее ЛИЦАМ С ИНВАЛИДНОСТЬЮ
работа транспорта,
информационные материалы

Далее Молодежный совет
Далее Т А Р И Ф Ы
Далее Пенсионный фонд Украины в районах Одессы
Далее