23:49:45   |   31 октября 2020   |   EN | RU | UA

webcam
Городские программы
Регуляторная политика
Публичные закупки
Международное сотрудничество
Одесса инвестиционная
Карта Одессы
Виртуальная Одесса
Кино об Одессе
Фотоальбом города
Городская символика
Театры Одессы
Музеи Одессы
Памятники Одессы
Парки Одессы
Одесский зоопарк
Гостиницы Одессы
Одесса туристическая
О городе
В помощь предпринимателям
Правовая консультация
Одесса в цифрах
Предприятия Одессы
Городской транспорт, схема
движения
Аварийные и справочные службы
Искать
Подписаться на новости
Результаты конкурса
на право аренды
помещения
(Аппеляционный суд)

Далее ОБЪЯВЛЕНИЯ
об электронном
аукционе

Далее Правила пропускного
режима в здание
Одесского горсовета

Далее ОБЪЯВЛЕНИЯ
о намерении
изменения тарифов

Далее ВАКАНСИИ
Далее/ Главная / Новости / ВЫБОРЫ - 2006


Размещено: 17.02.2006 15:20:34

ВЫБОРЫ - 2006

Информация Одесской городской рабочей группы учета избирателей

ІНФОРМАЦІЯ
до засідання Політичної консультативної Ради при міському голові
з питань організації виборчого процесу (16.02.2006р.)

1. Яка кількість виборців на цей час існує в списках виборцях?

1. Відповідно до актів про передачу окружним виборчим комісіям списків виборців на звичайних виборчих дільницях територіальних виборчих округів
№ 132 та № 133:

 

Територіальний виборчій округ
Кількість звичайних дільниць
Кількість виборців, внесених до списків
№ 132
157
350706
№ 133
158
353548
ВСЬОГО:
315
704254

 

 

 Згідно до частин 1 та 2 статті 46 Закону України „Про вибори народних депутатів України” на спеціальних виборчих дільницях (крім дільниць у стаціонарних лікувальних закладах) списки виборців складаються не пізніш як за двадцять днів до дня виборів відповідними дільничними виборчими комісіями.
На спеціальних виборчих дільницях, утворених у стаціонарних лікувальних закладах, списки виборців складаються не пізніш як за десять днів до дня виборів відповідними дільничними виборчими комісіями.
Згідно з частиною 6 статті 3 Закону України „Про вибори депутатів Верховної Ради Автономної Республіки Крим, місцевих рад та сільських, селищних, міських голів” не мають права голосу на місцевих виборах громадяни України, які за вироком суду перебувають у місцях позбавлення волі.
Відповідно до частини 1 вищезазначеної статті закону право голосу на місцевих виборах мають громадяни України, які належать до відповідних територіальних громад, тому військовослужбовці строкової служби не беруть участь у місцевих виборах.
2. Кількісна різниця виборців, внесених до списку для голосування 26 березня 2006 року в порівнянні з виборами 2002 року?

Інформація про кількість виборців м. Одеси у 2002 році на офіційному сайті ЦВК відсутня.
Згідно з даними інформаційно-аналітичного видання ЦВК „Вибори Президента України 2004 року. Електоральна статистика” кількість виборців, внесених до списків на виборчих дільницях, розташованих на території м. Одеси, під час повторного голосування з виборів Президента України 26 грудня 2004 року склала 731659 осіб.
За інформацією Одеської міської робочої групи обліку виборців, наданої до ЦВК станом на 01.11.2005р., кількість осіб, внесених до загального списку виборців, які проживають або перебувають на території м. Одеси, складає 713098 осіб. Зменшення кількості виборців за період з 26.12.2004р. до 01.11.2005р. склало 16700 осіб.
Відповідно до даних ОМУ УМВС в Одеській області в період з 01.01.2005р. по 31.08.2005р. знято з реєстраційного обліку по м. Одесі 27817 осіб, за цей час зареєстровано – 21687 осіб, різниця складає 6130 осіб, яких в установленому законом порядку не було включено до загального списку виборців, що проживають чи перебувають на території м. Одеси.
За інформацією органів юстиції з 26.12.2004р. по 01.09.2005р. по місту Одесі померли 10570 осіб.
За підсумками уточнення списків виборців в період з 01.11.2005р. до 01.02.2006р. із загального списку виборців було виключено понад 5 тисяч виборців (помилкове або кратне включення).
6. Кількість виборців м. Одеси, які за станом свого здоров’я не мають можливостей явки на виборчі дільниці і внесені (у відповідності з чинним законодавством України) до списку осіб, які 26 березня 2006 року будуть голосувати на дому?
Відповідно до пункту 11 частини 12 статті 39 Закону України „Про вибори народних депутатів України” до Одеської міської групи обліку виборців подавали відомості керівники установ соціального захисту про громадян України, які постійно не здатні самостійно пересуватися:

Територіальний виборчій округ
Кількість виборців,  які постійно не здатні самостійно пересуватися
№ 132
3776
№ 133
3013
ВСЬОГО:
6789

 

 

6.1 Яким чином, комісія планує організувати участь цих громадян в голосуванні?
6.2. Кількість виїзних виборчих комісій створено для проведення голосування на дому?
6.1. та 6.2. Згідно з частиною 2 статті 82 Закону України „Про вибори народних депутатів України” дільнична виборча комісія в останній день перед днем виборів на своєму засіданні розподіляє обов’язки членів дільничної виборчої комісії на день голосування (за винятком голови та секретаря комісії) щодо:
1) встановлення особи виборця та його наявності у списку виборців;
2) видачі виборцю виборчого бюлетеня;
3) контролю за проходженням виборців у кабіни для таємного голосування;
4) контролю за виборчими скриньками;
5) організації голосування виборців за місцем перебування;
6) контролю входу та виходу із приміщення для голосування.
Відповідно до статті 84 вищезазначеного закону:
Виборцю, який внесений до списку виборців на виборчій дільниці, але за віком, у зв’язку з інвалідністю чи за станом здоров’я не здатний пересуватися самостійно, дільнична виборча комісія надає можливість голосувати за місцем перебування цього виборця.
Для організації голосування виборців, не здатних пересуватися самостійно, за їх місцем перебування дільнична виборча комісія в останній день перед днем виборів на своєму засіданні виготовляє витяг із списку виборців за формою, встановленою Центральною виборчою комісією.
Голова дільничної виборчої комісії оголошує про те, що члени дільничної виборчої комісії відбувають для організації голосування виборців за місцем перебування. Голова дільничної виборчої комісії видає визначеним членам виборчої комісії витяг із списку виборців, складений відповідно до частини другої цієї статті, та опломбовану або опечатану переносну виборчу скриньку, в яку при цьому опускає контрольний лист. У контрольному листі зазначаються номер виборчої скриньки, час виходу (година та хвилини) членів виборчої комісії для проведення голосування виборців за місцем перебування, кількість отриманих ними виборчих бюлетенів, прізвища членів дільничної виборчої комісії, яким видані виборчі бюлетені. Контрольний лист підписується присутніми членами виборчої комісії та, за бажанням, кандидатами у депутати, уповноваженими особами партій (блоків), офіційними спостерігачами; їхні підписи скріплюються печаткою виборчої комісії.
Під час проведення голосування виборців за місцем перебування мають право бути присутні кандидати у депутати, уповноважені особи партій (блоків), офіційні спостерігачі.
6.3 Яким чином вирішується питання забезпечення виїзних виборчих комісій автотранспортом?
6.3. Організація голосування виборців, не здатних пересуватися самостійно, за їх місцем перебування належить до компетенції дільничної виборчої комісії.
6.4 Готовність дільничних виборчих ділянок?
6.4. Інформація про кількість звичайних і спеціальних виборчих дільниць, створених відповідно до постанов окружних виборчих комісій територіальних виборчих округів № 132 та № 133, розташованих на території м. Одеси:

 

 

 

 
Райони
міста
Загальна
кількість
виборчих
дільниць
Кількість
звичайних
виборчих
дільниць
Кількість
спеціальних
виборчих
дільниць
Постанова окружної виборчої комісії
Виборчий округ
№ 132
Суворовський
Центр округу
94
84
10
від 02 лютого 2006 року № 8
Приморський
 
88
73
15
ВСЬОГО: по 132-му ВО
 
182
157
25
 
Виборчий округ
№ 133
Київський
Центр округу
85
78
7
від 03 лютого 2006 року № 4
Малиновський
 
86
80
6
ВСЬОГО: по 133-му ВО
 
171
158
13
 
ВСЬОГО по місту:
 
353
315
38
 

 

 Питання матеріально-технічного забезпечення дільничних виборчих комісій буде вирішено після їх утворення окружними виборчими комісіями в строк до 18 лютого 2006 року включно.
7. Чи будуть діяти відкріпні талони під час виборів Одеського міського голови та народних депутатів Одеської міської ради?
8. Чи мають право громадяни України, які не є мешканцями м. Одеси й проживають за межами міста, приймати участь в виборах Одеського міського голови та народних депутатів Одеської міської ради, шляхом використання відкріпних талонів, виданих їм в іншому місті?
Відповідно до частини 8 статті 31 Закону України „Про вибори депутатів Верховної Ради Автономної Республіки Крим, місцевих рад та сільських, селищних, міських голів” при проведенні голосування на місцевих виборах відкріпні посвідчення не застосовуються. Виборець, який на день виборів перебуває за межами населеного пункту, де він проживає, участі у місцевих виборах не бере.
9. В засобах масової інформації мала місце офіційна інформація ЦВК про виборчі дільниці, у якій зазначено, що у відповідності з вимогами виборчого законодавства України, чисельність виборців на виборчій дільниці не повинно перевищувати 2500 виборців, і зв’язку з чим не вистачає обладнаних місць для виборчих дільниць. Що громадяни, в зв’язку з мізерним розміром платні за працю, відмовляються працювати на виборчих дільницях.
Згідно з частинами 3 та 4 статті 82 Закону України „Про вибори народних депутатів України” виборчі дільниці утворюються з кількістю виборців від двадцяти осіб до двох тисяч п’ятисот осіб. Якщо на відповідній території налічується менше або більше від зазначених меж чисельності виборців і їх (або їх надлишок) неможливо віднести до іншої виборчої дільниці або неможливо утворити додаткову виборчу дільницю на цій території, виборча дільниця може бути утворена з меншою або більшою від відповідних граничних значень чисельністю виборців.
На 39 виборчих дільницях із 353, розташованих на території м. Одеси, кількість виборців перевищує 2500.
10. Чи мають місце факти, коли виборчі дільниці в межах м. Одеси, розташовані на 2-му чи 3-му поверхах будівель?
Виборчих дільниць, розташованих на 3-му поверсі у м. Одесі не має. 45 звичайних виборчих дільниць розташовано на 2-му поверсі відповідних приміщень. Всі виборчі дільниці будуть матимуть пандуси. Для забезпечення підйому осіб з обмеженими фізичними можливостями на другий поверх органами місцевого самоврядування в день проведення виборів буде встановлено чергування спеціальних груп.
11. Чи відповідає вимогам п. 1,2 ст.66, п.1,2 ст. 71 Закону України “Про вибори народних депутатів України” від 25.03.2004 року № 1665-IV постановлене виконавчим комітетом Одеської міської ради рішення від 24.11.2005 року № 827 “Про визначення місць для обладнання стендами та дошками оголошень у людних місцях для розміщення передвиборчої агітації?
Закон України „Про вибори народних депутатів України”:
Стаття 66. Форми і засоби передвиборної агітації
1. Передвиборна агітація може здійснюватися в будь-яких формах і будь-якими засобами, що не суперечать Конституції України та законам України. Громадяни України мають право вільно і всебічно обговорювати передвиборні програми партій (блоків), політичні, ділові та особисті якості кандидатів у депутати, вести агітацію за або проти партій (блоків), кандидатів у депутати.
2. Передвиборна агітація може проводитися у таких формах:
1) проведення зборів громадян, інших зустрічей з виборцями;
2) проведення мітингів, походів, демонстрацій, пікетів;
3) проведення публічних дебатів, дискусій, "круглих столів", прес-конференцій стосовно положень передвиборних програм та політичної діяльності партій (блоків)  суб’єктів виборчого процесу чи кандидатів у депутати;
4) оприлюднення в друкованих та аудіовізуальних (електронних) засобах масової інформації політичної реклами, виступів, інтерв’ю, нарисів, відеофільмів, аудіо- та відеокліпів, інших публікацій та повідомлень;
5) розповсюдження виборчих листівок, плакатів та інших друкованих агітаційних матеріалів чи друкованих видань, в яких розміщено матеріали передвиборної агітації;
6) розміщення друкованих агітаційних матеріалів чи політичної реклами на носіях зовнішньої реклами;
7) проведення концертів, вистав, спортивних змагань, демонстрації фільмів та телепередач чи інших публічних заходів за підтримки партії (блоку)  суб’єкта виборчого процесу чи кандидата у депутати, а також оприлюднення інформації про таку підтримку;
8) публічні заклики голосувати за чи проти партій (блоків)  суб’єктів виборчого процесу або публічні оцінки діяльності цих партій (блоків) чи кандидатів у депутати;
9) в інших формах, що не суперечать Конституції України та законам України.
Стаття 71. Обмеження щодо ведення передвиборної агітації
1. Участь у передвиборній агітації забороняється:
1) іноземцям та особам без громадянства, у тому числі через журналістську діяльність чи у формі участі у концертах, виставах, спортивних змаганнях, інших публічних заходах, що проводяться на підтримку чи за підтримки партії (блоку)  суб’єкта виборчого процесу чи кандидата у депутати;
2) органам виконавчої влади та органам місцевого самоврядування, правоохоронним органам і судам;
3) посадовим і службовим особам органів, зазначених у пункті 2 цієї частини, крім випадків, коли відповідна посадова чи службова особа є кандидатом у депутати;
4) членам виборчих комісій протягом строку їх повноважень у відповідних виборчих комісіях.
2. У військових частинах (формуваннях) та в установах кримінально-виконавчої системи передвиборна агітація обмежується. Відвідання військових частин (формувань) та установ кримінально-виконавчої системи окремими кандидатами у депутати чи уповноваженими особами партій (блоків) забороняється. Зустрічі цих осіб з виборцями організовуються відповідною окружною виборчою комісією спільно з командиром військової частини (формування) або керівником установи кримінально-виконавчої системи з обов’язковим повідомленням не пізніш як за три дні до дня зустрічі всіх уповноважених осіб партій (блоків) у відповідному територіальному виборчому окрузі.
Рішення виконавчого комітету Одеської міської ради від 24.11.2005р. № 827 „Про визначення місць для обладнання стендами та дошками оголошень у людних місцях для розміщення матеріалів передвиборної агітації по виборах народних депутатів України, Одеського міського голови, депутатів Одеської міської ради та Одеської обласної ради 26 березня 2006 року” складено у відповідності до вимог частини 2 статті 65, частини 8 статті 67, частини 24 статті 71 Закону України „Про вибори народних депутатів України”; частини 2 статті 50, частини 9 статті 52 Закону України „Про вибори депутатів Верховної Ради Автономної Республіки Крим, місцевих рад та сільських, селищних, міських голів”.
Вищезазначене рішення виконкому відповідає всім вимогам виборчого законодавства України.


Одеська міська робоча група обліку виборців

 

 

 

АДМИНУСЛУГИ
Далее РЕГИСТРАЦИЯ
В ОДЕССЕ

Далее

ОПОВЕЩЕНИЯ
- перекрытие дорог
- отключение
свет / вода / газ

Далее 11 февраля 09:00
аппаратное совещание
прямая трансляция

Далее 8 февраля 15.00
«Дерибасовская 
угол Ришельевской»

Далее 8 февраля 15:00
кают-компания
«Морская библиотека»

Далее до 29 марта
закупка квартир

Далее 17 февраля 16:00
концерт «Благословляю все, что было…»

Далее Конкурс «Творча молодь 
Одещини 2019»
прием заявок
до 11 марта
Далее 28 февраля в 11:00
ИСПОЛКОМ

Далее до 9 февраля 
выставка 
Г. Крижевского
"Влюбленный в жизнь"

Далее 13 марта в 10:00
СЕССИЯ ГОРСОВЕТА

Далее ГРАФИК ЗАСЕДАНИЙ 
депутатских комиссий

Далее с 7 по 8 сентября 
«Oceanman Odessa-2019»

Далее Местные инициативы
Сбор подписей

Далее
ВЫБОРЫ
Далее ПРАВИЛА ПОВЕДЕНИЯ в чрезвычайных ситуациях
Далее ЦЕНТР ЗАНЯТОСТИ
ТРУДОУСТРОЙСТВО
переподготовка кадров

Далее Г Р А Ф И К
приема граждан
2019 год

Далее МЕСТНЫЕ НАЛОГИ
2019

Далее ОСМД ОДЕССЫ
Далее Разработка концепции развития Центрального исторического ареала Одессы
Далее Выставки и ярмарки
в 2019 году

Далее ГЕНПЛАН ОДЕССЫ
Далее ЭНЕРГОСБЕРЕЖЕНИЕ
Получение компенсации по кредитам
на энергосберегающие
мероприятия

Далее Реестр общественных и благотворительных организаций г. Одессы
Далее ДОСТУП К ПУБЛИЧНОЙ ИНФОРМАЦИИ
Далее ЛИЦАМ С ИНВАЛИДНОСТЬЮ
работа транспорта,
информационные материалы

Далее Молодежный совет
Далее Т А Р И Ф Ы
Далее Пенсионный фонд Украины в районах Одессы
Далее