22:31:38   |   29 октября 2020   |   EN | RU | UA

webcam
Городские программы
Регуляторная политика
Публичные закупки
Международное сотрудничество
Одесса инвестиционная
Карта Одессы
Виртуальная Одесса
Кино об Одессе
Фотоальбом города
Городская символика
Театры Одессы
Музеи Одессы
Памятники Одессы
Парки Одессы
Одесский зоопарк
Гостиницы Одессы
Одесса туристическая
О городе
В помощь предпринимателям
Правовая консультация
Одесса в цифрах
Предприятия Одессы
Городской транспорт, схема
движения
Аварийные и справочные службы
Искать
Подписаться на новости
Результаты конкурса
на право аренды
помещения
(Аппеляционный суд)

Далее ОБЪЯВЛЕНИЯ
об электронном
аукционе

Далее Правила пропускного
режима в здание
Одесского горсовета

Далее ОБЪЯВЛЕНИЯ
о намерении
изменения тарифов

Далее ВАКАНСИИ
Далее



/ Главная / Новости / Выборы - 2006


Размещено: 15.02.2006 12:33:24

Выборы - 2006

СПИСОК КАНДИДАТІВ У ДЕПУТАТИ ОДЕСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ, Висунутих Одеською міською організацією Партії промисловців і підприємців України

Додаток до постанови
Одеської міської територіальної виборчої комісії
від 04.02.2006 року №53

Багатомандатний виборчий округ № 1, м. Одеса
Вибори 26 березня 2006 року

 

1.
Нагаткін Олег Миколайович, 1965 р.н., член Партії промисловців і підприємців України, приватний підприємець, проживає в місті Одесі, включений до виборчого списку під № 1.
2.
Гайдукевич Валерій Ігорович, 1961р.н., член Партії промисловців і підприємців України, заступник генерального директора, ТОВ „Ладаекспорт-Юг”, проживає в місті Одесі, включений до виборчого списку під № 2.
3.
Голубова Інеса Генадіївна, 1983 р. н., член Партії промисловців і підприємців України, заступник начальника юридичного відділу представництва по управлінню комунальною власністю, проживає в місті Одесі, включена до виборчого списку під № 3
4.
Фролов СергійВалентиновичу, 1954 р.н., член Партії промисловців і підприємців України, начальник БМ- блочного будівництва, проживає в місті Одесі, включений до виборчого списку під № 4.
5.
Прокопчук Віктор Андрійович, 1951 р.н., член Партії промисловців і підприємців України, голова асоціації сучасних безтраншейних технологій, , проживає в місті Одесі, включений до виборчого списку під № 5.
6.
Шанцер Олександр Семенович, 1951 р.н., безпартійний, заступник директора ТОВ „Медіаключ”, проживає в місті Одесі, включений до виборчого списку під № 6.
7.
Кіров Володимир Ігорович, 1977 р.н., член Партії промисловців і підприємців України, президент юридичної агенції „Легіон”, проживає в місті Одесі, включений до виборчого списку під № 7.
8.
Фірсов Андрій Анатолійович, 1970 р.н., член Партії промисловців і підприємців України, приватний підприємець, , проживає в місті Одесі, включений до виборчого списку під № 8.
9.
Бичков Ігор Борисович, 1964 р.н., член Партії промисловців і підприємців України, директор ТОВ „Бі-трейд”, проживає в місті Одесі, включений до виборчого списку під № 9.
10.
Янченко Сергій Володимирович, 1967 р.н., член Партії промисловців і підприємців України, фінансовий директор авіакомпанії „Південні авіалінії”, проживає в місті Одесі, включений до виборчого списку під № 10
11.
Голубов Генадій Йосипович, 1946 р.н., безпартійний, тимчасово не працює, проживає в місті Одесі, включений до виборчого списку під № 11.
12.
Аветисян Артак Георгиевич, 1958 р.н., член Партії промисловців і підприємців України, директор МПП „Агрек”, проживає в місті Одесі, включений до виборчого списку під № 12.
13.
Лазор Віктор Володимирович, 1964 р.н., член Партії промисловців і підприємців України, директор КП «Міське агентство приватизації житла”  проживає в місті Одесі, включений до виборчого списку під № 13
14.
Євсеєв Станислав Іванович, 1944 р.н., безпартійний, викладач будинку творчості юних, проживає в місті Одесі, включений до виборчого списку під № 14.
15.
Кривий Дмитро Іванович, 1979 р.н., член Партії промисловців і підприємців України, начальник департаменту правового контролю юридичної агенції „Легіон”, проживає в місті Одесі, включений до виборчого списку під № 15.
16.
Зубов Григорій Іванович, 1954 р.н., член Партії промисловців і підприємців України, головний спеціаліст департаменту оборонної роботи Одеської міської ради, проживає в місті Одесі, включений до виборчого списку під № 16.
17.
Добріна Тетяна Богданівна, 1972 р.н., член Партії промисловців і підприємців України, директор ПП „Украудітконсалтинг”, проживає в місті Одесі, включена до виборчого списку під № 17.
18.
Шилов Ігор Васильович, 1972 р.н., безпартійний, комерційний директор ТОВ „Імперія”, проживає в місті Одесі, включений до виборчого списку під № 18.
19.
Антонюк Віктор Вікторович, 1977 р.н., член Партії промисловців і підприємців України, директор ТОВ „Одестеплокомуненерго”, проживає в місті Одесі, включений до виборчого списку під № 19.
20.
Поляков Євген Павлович, 1949 р.н., член Партії промисловців і підприємців України, заступник директора департаменту оборонної роботи Одеської міської ради, проживає в місті Одесі, включений до виборчого списку під № 20
21.
Кіров Ігор Михайлович, 1952 р.н., член Партії промисловців і підприємців України, заступник директора ООО „Асгард”, проживає в місті Одесі, включений до виборчого списку під № 21.
22.
Самбур Олександр Валерійович, 1967 р.н., член Партії промисловців і підприємців України, директор ПП КП „Одеські теплові мережі”, проживає в місті Одесі, включений до виборчого списку під № 22
23.
Зайцев Володимир Олександрович, 1939 р.н., член Партії промисловців і підприємців України, пенсіонер міністерства оборони, проживає в місті Одесі, включений до виборчого списку під № 23.
24.
Населевець Сергій Петрович, 1966 р.н., член Партії промисловців і підприємців України, заступник директора ПП „Строймонтаж комплекс” , проживає в місті Одесі, включений до виборчого списку під № 24
25.
Чижов Юрій Вікторович, 1954 р.н., член Партії промисловців і підприємців України, приватний підприємець, проживає в місті Одесі, включений до виборчого списку під № 25.
26.
Здоровець Кирило Анатолійович, 1984 р.н., член Партії промисловців і підприємців України, програміст ТОВ „Асгард”, проживає в місті Одесі, включений до виборчого списку під № 26.
27.
Улибишев Олег Костянтинович, 1938 р.н., член Партії промисловців і підприємців України, керівник ТОВ „Норд вест юніон ЛТД”, проживає в місті Одесі, включений до виборчого списку під № 27.
 
28.
Абадовська Ольга Петрівна, 1963 р.н., член Партії промисловців і підприємців України, голова правління ЖСК „ Ленінський-7”, проживає в місті Одесі, включена до виборчого списку під № 28.
29.
Личко Вікторія Григорівна, 1975 р.н., член Партії промисловців і підприємців України, приватний підприємець, проживає в місті Одесі, включена до виборчого списку під № 29.
30.
Батан Марія Григорівна, 1983 р.н., член Партії промисловців і підприємців України, помічник директора ТОВ „Асгард”, проживає в місті Одесі, включена до виборчого списку під № 30.
31.
Гілко Павло Анатолійович, 1984 р.н.н, член Партії промисловців і підприємців України, студент, проживає в місті Одесі, включений до виборчого списку під № 31.
32.
Дзех Герман Олександрович, 1984 р.н., член Партії промисловців і підприємців України, тимчасово не працює, проживає в місті Одесі, включений до виборчого списку під № 32.
33.
Яртимик Юрій Іванович, 1964 р.н., член Партії промисловців і підприємців України, начальник виробничого відділу фірми „ Ветеран – ВС91”, проживає в місті Одесі, включений до виборчого списку під № 33.
34.
Нагаткіна Світлана Володимирівна, 1966 р.н., член Партії промисловців і підприємців України, приватний підприємець, проживає в місті Одесі, включена до виборчого списку під № 34.
35.
Перуцький Олександр Володимирович, 1964 р.н., член Партії промисловців і підприємців України, приватний підприємець, проживає в місті Одесі, включений до виборчого списку під № 35.
36.
Таранець Олена Олексіївна, 1974 р.н., член Партії промисловців і підприємців України, інженер ПП КП „Одеські теплові мережі”, проживає в місті Одесі, включена до виборчого списку під № 36.
37.
Нос Владислав Владиславович, 1965 р.н., член Партії промисловців і підприємців України, приватний підприємець, проживає в місті Одесі, включений до виборчого списку під № 37.
38.
Чапрак Олексій Михайлович, 1985 р.н., безпартійний, помічник юриста ТОВ „Асгард”, проживає в місті Одесі, включений до виборчого списку під № 39.
 
39.
Собітняк Сергій Михайлович, 1966 р.н., член Партії промисловців і підприємців України, директор ТОВ „Комфорт”, проживає в місті Одесі, включений до виборчого списку під № 40.
40.
Лаврікова Христина Григорівна, 1987 р.н., член Партії промисловців і підприємців України, студентка, проживає в місті Одесі, включена до виборчого списку під № 38.
41.
Козирацька Ірина Леонідівна, 1981 р.н., член Партії промисловців і підприємців України, юрисконсульт КП „Одестеплокомуненерго”, проживає в місті Одесі, включена до виборчого списку під № 43.
42.
Дубенко Павло Олегович, 1985 р.н., член Партії промисловців і підприємців України, приватний підприємець, проживає в місті Одесі, включений до виборчого списку під № 44.
43.
Вауліна Тетяна В’ячеславівна, 1965 р.н., член Партії промисловців і підприємців України, секретар-референт ПП „Промсбуд”, проживає в місті Одесі, включена до виборчого списку під № 45.
 
44.
Слободян Дмитро Петрович, 1982 р.н., член Партії промисловців і підприємців України, програміст ВАТ „Агроспецмонтаж”, проживає в місті Одесі, включений до виборчого списку під № 47.
 
45.
Диленок Сергій Петрович, 1978 р.н., член Партії промисловців і підприємців України, тимчасово не працює, проживає в місті Одесі, включений до виборчого списку під № 48.
46.
Єргієва Ірина Георгіївна, 1983 р.н., член Партії промисловців і підприємців України, помічник юриста ПП КП „ Одеські теплові мережі”, проживає в місті Одесі, включена до виборчого списку під № 51.
47.
Петрова Наталя Миколаївна, 1958 р.н., член Партії промисловців і підприємців України, Р-3, контролер „Одестеплоенерго”, проживає в місті Одесі, включена до виборчого списку під № 52.
48.
Кононова Вікторія Іванівна, 1948 р.н., член Партії промисловців і підприємців України, бухгалтер 1-ї категорії ТОВ „ Украудітконсалтинг”, проживає в місті Одесі, включена до виборчого списку під № 58.

 
 Голова Д.І. Монохіді
 
АДМИНУСЛУГИ
Далее РЕГИСТРАЦИЯ
В ОДЕССЕ

Далее

ОПОВЕЩЕНИЯ
- перекрытие дорог
- отключение
свет / вода / газ

Далее 11 февраля 09:00
аппаратное совещание
прямая трансляция

Далее 8 февраля 15.00
«Дерибасовская 
угол Ришельевской»

Далее 8 февраля 15:00
кают-компания
«Морская библиотека»

Далее до 29 марта
закупка квартир

Далее 17 февраля 16:00
концерт «Благословляю все, что было…»

Далее Конкурс «Творча молодь 
Одещини 2019»
прием заявок
до 11 марта
Далее 28 февраля в 11:00
ИСПОЛКОМ

Далее до 9 февраля 
выставка 
Г. Крижевского
"Влюбленный в жизнь"

Далее 13 марта в 10:00
СЕССИЯ ГОРСОВЕТА

Далее ГРАФИК ЗАСЕДАНИЙ 
депутатских комиссий

Далее с 7 по 8 сентября 
«Oceanman Odessa-2019»

Далее Местные инициативы
Сбор подписей

Далее
ВЫБОРЫ
Далее ПРАВИЛА ПОВЕДЕНИЯ в чрезвычайных ситуациях
Далее ЦЕНТР ЗАНЯТОСТИ
ТРУДОУСТРОЙСТВО
переподготовка кадров

Далее Г Р А Ф И К
приема граждан
2019 год

Далее МЕСТНЫЕ НАЛОГИ
2019

Далее ОСМД ОДЕССЫ
Далее Разработка концепции развития Центрального исторического ареала Одессы
Далее Выставки и ярмарки
в 2019 году

Далее ГЕНПЛАН ОДЕССЫ
Далее ЭНЕРГОСБЕРЕЖЕНИЕ
Получение компенсации по кредитам
на энергосберегающие
мероприятия

Далее Реестр общественных и благотворительных организаций г. Одессы
Далее ДОСТУП К ПУБЛИЧНОЙ ИНФОРМАЦИИ
Далее ЛИЦАМ С ИНВАЛИДНОСТЬЮ
работа транспорта,
информационные материалы

Далее Молодежный совет
Далее Т А Р И Ф Ы
Далее Пенсионный фонд Украины в районах Одессы
Далее