/ Главная / Новости / ВЫБОРЫ - 2006


Размещено: 13.02.2006 19:17:07

ВЫБОРЫ - 2006

Список кандидатов в депутаты Одесского городского совета, зарегистрированных Одесской городской территориальной комиссией (Коммунистическая партия Украины)

ВИБОРЧИЙ СПИСОК
КАНДИДАТІВ У ДЕПУТАТИ ОДЕСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
ВІД ОДЕСЬКОЇ МІСЬКОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ КОМУНІСТИЧНОЇ ПАРТІЇ УКРАЇНИ,
зареєстрованих Одеською міською територіальної виборчою комісією
багатомандатний виборчий округ №1, м. Одеса
Вибори 26 березня 2006 року

1. Маргащук Сергій Васильович, 1954 р. н., Член КПУ, голова Одеського регіонального відділення державної Української інноваційної компанії, проживає в місті Одесі, включений до виборчого списку під № 1.

2. Бабусенко Сергій Євгенович, 1977 р. н., Член КПУ, аспірант інституту проблем ринку та економічно-екологічних досліджень НАНУкраїни, проживає в місті Одесі, включений до виборчого списку під № 2.

3. Кулаженко Світлана Іллівна, 1946 р. н., позапартійна, директор ТОВ Південно-Український інститут інтелектуальних технологій та інновацій, проживає в місті Одесі, включена до виборчого списку під № 3.

4. Макаренков Валерій Миколайович, 1970 р. н., Член КПУ, головний інженер ТОВ “СЕВтрансгаз”, проживає в місті Одесі, включений до виборчого списку під № 5.

5. Копайгора Олександр Євгенович, 1947 р. н., позапартійний директор Одеського російського драматичного театру, проживає в місті Одесі, включений до виборчого списку під № 6.

6. Семашко Володимир Євгенович, 1955 р. н., Член КПУ, головний фахівець Одеського регіонального відділення Української державної інноваційної компанії, проживає в місті Одесі, включений до виборчого списку під № 10.

7. Кіктенко Олег Михайлович, 1969 р. н., Член КПУ, голова правління молодіжного житлового будівельного товариства “Дом”, проживає в місті Одесі, включений до виборчого списку під № 11.

8. Дорохов Антон Михайлович, 1976 р. н., Член КПУ, інженер, ТОВ науково-виробниче підприємство “Еконіка”, проживає в місті Одесі, включений до виборчого списку під № 12.

9. Макогон Валерій Васильович, 1967 р. н., позапартійний, начальник відділу Одеська філія ВАТ “Укртелеком”, проживає в місті Одесі, включений до виборчого списку під № 13.

10. Макаров Євген Михайлович, 1934 р. н., Член ПКУ, викладач, Одеський автошляховий технікум, проживає в місті Одесі, включений до виборчого списку під № 15.

11. Стогул Тетяна Володимирівна, 1974 р. н., Член КПУ, артистка балету Одеського військового
ансамблю пісні та танцю Південного оперативного командування, проживає в місті Одесі, включена до виборчого списку під № 16.

12. Джавадов Тегран Джават-огли, 1957 р. н., позапартійний, президент фонду сприяння розвитку культури народів “Причорномор‘я” “Традиція”, проживає в місті Одесі, включений до виборчого списку під № 18.

13. Новіков Сергій Володимирович, 1983 р. н., Член КПУ, оператор ТОВ “Теплодаренерго”, проживає в місті Одесі, включений до виборчого списку під № 23.

14. Кіріков Юрій Савелійович, 1955 р. н., Член КПУ, начальник котельні ТОВ “Стікон”, проживає в місті Одесі, включений до виборчого списку під № 35.



Голова комісії Д.І. Монохіді
М.П.



Страница создана:

Опубликована на сайте:

Полный адрес страницы:
13.02.2006 19:17

http://old.omr.gov.ua/

http://old.omr.gov.ua/ru/news/751/