21:50:06   |   29 октября 2020   |   EN | RU | UA

webcam
Городские программы
Регуляторная политика
Публичные закупки
Международное сотрудничество
Одесса инвестиционная
Карта Одессы
Виртуальная Одесса
Кино об Одессе
Фотоальбом города
Городская символика
Театры Одессы
Музеи Одессы
Памятники Одессы
Парки Одессы
Одесский зоопарк
Гостиницы Одессы
Одесса туристическая
О городе
В помощь предпринимателям
Правовая консультация
Одесса в цифрах
Предприятия Одессы
Городской транспорт, схема
движения
Аварийные и справочные службы
Искать
Подписаться на новости
Результаты конкурса
на право аренды
помещения
(Аппеляционный суд)

Далее ОБЪЯВЛЕНИЯ
об электронном
аукционе

Далее Правила пропускного
режима в здание
Одесского горсовета

Далее ОБЪЯВЛЕНИЯ
о намерении
изменения тарифов

Далее ВАКАНСИИ
Далее



/ Главная / Новости / ВЫБОРЫ - 2006


Размещено: 13.02.2006 19:17:07

ВЫБОРЫ - 2006

Список кандидатов в депутаты Одесского городского совета, зарегистрированных Одесской городской территориальной комиссией (Коммунистическая партия Украины)

ВИБОРЧИЙ СПИСОК
КАНДИДАТІВ У ДЕПУТАТИ ОДЕСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
ВІД ОДЕСЬКОЇ МІСЬКОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ КОМУНІСТИЧНОЇ ПАРТІЇ УКРАЇНИ,
зареєстрованих Одеською міською територіальної виборчою комісією
багатомандатний виборчий округ №1, м. Одеса
Вибори 26 березня 2006 року

1. Маргащук Сергій Васильович, 1954 р. н., Член КПУ, голова Одеського регіонального відділення державної Української інноваційної компанії, проживає в місті Одесі, включений до виборчого списку під № 1.

2. Бабусенко Сергій Євгенович, 1977 р. н., Член КПУ, аспірант інституту проблем ринку та економічно-екологічних досліджень НАНУкраїни, проживає в місті Одесі, включений до виборчого списку під № 2.

3. Кулаженко Світлана Іллівна, 1946 р. н., позапартійна, директор ТОВ Південно-Український інститут інтелектуальних технологій та інновацій, проживає в місті Одесі, включена до виборчого списку під № 3.

4. Макаренков Валерій Миколайович, 1970 р. н., Член КПУ, головний інженер ТОВ “СЕВтрансгаз”, проживає в місті Одесі, включений до виборчого списку під № 5.

5. Копайгора Олександр Євгенович, 1947 р. н., позапартійний директор Одеського російського драматичного театру, проживає в місті Одесі, включений до виборчого списку під № 6.

6. Семашко Володимир Євгенович, 1955 р. н., Член КПУ, головний фахівець Одеського регіонального відділення Української державної інноваційної компанії, проживає в місті Одесі, включений до виборчого списку під № 10.

7. Кіктенко Олег Михайлович, 1969 р. н., Член КПУ, голова правління молодіжного житлового будівельного товариства “Дом”, проживає в місті Одесі, включений до виборчого списку під № 11.

8. Дорохов Антон Михайлович, 1976 р. н., Член КПУ, інженер, ТОВ науково-виробниче підприємство “Еконіка”, проживає в місті Одесі, включений до виборчого списку під № 12.

9. Макогон Валерій Васильович, 1967 р. н., позапартійний, начальник відділу Одеська філія ВАТ “Укртелеком”, проживає в місті Одесі, включений до виборчого списку під № 13.

10. Макаров Євген Михайлович, 1934 р. н., Член ПКУ, викладач, Одеський автошляховий технікум, проживає в місті Одесі, включений до виборчого списку під № 15.

11. Стогул Тетяна Володимирівна, 1974 р. н., Член КПУ, артистка балету Одеського військового
ансамблю пісні та танцю Південного оперативного командування, проживає в місті Одесі, включена до виборчого списку під № 16.

12. Джавадов Тегран Джават-огли, 1957 р. н., позапартійний, президент фонду сприяння розвитку культури народів “Причорномор‘я” “Традиція”, проживає в місті Одесі, включений до виборчого списку під № 18.

13. Новіков Сергій Володимирович, 1983 р. н., Член КПУ, оператор ТОВ “Теплодаренерго”, проживає в місті Одесі, включений до виборчого списку під № 23.

14. Кіріков Юрій Савелійович, 1955 р. н., Член КПУ, начальник котельні ТОВ “Стікон”, проживає в місті Одесі, включений до виборчого списку під № 35.



Голова комісії Д.І. Монохіді
М.П.

АДМИНУСЛУГИ
Далее РЕГИСТРАЦИЯ
В ОДЕССЕ

Далее

ОПОВЕЩЕНИЯ
- перекрытие дорог
- отключение
свет / вода / газ

Далее 11 февраля 09:00
аппаратное совещание
прямая трансляция

Далее 8 февраля 15.00
«Дерибасовская 
угол Ришельевской»

Далее 8 февраля 15:00
кают-компания
«Морская библиотека»

Далее до 29 марта
закупка квартир

Далее 17 февраля 16:00
концерт «Благословляю все, что было…»

Далее Конкурс «Творча молодь 
Одещини 2019»
прием заявок
до 11 марта
Далее 28 февраля в 11:00
ИСПОЛКОМ

Далее до 9 февраля 
выставка 
Г. Крижевского
"Влюбленный в жизнь"

Далее 13 марта в 10:00
СЕССИЯ ГОРСОВЕТА

Далее ГРАФИК ЗАСЕДАНИЙ 
депутатских комиссий

Далее с 7 по 8 сентября 
«Oceanman Odessa-2019»

Далее Местные инициативы
Сбор подписей

Далее
ВЫБОРЫ
Далее ПРАВИЛА ПОВЕДЕНИЯ в чрезвычайных ситуациях
Далее ЦЕНТР ЗАНЯТОСТИ
ТРУДОУСТРОЙСТВО
переподготовка кадров

Далее Г Р А Ф И К
приема граждан
2019 год

Далее МЕСТНЫЕ НАЛОГИ
2019

Далее ОСМД ОДЕССЫ
Далее Разработка концепции развития Центрального исторического ареала Одессы
Далее Выставки и ярмарки
в 2019 году

Далее ГЕНПЛАН ОДЕССЫ
Далее ЭНЕРГОСБЕРЕЖЕНИЕ
Получение компенсации по кредитам
на энергосберегающие
мероприятия

Далее Реестр общественных и благотворительных организаций г. Одессы
Далее ДОСТУП К ПУБЛИЧНОЙ ИНФОРМАЦИИ
Далее ЛИЦАМ С ИНВАЛИДНОСТЬЮ
работа транспорта,
информационные материалы

Далее Молодежный совет
Далее Т А Р И Ф Ы
Далее Пенсионный фонд Украины в районах Одессы
Далее