00:04:52   |   01 ноября 2020   |   EN | RU | UA

webcam
Городские программы
Регуляторная политика
Публичные закупки
Международное сотрудничество
Одесса инвестиционная
Карта Одессы
Виртуальная Одесса
Кино об Одессе
Фотоальбом города
Городская символика
Театры Одессы
Музеи Одессы
Памятники Одессы
Парки Одессы
Одесский зоопарк
Гостиницы Одессы
Одесса туристическая
О городе
В помощь предпринимателям
Правовая консультация
Одесса в цифрах
Предприятия Одессы
Городской транспорт, схема
движения
Аварийные и справочные службы
Искать
Подписаться на новости
Результаты конкурса
на право аренды
помещения
(Аппеляционный суд)

Далее ОБЪЯВЛЕНИЯ
об электронном
аукционе

Далее Правила пропускного
режима в здание
Одесского горсовета

Далее ОБЪЯВЛЕНИЯ
о намерении
изменения тарифов

Далее ВАКАНСИИ
Далее



/ Главная / Новости / ВЫБОРЫ - 2006


Размещено: 13.02.2006 19:17:51

ВЫБОРЫ - 2006

Список кандидатов в депутаты Одесского городского совета, зарегистрированных Одесской городской территориальной комиссией (Блок Эдуарда Гурвица "Наша Одесса")

ВИБОРЧИЙ СПИСОК КАНДИДАТІВ У ДЕПУТАТИ ОДЕСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ,
зареєстрованих Одеською міською територіальною виборчою комісією, висунутих Виборчим блоком міських організацій політичних партій
«Блок Едуарда Гурвіца «Наша Одеса»:
Політична партія «Народний Союз Наша Україна», Партія Християнсько-Демократичний Союз, Українська республіканська партія «Собор» висунутих на другій Міжпартійній конференції від 04 лютого 2006 року
багатомандатний виборчий округ № 1, м. Одеса
Вибори 26 березня 2006 року

1/ Літвак Борис Давидович, 1930 р.н., безпартійний, директор спеціалізованої дитячої юнацької спортивної школи Олімпійського резерву №2, проживає в місті Одесі, включений до виборчого списку під № 1.

2/ Багрій-Шахматова Марина Леонідівна,1952 р.н., безпартійна, директор громадської організації „П’ята студія”, проживає в місті Одесі, включена до виборчого списку під № 2.

3/ Гешелін Сергій Олександрович, 1930 р.н. безпартійний, завідувач кафедрою Одеського державного медичного університету, проживає в місті Одесі, включений до виборчого списку під № 3.

4/ Дорофєєв Віталій Степанович, 1942 р.н., безпартійний, ректор Одеської державної академії будівництва та архітектури, проживає в місті Одесі, включений до виборчого списку під № 4.

5/ Танцюра Дмитро Миколайович, 1978 р.н, член Народного Союзу Наша Україна, фізична особа – підприємець, проживає в місті Одесі, включений до виборчого списку під № 5.

6/ Капелюшний Леонід Володимирович, 1942 р. н., безпартійний, член Народного Союзу Наша Україна, заступник редактора редакції газети „Чорноморські новини”, проживає в місті Одесі, включений до виборчого списку під № 6.

7/ Макул Леонід Якович, 1958 р. н., член Народного Союзу Наша Україна, голова ТОВ „ТЦ „Середньофонтанський”, проживає в місті Одесі, включений до виборчого списку під № 7.

8/ Чекіта Геннадій Леонідович, 1966 р. н., член Народного Союзу Наша Україна, помічник народного депутату апарату Верховної Ради України, проживає в місті Одесі, включений до виборчого списку під № 8.
9/ Казарновський Олександр Львович, 1965 р. н., безпартійний, адвокат, проживає в місті Одесі, включений до виборчого списку під № 9.
10/ Боровський Микола Дмитрович, 1936 р. н., безпартійний, голова правління ВАТ «Одеське управління ескалації», проживає в місті Одесі, включений до виборчого списку під № 10.

11/ Голубов Андрій Михайлович, 1972 р. н., член Народного Союзу Наша Україна, фізична особа – підприємець, проживає в місті Одесі, включений до виборчого списку під № 11.

13/ Луняченко Олександр Васильович, 1947 р. н., безпартійний, пенсіонер, проживає в місті Одесі, включений до виборчого списку під № 13.

14/ Музалєв Олексій Вікторович, 1962 р. н., член Народного Союзу Наша Україна, директор по виробництву ТОВ «Таврія – В», проживає в місті Одесі, включений до виборчого списку під № 14.

15/ Мельник Віктор Володимирович, 1958 р. н., член Народного Союзу Наша Україна, заступник генерального директора УБ СП „Компанія „МЕМ” Лтд, проживає в місті Одесі, включений до виборчого списку під № 15.

16/ Санін Віктор Олексійович, 1961 р. н., член Народного Союзу Наша Україна, генеральний директор ДП ДАК „Хліб України „Хліб- експорт”, проживає в місті Одесі, включений до виборчого списку під № 16.

17/ Якименко Алла Василівна, 1980 р. н., безпартійна, консультант секретаріату президента України, проживає в місті Одесі, включена до виборчого списку під № 17.

18/ Компанієць Володимир Петрович, 1954 р. н., член Народного Союзу Наша Україна, голова правління ВАТ „Імпульс”, проживає в місті Одесі, включений до виборчого списку під № 18.

19/ Постовітенко Анатолій Антонович, 1949 р. н., член Християнського Демократичного Союзу, директор ТОВ „Ізотерм”, проживає в місті Одесі, включений до виборчого списку під № 19.

20/ Кірєєв Володимир Анатолійович, 1958 р. н., член Української Республіканської Партії „Собор”, голова правління ВАТ „Спартак”, проживає в місті Одесі, включений до виборчого списку під № 20.

21/ Смоляр Едуард Леонідович, 1949 р. н., член Народного Союзу Наша Україна , начальник представництва по управлінню комунальною власністю Одеської міської ради, проживає в місті Одесі, включений до виборчого списку під № 21.

22/ Тріпульський Григорій Яковлевич, 1978 р. н., член Народного Союзу Наша Україна, юрист ТОВ „Невада”, проживає в місті Одесі, включений до виборчого списку під № 22.

23/ Мастюга Сергій Валерійович, 1972 р. н., член Народного Союзу Наша Україна, фізична особа – підприємець, проживає в місті Одесі, включений до виборчого списку під № 23.

25/ Шпільовий Костянтин Олегович, 1967 р. н., член Народного Союзу Наша Україна, президент ДП „Блу Долфин Шиппинг Сервіс Інк.”, проживає в місті Одесі, включений до виборчого списку під № 25.

26/ Балінов Анатолій Конкович, 1966 р. н., безпартійний, директор ТОВ ТРК „Град”, проживає в місті Одесі, включений до виборчого списку під № 26.

27/ Чайчук Наталія Олександрівна, 1951 р. н., безпартійна, начальник Управління внутрішньої політики Одеського міськвиконкому, проживає в місті Одесі, включена до виборчого списку під № 27.

28/ Чумаченко Вікторія Дмитрівна, 1967 р. н., член Народного Союзу Наша Україна, заступник керівника
виконавчого комітету Одеської обласної організації політичної партій „Народний Союз Наша Україна”, проживає в місті Одесі, включена до виборчого списку під № 28.

29/ Щеглов Едуард Валерійович, 1965 р. н., безпартійний, начальник Управління інформації Одеської міської ради, проживає в місті Одесі, включений до виборчого списку під № 29.

30/ Маркова Віра Макарівна, 1956 р. н., член Народного Союзу Наша Україна, керівник Виконавчого комітету Малиновської районної у м. Одесі організації у Одеській обласній організації політичної партії „Народний Союз Наша Україна”, проживає в місті Одесі, включена до виборчого списку під № 30.

31/ Єршов Сергій Миколайович, 1969 р. н., член Народного Союзу Наша Україна , тимчасово не працює, проживає в місті Одесі, включений до виборчого списку під № 31.

32/ Єремєєнко Марія Олегівна, 1980 р. н., член Народного Союзу Наша Україна, провідний консультант Одеської обласної організації політичної партії „Народний Союз Наша Україна”, проживає в місті Одесі, включений до виборчого списку під № 32.

33/ Болдін Максим Якович, 1975 р. н., член Народного Союзу Наша Україна, помічник міського голови Виконавчого комітету Одеської міської ради, проживає в місті Одесі, включений до виборчого списку під № 33.

34/ Сидорчук Ігор Іванович, 1967 р. н., член Народного Союзу Наша Україна, фізична особа – підприємець, проживає в місті Одесі, включений до виборчого списку під № 34.

35/ Малін Олександр Львович, 1970 р. н., член Народного Союзу Наша Україна, начальник Управління розвитку торгівлі та побутового обслуговування Одеської міської ради, проживає в місті Одесі, включений до виборчого списку під № 35.

36/ Кузнєцов Михайло Семенович, 1955 р. н., член Народного Союзу Наша Україна, юрист асоціації „Юрікс –ТС”, проживає в місті Одесі, включений до виборчого списку під № 36.

37/ Параскевич Юрій Владиславович, 1959 р. н., безпартійний, голова Київської райадміністрації Одеської міської ради, проживає в Одеській області, включений до виборчого списку під № 37.

38/ Фаєр Григорій Шикович, 1947 р. н., член Народного Союзу Наша Україна, головний художник Одеського російського театру, проживає в місті Одесі, включений до виборчого списку під № 38.

39/ Штогрін Іван Дмитрович, 1960 р. н., член Народного Союзу Наша Україна, голова Суворовської районної адміністрації Одеської міської ради, проживає в місті Одесі, включений до виборчого списку під № 39.

40/ Мальований Олег Євгенович, 1967 р. н., безпартійний, директор НВП „Одесмонтажспец-проект”, проживає в місті Одесі, включений до виборчого списку під № 40.

41/ Тельвак Микола Миколайович, 1966 р. н., безпартійний, заступник голови Приморської районної адміністрації, проживає в місті Одесі, включений до виборчого списку під № 41.

42/ Дехтяренко Костянтин Олександрович, 1965 р. н., член Народного Союзу Наша Україна, фізична особа – підприємець, проживає в місті Одесі, включений до виборчого списку під № 42.

43/ Задорожний ВасильГеоргійович, 1948 р. н., член Української Республіканської Партія „Собор”, професор кафедри Одеської національної академії харчових технологій, проживає в місті Одесі, включений до виборчого списку під № 43.

44/ Копотієнко Євгеній Миколайович, 1974 р. н., безпартійний, комерційний директор ПП „Укренергосіч”, проживає в місті Одесі, включений до виборчого списку під № 44.

45/ Стас Іван Ілліч, 1960 р. н., член Народного Союзу Наша Україна, начальник Управління капітального будівництва Одеської міської ради, проживає в місті Одесі, включений до виборчого списку під № 45.

46/ Ануфрієв Сергій Костянтинович, 1951 р. н., член Народного Союзу Наша Україна, голова правління ВАТ „БМУ„Укрторгбуд”, проживає в місті Одесі, включений до виборчого списку під № 46.

47/ Коренєв Сергій Миколайович, 1964 р. н., член Народного Союзу Наша Україна, начальник
Державної податкової інспекції у Малиновському районі м. Одеси, проживає в місті Одесі, включений до виборчого списку під № 47.

48/ Романадзе Луіза Джумберовна, 1980 р. н., член Народного Союзу Наша Україна, керівник Виконавчого комітету Одеської міської організації у Одеській обласній організації політичної партії „Народний Союз Наша Україна”, проживає в місті Одесі, включена до виборчого списку під № 48.

49/ Сідорова Ольга Миколаївна, 1955 р. н., безпартійна, помічник міського голови Виконавчого комітету Одеської міської ради, проживає в місті Одесі, включена до виборчого списку під № 49.

50/ Брауде Станіслав Сергійович, 1978 р. н., член Народного Союзу Наша Україна, генеральний директор ТОВ «Авто-імпульс», проживає в місті Одесі, включений до виборчого списку під № 50.

51/ Сеніна Світлана Никифорівна, 1947 р. н., член Народного Союзу Наша Україна, фізична особа – підприємець, проживає в місті Одесі, включена до виборчого списку під № 51.

52/ Золотарьов Едуард Олександрович, 1939 р. н., член Народного Союзу Наша Україна, директор ТОВ «Ветінструмент», проживає в місті Одесі, включений до виборчого списку під № 52.

53/ Громова Аліса Григорівна, 1967 р. н., безпартійна, тимчасово не працює, проживає в місті Одесі, включена до виборчого списку під № 53.

54/ Мальнев Євген Павлович, 1948 р. н., член Народного Союзу Наша Україна, голова правління Асоціації „Одеський жиліщний союз”, проживає в місті Одесі, включений до виборчого списку під № 54.

55/ Гулько Ян Едуардович, 1966 р. н., член Народного Союзу Наша Україна, директор „ТОМЕТ Лтд”, проживає в місті Одесі, включений до виборчого списку під № 55.

56/ Великанова Юлія Сергіївна, 1985 р. н., член Народного Союзу Наша Україна, студентка Одеського державного економічного університету, проживає в місті Одесі, включена до виборчого списку під № 56.

57/ Бердичевська Ганна Володимирівна, 1955 р. н., член Народного Союзу Наша Україна, заступник редактора творчого виробничого колективного підприємства «Юг», проживає в місті Одесі, включена до виборчого списку під № 57.

58/ Агуца Сергій Володимирович, 1957 р. н., член Народного Союзу Наша Україна, керівник Виконавчого комітету Київської районної у м. Одесі організації у Одеській обласній організації політичної партії „Народний Союз Наша Україна”, проживає в місті Одесі, включений до виборчого списку під № 58.

59/ Кінзерський Володимир Миколайович, 1970 р. н., член Християнського Демократичного Союзу, заступник директора ВКФ ПП „Еліт – електро”, проживає в місті Одесі, включений до виборчого списку під № 59.

60/ Холоша Віталій Федорович, 1954р.н., член Української Республіканської Партія „Собор”, директор ТОВ ВНВФ „Інвестех”, проживає в місті Одесі, включений до виборчого списку під № 60.

61/ Савельєва Наталя Володимирівна, 1954 р. н., член Народного Союзу Наша Україна, начальник Управління освіти Одеської міської ради, проживає в місті Одесі, включена до виборчого списку під № 61.

62/ Хартюнов Олександр Валерійович, 1975 р. н., член Народного Союзу Наша Україна, керівник Виконавчого комітету Приморської районної організації у м. Одесі у Одеській обласній організації політичної партії „Народний Союз Наша Україна”, проживає в місті Одесі, включений до виборчого списку під № 62.

63/ Яні Югана Іванівна, 1956 р. н., член Народного Союзу Наша Україна, головний бухгалтер ТОВ „ТЦ „Середньофонтанський”, проживає в місті Одесі, включена до виборчого списку під № 63.

64/ Білюченко Оксана Анатоліївна, 1957 р. н., член Народного Союзу Наша Україна, директор Комунального підприємства ДЄЗ «Черьомушки», проживає в місті Одесі, включена до виборчого списку під № 64.

65/ Пульхрова Ольга Володимирівна, 1963 р. н., член Народного Союзу Наша Україна, консультант
Одеська обласна організація політичної партії „Народний Союз Наша Україна”, проживає в місті Одесі, включена до виборчого списку під № 65.

66/ Куцай Віктор Іванович, 1953 р. н., член Народного Союзу Наша Україна, начальник відділу
Управління морегосподарського комплексу, транспорту та зв’язку Одеської обласної державної адміністрації, проживає в місті Одесі, включений до виборчого списку під № 66.

67/ Целоусов Вадим Борисович, 1952 р. н., член Народного Союзу Наша Україна, тимчасово не працює, проживає в місті Одесі, включений до виборчого списку під № 67.

68/ Охонько Наталія Миколаївна, 1957 р. н., член Народного Союзу Наша Україна, заступник начальника Управління соціального захисту населення та праці Одеської міської ради, проживає в місті Одесі, включена до виборчого списку під № 68.

69/ Романенко Наталя Анатоліївна, 1963 р. н., член Народного Союзу Наша Україна, директор Одеського НВК № 13, проживає в місті Одесі, включена до виборчого списку під № 69.

70/ Дьячкова Ніла Миколаївна, 1939 р. н., член Народного Союзу Наша Україна, директор Благодійного фонду соціального захисту старості громадян „Наше майбутнє”, проживає в місті Одесі, включена до виборчого списку під № 70.

71/ Нагорняк Олександр Архипович, 1936 р. н., член Народного Союзу Наша Україна, голова Ради
ветеранів Суворовського району, проживає в місті Одесі, включений до виборчого списку під № 71.

72/ Кіщенко Ганна Василівна, 1965 р. н., безпартійна, директор НВК №187, проживає в місті Одесі, включена до виборчого списку під № 72.

73/ Коваль-Лесков Олександр Вадимович, 1964 р. н., член Народного Союзу Наша Україна, комерційний директор ТОВ "Петербург", проживає в місті Одесі, включений до виборчого списку під № 73.

74/ Соколов Сергій Сергійович, 1980 р. н., член Народного союзу Наша Україна , директор ТОВ "Укртранснаб" , проживає в місті Одесі, включений до виборчого списку під № 74.
75/ Лазоренко Наталія Василівна,1948 р. н., член Народного Союзу Наша Україна, консультант Одеської обласної організації політичної партії „Народний Союз Наша Україна”, проживає в місті Одесі, включена до виборчого списку під № 75.

76/ Абрамова Надія Миколаївна, 1950 р. н., член Народного Союзу Наша Україна, голова громадської організації "Пересипчанка", проживає в місті Одесі, включена до виборчого списку під № 76.

77/ Ігнатов Олександр Васильович, 1947 р. н., член Народного Союзу Наша Україна, директор загальноосвітньої школи 1-3 ступенів „Ніка-М”, проживає в місті Одесі, включений до виборчого списку під № 77.

80/ Сидоренко Андрій Леонідович, 1963 р. н., член Народного Союзу Наша Україна, директор ПП „САС”, проживає в місті Одесі, включений до виборчого списку під № 80.

81/ Кірнас Ірина Володимирівна, 1982 р. н., член Народного Союзу Наша Україна, директор ТОВ
„Добробут”, проживає в місті Одесі, включена до виборчого списку під № 81.

82/ Трощеновський Ігор Анатолійович, 1957р.н., член Народного Союзу Наша Україна, заступник голови
Київської райадміністрації Одеської міської ради, проживає в місті Одесі, включений до виборчого списку під № 82.

83/ Нагаєв Сергій Романович, 1962р.н., член Народного Союзу Наша Україна, головний фахівець
державного підприємства „Агенція морської безпеки”, проживає в місті Одесі, включений до виборчого списку під № 83.

84/ Созінов Володимир Павлович, 1968р.н., член Народного Союзу Наша Україна, заступник управляючого
СП "Панком-ЮН", проживає в місті Одесі, включений до виборчого списку під № 84.

85/ Тронін Олександр Якович, 1949р.н., член Народного Союзу Наша Україна, директор ТОВ „Модуль”, проживає в місті Одесі, включений до виборчого списку під № 85.

86/ Швирьова Людмила Олександрівна, 1964р.н., член Народного Союзу Наша Україна, директор школи – інтернату № 4, проживає в місті Одесі, включена до виборчого списку під № 86.

87/ Жадан Тетяна Олександрівна, 1960 р.н., член Народного Союзу Наша Україна, завідуюча КУ „Притулок №1 для дітей ССД Одеської міської ради”, проживає в місті Одесі, включена до виборчого списку під № 87.

88/ Михайлов Сергій Іванович, 1958р.н., член Народного Союзу Наша Україна, головний фахівець Управління охорони здоров’я Одеської міської ради, проживає в місті Одесі, включений до виборчого списку під № 88.

89/ Щербатенко Валерій Володимирович, 1952 р. н., член Народного Союзу Наша Україна, головний лікар КУ „МСП №3”, проживає в місті Одесі, включений до виборчого списку під № 89.

90/ Алєксєєв Сергій Вікторович, 1979 р. н., член Народного Союзу Наша Україна, юрисконсульт СП „Панком – Юн”, проживає в місті Одесі, включений до виборчого списку під № 90.

91/ Сусорова Лариса Анатоліївна, 1963 р. н., член Народного Союзу Наша Україна, голова правління Одеського відділення УБФ "Милосердя", проживає в місті Одесі, включена до виборчого списку під № 91.

92/ Ванін Олександр Олександрович, 1941 р. н., член Народного Союзу Наша Україна, голова правління Житлово-будівельного кооперативу „Київський-9”, ", проживає в місті Одесі, включений до виборчого списку під № 92.

94/ Рожков Олександр Владиславович, 1976 р. н., член Християнського Демократичного Союзу, інженер НДКТІХТТ „Агро холод”, проживає в місті Одесі, включений до виборчого списку під № 94.

95/ Філіпчук Ірина Олександрівна, 1983 р. н., член Народного Союзу Наша Україна, консультант Одеської обласної організації політичної партії „Народний Союз Наша Україна”, проживає в місті Одесі, включена до виборчого списку під № 95.

96/ Трандасір Тетяна Станіславівна, 1967 р. н., член Народного Союзу Наша Україна, директор ДП „Пансіонат „Мирний”, проживає в місті Одесі, включена до виборчого списку під № 96.

97/ Остапчук Олексій Миколайович, 1980 р. н., член Народного Союзу Наша Україна, начальник відділення АКІБ «УкрСиббанк», проживає в місті Одесі, зареєстрований у виборчому списку під № 97.

98/ Андрега Олексій Валерійович, 1983 р. н., член Народного Союзу Наша Україна, тимчасово не працює,
проживає в місті Одесі, зареєстрований у виборчому списку під № 98.

99/ Гнатюк Богдан Юрійович, 1983 р. н., член Народного Союзу Наша Україна, консультант Одеської обласної організації політичної партії „Народний Союз Наша Україна”, проживає в місті Одесі, зареєстрований у виборчому списку під № 99.

100/ Гуляєв Євген Юрійович, 1984 р. н., член Народного Союзу Наша Україна, студент Одеського державного екологічного університету, проживає в місті Одесі, зареєстрований у виборчому списку під № проживає в місті Одесі, зареєстрований у виборчому списку під № 100.

101/ Фесенко Валентина Іванівна, 1957 р. н., член Народного Союзу Наша Україна, пенсіонер, проживає в місті Одесі, зареєстрована у виборчому списку під № 101.

102/ Кривенко Тетяна Вікторівна, 1978 р. н., член Народного Союзу Наша Україна, консультант Одеської обласної організації політичної партії „Народний Союз Наша Україна”, проживає в Одеській області, зареєстрована у виборчому списку під № 102.

103/ Шонія Зураб Резоєвич, 1965 р. н., член Народного Союзу Наша Україна, директор комунального підприємства ДЕЗ „Чорноморське”, проживає в місті Одесі, зареєстрований у виборчому списку під № 103.

104/ Пікузо Володимир Валентинович, 1985 р. н., член Народного Союзу Наша Україна, тимчасово не працює, проживає в місті Одесі, зареєстрований у виборчому списку під № 104.

105/ Чабан Галина Василівна, 1962 р. н., член Народного Союзу Наша Україна, директор територіального центру СОПОНГ Суворівського району, проживає в місті Одесі, зареєстрована у виборчому списку під № 105.

106/ Козлов Микита Васильович, 1956 р. н., член Народного Союзу Наша Україна, заступник управляючого СП „Панком-Юн”, проживає в місті Одесі, зареєстрований у виборчому списку під № 106.

107/ Кураков Олег Михайлович, 1967 р. н., член Народного Союзу Наша Україна, заступник начальника Управління паливно-енергетичного комплексу Одеської міської ради, проживає в місті Одесі, зареєстрований у виборчому списку під № 107.

108/ Тимчик Анатолій Ярославович, 1957 р. н., член Народного Союзу Наша Україна, головний спеціаліст
Територіального управління по Одеській, Миколаївській та Херсонській областях Рахункової палати України, проживає в місті Одесі, зареєстрований у виборчому списку під № 108.

109/ Марцишевський Леонтій Арсентійович, 1946 р. н., член Народного Союзу Наша Україна , головний механік СП "Панком-Юн", проживає в місті Одесі, зареєстрований у виборчому списку під № 109.

110/ Пшеничников Артем Валентинович, 1983 р. н., член Народного Союзу Наша Україна, директор ТОВ „Арагон”, проживає в місті Одесі, зареєстрований у виборчому списку під № 110.

111/ Голуб Георгій Борисович, 1946 р. н., член Народного Союзу Наша Україна, директор ТОВ „Пластична хірургія та стоматологія”, проживає в Одеській області, зареєстрований у виборчому списку під № 111.

112/ Кучер Альона Володимирівна, 1986 р. н., безпартійна, тимчасово не працює, проживає в місті Одесі, зареєстрована у виборчому списку під № 112.

113/ Козловська Лариса Олексіївна, 1963 р. н., член Народного Союзу Наша Україна, помічник-консультант депутата апарату Верховної Ради України, проживає в місті Одесі, зареєстрована у виборчому списку під № 113.

114/ Павленко Інна Вікторівна, 1982 р. н., член Народного Союзу Наша Україна, консультант Одеської обласної організації політичної партії „Народний Союз Наша Україна”, проживає в Одеській області, зареєстрована у виборчому списку під № 114.

115/ Шишкевич Олександр Вікторович, 1969 р. н., член Народного Союзу Наша Україна, менеджер СП "Панком-Юн", проживає в місті Одесі, зареєстрований у виборчому списку під № 115.

116/ Кузнецова Наталія Володимирівна, 1952 р. н., член Української Республіканської Партії „Собор”, бібліотекар КУ „Централізована міська бібліотечна система для дітей”, проживає в місті Одесі, зареєстрована у виборчому списку під № 116.

117/ Руммо Володимир Валерійович, 1976 р. н., член Християнського Демократичного Союзу, директор
ПП „Лонжерон”, проживає в місті Одесі, зареєстрований у виборчому списку під № 117.

118/ Топилін Анатолій В’ячеславович, 1978 р. н., член Народного Союзу Наша Україна , консультант Одеської обласної організації політичної партії „Народний Союз Наша Україна”, проживає в місті Одесі, зареєстрований у виборчому списку під № 118.

119/ Кондратюк Олександр Євгенович,1974 р. н., член Народного Союзу Наша Україна, керівник лабораторії СП "Панком-ЮН", проживає в місті Одесі, зареєстрований у виборчому списку під № 119.

120/ Луньов Олександр Олександрович, 1972 р. н., член Народного Союзу Наша Україна, директор ТОВ
„Спецавтотехніка - М”, проживає в місті Одесі, зареєстрований у виборчому списку під № 120.


Голова Д.І. Монохіді

М.П.

АДМИНУСЛУГИ
Далее РЕГИСТРАЦИЯ
В ОДЕССЕ

Далее

ОПОВЕЩЕНИЯ
- перекрытие дорог
- отключение
свет / вода / газ

Далее 11 февраля 09:00
аппаратное совещание
прямая трансляция

Далее 8 февраля 15.00
«Дерибасовская 
угол Ришельевской»

Далее 8 февраля 15:00
кают-компания
«Морская библиотека»

Далее до 29 марта
закупка квартир

Далее 17 февраля 16:00
концерт «Благословляю все, что было…»

Далее Конкурс «Творча молодь 
Одещини 2019»
прием заявок
до 11 марта
Далее 28 февраля в 11:00
ИСПОЛКОМ

Далее до 9 февраля 
выставка 
Г. Крижевского
"Влюбленный в жизнь"

Далее 13 марта в 10:00
СЕССИЯ ГОРСОВЕТА

Далее ГРАФИК ЗАСЕДАНИЙ 
депутатских комиссий

Далее с 7 по 8 сентября 
«Oceanman Odessa-2019»

Далее Местные инициативы
Сбор подписей

Далее
ВЫБОРЫ
Далее ПРАВИЛА ПОВЕДЕНИЯ в чрезвычайных ситуациях
Далее ЦЕНТР ЗАНЯТОСТИ
ТРУДОУСТРОЙСТВО
переподготовка кадров

Далее Г Р А Ф И К
приема граждан
2019 год

Далее МЕСТНЫЕ НАЛОГИ
2019

Далее ОСМД ОДЕССЫ
Далее Разработка концепции развития Центрального исторического ареала Одессы
Далее Выставки и ярмарки
в 2019 году

Далее ГЕНПЛАН ОДЕССЫ
Далее ЭНЕРГОСБЕРЕЖЕНИЕ
Получение компенсации по кредитам
на энергосберегающие
мероприятия

Далее Реестр общественных и благотворительных организаций г. Одессы
Далее ДОСТУП К ПУБЛИЧНОЙ ИНФОРМАЦИИ
Далее ЛИЦАМ С ИНВАЛИДНОСТЬЮ
работа транспорта,
информационные материалы

Далее Молодежный совет
Далее Т А Р И Ф Ы
Далее Пенсионный фонд Украины в районах Одессы
Далее