/ Главная / Новости / Выборы - 2006


Размещено: 11.02.2006 20:36:43

Выборы - 2006

ВИБОРЧИЙ СПИСОК КАНДИДАТІВ У ДЕПУТАТИ ОДЕСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ, зареєстрованих Одеською міською територіальною виборчою комісією, від виборчого блоку міських організацій політичних партій "Народний блок Литвина"

(Одеська міська організація Народної Партії, Одеська міська організація партії Всеукраїнського об’єднання лівих “Справедливість”, Одеська міська організація Української селянської демократичної партії), висунутих на міжпартійній конференції політичних партій виборчого блоку міських організацій політичних партій "Народний блок Литвина" ( Одеська міська організація Народної Партії, Одеська міська організація партії Всеукраїнського об’єднання лівих “Справедливість”, Одеська міська організація Української селянської демократичної партії) 01 лютого 2006 року.

Багатомандатний виборчий округ № 1, м. Одеса
Вибори 26 березня 2006 року

 

 

  1.  
1
Філіпчук Володимир Станіславович. 1940 р.н., член Народної Партії, головаОдеської обласної Ради миру, проживає в місті Одесі, включений до виборчого списку під № 1
  1.  
2
Прокопенко Олександр Адольфович, 1953 р.н., член Народної Партії, секретар Одеської міської ради, , проживає в місті Одесі, включений до виборчого списку під № 2
  1.  
3
Косьмін Олексій Миколайович, 1958 р.н., член Народної Партії, комерційний директорзакритого акціонерне товариства з іноземними інвестиціями "Синтез-Ойл", проживає в місті Одесі, включений до виборчого списку під № 3
  1.  
4
Муравіна Ірина Тимофіївна, 1955 р.н., член Народної Партії, заступник голови Одеської міської організації та голова Київської районної організації Народної Партії , проживає в місті Одесі, включена до виборчого списку під № 4
  1.  
5
Труханов Геннадій Леонідович, 1965 р.н., член Народної Партії, президент Української Федерації таїландськогобоксу "МУЕЙ ТАЙ", проживає в місті Одесі, включений до виборчого списку під № 5
  1.  
6
Голубенко Лідія Миколаївна, 1947р.н., член Народної Партії, декан факультету романо-германської філології, професор, Одеського Національного Університету ім. І.І. Мечникова, проживає в місті Одесі, включена до виборчого списку під № 6
  1.  
7
Страшний Сергій Анатолійович, 1978 р.н., член Народної Партії, головаСуворовської районної організації Народної Партії, проживає в місті Одесі, включений до виборчого списку під № 7
  1.  
8
Хлицов Петро Володимирович, 1956 р.н., член Народної Партії, генеральний менеджертовариства з обмеженою відповідальністю "Виробнично-технічнепідприємство "Інжпроект", проживає в місті Одесі, включений до виборчого списку під № 8
  1.  
9
Мамонтенко Олександр Борисович, 1956 р.н., член Народної Партії, генеральний директорконцерну "Оверлайн", проживає в місті Одесі, включений до виборчого списку під № 9
  1.  
10
Воронков Вячеслав Володимирович,1950р.н.,член Народної Партії, власний кореспондентгазет "Голос України!", проживає в місті Одесі, включений до виборчого списку під № 10
  1.  
11
Арутюнян Кероб Лендрушович, 1965 р.н., член Народної Партії, директортовариства з обмеженою відповідальністю "Цемент", проживає в місті Одесі, включений до виборчого списку під № 11
  1.  
12
Шестаков Юрій Анатолійович. 1965 р.н., член Народної Партії, директортовариства з обмеженою відповідальністю " Клондайк - Одеса ЛТД", проживає в місті Одесі, включений до виборчого списку під № 12
  1.  
13
Белаковський Леонід Михайлович, 1973 р.н., член Народної Партії, заступник голови правліннякомерційного банку товариства з обмеженою відповідальністю "Місто-банк", проживає в місті Одесі, включений до виборчого списку під № 13
  1.  
14
Найда Юрій Петрович,1972 р.н.,член Народної Партії, заступник генерального директоратовариства з обмеженою відповідальністю "Інтерім-сервіс", проживає в місті Одесі, включений до виборчого списку під № 14
  1.  
15
Семенов Дмитро Григорійович. 1966 р.н., член Народної Партії, віце-президентгромадської організації "Федерація тенісу України", проживає в місті Одесі, включений до виборчого списку під № 15
  1.  
16
Орловський Олексій Сергійович,1974 р.н.,член Народної Партії, доцентОдеського регіонального інституту Державного управління УАГУ при Президенті України, проживає в місті Одесі, включений до виборчого списку під №16
  1.  
17
Коломійченко Андрій Леонідович, 1963 р.н., член Народної Партії, директор товариства з обмеженою відповідальністю "Регіональне бюро оцінок та експертиз", проживає в місті Одесі, включений до виборчого списку під №17
  1.  
18
Стреля Іван Микитович,1956 р.н., член Народної Партії, директортовариства з обмеженою відповідальністю "Агрофірма", "Ніва", проживає в місті Одесі, включений до виборчого списку під № 18
  1.  
19
Євдокимова Олена Геннадіївна, 1969 р.н., член Народної Партії, генеральний директорАТВТ "АРТ ГЛАС", проживає в місті Одесі, включена до виборчого списку під № 19
  1.  
20
Ануфрієв Євген Олександрович, 1977 р.н., член ВОЛ "Справедливість", інспектор служби економічної безпекикомунального підприємства "Одестеплоенерго", проживає в місті Одесі, включений до виборчого списку під № 20
  1.  
21
Брагаренко Юрій Георгійович, 1961 р.н.,член Народної Партії, директортовариства з обмеженою відповідальністю "Селянка", проживає в місті Одесі, включений до виборчого списку під № 21
  1.  
22
Лучков Анатолій Іванович, 1949 р.н., член Народної Партії, головний лікарпологового будинка № 2, проживає в місті Одесі, включений до виборчого списку під № 22
  1.  
23
Голубенко Максим Юрійович, 1972 р.н., член Народної Партії, завідуючий відділомпологового будинку № 1, проживає в місті Одесі, включений до виборчого списку під № 23
  1.  
24
Гордієвська Лариса Іванівна, 1966 р.н.,член Народної Партії, директорзагальноосвітньої школи № 85, проживає в місті Одесі, включений до виборчого списку під № 24
  1.  
25
Цуркан Сергій Григорович, 1962 р.н., член Української селянської демократичної парті, , директорСП "Українсько-Сирійське підприємство "ОДС" з обмеженою відповідальністю, проживає в місті Одесі, включений до виборчого списку під № 25
  1.  
26
Вакар Петро Зіновійович, 1963 р.н.,член Народної Партії, інженертовариства з обмеженою відповідальністю "Єгея", проживає в місті Одесі, включений до виборчого списку під № 26
  1.  
27
Костюкович Оксана Миколаївна, 1960 р.н.,член Народної Партії, заступник директораакціонерного товариства закритого типу "Біт-ЮГ" , проживає в місті Одесі, включена до виборчого списку під № 27
  1.  
28
Кучеренко Микола Федорович, 1959 р.н., член Народної Партії, член спостережноїрадивідкритого акціонерного товариства "ООЖК", проживає в місті Одесі, включений до виборчого списку під № 28
  1.  
29
Коваленко Петро Петрович,1964 р.н., член Народної Партії, заступник начальникаголовного  управління АПК Одеської облдержадміністрації, проживає в місті Одесі, включений до виборчого списку під № 29
  1.  
30
Кресюн Валентин Йосипович, 1941р.н., член Народної Партії, проректорОдеського медичного університету, проживає в місті Одесі, включений до виборчого списку під № 30
  1.  
31
Чорний Дмитро Миколайович, 1981 р.н., член Народної Партії, менеджертовариства з обмеженою відповідальністю "Синтезінвесттрейд", проживає в місті Одесі, включений до виборчого списку під № 31
  1.  
32
Федоренко Андрій Володимирович, 1973 р.н.,член Народної Партії, оцінювачтовариства з обмеженою відповідальністю "Регіональне бюро оцінок та експертиз", проживає в Біляївському районі Одеської області, включений до виборчого списку під № 32
  1.  
33
Козловський Роман Сергійович, 1981 р.н., член Народної Партії, менеджертовариства з обмеженою відповідальністю "АНИС", проживає в місті Одесі, включений до виборчого списку під № 33
  1.  
34
Нікандрова Юлія Юріївна, 1986 р.н., безпартійна, студенкаОдеського Національного Університету ім. І.І. Мечникова, проживає в місті Одесі, включена до виборчого списку під № 34
  1.  
35
Кирнасівська Наталія Василівна, 1975 р.н., член Народної Партії, доцентОдеського державного екологічного університету, проживає в місті Одесі, включена до виборчого списку під № 35
  1.  
36
Михалевич Дмитро Федорович, 1987 р.н., член Народної Партії, студентМіжнародного гуманітарного університету, проживає в місті Одесі, включений до виборчого списку під № 36
  1.  
37
Маришев Юрій Миколайович, 1970 р.н., член Народної Партії, керівник секретаріатуМалиновської районної організація Народної Партії, проживає в місті Одесі, включений до виборчого списку під № 37
  1.  
38
Копилов Юрій Анатолійович, 1971 р.н.,член Народної Партії, тимчасово не працює, проживає в місті Одесі, включений до виборчого списку під № 38 
  1.  
39
Соломієнко Андрій Олегович,1982 р.н., член Народної Партії, студентОдеського державного медичного університету, проживає в місті Одесі, включений до виборчого списку під № 39
  1.  
40
Тітлова Ганна Володимирівна, 1985 р.н., безпартійна, менеджертовариства з обмеженою відповідальністю "Спецтехоснастка", проживає в місті Одесі, включена до виборчого списку під № 40
  1.  
41
Сайковська Олена Юріївна, 1987 р.н., безпартійна, студенкаОдеського Національного Університету ім. І.І. Мечникова, проживає в місті Одесі, включений до виборчого списку під № 41
  1.  
42
Алайбов Іван Васильович, 1979 р.н., член ВОЛ "Справедливість", тимчасово не працює, проживає в місті Одесі, включений до виборчого списку під № 42 
  1.  
44
Руденко Валерій Тимофійович, 1945 р.н., член Української селянської демократичної партії, доцент кафедри історії України Одеського державного економічного університету, проживає в місті Одесі, включений до виборчого списку під № 44
  1.  
46
Скоцик В'ячеслав В'ячеславович, 1984 р.н., член Народної Партії, заступник директоратовариства з обмеженою відповідальністю "Альбатрос-агро", проживає в місті Одесі, включений до виборчого списку під № 46
  1.  
48
Плахотнюк Наталія Олександрівна, 1985 р.н., член Народної Партії, студенкаОдеського Національного Університету ім. І.І. Мечникова, проживає в місті Одесі, включена до виборчого списку під № 48
  1.  
49
Козадаєв Віталій Володимирович, 1954 р.н., член Народної Партії, директортовариства з обмеженою відповідальністю "Автомар" , проживає в місті Одесі, включений до виборчого списку під № 49
  1.  
51
Пархоменко Юлія Олександрівна, 1987 р.н., член Народної Партії, студенкаОдеської державної академії будівництва і архетектури, проживає в місті Одесі, включена до виборчого списку під № 51
  1.  
52
Літвак Віталій Анатолійович, 1968 р.н., член Народної Партії, заступник директоратовариства з обмеженою відповідальністю  "Синтезінвесттрейд", проживає в місті Одесі, включений до виборчого списку під № 52
  1.  
53
Золотарьов Сергій Миколайович, 1969 р.н., член Народної Партії, заступник директоратовариства з обмеженою відповідальністю "Рост" , проживає в місті Одесі, включений до виборчого списку під № 53
  1.  
54
Гришаєва Наталія Олександрівна, 1976 р.н., член Народної Партії, головний спеціаліступравління охорони об'єктів культури спадшини Одеської обласної державної адміністрації, проживає в місті Одесі, включений до виборчого списку під № 54
  1.  
56
Торбинський Олег Віталійович, 1975 р.н., член Народної Партії, лікар-акушерпологового об'єднання № 1, проживає в місті Одесі, включений до виборчого списку під № 56
  1.  
57
Півович Сергій Миколайович, 1968 р.н., член Народної Партії,  підприємець, проживає в місті Одесі, включений до виборчого списку під № 57
  1.  
58
Єремеєв Олександр Євгенійович, 1965 р.н., член Народної Партіїменеджертовариства з обмеженою відповідальністю "Синтезінвесттрейд", проживає в місті Одесі, включений до виборчого списку під № 58
  1.  
59
Заєць Микола Артемович, 1952 р.н., член Української селянської демократичної партії, доцент кафедри менеджменту
Одеського національного політехнічного університету, проживає в місті Одесі, включений до виборчого списку під № 59
  1.  
60
Гурніцька Тетяна Сергіївна, 1956 р.н., член Народної Партії, домогосподарка, проживає в місті Одесі, включена до виборчого списку під № 60 
  1.  
61
Безрукова Тетяна Валентинівна, 1977 р.н., член Народної Партії, домогосподарка, проживає в місті Одесі, включена до виборчого списку під № 61 
  1.  
62
Жикол Галина Михайлівна, 1946 р.н., член Народної Партії, пенсіонерка, проживає в місті Одесі, включена до виборчого списку під № 62 
  1.  
63
Мацкайло Наталя Антонівна, 1957 р.н., член Народної Партії, домогосподарка, проживає в місті Одесі, включена до виборчого списку під № 63
 
  1.  
64
Маліновська Інна Ігорівна, 1939 р.н., член Народної Партії, пенсіонерка, проживає в місті Одесі, включена до виборчого списку під № 64
 
  1.  
65
Мосіна Валентина Василівна, 1952 р.н., член Народної Партії, пенсіонерка, проживає в місті Одесі, включена до виборчого списку під № 65 
  1.  
66
Ковальчук Віктор Іванович, 1949 р.н., член Народної Партії, пенсіонер, проживає в місті Одесі, включена до виборчого списку під № 66 
  1.  
67
Книш Оксана Миколаївна, 1976 р.н., член Народної Партії, тимчасово не працює, проживає в місті Одесі, включений до виборчого списку під № 67  
  1.  
68
Яцковська Надія Борисівна, 1953 р.н., член Народної Партії, майстер дирекції єдиного замовника «Південне», проживає в місті Одесі, включена до виборчого списку під № 68
  1.  
69
Пісанецька Наталя Борисівна, 1955 р.н., член Народної Партії, домогосподарка, проживає в місті Одесі, включена до виборчого списку під № 69 
  1.  
71
Чейпеш Людмила Миколаївна,1966 р.н.,член Народної Партії, диспетчер дирекції єдиного замовника «Вузівське», проживає в місті Одесі, включена до виборчого списку під № 71
  1.  
72
Єліч Олена Олександрівна, 1954 р.н., член Народної Партії, керівник секретаріатуОдеської міської організації Народної Партії , проживає в місті Одесі, включена до виборчого списку під № 72
  1.  
73
Ануфрієв Олександр Олександрович, 1947 р.н., член ВОЛ „Справедливість”, пенсіонер, проживає в місті Одесі, включений до виборчого списку під № 73
 
  1.  
74
Чумакова Людмила Федорівна, 1955 р.н.,член Народної Партії, директорОдеського учбово-виробничого об'єднання України товариства сліпих, проживає в місті Одесі, включена до виборчого списку під № 74
  1.  
75
Лебеденко Наталія Мар’янівна, 1956 р.н., член Народної Партії, тимчасово не працює, проживає в місті Одесі, включена до виборчого списку під № 75 
  1.  
76
Волик Лариса Валентинівна, 1963 р.н., член Народної Партії, тимчасово не працює, проживає в місті Одесі, включена до виборчого списку під № 76 
  1.  
77
Захарченко Тетяна Василівна, 1958 р.н.,член Народної Партії, фізична особа – підприємець, проживає в місті Одесі, включена до виборчого списку під № 77
  1.  
78
Захарченко Геннадій Васильович, 1957 р.н., член Народної Партії, фізична особа – підприємець, проживає в місті Одесі, включений до виборчого списку під № 78
  1.  
79
Матросов Іван Васильович, 1952 р.н., член Народної Партії, слюсаркомунального підприємства "Одестеплоенерго", проживає в місті Одесі, включений до виборчого списку під № 79
  1.  
80
Кулінич Олег Олександрович, 1972 р.н., член Народної Партії, заступник директоратовариства з обмеженою відповідальністю "8 плюс", проживає в місті Одесі, включений до виборчого списку під № 80
  1.  
81
Буряк Людмила Олександрівна, 1954 р.н., член Народної Партії, бухгалтергромадськоїорганізації „Радісна”, проживає в місті Одесі, включений до виборчого списку під № 81
  1.  
82
Термовсєсянць Оксана Юріївна, 1975 р.н., член Народної Партії, тимчасово не працює, проживає в місті Одесі, включена до виборчого списку під № 82 
  1.  
83
Марфіна Тетяна Анатоліївна, 1964 р.н., член Народної Партії, музикальний керівникдитячого дошкільного закладу № 217, проживає в місті Одесі, включена до виборчого списку під № 83
  1.  
84
Осащук Катерина Віталіївна, 1961 р.н., член Народної Партії, тимчасово не працює, проживає в місті Одесі, включена до виборчого списку під № 84 
  1.  
85
Богачова Лідія Петрівна, 1947 р.н., член Народної Партії, тимчасово не працює, проживає в місті Одесі, включена до виборчого списку під № 85 
  1.  
86
Кононенко Володимир Олексійович, .1961 р.н., член Народної Партії, заступник директораприватного будівельного підприємства "ТІРОККО", проживає в місті Одесі, включений до виборчого списку під № 86
  1.  
87
Побережна Валентина Миколаївна, 1950 р.н., член Народної Партії, тимчасово не працює, проживає в місті Одесі, включена до виборчого списку під № 87 
  1.  
88
Гафарова Варвара Іванівна, 1939 р.н., член Народної Партії, тимчасово не працює, проживає в місті Одесі, включений до виборчого списку під № 88 
  1.  
89
Осадча Іра Федорівна, 1938 р.н., член Народної Партії, пенсіонерка, проживає в місті Одесі, включена до виборчого списку під № 89 
  1.  
90
Задорожна Світлана Яківна, 1981 р.н., Член ВОЛ „Справедливість”, тимчасово не працює, проживає в місті Одесі, включений до виборчого списку під № 90 
  1.  
91
Стойнова Наталія Іванівна, 1986 р.н. член ВОЛ „Справедливість”, студентка  Одеського  державного економічного університету, проживає в місті Одесі, включена до виборчого списку під № 91
  1.  
92
Бжезовська Лариса Миколаївна, 1941 р.н., член ВОЛ „Справедливість”, пенсіонерка, проживає в місті Одесі, включена до виборчого списку під № 92 
  1.  
93
Гармасар Олексій Арсентійович, 1940 р.н., член Народної Партії, пенсіонер, проживає в місті Одесі, включений до виборчого списку під № 93 
  1.  
94
Чистякова Інна Олександрівна, 1976 р.н., член Народної Партії, тимчасово не працює, проживає в місті Одесі, включена до виборчого списку під № 94 
  1.  
95
Глазова Тетяна Анатоліївна, 1953 р.н., член Народної Партії, тимчасово не працює, проживає в місті Одесі, включена до виборчого списку під № 95  
  1.  
96
Кандібольцька Любов Володимирівна, 1955 р.н., член Народної Партії, домогосподарка, проживає в місті Одесі, включена до виборчого списку під № 96 
  1.  
97
Оніщук Олена Миколаївна, 1963 р.н., член Народної Партії, директорприватного підприємства «Елена», проживає в місті Одесі, включена до виборчого списку під № 97
  1.  
98
Круть Сергій Миколайович, 1976 р.н., член Народної Партії, директорприватного підприємства "Максімус", проживає в місті Одесі, включений до виборчого списку під № 98
  1.  
99
Мальцева Наталя Едуардівна, 1960 р.н., член Народної Партії, фізична особа – підприємець, проживає в місті Одесі, включена до виборчого списку під № 99
  1.  
100
Калічак Євгеній Євгенійович, 1946 р.н., член Народної Партії, пенсіонер, проживає в місті Одесі, включений до виборчого списку під № 100 
  1.  
101
Остапчук   Тетяна Валентинівна, 1962 р.н., член Народної Партії, фізична особа – підприємець, проживає в місті Одесі, включена до виборчого списку під № 101
  1.  
102
Фролова Вероніка Петрівна, 1945 р.н., член Народної Партії, пенсіонерка, проживає в місті Одесі, включена до виборчого списку під № 102 
  1.  
103
Клещенков Микола Георгійович, 1946 р.н., член Народної Партії, пенсіонер, проживає в місті Одесі, включений до виборчого списку під № 103 
  1.  
104
Гладишева Марина Вікторівна1963 р.н., член Народної Партії, завідуюча педіатричним відділеннямМедичного  центру реабілітації дітей МОЗ України, проживає в місті Одесі, включена до виборчого списку під № 104
  1.  
105
Крайня Ольга Глебівна, 1956 р.н., член Народної Партії, тимчасово не працює, проживає в місті Одесі, включена до виборчого списку під № 105 
  1.  
106
Кузнєцова Інна Володимирівна, 1966 р.н., член Народної Партії, лікар- кардіологдитячої полікліники № 4, проживає в місті Одесі, включена до виборчого списку під №106
  1.  
107
Гратій Лідія Федорівна1948 р.н., член Народної Партії, пенсіонерка, проживає в місті Одесі, включений до виборчого списку під № 107 
  1.  
108
Тягнирядно Микола Михайлович, 1957 р.н., член Народної Партії, пенсіонер, проживає в місті Одесі, включений до виборчого списку під № 108 
  1.  
109
Шейко Ольга Вікторівна, 1955 р.н., член Народної Партії, тимчасово не працює, проживає в місті Одесі, включений до виборчого списку під № 109  
  1.  
110
Красікова Тетяна Гаврилівна, 1955 р.н., член Народної Партії, спеціалістВиконавчої дирекції фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності Київського району, проживає в місті Одесі, включена до виборчого списку під № 110



Страница создана:

Опубликована на сайте:

Полный адрес страницы:
11.02.2006 20:36

http://old.omr.gov.ua/

http://old.omr.gov.ua/ru/news/742/