22:39:26   |   29 октября 2020   |   EN | RU | UA

webcam
Городские программы
Регуляторная политика
Публичные закупки
Международное сотрудничество
Одесса инвестиционная
Карта Одессы
Виртуальная Одесса
Кино об Одессе
Фотоальбом города
Городская символика
Театры Одессы
Музеи Одессы
Памятники Одессы
Парки Одессы
Одесский зоопарк
Гостиницы Одессы
Одесса туристическая
О городе
В помощь предпринимателям
Правовая консультация
Одесса в цифрах
Предприятия Одессы
Городской транспорт, схема
движения
Аварийные и справочные службы
Искать
Подписаться на новости
Результаты конкурса
на право аренды
помещения
(Аппеляционный суд)

Далее ОБЪЯВЛЕНИЯ
об электронном
аукционе

Далее Правила пропускного
режима в здание
Одесского горсовета

Далее ОБЪЯВЛЕНИЯ
о намерении
изменения тарифов

Далее ВАКАНСИИ
Далее



/ Главная / Новости / Выборы-2006


Размещено: 11.02.2006 20:26:29

Выборы-2006

ВИБОРЧИЙ СПИСОК кандидатів у депутати Одеської міської ради від Міської організації Партії національно-економічного розвитку України (м. Одеса).

ВИБОРЧИЙ СПИСОК кандидатів у депутати Одеської міської ради від Міської організації Партії національно-економічного розвитку України (м. Одеса), висунутих на позачерговій конференції Міської організації Партії національно-економічного розвитку України (м. Одеса) 2 лютого 2006 року, зареєстрованих Одеською міською територіальною комісією, багатомандатний виборчий округ №1, м.Одеса

Вибори 26 березня 2006 року

1
Соломаха Григорій Миколайович, 1954 р. н., безпартійний, голова правління ВАТ «Одессільмаш», проживає в місті Одесі, включений до виборчого списку під № 1.
2
Майборода Лариса Максимівна, 1956 р. н., Член ПНЕРУ, приватний підприємець
 проживає в Одеській області, включена до виборчого списку під № 2.
3
Панасюк Олександр Васильович, 1962 р. н., Член ПНЕРУ, голова правління ВАТ "НДІСЛ", проживає в місті Одесі, включений до виборчого списку під № 3.
4
Коваленко Юрій Тихонович, 1954 р. н., Член ПНЕРУ, керуючий філії "Одеське Центральне відділення Промінвест-банку", проживає в місті Одесі, включений до виборчого списку під № 4.
5
Кліменко Валерій Васильович, 1958 р. н., Член ПНЕРУ, директор ТОВ Завод Полігон,  проживає в місті Одесі, включений до виборчого списку під № 5.
6
Бессарабов Олександр Миколайович, 1957 р. н., Член ПНЕРУ, виконавчий директор ТОВ ДК "Південь", проживає в місті Одесі, включений до виборчого списку під № 6.
7
Проскурін Валерій Миколайович, 1965 р. н., Член ПНЕРУ, комерційний деректор ДП "Хімпласт", проживає в місті Одесі, включений до виборчого списку під № 7.
8
Безносюк Микола Михайлович, 1956 р. н., Член ПНЕРУ, голова правління ВАТ "Одеський машинобудівельний завод "Червона гвардія", проживає в місті Одесі, включений до виборчого списку під № 8.
9
Костров Петро Савелійович, 1958 р. н., Член ПНЕРУ, генеральний директор компанії «Інбуд» ТОВ,
проживає в місті Одесі, включений до виборчого списку під № 9.
10
Бєляєв Сергій Миколайович, 1973 р. н., Член ПНЕРУ, заступник керуючого філії "Одеське Центральне відділення Промінвест-банку", проживає в місті Одесі, включений до виборчого списку під № 10.
11
Іванченко Віктор Миколайович, 1950 р. н., Член ПНЕРУ, голова правління ЗАТ ОБФ Будпресмаш, проживає в місті Одесі, включений до виборчого списку під № 11.
12
Ардашев Олександр Миколайович, 1962 р. н., Член ПНЕРУ, директор ТОВ «Холтов ЛТД»
 проживає в Одеській області, включений до виборчого списку під № 12.
13
Ільєв Анатолій Іванович, 1952 р. н., Член ПНЕРУ, голова правління ВАТ «Олимп-Круг», проживає в місті Одесі, включений до виборчого списку під № 13.
14
Оверко Андрій Володимирович, 1958 р. н., Член ПНЕРУ, директор ТОВ "Електробуд", проживає в місті Одесі, включений до виборчого списку під № 14.

 
Голова комісії                              Д.І.Монохіді

 

 

АДМИНУСЛУГИ
Далее РЕГИСТРАЦИЯ
В ОДЕССЕ

Далее

ОПОВЕЩЕНИЯ
- перекрытие дорог
- отключение
свет / вода / газ

Далее 11 февраля 09:00
аппаратное совещание
прямая трансляция

Далее 8 февраля 15.00
«Дерибасовская 
угол Ришельевской»

Далее 8 февраля 15:00
кают-компания
«Морская библиотека»

Далее до 29 марта
закупка квартир

Далее 17 февраля 16:00
концерт «Благословляю все, что было…»

Далее Конкурс «Творча молодь 
Одещини 2019»
прием заявок
до 11 марта
Далее 28 февраля в 11:00
ИСПОЛКОМ

Далее до 9 февраля 
выставка 
Г. Крижевского
"Влюбленный в жизнь"

Далее 13 марта в 10:00
СЕССИЯ ГОРСОВЕТА

Далее ГРАФИК ЗАСЕДАНИЙ 
депутатских комиссий

Далее с 7 по 8 сентября 
«Oceanman Odessa-2019»

Далее Местные инициативы
Сбор подписей

Далее
ВЫБОРЫ
Далее ПРАВИЛА ПОВЕДЕНИЯ в чрезвычайных ситуациях
Далее ЦЕНТР ЗАНЯТОСТИ
ТРУДОУСТРОЙСТВО
переподготовка кадров

Далее Г Р А Ф И К
приема граждан
2019 год

Далее МЕСТНЫЕ НАЛОГИ
2019

Далее ОСМД ОДЕССЫ
Далее Разработка концепции развития Центрального исторического ареала Одессы
Далее Выставки и ярмарки
в 2019 году

Далее ГЕНПЛАН ОДЕССЫ
Далее ЭНЕРГОСБЕРЕЖЕНИЕ
Получение компенсации по кредитам
на энергосберегающие
мероприятия

Далее Реестр общественных и благотворительных организаций г. Одессы
Далее ДОСТУП К ПУБЛИЧНОЙ ИНФОРМАЦИИ
Далее ЛИЦАМ С ИНВАЛИДНОСТЬЮ
работа транспорта,
информационные материалы

Далее Молодежный совет
Далее Т А Р И Ф Ы
Далее Пенсионный фонд Украины в районах Одессы
Далее