/ Главная / Новости / Официальные встречи


Размещено: 17.01.2006 14:01:04

Официальные встречи

Делегация миссии ЕС посетила мэрию Одессы

Делегація місії ЄС відвідала мерію Одеси

Делегация миссии ЕС в мэрии Одессы


Місія Європейського союзу зіткнулася, під час відкриття польових офісів на українсько-молдовській ділянці кордону, з кількома технічними проблемами. Мова йде, зокрема, про відсутність у місцях розташування офісів телефонного зв”язку. Про це після зустрічі з Одеським міським головою в інтерв”ю журналістам сказаві Спеціальний представник Євросоюзу Андріан Якобовіц де Сзегед.

Представники місії повідомили, що перед ними нині стоять три стратегічних завдання. Це - проведення спеціальних тренінгів для українських та молдовських митників, прикордонників, допомога у облаштуванні українсько-молдовського кордону необхідним обладнанням та організація моніторингу.

Андріан Якобовіц де Сзегед наголосив, що між місією Європейського Союзу та українською стороною існує повне взаєморозуміння і працівники місії, у разі потреби, одержують необхідну їм допомогу. „Контроль за ситуацією на кордоні є у першу чергу завданням України і Молови. Ми лише надаємо допомогу і ділимося досвідом набутим у ЄС. Це допомагає зближенню країн”, сказав шановний гість.
 

Мэр Одессы на встрече с делегацией миссии ЕС

 

На проведеній зустрічі Одеський міський голова Едуард Гурвіц висловив сподівання, що діяльність місії дозволить стабілізувати ситуцію на придністровській ділянці українсько-молдовського кордону. Чимало резонансних злочинів скоєних наприкінці 90-х років в Одесі стали можливими завдяки котрабандно завезеній зброї з території самопроголошеної республіки.

Начальник департаменту зовнішніх зв”язків Одеської міської Ради Олег Долженков повідомив, що коло обговорених на зустрічі у мерії питань стосувались поточної діяльності місії ЄС в Одесі.

Ігор Столяров
Одеса

 

 

 Страница создана:

Опубликована на сайте:

Полный адрес страницы:
17.01.2006 14:01

http://old.omr.gov.ua/

http://old.omr.gov.ua/ru/news/64/