/ Главная / Новости / Распоряжение городского головы


Размещено: 14.01.2006 11:01:38

Распоряжение городского головы

О привлечении к дисциплинарной


О привлечении к дисциплинарной ответственности директора коммунального предприятия электрических систем внешнего освещения «Одесгорсвет» Прокопца Александра Владимировича

РОЗПОРЯДЖЕННЯ МІСЬКОГО ГОЛОВИ
№ 24-01р від 13.01.2006 року

Про притягнення до
дисциплінарної відповідальності
Прокопця О.В.

У зв`язку з проведенням новорічних святкових заходів на Думській площі та Приморському бульварі, директору комунального підприємства електричних мереж зовнішнього освітлення «Одесміськсвітло» Прокопцю Олександру Володимировичу було доручено оформити дюрорлайтом (гірляндами) дерева по Приморському бульвару.
29 грудня 2005 року на засіданні організаційного комітету з проведення святкових заходів Прокопець О.В. доповів, що доручення виконано у повному обсязі, але 30 грудня при перевірці на місці виявлено, що оформлена тільки третина дерев. Ситуація була виправлена лише тільки у останній день підготовки ціною великих додаткових зусиль.
Враховуючи, що приховання дійсного положення справ та введення в оману організаційного комітету з підготовки святкування Нового року на Думський площі поставило під загрозу результати роботи кількох сотень людей, на підставі листа керуючої справами виконавчого комітету Одеської міської ради, відповідно до ст..42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст.. 147 КЗпП України, за неналежне виконання службових обов`язків:
1. Прокопцю Олександру Володимировичу – директору комунального підприємства електричних мереж зовнішнього освітлення «Одесміськсвітло» оголосити догану.
2. Довести до відома керівників виконавчих органів та комунальних підприємств Одеської міської ради, що обман та введення в оману керівництва призведе до персональної відповідальності порушників із застосуванням найсуворіших дисциплінарних стягнень аж до звільнення з займаної посади.

Е.ГурвіцСтраница создана:

Опубликована на сайте:

Полный адрес страницы:
14.01.2006 11:01

http://old.omr.gov.ua/

http://old.omr.gov.ua/ru/news/43/