02:47:25   |   14 апреля 2021   |   EN | RU | UA

webcam
Городские программы
Регуляторная политика
Публичные закупки
Международное сотрудничество
Одесса инвестиционная
Карта Одессы
Виртуальная Одесса
Кино об Одессе
Фотоальбом города
Городская символика
Театры Одессы
Музеи Одессы
Памятники Одессы
Парки Одессы
Одесский зоопарк
Гостиницы Одессы
Одесса туристическая
О городе
В помощь предпринимателям
Правовая консультация
Одесса в цифрах
Предприятия Одессы
Городской транспорт, схема
движения
Аварийные и справочные службы
Искать
Подписаться на новости
Результаты конкурса
на право аренды
помещения
(Аппеляционный суд)

Далее ОБЪЯВЛЕНИЯ
об электронном
аукционе

Далее Правила пропускного
режима в здание
Одесского горсовета

Далее ОБЪЯВЛЕНИЯ
о намерении
изменения тарифов

Далее ВАКАНСИИ
Далее/ Главная / Новости / Одеса зберігає рейтинг високої інвестиційної привабливості


Размещено: 27.12.2018 12:56:55

Одеса зберігає рейтинг високої інвестиційної привабливості

IBI-Rating підтвердило рейтинг інвестиційної привабливості Одеси на рівні invA + і кредитний рейтинг на рівні uaА з прогнозом «стабільний»

Національне рейтингове агентство ІВІ-Rating повідомляє про підтвердження кредитного рейтингу м. Одеси на рівні uaА з прогнозом «стабільний» та рейтингу інвестиційної привабливості на рівні invА+.


Такі рівні рейтингів відображають високу інвестиційну привабливість та спроможність міста розраховуватися за своїми зобов'язаннями. «Стабільний» прогноз, з найбільш високою часткою ймовірності, передбачає незмінність рейтингу на горизонті 12-ти місяців.


Підтвердження рейтингів зумовлено збереженням позитивної динаміки ключових показників соціально-економічного розвитку та бюджету, диверсифікацією господарського комплексу міста за видами економічної діяльності та низьким рівнем концентрації надходжень до бюджету за основними платниками податків, платежів, розвитком обслуговуючої, комунальної, соціальної та освітньої інфраструктур. Вплив негативних чинників на фінансову спроможність міста залишається помірним, незважаючи на введення правового режиму воєнного стану в Одеській області, збереження складної економічної ситуації в країні та продовження військового конфлікту на Сході України.


Рівні рейтингів підтримуються значенням міста як регіонального центру, помірним прямим та прийнятним консолідованим борговим навантаженням на дохідну частину бюджету, тривалим зростанням обсягів надходжень до місцевого бюджету майже за всіма основними статтями. Окрім того, Одеса має високий рівень бюджетної забезпеченості: обсяг доходів бюджету (без урахування трансфертів) в розрахунку на одного мешканця перевищує середні показники по місцевих бюджетах та показники більшості міст України. Разом з тим, у міста є потреба у залученні додаткового фінансування, в тому числі на відновлення об’єктів міської інфраструктури та житлово-комунального господарства.


8 ключових показників економіки міста Одеса у І півріччі 2018 року:
1. Надходження до бюджету міста, в порівнянні з І півріччям 2017 року, зросли на 18,3% (до 5,4 млрд. грн.), з них: податкові надходження - на 19,3% (до 2,9 млрд. грн.), неподаткові надходження - на 33,4% (до 0,5 млрд. грн.).
2. Міський бюджет виконано з профіцитом в сумі 361,4 млн. грн. На капітальні видатки спрямовано з міського бюджету кошти в сумі 818,4 млн грн, що на 7,3% більше, ніж в аналогічному періоді 2017 року.
3. Рівень бюджетної забезпеченості склав 3,4 тис. грн., що на 17,1% вище за середній показник по країні. Міський бюджет залишається бюджетом-донором, перераховуючи до державного бюджету реверсну дотацію (116,2 млн грн. проти 78,3 млн. грн. за відповідний період 2017 року).
4. Обсяг реалізації промислової продукції проти відповідного періоду 2017 року зріс на 8,6% 9 (до 13,2 млрд. грн.).
5. Підприємствами та організаціями міста освоєно 4,6 млрд. грн. капітальних інвестицій, що на 17,2% більше, ніж роком раніше.
6. Введено в експлуатацію 103 тис. кв. м житла, що у перерахунку на 1 жителя в півтора рази перевищує відповідний показник по країні; обсяг виконаних будівельних робіт, у порівнянні з І півріччям 2017 року, зріс на 86,9%.
7. Роздрібний товарооборот в абсолютних цінах, проти І півріччя 2017 року, зріс на 4,5% (до 16,3 млрд. грн.) та у перерахунку на 1 мешканця є в 2,2 рази вищим, ніж у середньому по Україні.
8. Зовнішньоторговельний оборот товарів, проти І півріччя 2017 року, збільшився на 15,2% та склав 824,6 млн. доларів США.

 

Дмитро Задесенець, директор муніципального департаменту рейтингового агентства IBI-Rating, підкреслив: «За нашими оцінками, керівництво міста проводить зважену бюджетну політику, що дозволяє підтримувати баланс платоспроможності та інвестування в розвиток Одеси».


«У нинішніх складних економічних умовах підтвердження кредитного рейтингу на інвестиційному рівні є показником стабільної позиції міста Одеси серед інших муніципалітетів України», - прокоментувала результати оновлення рейтингів Світлана Бедрега, заступник міського голови, директор департаменту фінансів Одеської міської ради.


Для проведення аналітичного дослідження були використані матеріали, отримані від міста Одеси, у тому числі: показники соціально-економічного розвитку, статистичні дані, казначейська звітність, програмні матеріали, інша необхідна внутрішня інформація, а також інформація з відкритих джерел, яку Рейтингове агентство вважає достовірною.


АДМИНУСЛУГИ
Далее РЕГИСТРАЦИЯ
В ОДЕССЕ

Далее

ОПОВЕЩЕНИЯ
- перекрытие дорог
- отключение
свет / вода / газ

Далее 11 февраля 09:00
аппаратное совещание
прямая трансляция

Далее 8 февраля 15.00
«Дерибасовская 
угол Ришельевской»

Далее 8 февраля 15:00
кают-компания
«Морская библиотека»

Далее до 29 марта
закупка квартир

Далее 17 февраля 16:00
концерт «Благословляю все, что было…»

Далее Конкурс «Творча молодь 
Одещини 2019»
прием заявок
до 11 марта
Далее 28 февраля в 11:00
ИСПОЛКОМ

Далее до 9 февраля 
выставка 
Г. Крижевского
"Влюбленный в жизнь"

Далее 13 марта в 10:00
СЕССИЯ ГОРСОВЕТА

Далее ГРАФИК ЗАСЕДАНИЙ 
депутатских комиссий

Далее с 7 по 8 сентября 
«Oceanman Odessa-2019»

Далее Местные инициативы
Сбор подписей

Далее
ВЫБОРЫ
Далее ПРАВИЛА ПОВЕДЕНИЯ в чрезвычайных ситуациях
Далее ЦЕНТР ЗАНЯТОСТИ
ТРУДОУСТРОЙСТВО
переподготовка кадров

Далее Г Р А Ф И К
приема граждан
2019 год

Далее МЕСТНЫЕ НАЛОГИ
2019

Далее ОСМД ОДЕССЫ
Далее Разработка концепции развития Центрального исторического ареала Одессы
Далее Выставки и ярмарки
в 2019 году

Далее ГЕНПЛАН ОДЕССЫ
Далее ЭНЕРГОСБЕРЕЖЕНИЕ
Получение компенсации по кредитам
на энергосберегающие
мероприятия

Далее Реестр общественных и благотворительных организаций г. Одессы
Далее ДОСТУП К ПУБЛИЧНОЙ ИНФОРМАЦИИ
Далее ЛИЦАМ С ИНВАЛИДНОСТЬЮ
работа транспорта,
информационные материалы

Далее Молодежный совет
Далее Т А Р И Ф Ы
Далее Пенсионный фонд Украины в районах Одессы
Далее