/ Главная / Новости / Присвоєний Одесі рейтинг Fitch дозволяє економити бюджетні кошти


Размещено: 07.12.2018 16:33:40

Присвоєний Одесі рейтинг Fitch дозволяє економити бюджетні кошти

Рейтинг Fitch сприяє залученню ресурсів для реалізації найважливіших проектів соціально-економічного розвитку Одеси

Міжнародне рейтингове агентство Fitch Ratings на початку року присвоїло місту Одесі та згодом підтвердило довгостроковий рейтинг дефолту емітента в іноземній і місцевій валюті на рівні В-. Прогноз по довгострокових рейтингах - стабільний.

Завдяки наданим кредитному рейтингу ЄБРР знизив процентну ставку (маржу) по кредиту на оновлення тролейбусного парку КП «ОДЕСМІСЬКЕЛЕКТРОТРАНС» на 1%.

Станом на сьогодні це більш ніж 14 000 євро в рік економії коштів, які будуть спрямовані на організаційний розвиток КП, оновлення рухомого складу, створення нових робочих місць, підвищення соціальних стандартів та заробітної плати працівників. Наступного року очікується економія більш ніж 60 000 євро.

Присвоєний місту Одесі рейтинг Fitch - це живий інструмент для економії бюджетних коштів, а також «зелене світло» для інвесторів і критерій довіри для міжнародних фінансових організацій, які готові вкладати кошти в пріоритетні проекти енергоефективності, розвитку міського громадського транспорту, безпеки дорожнього руху.

Також рейтинг Fitch сприяє залученню в майбутньому більш доступних ресурсів від МФО для реалізації найважливіших проектів соціально-економічного розвитку міста.

Департамент економічного розвитку Одеської міської ради продовжує співпрацю з рейтинговим агентством, підписавши договір з Fitch Ratings, Fitch Polska S.A. на надання послуг щодо рейтингу Одеси за міжнародною шкалою у 2019 році.ДОВІДКА:
Fitch Ratings - американська корпорація, відома як рейтингове агентство. Fitch Ratings, поряд зі Standard & Poor's і Moody's, входить до TOP-3 міжнародних рейтингових агентств. Головне завдання - надання світовим кредитним ринкам незалежних і орієнтованих на перспективу оцінок кредитоспроможності, аналітичних досліджень і даних.Страница создана:

Опубликована на сайте:

Полный адрес страницы:
07.12.2018 16:33

http://old.omr.gov.ua/

http://old.omr.gov.ua/ru/news/113175/