02:24:16   |   18 сентября 2021   |   EN | RU | UA

webcam
Городские программы
Регуляторная политика
Публичные закупки
Международное сотрудничество
Одесса инвестиционная
Карта Одессы
Виртуальная Одесса
Кино об Одессе
Фотоальбом города
Городская символика
Театры Одессы
Музеи Одессы
Памятники Одессы
Парки Одессы
Одесский зоопарк
Гостиницы Одессы
Одесса туристическая
О городе
В помощь предпринимателям
Правовая консультация
Одесса в цифрах
Предприятия Одессы
Городской транспорт, схема
движения
Аварийные и справочные службы
Искать
Подписаться на новости
Результаты конкурса
на право аренды
помещения
(Аппеляционный суд)

Далее ОБЪЯВЛЕНИЯ
об электронном
аукционе

Далее Правила пропускного
режима в здание
Одесского горсовета

Далее ОБЪЯВЛЕНИЯ
о намерении
изменения тарифов

Далее ВАКАНСИИ
Далее/ Главная / Новости / III Международный инвестиционный бизнес-форум Odessa 5T: хроника и итоги


Размещено: 12.10.2018 17:49:35

III Международный инвестиционный бизнес-форум Odessa 5T: хроника и итоги

Подвели итоги III Международного инвестиционного бизнес-форума «Одесса. Украина. Мир - инновации и видение будущего»

4-5 октября 2018 года в Одессе состоялся III Международный инвестиционный бизнес-форум Odessa 5T Investment Promotion Forum, в котором приняли участие 780 гостей из 20-ти стран мира.

 
В этом году среди гостей были представители: Германии, США, Индонезии, Израиля, Италии, Литвы, Бельгии, Грузии, Турции, Франции и других стран Евросоюза.


Главная тема форума: «Одесса. Украина. Мир - инновации и видение будущего».


Приветственные слова участникам форума передал премьер-министр Украины Владимир Гройсман. Участников встречи также поздравили городской голова Геннадий Труханов и председатель Одесского областного совета Анатолий Урбанский. 
 

 

4 жовтня 2018 року
Протягом першого дня на території концерт-холу працювала експо-зона, де підприємці та представники муніципалітету ознайомили гостей і учасників форуму з продукцією, послугами та проектами, які зроблено в Одесі. 15 стендів виставки «Made in Odesa» представили різні напрямки – нові проекти та освітні програми, центр робототехніки, туристичний інформаційний центр міста, центр надання адміністративних послуг, новітні стартапи (фабрика 3Д друку Kwambio та електронне видавництво Gutenbergz), інноваційні рішення для пломбування товарів та вантажів від GST.
Головною подією першого дня форуму стала презентація муніципального інвестиційного потенціалу, яку представляли заступник міського голови Павло Вугельман і голова інвестиційного агентства «Одеса 5Т» Олександра Олійникова. Під час презентації представлено каталог із 49 новими проектами, відео-презентацію перших здобутків у реалізації проектів у місті і нову презентацію проекту «Експо сіті» та перспектив розвитку м. Одеси для поширення серед інвесторів.

 
У рамках першого дня пройшла панельна дискусія «Державна стратегія України в питаннях 5Т».
Учасники:експерт Команди підтримки реформ Міністерства економічного розвитку Ніно Даменія, генеральний директор групи компаній Advanter Group Андрій Длігач, екс-директор Французького інституту в Україні, експерт із програм фінансування ЄС Матьє Арден. Під час панелі було представлено програму “Смарт-спеціалізація” Уряду України, що буде реалізуватися спільно з ЄС. Програма передбачає, що українські регіони визначатимуть свої конкурентні переваги та зможуть отримати доступ до додаткового фінансування ЄС. Одеса увійшла до перших 3 пілотних регіонів в Україні і отримає можливість до кінця 2019 року провести дослідження щодо визначення головних переваг для подальшого розвитку та залучення ресурсів.
Під час треку «Інновації та інвестиції» виступила засновниця і президент A7 GROUP Марія Барабаш, яка розповіла про тенденції інвестиційного ринку України та потреби й очікування закордонних інвесторів, а також вперше до Одеси завітав регіональний менеджер по Східній Європі Amazon Web Services Сергій Раковський, який поділився досвідом компанії Amazon у впровадженні інновацій у бізнес.
У треку «Технології» засновник Terminal 42 Сергій Петренко та команда Startup Odessa презентували проект першого українського муніципального стартап акселератора BetaMisto; проект покликаний вирішити проблеми муніципалітетів із залученням креативного підходу стартаперів, а також налагодити співпрацю підприємців із міською владою. Проект побудовано на досвіді муніципалітету Амстердаму, що впровадив проект “Startup in Residence”, що зробило Амстердам центром європейського технологічного підприємництва.
Також свій погляд на перспективи розвитку технологій представили експерт у галузі штучного інтелекту, підприємець, наставник Google Launchpad Рудрадеб Мітра; директор Global Security Technologies Дмитро Казавчинський; засновник і керуючий партнер Reddy & Co (Лос-Анджелес, Кремнієва долина), консультант із запуску високотехнологічних стартапів / Інвестор (AI / ML | Blockchain | CyberSecurity | IoT | Smart City) Кевін Редді.

Під час роботи треку «Туризм» позитивні тенденції в туристичному бізнесі розглянули директор департаменту культури та туризму Одеської міської ради Тетяна Маркова і голова напрямку Hospitality Experience SGS Пітер Хвідберг.

У центрі уваги треку «Транспорт і торгівля» опинилася презентація програми для моніторингу громадського транспорту в місті — Public Transport Odessa Андрія Бойко.
Також у цьому треку виступили міжнародний менеджер з продажу, віце-президент компанії DBA Марко Політі з презентацією рішень для смарт-портів у містах; генеральний директор девелоперської компанії Ecoteck Development Юрій Кузнецов з презентацією житлових будинків майбутнього.

Завершенням першого дня стала вечірня церемонія нагородження Odesa 5T InvestAwards, яка другий рік поспіль відзначає проекти та компанії, що досягли успіхів у п'яти основних напрямках «Одеса 5Т» і зробили свій внесок у розвиток Одеси.5 жовтня 2018 року

Цього дня в рамках форуму в IL Decameron Clubhouse Odessa працювали 3 треки.
Трек «Кіноіндустрія і кінокомісії» — учасники: голова Асоціації кінопродюсерів України Дмитро Колєсников; представник компанії Tato Film, член Producers Network at Cannes IFF (2009–2013), Asian Pacific Screen Academy, European Film Academy, European Producers Club Олена Єршова; голова Кінокомісії Києва Сергій Міранков; експерт у сфері кіноіндустрії Світлана Коробіна.

Цього року на форум завітала спеціальна гостя — зірка світового рівня, актриса німецького і світового кінематографу, лауреат премії «Золотий глобус», двічі лауреат премії Deutscher Filmpreis, продюсер і режисер Настасья Кінскі, яка вперше прибула до України. Вона взяла участь в одній з головних панельних дискусій, що присвячена створенню кінокомісії в Одеси. Пані Кінскі відмитила, що має зацікавленість у реалізації проекту документального фільму про спортивні досягення та чемпіонів, у тому числі і з Одеси.
Презентацію проекту Odessa Film Commission провела голова Кінокомісії Одеси, актриса Галина Сулима. Основною метою роботи Кінокомісії стане розвиток сервісів для представників галузі кіновиробництва в місті, що сприятиме залученню інвестицій та просуванню потенціалу кіноіндустрії міста.

Трек «Маркетинг і просування міст» — учасники: керуючий партнер UNIT.City
Максим Бахматов; український бізнесмен і громадський діяч Валерій Пекар; генеральний директор групи компаній Advanter Group Андрій Длігач; науковий співробітник IEDC (США), член Міжнародної асоціації лідерства США, член Британського товариства маркетингових досліджень Михайло Крикунов; директор агентства Brandhouse, член команди WikiCityNomica Тетяна Жданова; співзасновник Арт-заводу «Платформа» Рафаель Юча.
Модератор: президент Національної туристичної організації України, радник першого віце-прем'єр-міністра – міністра економічного розвитку і торгівлі України Іван Ліптуга.

Ще один важливий захід цього дня — панельна дискусія «Енергоефективність та енергетика» в рамках треку «Технології».
Учасники: старший координатор проекту GIZ «Енергоефективність у громадах II» Володимир Перегудов; старший консультант проекту розвитку ООН Ігор Черкашин; радник голови Державного агентства з енергоефективності та енергозбереження України Сергій Лейвіков; голова Наглядової ради біоенергетичної асоціації України Сергій Вєльчев; засновник компанії «ЕкоФактор» Володимир Майстришин; голова Асоціації сонячної енергетики України Юрій Фаворський; технічний директор EPIC Services Ukraine Олександр Новіков.
Модератор: Віталій Савич, директор Одеського муніципального енергетичного агентства.
Крім того, у треку «Технології» в коворкінгу Terminal 42 у другий день форуму в рамках програми проходило глобальне змагання для підприємців-початківців (стартапів) — Seedstars World. Переможці змагань одеського етапу отримали можливість продовжити участь у всеукраїнському відборі та позмагатись з представниками світової спільноти у Швейцарії за отримання інвестицій у розмірі 1 млн. доларів США на реалізацію проектів.

Крім цього, 5 жовтня в Impact Hub Odessa відбулась презентація Комунального закладу «Грантовий офіс «Одеса 5Т». Як підкреслив віце-мер Одеси Павло Вугельман, створення такої важливої для міста установи вкрай необхідно для ефективного залучення грантових коштів на реалізацію міських проектів.

Особливою подією другого дня Форуму дня стала церемонія відкриття найбільшого у світі барометра Фіцроя «Storm Glass», який став ще однією туристичною принадою м. Одеси.


Довідка
З 2016 року форум Odesa 5T Investment Promotion Forum є платформою для презентації інвестиційного потенціалу м. Одеси, майданчиком для обміну досвідом з провідними представниками сфер 5Т, обговорення стратегічних планів розвитку Одеси, презентації пріоритетних напрямків розвитку міських проектів.


 
 
 
 
 
 
 
 АДМИНУСЛУГИ
Далее РЕГИСТРАЦИЯ
В ОДЕССЕ

Далее

ОПОВЕЩЕНИЯ
- перекрытие дорог
- отключение
свет / вода / газ

Далее 11 февраля 09:00
аппаратное совещание
прямая трансляция

Далее 8 февраля 15.00
«Дерибасовская 
угол Ришельевской»

Далее 8 февраля 15:00
кают-компания
«Морская библиотека»

Далее до 29 марта
закупка квартир

Далее 17 февраля 16:00
концерт «Благословляю все, что было…»

Далее Конкурс «Творча молодь 
Одещини 2019»
прием заявок
до 11 марта
Далее 28 февраля в 11:00
ИСПОЛКОМ

Далее до 9 февраля 
выставка 
Г. Крижевского
"Влюбленный в жизнь"

Далее 13 марта в 10:00
СЕССИЯ ГОРСОВЕТА

Далее ГРАФИК ЗАСЕДАНИЙ 
депутатских комиссий

Далее с 7 по 8 сентября 
«Oceanman Odessa-2019»

Далее Местные инициативы
Сбор подписей

Далее
ВЫБОРЫ
Далее ПРАВИЛА ПОВЕДЕНИЯ в чрезвычайных ситуациях
Далее ЦЕНТР ЗАНЯТОСТИ
ТРУДОУСТРОЙСТВО
переподготовка кадров

Далее Г Р А Ф И К
приема граждан
2019 год

Далее МЕСТНЫЕ НАЛОГИ
2019

Далее ОСМД ОДЕССЫ
Далее Разработка концепции развития Центрального исторического ареала Одессы
Далее Выставки и ярмарки
в 2019 году

Далее ГЕНПЛАН ОДЕССЫ
Далее ЭНЕРГОСБЕРЕЖЕНИЕ
Получение компенсации по кредитам
на энергосберегающие
мероприятия

Далее Реестр общественных и благотворительных организаций г. Одессы
Далее ДОСТУП К ПУБЛИЧНОЙ ИНФОРМАЦИИ
Далее ЛИЦАМ С ИНВАЛИДНОСТЬЮ
работа транспорта,
информационные материалы

Далее Молодежный совет
Далее Т А Р И Ф Ы
Далее Пенсионный фонд Украины в районах Одессы
Далее