/ Главная / Новости / В Одессе идет подготовка к проведению земельных торгов


Размещено: 17.08.2018 15:42:32

В Одессе идет подготовка к проведению земельных торгов

Перечень земельных участков, которые Одесский городской совет намерен предложить к продаже на земельных торгах

Інформація департаменту комунальної власності Одеської міської ради

про оголошення переліку земельних ділянок, які Одеська міська рада

має намір запропонувати до продажу на конкурентних засадах (земельних торгах)

 


Продаж земельних ділянок на конкурентних засадах (земельних торгах) здійснюється з урахуванням затверджених містобудівної документації та документації із землеустрою, а також маркетингових досліджень, інвестиційної привабливості, звернень громадян та юридичних осіб щодо намірів забудови.

З метою вивчення інвестиційної привабливості та попиту на земельні ділянки, які можуть бути запропоновані до продажу на земельних торгах, пропонуємо перелік земельних ділянок.

Земельна ділянка №1. Розмір земельної ділянки – орієнтовна площа 1,0909 га. Місце розташування земельної ділянки: м. Одеса, вул. М. Боровського (Промислова), 33. Цільове призначення земельної ділянки: J 11.02 - для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості.Земельна ділянка №2. Розмір земельної ділянки – орієнтовна площа 1,3500 га. Місце розташування земельної ділянки: м. Одеса, вул. Братів Поджіо, 4. Цільове призначення земельної ділянки: J 11.02 - для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості.Земельна ділянка №3. Розмір земельної ділянки – орієнтовна площа 1,2630 га. Місце розташування земельної ділянки: м. Одеса, пров. 1-й Амурський, 18в. Цільове призначення земельної ділянки: J 11.02 - для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості.


У разі зацікавленості для більш детального ознайомлення з документами щодо зазначених земельних ділянок та отримання додаткових довідок  можно звертатись до департаменту комунальної власності Одеської міської ради за адресою: м. Одеса, вул. Артилерійська, 1, каб. 202, тел. 705-90-52.

  

вул. Боровського (Промислова), 33

 

вул. Братів Поджіо, 4

пров. 1-й Амурський, 18в
Страница создана:

Опубликована на сайте:

Полный адрес страницы:
17.08.2018 15:42

http://old.omr.gov.ua/

http://old.omr.gov.ua/ru/news/109655/