17:05:18   |   24 ноября 2020   |   EN | RU | UA

webcam
Городские программы
Регуляторная политика
Публичные закупки
Международное сотрудничество
Одесса инвестиционная
Карта Одессы
Виртуальная Одесса
Кино об Одессе
Фотоальбом города
Городская символика
Театры Одессы
Музеи Одессы
Памятники Одессы
Парки Одессы
Одесский зоопарк
Гостиницы Одессы
Одесса туристическая
О городе
В помощь предпринимателям
Правовая консультация
Одесса в цифрах
Предприятия Одессы
Городской транспорт, схема
движения
Аварийные и справочные службы
Искать
Подписаться на новости
Результаты конкурса
на право аренды
помещения
(Аппеляционный суд)

Далее ОБЪЯВЛЕНИЯ
об электронном
аукционе

Далее Правила пропускного
режима в здание
Одесского горсовета

Далее ОБЪЯВЛЕНИЯ
о намерении
изменения тарифов

Далее ВАКАНСИИ
Далее/ Главная / Управления и отделы

Звіт Департаменту культури та туризму Одеської міської ради про виконання бюджету м. Одеси за 2016 рік

Звіт
Департаменту культури та туризму Одеської міської ради
про виконання бюджету м. Одеси за 2016 рік


Департамент культури та туризму Одеської міської ради є виконавчим органом Одеської міської ради. На підставі покладених на нього завдань – створює умови для розвитку музичного, творчого, декоративно-художнього мистецтва та самодіяльної творчості, культурного дозвілля населення, створює умови для формування репертуару художніх колективів, комплектування та оновлення фондів музею, бібліотек. Проводить фестивалі, свята, конкурси самодіяльного народного мистецтва.
Департамент культури та туризму Одеської міської ради визначено головним розпорядником бюджетних коштів за наступними кодами тимчасової класифікації видатків:
010116 – «Органи місцевого самоврядування»;
110102 – «Театри»;
110201 – «Бібліотеки»;
110202 – «Музеї і виставки»;
110205 – «Школи естетичного виховання дітей»;
110502 – «Інші культурно-освітні заклади та заходи»;
150101 – «Капітальні вкладення» (бюджет розвитку);
180410 – «Інші заходи, пов`язані з економічною діяльністю»;
240900 – «Цільові фонди, утворені Верховною Радою Автономної Республіки Крим, органами місцевого самоврядування і місцевими органами виконавчої влади».
За КТКВ 010116 «Органи місцевого самоврядування» затверджені бюджетні призначення на 2016 рік (з урахуванням змін) 2181,9 тис. грн., виконання склало 2178,8 тис. грн., або 99,86%.
За КТКВ 110000 «Культура та мистецтво» затверджено бюджетні призначення по загальному фонду на 2016 рік (з урахуванням змін) 142 151,1 тис.грн., виконання склало 141 896,2 тис.грн., або 99,82%. З них на надання фінансової підтримки КУ «Одеський зоологічний парк загальнодержавного значення» - 6 465,7 тис. грн., виконання склало 6 464,0 тис.грн., або 99,97%. Одеському зоопарку утримувалося 222 види тварин (що сумарно становить 1290 особин). Зоопарк є дуже важливим об’єктом для міста. Відвідуваність його у 2016 році становила 329 697 чол., що говорить про величезну популярність зоопарку серед одеситів та гостей міста.
За 2016 рік в Одеському зоологічному парку було проведено 38 екологічних свят, 6 природоохоронних акцій та 20 виїзних лекцій.
Співробітники Одеського зоопарку у 2016 році взяли участь в роботі 11 наково-практичних форумів:
• Екологічний форум «Перспективи і заходи, спрямовані на екологічно стале природокористування в акваторії Дністровського лиману», м.Овідіополь (2.02.2016)
• Нарада директорів зоопарків в Міністерстві екології та природних ресурсів України, м.Київ (18.02.2016)
• Засідання ради Української Асоціації зоопарків і акваріумів (УАЗа), м.Київ (18.02.2016)
• Семінар для керівників науково-просвітницьких відділів зоопарків на базі Київського зоопарку, м.Київ (23-24.02.2016)
• Семінар по вивченню програми по роботі з тваринами в зоопарках на базі Київського зоопарку, м.Київ (24-26.03.2016)
• Міжнародний екологічний форум «Довкілля для України», м.Київ (26-28.04.2016)
• Щорічна конференція ЕАРАЗА, г.Двур-Кралове, Чехія (5-9.09.2016)
• Обласна конференція з культурно-просвітницької роботи в Одесі і області, м.Одеса (20.09.2016)
• круглий стіл «Презентація ТЕО рекультивації ЛУЗАНОВСЬКИЙ озер», м.Одеса (30.09.2016)
• 35 щорічна нарада Азово-Чорноморської робочої групи, г.Асканія-Нова (6-7.10.2016)
• Щорічна конференція УАЗА, м.Київ (7.10.2016)
В рамках реалізації Програми розвитку та реконструкції Одеського зоопарку «Зоопарк-100» виконано реконструкція вольєру середніх котячих, декорування волєру тигрів, введення в експлуатацію і заселення вол’єру псових, почато капітальний ремонт ведмежатника (І черга), та інші. Всі роботи проводилися за рахунок власних коштів, зароблених зоопарком у 2016 році.
В рамках реалізації Програми розвитку та реконструкції Одеського зоопарку «Зоопарк-100» виконано реконструкція вольєру середніх котячих, декорування волєру тигрів, введення в експлуатацію і заселення вол’єру псових, почато капітальний ремонт ведмежатника (І черга), та інші. Всі роботи проводилися за рахунок власних коштів, зароблених зоопарком у 2016 році.
Серед розмаїття фестивалів, які відбулися у 2016 році фестиваль «Масляна в Одесі», Міжнародний дитячий кінофестиваль «Next», фестиваль «Наш Утьосов», Перший міський фестиваль театральних прем'єр, книжковий фестиваль Bookfest, фестиваль духових оркестрів «Весняна Одеса - 2016», святкування Великодня, Міжнародний музичний фестиваль «Odessa Classics», фестиваль фестивалів «Хочу до Одеси», Міжнародний фестиваль німого кіно та сучасної музики «Німі ночі», Одеський міжнародний кінофестиваль, Вишиванковий фестиваль, Міжнародний одеський фестиваль степу, Міжнародний фестиваль «Золоті скрипки Одеси» тощо.
В рамках святкування Дня міста 2 вересня відбулось відкриття пам'ятника видатному градоначальнику Одеси Григорію Маразлі, а також нових імен на Алеї Зірок м. Одеси. Презентовано дворик Музею-квартири Леоніда Утьосова.
На святкуванні Дня міста в 2016 році реалізовані нові проекти. Одним з найбільш видовищних заходів стало світлове шоу – фестиваль передових світових, архітектурних, проекційних технологій та інсталяцій Odessa Light Fest.
З метою ознайомлення з новинами, подіями та інноваціями у сфері культури, департаментом культури і туризму Одеської міської ради видається творчий журнал «Мистецький простір Одеси».
Один з напрямків роботи департаменту полягає у підтримці талановитих і обдарованих дітей та молоді, які навчаються у школах естетичного виховання (всього 8269 учнів). Серед них 1513 – пільговий контингент дітей, які повністю звільнені від оплати за навчання. Протягом 2016 року школами естетичного виховання було проведено 1013 різноманітних культурних заходів - концерти, виставки, майстер-класи, лекції, пленери, тощо.
З метою підвищення рівня виконавської майстерності школами естетичного виховання міста Одеси постійно проводяться фестивалі і конкурси дитячої та юнацької творчості, зокрема у 2016 році відбулися наступні фестивалі:
- в Одеському національному академічному театрі опери і балету відбулася прем’єра балету «Лісова казка».
- на базі КПНЗ «Дитяча музична школа № 3 м. Одеси» відбувся I міський конкурс «КонцКлас!».
- КПНЗ «Дитяча школа мистецтв № 3 м. Одеси» проведений V муніципальний фестиваль-конкурс дитячого мистецтва «Я люблю тебе, Україно!»
- КПНЗ «Дитяча музична школа № 11 м. Одеси» проведений VI міський конкурс юних музикантів «Крок до успіху» та I міський конкурс камерних ансамблів викладачів шкіл естетичного виховання «Музичні діалоги».
- в КПНЗ «Дитяча музична школа № 4 м. Одеси» відбувся I відкритий конкурс дитячих художніх робіт «Рідна мати моя» та V відкритий фестиваль-конкурс «Музичні династії».
- на базі КПНЗ «Дитяча школа мистецтв № 4 м. Одеси» відбувся I відкритий муніципальний фестиваль хореографічного мистецтва «На крилах Терпсіхори».
- на базі КПНЗ «Дитяча музична школа № 8 м. Одеси» відбувся IX відкритий муніципальний фестиваль-конкурс дитячої та юнацької творчості «Фонтанська весна».
- до Міжнародного дня захисту дітей проведено фестиваль «Одеський Хоро-вод» в рамках Міжнародного фестивалю мистецтв «Діти дітям».
12 обдарованих дітей в сфері культури і мистецтв щорічно отримують стипендію міського голови. У 2016 році розмір стипендії збільшено до 500 грн в місяць.
У 2016 році розпочалась чергова атестація шкіл естетичного виховання м. Одеси. В період с жовтня по грудень 2016 року державну атестацію пройшли: КПНЗ «Дитяча музична школа № 2 ім. О.К. Глазунова м. Одеси», КПНЗ «Дитяча музична № 1 м. Одеси», КПНЗ «Дитяча художня школа № 2 м. Одеси», КПНЗ «Дитяча музична школа № 5 м. Одеси», КПНЗ «Дитяча музична школа № 6 м. Одеси».
Активну участь у житті нашого міста приймає Одеський муніципальній театр духової музики ім. О. Саліка. Творча діяльність театру спрямована на естетичне виховання населення, пропаганду кращих зразків світової, української, багатонаціональної музичної культури. Творчі колективи театру постійно виступають під час проведення міських та загальнодержавних свят, спортивних заходів, урочистих зустрічах делегацій і туристів.
У 2016 році в Одеському муніципальному театрі духової музики ім. О. Саліка створено чотири нових колективи:
- Хорова Капелла «Chorus Fest» під керівництвом Заболотної Н.Г.;
- Молодіжний камерний ансамбль під керівництвом Пістової О.Л.;
- «Театр Нового Покоління» під керівництвом Арутюнян Гаяне;
- Ансамбль старовинної музики.
Протягом 2016 року Одеським муніципальним театром духової музики проведено 105 культурних заходів (концертів, фестивалів та ін.).
Муніципальною галереєю регулярно проводяться персональні виставки художників з України та інших країн відповідно до чинного виставкового плану. Проведено понад 30 заходів з них 19 виставок живопису, скульптури, графіки та гобелену, 2 художніх конкурси для дітей, 45 майстер-класів та екскурсій для учнів шкіл мистецтв і відвідувачів галереї.
Комунальним підприємством «Парки Одеси» на території міських парків організовано 52 тематичних, театрально-концертних, танцювально-розважальних, ігрових, інформаційно-виставкових, спортивно-оздоровчих, літературно-художніх та інших заходів.
Централізованими міськими бібліотечними системами (ЦБС) для дорослих та дітей здійснюється діяльність по всьому комплексу бібліотечних робіт: інформаційне обслуговування, вивчення і просування читання серед різних категорій відвідувачів, система залучення нових читачів, рекламне забезпечення, екологічне, моральне, естетичне, патріотичне виховання, участь у державних та регіональних програмах.
Загальні бібліотечні фонди двох централізованих міських бібліотечних систем для дорослих та дітей на кінець 2016 року складали 1 091 890 примірників. У 2016 році бібліотечні фонди поповнилися більше, як на 43 тис. примірників, що значно перевищує показники минулого року (20 тис.). Міські бібліотеки у минулому році відвідало понад 1 млн. користувачів (1 063 070). Загалом у 2016 році міськими бібліотеками обох ЦБС було проведено 4 778заходів, які відвідало майже 194 тис. чоловік .
В міських бібліотеках забезпечено безкоштовний доступ до інформаційних джерел та можливість брати участь у різноманітних літературних та мистецьких заходах, за інтересами всіх категорій користувачів.
Протягом 2016 року в міських бібліотеках обох ЦБС регулярно проходили заходи, присвячені до державних свят, літературних ювілеїв, та пам’ятних дат. У тому числі до Дня Соборності України, Дня рідної мови, Дня визволення Одеси, Дня Перемоги, Дня захисту дітей, Дня Конституції, Дня Незалежності, Дня міста, Дня Збройних сил України, Дня гідності і свободи, Дня місцевого самоврядування та інших.
Зокрема, КУ «Централізована міська бібліотечна система для дорослих» у 2016 році було організовано і проведено бібліотечне свято до 125-річчя від дня відкриття Центральної міської бібліотеки ім. Івана Франка (безкоштовної народної читальні), традиційні щорічні Шевченківські читання до дня народження Т.Г. Шевченка, Маразліївські читання, Франівські читання, Паустовські читання до дня народження К.Г. Паустовського та до 110-річчя його приїзду до Одеси.
У квітні до Міжнародного Дня книги і авторського права у Міському саду було проведено ряд заходів у рамках книжкового фестивалю «Букфест-2016».
30 травня в день народження Костянтина Паустовського у бібліотеці-філіалі № 2 було проведено нагородження лауреатів і учасників муніципального літературного конкурсу ім. К.Г. Паустовського.
З метою популяризації читання та сприяння розвитку творчого потенціалу дітей, організації їх естетичного та патріотичного виховання КУ «Централізована міська бібліотечна система для дітей» продовж 2016 року було організовано проведення щорічного дитячого творчого конкурсу «Кожний спроможний випробувати себе», театралізованого конкурсу районних читацьких команд «Суперчитач року», циклу музично-театральних заходів-зустрічей у «Літературно-музичній вітальні» та програми соціалізації дітей та підлітків «Мистецтво ставати дорослим».
У 2016 році на конкурс «Кожний спроможний випробувати себе» було подано понад творчих 700 робіт. Переможцями та призерами дитячого творчого конкурсу стали 120 дітей, понад 100 дітей було нагороджено заохочувальними грамотами. Урочисте нагородження фіналістів конкурсу проходило у приміщенні Одеської обласної філармонії.
У червні-серпні 2016 року за участю КУ «Централізована міська бібліотечна система для дітей» в рамках ювілейної ХX Міжнародної книжкової виставки-ярмарку «Зелена хвиля» у Міському саду було проведено IV Одеський міжнародний Корнійчуковский фестиваль дитячої літератури - єдиний в Україні фестиваль, цілком присвячений дитячій літературі і творчості та конкурс цифрового дитячого малюнку «iParus».
Особливу увагу міські бібліотеки надають обслуговуванню осіб з обмеженими можливостями та вадами здоров’я. У рамках бібліотечної програми «Книганадім»здійснюється обслуговуваннятаких категорій читачівна дому. Налагоджено тісну співпрацю з міськими школами-інтернатами для особливих дітей. Бібліотечним обслуговуванням охвачені:санаторій длядітей з ослабленимзором «Хаджибей», санаторій«Степове повітря» (дітизі схильністюдо туберкульозу, ослабленим імунітетом), Центрсоціально-психологічної реабілітації дітей, Дитячий будинок-інтернат «Росток» (обмежені фізичні можливості), спеціалізованашкола№ 75 длядітей звадами розвитку,геріатричнийдім «Милосердя» ім.СвятогоПантелеймона, Одеський обласний госпітальінвалідів Великоївітчизняної війни.
Муніципальний музей особистих колекцій ім. О.В. Блещунова - один із значних культурних центрів Одеси, дбайливо зберігає і розвиває традиції «будинку Блещунова». Робота муніципального музею спрямована на вивчення, збереження та використання пам'яток матеріальної і духовної культури, прилучення громадян до надбань національної і світової історико-культурної спадщини. Музей з успіхом влаштовує творчі зустрічі та концерти, відкриває нові виставки, проводить майстер-класи. На постійній основі проводяться тематичні заняття для дітей та підлітків у музейно-освітньому центрі «Співтворчість» та заняття для дорослих в школі малювання «Чотири сезони».
У 2016 році в рамках програми «Я – одесит» на базі Одеського муніципального музею особистих колекцій ім. О.В. Блещунова стартував новий проект «Мій перший музей». Проект передбачає розробку і видання серії дитячих путівників по експозиції Будинку Блещунова. Мета проекту - допомогти дітям у супроводі батьків здійснити захоплюючу подорож в казковий світ музею, що допоможе їм познайомитися з культурною та історичною спадщиною нашого багатонаціонального міста.
Також успішно продовжує розвиватися та поповнювати музейний фонд нещодавно заснований Музей-квартира Леоніда Утьосова.
2 вересня 2016 року в рамках святкування Дня міста у дворі Музею-квартири Леоніда Утьосова відбулася презентація відтвореного куточку старого одеського двору - колоритного настінного розпису, створеного художницею Тетяною Поповиченко.
Усього у 2016 році обидва музеї відвідало майже 11 тисяч (10°820) одеситів та гостей міста.
За КТКВ 150101 «Капітальні вкладення» (бюджет розвитку) затверджено бюджетні призначення на 2016 рік (з урахуванням змін) 3 570,0 тис.грн., виконання склало 3 569,8 тис.грн., або 99,99%. З них виконання міської програми виконання «Національного плану дій щодо реалізації Конвенції ООН про права дитини» на період до 2016 року склало 80,0 тис.грн. Поповнення бібліотечного фонду на 400,0 тис.грн., придбано комп’ютерної техніки на 110,0 тис.грн. Також проведено капітальні ремонти по чотирьох об’єктах галузі «Культури та туризму» на загальну суму 2968,7 тис.грн.
За КТКВ 180410 «Інші заходи пов’язані з економічною діяльністю» затверджено бюджетні призначення по загальному фонду на 2016 рік (з урахуванням змін) 3935,0 тис. грн., виконання склало 3590,7 тис. грн., або 91,25%.
З метою розвитку туристичної діяльності нашого міста департаментом культури та туризму Одеської міської ради було проведено низку заходів у 2016 році, зокрема:
- функціонувало 5 філій КП «Туристичний інформаційний центр м. Одеси»;
- проведено 13 прес-, фам-, промотурів за участю українських і зарубіжних туроператорів та представників ЗМІ;
- Одесу презентовано на 7 міжнародних туристичних виставках;
- інформація про Одесу опублікована в 17 провідних виданнях;
- розміщена соціальна реклама м. Одеси «Ми любимо Одесу» на 60 рекламних площинах в таких містах України як: Київ, Львів, Запоріжжя, Дніпро, Харків;
- виготовлено 4 відеоролика про туристичний та культурний потенціал м. Одеси;
- розроблено, надруковано та розповсюджено 14500 примірників друкованої продукції про Одесу;
- виготовлено і розповсюджено сувенірну продукцію з використанням туристичного логотипу міста;
- проведено 10 проектів «Одеса їде в гості» в 11 містах 6 країн, це проект, спрямований на ознайомлення із містом Одесою, його неповторним колоритом, а також історичною та культурною спадщиною;
- організовано та проведено 14 форумів, конференцій, семінарів, "круглих столів", "workshops", які сприяють розвитку туризму в Одесі;
- виготовлено 3000 туристичних карток гостя м. Одеси;
- 110 волонтерів взяли участь у проекті безкоштовної інформаційної допомоги туристам міста волонтерами "Інфо Груп";
- на визначних архітектурних пам'ятках і об'єктах показу в центральній частині міста Одесивстановлено 20 QR-табличок;
- встановлено 5 туристичних інформаційних знаків, на яких зображено: карту центральної частини міста з описом на 3-х мовах (українська, російська, англійська) місць відвідування (театрів, музеїв, основних об'єктів показу міста, філій КП «ТІЦ м. Одеси»); напрямки до найближчих об’єктів туристичного відвідування; посилання на офіційний туристичний сайт міста;
- на зупинкових комплексах міста встановлено 80 картосхем, на яких відмічено розміщення основних об’єктів туристичного відвідування;
- створено та впроваджено екскурсійний маршрут у форматі 3D;
- проведено 5 опитувань і анкетувань туристів;
- організовано 18 екскурсійних турів для людей з особливими потребами.


Інформація про виконання бюджету у додатках №1, №2Директор департаменту Т.Ю. Маркова

АДМИНУСЛУГИ
Далее РЕГИСТРАЦИЯ
В ОДЕССЕ

Далее

ОПОВЕЩЕНИЯ
- перекрытие дорог
- отключение
свет / вода / газ

Далее 11 февраля 09:00
аппаратное совещание
прямая трансляция

Далее 8 февраля 15.00
«Дерибасовская 
угол Ришельевской»

Далее 8 февраля 15:00
кают-компания
«Морская библиотека»

Далее до 29 марта
закупка квартир

Далее 17 февраля 16:00
концерт «Благословляю все, что было…»

Далее Конкурс «Творча молодь 
Одещини 2019»
прием заявок
до 11 марта
Далее 28 февраля в 11:00
ИСПОЛКОМ

Далее до 9 февраля 
выставка 
Г. Крижевского
"Влюбленный в жизнь"

Далее 13 марта в 10:00
СЕССИЯ ГОРСОВЕТА

Далее ГРАФИК ЗАСЕДАНИЙ 
депутатских комиссий

Далее с 7 по 8 сентября 
«Oceanman Odessa-2019»

Далее Местные инициативы
Сбор подписей

Далее
ВЫБОРЫ
Далее ПРАВИЛА ПОВЕДЕНИЯ в чрезвычайных ситуациях
Далее ЦЕНТР ЗАНЯТОСТИ
ТРУДОУСТРОЙСТВО
переподготовка кадров

Далее Г Р А Ф И К
приема граждан
2019 год

Далее МЕСТНЫЕ НАЛОГИ
2019

Далее ОСМД ОДЕССЫ
Далее Разработка концепции развития Центрального исторического ареала Одессы
Далее Выставки и ярмарки
в 2019 году

Далее ГЕНПЛАН ОДЕССЫ
Далее ЭНЕРГОСБЕРЕЖЕНИЕ
Получение компенсации по кредитам
на энергосберегающие
мероприятия

Далее Реестр общественных и благотворительных организаций г. Одессы
Далее ДОСТУП К ПУБЛИЧНОЙ ИНФОРМАЦИИ
Далее ЛИЦАМ С ИНВАЛИДНОСТЬЮ
работа транспорта,
информационные материалы

Далее Молодежный совет
Далее Т А Р И Ф Ы
Далее Пенсионный фонд Украины в районах Одессы
Далее