09:02:24   |   26 октября 2020   |   EN | RU | UA

webcam
Городские программы
Регуляторная политика
Публичные закупки
Международное сотрудничество
Одесса инвестиционная
Карта Одессы
Виртуальная Одесса
Кино об Одессе
Фотоальбом города
Городская символика
Театры Одессы
Музеи Одессы
Памятники Одессы
Парки Одессы
Одесский зоопарк
Гостиницы Одессы
Одесса туристическая
О городе
В помощь предпринимателям
Правовая консультация
Одесса в цифрах
Предприятия Одессы
Городской транспорт, схема
движения
Аварийные и справочные службы
Искать
Подписаться на новости
Результаты конкурса
на право аренды
помещения
(Аппеляционный суд)

Далее ОБЪЯВЛЕНИЯ
об электронном
аукционе

Далее Правила пропускного
режима в здание
Одесского горсовета

Далее ОБЪЯВЛЕНИЯ
о намерении
изменения тарифов

Далее ВАКАНСИИ
Далее/ Главная / Управления и отделы / Управління капітального будівництва Одеської міської ради

Управління капітального будівництва Одеської міської ради

Звіт про діяльність управління капітального будівництва Одеської міської ради за 2016 рік

Звіт про діяльність управління капітального будівництва Одеської міської ради у 2016 році


У 2016 році на замовлення управління капітального будівництва Одеської міської ради реалізовувались заходи з будівництва, реконструкції, капітального ремонту об’єктів соціальної та інженерно-транспортної інфраструктури.
Особлива увага приділялась розвитку закладів освіти.
У 2016 році на замовлення управління капітального будівництва Одеської міської ради за рахунок коштів бюджету м. Одеси проведено комплексний капітальний ремонт дитячого садка №55 за адресою: м. Одеса, вул. Базарна,4, проектною потужністю 55 місць, та дитячого садка № 29, за адресою: м. Одеса, Сабанєєв міст, 2, розрахованого на 94 місця. Розпочато капітальний ремонт дитячого саду-ясел №28, розташованого по вул. Чорноморського козацтва,14/1, проектною потужністю 95 місць та дитячого садка № 48 по вул. Дюківській, 12 на 55 місць.
Також виконано капітальний ремонт елементів благоустрою території 10 дитячих садків у Київському та Малиновському районах міста:
- дитячого садка №197 по вул. Валентини Терешкової, 45 Б;
- дитячого садка комбінованого типу №151по вул. Варненській, 15А;
- дитячого садка №231на просп. Маршала Жукова, 41-а;
- дитячого садка №138 на просп. Маршала Жукова,87;
- дитячого садка №228 на просп. Ак. Глушка,24-а;
- дитячого садка №283на просп. Ак. Глушка,36-а;
- № 140 за адресою: м. Одеса, вул. Терешкової, 8-а;
- № 211 за адресою: м. Одеса, просп. Маршала Жукова, 17а;
- № 147 за адресою: м. Одеса, вул. Краснова, 9-б;
- № 26, за адресою: м. Одеса, вул. Болгарська, 60.
Виконано ремонт харчоблоку дитячого садка №235 компенсуючого типу по вул. Шота Руставелі, 23 та ремонт покрівлі будівлі дитячого саду-ясел №50 за адресою: м. Одеса, вул. Гоголя,15.
Проведено частину робіт з реконструкції корпусу «А-2» школи № 19 по вул. Кустанайській, 3 для розташування груп дошкільної освіти.
З метою покращення умов навчання дітей та розвитку мережі загальноосвітніх закладів у 2016 році за рахунок коштів бюджету м. Одеси проводились наступні заходи:
- завершено проектування та відновлено роботи з будівництва загальноосвітньої школи на 1000 учбових місць, розташованої за адресою: вул. Маршала Говорова,8;
- розроблено проектно-кошторисну документацію та розпочато комплексний капітальний ремонт таких шкіл: ОЗОШ №1 на пл. Михайлівській,10; ОСШ № 86 по вул. Ак. Вільямса,79; ОЗОШ № 62 на просп. Шевченка, 10; ОЗОШ №125 по вул. Круговій,1; ОСШ №84 на просп. Ак. Глушка,1/6; ОЗОШ № 127 по Хаджибейській дорозі, 34.
- проведено капітальний ремонт спортивної зали та елементів благоустрою ОЗОШ №60 по вул. Комітетській,5, м’якої покрівлі будівлі гімназії №9 на просп. Ак. Глушка,1г, дворового фасаду будівлі ОЗОШ № 8 по вул. Бреуса,59, елементів фасаду ОЗОШ №43 по вул. Гоголя,17, стадіону школи-ліцею №67 по вул. Генерала Бочарова, 14-а, майстерень, побутових приміщень та актової зали ОЗОШ № 66 по вул. Отамана Головатого, 94, приміщень ОЗОШ №120 по вул. Дальницькій, 58, приміщень ОЗОШ №103, по вул. Болгарській,31, стадіону Одеської ОСШ № 111 на пл. Молоді, 17.
- виконано капітальний ремонт елементів благоустрою території Одеського ліцею «Приморський» на просп. Гагаріна,14, ОНВК №263 по вул. Ак. Вільямса, 54а, ОЗОШ № 27 на Люстдорфськійа дорозі, 33, ОЗОШ № 89 по вул. Ільфа і Петрова,45, ОЗОШ №45 по вул. Літаковій,5.
- розроблено та затверджено проектно-кошторисну документацію на проведення реконструкції будівлі Одеської гімназії №4, по вул. Болгарській,88, а також на будівництво нової школи на 1000 місць в мікрорайоні ІІІ-4-1 жилого району ім. Котовського.
Крім того, за рахунок коштів обласної субвенції та коштів бюджету м. Одеси проведено капітальний ремонт стадіону ОЗОШ №69 по вул. Іцхака Рабіна,45.
За рахунок коштів субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку територій та коштів бюджету м. Одеси виконано капітальний ремонт баскетбольних майданчиків шкільних стадіонів ОСШ № 40 по вул. Давида Ойстраха, 15а та ОЗОШ № 92 по вул. Генерала Бочарова, 67, виконано частину робіт з капітального ремонту стадіонів шкіл: ОЗОШ № 27 по Люстдорфській дорозі, 33, ОЗОШ № 22 по вул. Махачкалинській, 4, ОСШ № 17 по вул. Махачкалинській, 7, ОЗОШ № 73 по вул. Висоцького, 16, встановлено 115 дитячих спортивних та гральних майданчиків в Малиновському районі міста.
За рахунок коштів бюджету м. Одеси проведено реконструкцію дитячого спортивно-оздоровчого комплексу «Вікторія», на вул. Дача Ковалевського, 93. У 2016 році збудовано чотири нових двоповерхових спальних корпуси з дерев’яного зрубу на місці знесених ветхих будиночків 50-х років будівництва. Це дало можливість збільшити місткість табору за зміну з 280 до 420 осіб.
Виконано роботи з капітального ремонту ряду бібліотек та закладів позашкільної освіти: музичних шкіл, шкіл мистецтв, спортивних шкіл, центрів дитячої та юнацької творчості.
На замовлення управління капітального будівництва у 2016 році виконувались роботи з капітального ремонту і реконструкції закладів охорони здоров’я у м. Одесі.
В межах реконструкції будівель та споруд з інженерними мережами КУ «Міська клінічна лікарня № 10» по вул. Маршала Малиновського, 61-А прокладено нові інженерні мережі, виконано благоустрій території, розпочато будівництво другого незалежного в’їзду на територію лікарні. Проведено капітальний ремонт системи теплопостачання та покрівлі КУ «Міська клінічна лікарня № 1» по вул. М’ясоєдовській, 32. Розпочато роботи з капітального ремонту будівлі КУ «Міська поліклініка№1», розташованої по вул. Болгарській, 38 та будівлі КУ «Міська дитяча поліклініка № 6» за адресою: вул. Ак. Філатова, 7 А.
В рамках реалізації заходів з розширення мережі амбулаторій сімейної медицини виконано капітальний ремонт амбулаторій за адресами: Хаджибейська дорога, 32, Шкодова гора, 1 та Балтська дорога, 40, проведено капітальний ремонт будівлі КУ «Центр первинної медико-санітарної допомоги №7» по вул. Отамана Чепіги,54 та приміщень КУ «Центр первинної медико-санітарної допомоги № 16» по вул. Гайдара, 1.
Завершено реконструкцію будівлі з розширенням на території комунальної установи «Центр реабілітації осіб з вадами психофізичного розвитку», розташованої за адресою: м. Одеса, вул. Академіка Сахарова, 30/1: прибудовано сучасну будівлю басейну, проведено благоустрій території, встановлено огорожу, виконано озеленення.
В межах проведення роботи щодо забезпечення житлом громадян, які відповідно до діючого законодавства потребують поліпшення житлових умов, реалізовувались наступні заходи:
- розпочато будівництво багатоповерхового 2-секційного житлового будинку №29-б (буд.) в мкр. ІІІ-4-2 жилого району ім. Котовського;
- придбано дві двокімнатні квартири та дві однокімнатні для громадян, які відселені з аварійних будинків;
- придбано вісім квартир: дві трьохкімнатні, одна двокімнатна та п’ять однокімнатних – для створення фонду житла для тимчасового проживання;
Крім того, згідно з Міською цільовою програмою забезпечення житлом дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, та осіб із їх числа на 2016-2017 роки:
- придбано три однокімнатні квартири для дітей-сиріт в новому житловому будинку, розташованому за адресою: м. Одеса, вул. Марсельська, 58.
- виконано капітальний ремонт будинку, розташованого за адресою: м. Одеса, вул. Олександра Тимошенка, 34 для організації дитячого будинку сімейного типу;
- проведено роботи з капітального ремонту будівлі комунальної установи «Соціальний гуртожиток для осіб з числа дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування», розташованої за адресою: м. Одеса, вул. Боженка,19-В.


У сфері соціального захисту на замовлення управління капітального будівництва Одеської міської ради у 2016 році виконано капітальний ремонт будівель КУ «Одеський міський центр соціальної реабілітації і адаптації осіб без визначеного місця проживання» за адресою: м. Одеса, вул. Ціолковського,1, а також проведено реконструкцію будівлі, в якій планується розташування КУ «Одеський міський центр реінтеграції бездомних осіб», за адресою м. Одеса, Балтська дорога,2.

На замовлення управління капітального будівництва Одеської міської ради у 2016 році реалізовувались заходи з проектування та будівництва, реконструкції, капітального ремонту об’єктів інженерної інфраструктури міста.
Проводилось будівництво кабельних ліній електропостачання 10кВ мкр. ІІІ-4-1 ж/м Котовського у м. Одесі.
Проведено реконструкцію кабельних ліній 6 кВ від ПС «ТЕЦ» до РП «Театральний» та до РП «Порт».
Продовжувались роботи з будівництва мереж зливної та госпфекальної каналізації в районі шляхопроводу «Поїзний». В межах проекту завершено будівництво каналізаційно-насосної станції, відновлено дорожнє полотно та проведено благоустрій пішохідної зони, по вул. Корнюшина відкрито повноцінний транспортний рух від вул. Святослава Ріхтера (колишня Щорса) до Шляхопроводу «Поїзний» та вул. Балківської.
Розроблено проектно-кошторисну документацію з будівництва зливного колектору по Люстдорфській дорозі від вул. Ак. Вільямса до вул. Ільфа і Петрова з відновленням дорожнього покриття.
За рахунок коштів міського фонду охорони навколишнього природного середовища міста Одеси в межах Програми охорони і поліпшення стану навколишнього природного середовища м. Одеси на 2013-2016 роки виконувались проектні роботи по об’єкту «Будівництво системи водовідведення від вулиць Супутників, Артезіанської, Будівельної, Радіо у м. Одесі».
З метою вирішення питання запобігання надзвичайної ситуації, причиною якої може стати руйнування дамби Хаджибейського лиману, в 2016 році за рахунок коштів субвенції з обласного бюджету та коштів бюджету міста виконувались першочергові заходи (капітальний ремонт тіла дамби). Проведено роботи з укладання матів, заповнених спеціальною бетонною сумішшю, проведено бетонування та змонтовано хвилевідбійники.
Крім того, розроблено проекти реконструкції скидного каналу від Хаджибейського лиману до каналізаційно-насосної станції КНС-25 та аварійного скиду від КНС-25 до Чорного моря.
Збереження історико-архітектурного надбання та благоустрій були одними з пріоритетних напрямків у 2016 році.
В межах Міської цільової програми «Номінування історичного надбання Одеси до Списку всесвітньої спадщини ЮНЕСКО» на 2016- 2018 роки виконувались наступні роботи:
- розпочато реставрацію Потьомкінських Сходів, які є пам’яткою архітектури національного значення, відповідно до розробленого проекту виконано гідроізоляцію конструкції покриття сходів, відновлено наскрізну прохідність тунелів, посилено і відновлено монолітність пошкоджених тріщинами арок і склепінь, посилено верхні стіни Приморського Бульвару;
- завершено проектування і отримано висновок «Держбудекспертизи» по проекту реставрації пам’ятки архітектури національного значення – Воронцовського палацу у пров. Воронцовському, 2;
- проведено першочергові роботи по збереженню будівлі-пам’ятки, розташованої за адресою: вул. Дерибасівська, 4;
- виконано першочергові протиаварійні роботи в рамках консервації пам’ятки архітектури – Будинку Русова, розташованого по вул. Садовій,21 у м. Одесі.
Крім того, у 2016 році завершено ремонтно-реставраційні роботи фасаду та покрівлі будівлі, у якій розташовано Всесвітній клуб одеситів за адресою : м. Одеса, вул. Маразліївська,7. Розпочато роботи з реставрації 5-ти фасадів будівель – пам’яток архітектури в центральній частині міста.
Виконано капітальний ремонт елементів благоустрою території в районі вул. Гоголя «Куточок старої Одеси».
Крім того у 2016 році розпочато будівництво переходу між Лунним та Стамбульським парками у м. Одесі, а також капітальний ремонт та благоустрій парку «Преображенський». Роботи планується завершити у 2017 році.
Всього у 2016 році на замовлення управління капітального будівництва Одеської міської ради за бюджетні кошти виконувались роботи з проектування, будівництва, капітального ремонту, реконструкції та реставрації на більш ніж 250 об’єктах комунальної власності міста Одеси, обсяги виконаних робіт склали більше 660 млн.грн.

В межах роботи щодо вживання заходів із забезпечення виконання замовниками обов’язків відповідно до договорів пайової участі у розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури міста у 2016 році залучено 78,6 лн.грн.

По управлінню капітального будівництва Одеської міської ради та КП «Міське капітальне будівництво» за рахунок коштів інвесторів у 2016 році введено в експлуатацію 55 455,9 м2 загальної площі житла (5 жилих будинків на 997 квартир).

АДМИНУСЛУГИ
Далее РЕГИСТРАЦИЯ
В ОДЕССЕ

Далее

ОПОВЕЩЕНИЯ
- перекрытие дорог
- отключение
свет / вода / газ

Далее 11 февраля 09:00
аппаратное совещание
прямая трансляция

Далее 8 февраля 15.00
«Дерибасовская 
угол Ришельевской»

Далее 8 февраля 15:00
кают-компания
«Морская библиотека»

Далее до 29 марта
закупка квартир

Далее 17 февраля 16:00
концерт «Благословляю все, что было…»

Далее Конкурс «Творча молодь 
Одещини 2019»
прием заявок
до 11 марта
Далее 28 февраля в 11:00
ИСПОЛКОМ

Далее до 9 февраля 
выставка 
Г. Крижевского
"Влюбленный в жизнь"

Далее 13 марта в 10:00
СЕССИЯ ГОРСОВЕТА

Далее ГРАФИК ЗАСЕДАНИЙ 
депутатских комиссий

Далее с 7 по 8 сентября 
«Oceanman Odessa-2019»

Далее Местные инициативы
Сбор подписей

Далее
ВЫБОРЫ
Далее ПРАВИЛА ПОВЕДЕНИЯ в чрезвычайных ситуациях
Далее ЦЕНТР ЗАНЯТОСТИ
ТРУДОУСТРОЙСТВО
переподготовка кадров

Далее Г Р А Ф И К
приема граждан
2019 год

Далее МЕСТНЫЕ НАЛОГИ
2019

Далее ОСМД ОДЕССЫ
Далее Разработка концепции развития Центрального исторического ареала Одессы
Далее Выставки и ярмарки
в 2019 году

Далее ГЕНПЛАН ОДЕССЫ
Далее ЭНЕРГОСБЕРЕЖЕНИЕ
Получение компенсации по кредитам
на энергосберегающие
мероприятия

Далее Реестр общественных и благотворительных организаций г. Одессы
Далее ДОСТУП К ПУБЛИЧНОЙ ИНФОРМАЦИИ
Далее ЛИЦАМ С ИНВАЛИДНОСТЬЮ
работа транспорта,
информационные материалы

Далее Молодежный совет
Далее Т А Р И Ф Ы
Далее Пенсионный фонд Украины в районах Одессы
Далее