04:45:38   |   15 мая 2021   |   EN | RU | UA

webcam
Городские программы
Регуляторная политика
Публичные закупки
Международное сотрудничество
Одесса инвестиционная
Карта Одессы
Виртуальная Одесса
Кино об Одессе
Фотоальбом города
Городская символика
Театры Одессы
Музеи Одессы
Памятники Одессы
Парки Одессы
Одесский зоопарк
Гостиницы Одессы
Одесса туристическая
О городе
В помощь предпринимателям
Правовая консультация
Одесса в цифрах
Предприятия Одессы
Городской транспорт, схема
движения
Аварийные и справочные службы
Искать
Подписаться на новости
Результаты конкурса
на право аренды
помещения
(Аппеляционный суд)

Далее ОБЪЯВЛЕНИЯ
об электронном
аукционе

Далее Правила пропускного
режима в здание
Одесского горсовета

Далее ОБЪЯВЛЕНИЯ
о намерении
изменения тарифов

Далее ВАКАНСИИ
Далее/ Главная / Нормативные акты / Распоряжения городского головы / №175-01р від 03.03.2012р.

№175-01р від 03.03.2012р.

Про порядок організації та проведення особистого прийому громадян у м. Одесі посадовими особами місцевого самоврядування /втратило чинність/

Втратило чинність розпорядженням міського голови № 938 від 27.09.2017 р.

 

Розпорядження
Одеського міського голови
№175-01р від 03.03.2012р.Про порядок організації та проведення
особистого прийому громадян у м. Одесі
посадовими особами місцевого самоврядування


Відповідно до статті 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» та статті 22 Закону України «Про звернення громадян», з метою забезпечення реалізації прав громадян на звернення до органів місцевого самоврядування:

1. Затвердити Порядок організації та проведення особистого прийому громадян у м. Одесі посадовими особами місцевого самоврядування (додається).

2. Директору департаменту інформації та зв’язків з громадськістю Одеської міської ради забезпечувати створення необхідних матеріально-технічних умов для прийому громадян у приймальні громадян управління звернень громадян департаменту інформації та зв’язків з громадськістю Одеської міської ради під час проведення особистого прийому громадян міським головою, першим заступником міського голови, секретарем Одеської міської ради, заступниками міського голови, керуючим справами виконавчого комітету Одеської міської ради та директором юридичного департаменту Одеської міської ради за адресою: м. Одеса, Думська площа, 1.

3. Вважати такими, що втратили чинність розпорядження міського голови
від 09.04.2008 р. № 367-01р «Про порядок організації та проведення особистого прийому громадян у м. Одесі посадовими особами органів місцевого самоврядування» та від 29.04.2009 р. № 1029-01р «Про внесення змін до розпорядження міського голови від 09.04.2008 р. № 367-01р «Про порядок організації та проведення особистого прийому громадян у м. Одесі посадовими особами органів місцевого самоврядування».

4. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на першого заступника міського голови Ільченка М.С.


О. Костусєв

 


Додаток
до розпорядження
міського голови
№175-01р від 03.03.2012р.


ПОРЯДОК
організації та проведення особистого прийому громадян у м. Одесі
посадовими особами місцевого самоврядування
(далі – Порядок)

1. Загальні положення
1.1. Цей Порядок визначає основні вимоги до організації та проведення особистого прийому громадян у м. Одесі посадовими особами місцевого самоврядування.
1.2. Особистий прийом громадян міським головою, першим заступником міського голови, секретарем Одеської міської ради, заступниками міського голови, керуючим справами виконавчого комітету Одеської міської ради, директором юридичного департаменту Одеської міської ради здійснюється відповідно до статті 40 Конституції України, статті 22 Закону України “Про звернення громадян”, Указу Президента України від 7 лютого 2008 року № 109/2008 “Про першочергові заходи щодо забезпечення реалізації та гарантування конституційного права на звернення до органів державної влади та органів місцевого самоврядування», інших нормативно-правових актів України, а також цього Порядку.
1.3. Особистий прийом проводиться з метою забезпечення реалізації конституційного права громадян на звернення та оперативного вирішення актуальних питань на основі якісного і своєчасного розгляду заяв, пропозицій і скарг громадян. 1.4. Посадова особа місцевого самоврядування, яка здійснює особистий прийом громадян, несе відповідальність за якість та повноту відповідей з питань, порушених заявником, згідно з повноваженнями.
1.5. Керівники виконавчих органів, комунальних підприємств та установ Одеської міської ради у своїй роботі при організації та проведенні особистого прийому громадян керуються цим Порядком.
1.6. Інформація про графік особистого прийому громадян керівниками виконавчих органів Одеської міської ради друкується в газеті “Одесский вестник” і розміщується на офіційному сайті Одеської міської ради та у приймальні громадян у доступному для вільного огляду місці.

2. Організація та проведення особистого прийому громадян
2.1. Особистий прийом громадян міським головою, першим заступником міського голови, секретарем Одеської міської ради, заступниками міського голови, керуючим справами виконавчого комітету Одеської міської ради та директором юридичного департаменту Одеської міської ради проводиться у приймальні громадян управління звернень громадян департаменту інформації та зв’язків з громадськістю Одеської міської ради у встановлені графіком дні та години відповідно до повноважень.
Прийом жінок, яким присвоєно почесне звання України “Мати-героїня”, інвалідів Великої Вітчизняної війни, Героїв Соціалістичної Праці, Героїв Радянського Союзу, Героїв України проводиться першочергово.
2.2. Якість та терміни підготовки звернень і супровідних документів для розгляду на особистому прийомі міським головою контролюються управлінням звернень громадян департаменту інформації та зв’язків з громадськістю Одеської міської ради.
2.3. Особистий прийом громадян міським головою проводиться виключно за зверненнями, які вже розглядалися на особистому прийомі першим заступником міського голови, секретарем Одеської міської ради, заступниками міського голови, керуючим справами виконавчого комітету Одеської міської ради, директором юридичного департаменту Одеської міської ради та не були вирішені по суті порушених у них питань.
2.4. Окрім прийому міським головою, першим заступником міського голови, секретарем Одеської міської ради, заступниками міського голови, керуючим справами виконавчого комітету Одеської міської ради, директором юридичного департаменту Одеської міської ради, в управлінні звернень громадян департаменту інформації та зв’язків з громадськістю Одеської міської ради проводиться прийом посадовими особами управління згідно з наступним графіком: понеділок, четвер з 09.00 до 14.00; вівторок, п’ятниця з 09.00 до 13.00; середа з 09.00 до 17.00 (з перервою на обід з 13.00 до 14.00).
2.5. Вхід громадян до приймальні вільний, але потребує пред’явлення документів, які посвідчують їх особу. Під час проведення особистого прийому громадян міським головою, першим заступником міського голови, секретарем Одеської міської ради, заступниками міського голови, керуючим справами виконавчого комітету Одеської міської ради, директором юридичного департаменту Одеської міської ради вхід до приймальні громадян здійснюється тільки згідно зі списком громадян, погодженим з посадовою особою місцевого самоврядування, яка проводить особистий прийом.
2.6. Попередній запис на особистий прийом до міського голови, першого заступника міського голови, секретаря Одеської міської ради, заступників міського голови, керуючого справами виконавчого комітету Одеської міської ради та директора юридичного департаменту Одеської міської ради є обов’язковим і здійснюється не пізніше ніж за 5 днів до дати прийому. Попередній запис на особистий прийом здійснюється з обов’язковим поданням письмово викладеного звернення по суті порушених питань.
2.7. Громадяни, які записуються на особистий прийом, повинні мати при собі документ, що посвідчує їх особу, або документ, який дає право представляти інтереси іншої особи. Відсутність такого документа згідно з вимогами статті 5 Закону України «Про звернення громадян» є підставою для відмови у реєстрації заяви про особистий прийом.
2.8. Під час попереднього запису громадян на особистий прийом з’ясовується прізвище, ім’я, по батькові, місце проживання громадян, зміст порушених питань, до яких посадових осіб органів державної влади чи місцевого самоврядування вони зверталися раніше і яке було прийнято рішення, визначається посадова особа, до компетенції якої віднесено дане питання. Вивчаються документи, інші матеріали, що додаються громадянами для обґрунтування своїх заяв (клопотань), скарг або пропозицій (зауважень); за потребою планується виїзд за місцем проживання громадян для вивчення фактів, викладених у зверненнях.
2.9. На прийом не допускаються особи, які прибули з тваринами, та такі, які мають при собі громіздкі речі, валізи, зброю тощо, а також особи, які прибули у стані сп'яніння чи порушують громадський порядок. Якщо їх поведінка створює небезпеку для оточуючих, для їх ізоляції можуть бути викликані працівники правоохоронних органів або спеціальних медичних служб.
2.10. Посадова особа місцевого самоврядування, яка здійснює особистий прийом, для забезпечення кваліфікованого розв’язання порушених громадянином питань може залучити до їх розгляду працівників відповідних виконавчих органів Одеської міської ради або негайно отримати за усним запитом від них необхідну інформацію.
2.11. Не проводиться запис на особистий прийом до міського голови, першого заступника міського голови, секретаря Одеської міської ради, заступників міського голови, керуючого справами виконавчого комітету Одеської міської ради та директора юридичного департаменту Одеської міської ради у разі, коли питання від одного і того ж громадянина з одного і того ж питання вже розглядалося на особистому прийомі та вирішено по суті; з питань, вирішення яких не відноситься до компетенції органів місцевого самоврядування та вирішення яких можливе лише в судовому порядку; а також питання осіб, визнаних судом недієздатними.
У разі відмови у записі на особистий прийом громадянину обов’язково роз’яснюються її причини.
2.12. Список громадян на особистий прийом, а також письмова заява громадянина із зазначенням прізвища, імені, по батькові, адреси проживання, змісту порушених питань та матеріали про вивчення фактів, викладених громадянами, підготовлені управлінням звернень громадян департаменту інформації та зв’язків з громадськістю Одеської міської ради, подаються не менше ніж за день до прийому міському голові, першому заступнику міського голови, заступникам міського голови, керуючому справами виконавчого комітету Одеської міської ради та директору юридичного департаменту Одеської міської ради, які проводять прийом громадян.
2.13. Попередній запис на особистий прийом до секретаря Одеської міської ради, а також реєстрація звернень з особистого прийому та контроль виконання доручень секретаря Одеської міської ради, архівування та збереження матеріалів розгляду звернень громадян здійснюється працівниками департаменту з організації роботи Одеської міської ради.
2.14. Повторний прийом громадян з питань, які вже розглядалися на особистому прийомі міського голови, першого заступника міського голови, секретаря Одеської міської ради, заступників міського голови, керуючого справами виконавчого комітету Одеської міської ради, директора юридичного департаменту Одеської міської ради, проводиться у разі, коли питання, порушене в першому обґрунтованому зверненні, не було вирішено по суті.
У разі повторних звернень громадян вивчаються архівні матеріали з порушених питань, з’ясовуються причини, що їх викликали, надаються необхідні роз’яснення та можлива допомога.
2.15. Під час проведення особистого прийому громадян, за їх бажанням, можуть бути присутні їхні представники, повноваження яких оформлені в установленому порядку, та особи, які перебувають у родинних стосунках з цими громадянами. Присутність сторонніх осіб під час проведення особистого прийому не допускається.
2.16. У разі, коли порушене громадянином усне питання вирішити на особистому прийомі неможливо через складність і необхідність додаткового вивчення, громадянину може бути запропоновано викласти питання письмово.
Подані громадянами на особистому прийомі письмові заяви розглядаються у порядку, встановленому законодавством для письмових звернень.
Про результати розгляду усних звернень громадяни повідомляються письмово або усно (за їх бажанням). У разі надання усної відповіді на звернення під час особистого прийому обов’язково повинно бути внесено запис до картки обліку особистого прийому.
2.17. Усі звернення громадян (усні чи письмові), що надійшли під час особистого прийому громадян до міського голови, першого заступника міського голови, заступників міського голови, керуючого справами виконавчого комітету Одеської міської ради та директора юридичного департаменту Одеської міської ради, реєструються в управлінні звернень громадян департаменту інформації та зв’язків з громадськістю Одеської міської ради відповідно до вимог Інструкції з діловодства за зверненнями громадян в органах державної влади і місцевого самоврядування, об’єднаннях громадян, на підприємствах, в установах, організаціях незалежно від форм власності, в засобах масової інформації, затвердженої постановою Кабінету Міністрів України від 14 квітня 1997 року № 348, та надсилаються на розгляд згідно з наданими дорученнями до відповідних виконавчих органів Одеської міської ради.
2.18. Відділом контролю та зворотнього зв’язку управління звернень громадян департаменту інформації та зв’язків з громадськістю Одеської міської ради здійснюється систематичний контроль за виконанням доручень міського голови, першого заступника міського голови, заступників міського голови, керуючого справами виконавчого комітету Одеської міської ради та директора юридичного департаменту Одеської міської ради, наданих на особистому прийомі керівникам відповідних виконавчих органів Одеської міської ради.
2.19. Керівникам виконавчих органів Одеської міської ради та директорам комунальних підприємств і установ заборонено проводити будь-які планові заходи у дні та години прийому громадян.
2.20. У разі, якщо особистий прийом громадян міським головою, першим заступником міського голови, секретарем Одеської міської ради, заступниками міського голови, керуючим справами виконавчого комітету Одеської міської ради, директором юридичного департаменту Одеської міської ради не може відбутися через поважні причини, його може бути перенесено на інший день.
2.21. Графік особистого прийому громадян, який щороку складає управління звернень громадян департаменту інформації та зв’язків з громадськістю Одеської міської ради (за погодженням із першим заступником міського голови, секретарем Одеської міської ради, заступниками міського голови, керуючим справами виконавчого комітету Одеської міської ради, директором юридичного департаменту Одеської міської ради), та зміни до графіка особистого прийому громадян затверджує міський голова.
Графік особистого прийому громадян керівниками виконавчих органів Одеської міської ради, який щороку складає управління звернень громадян департаменту інформації та зв’язків з громадськістю Одеської міської ради (за погодженням із керівниками виконавчих органів Одеської міської ради), затверджує перший заступник міського голови.
Керуюча справами                            Т. ГерасименкоСтраница создана: 15.03.2012 09:02
АДМИНУСЛУГИ
Далее РЕГИСТРАЦИЯ
В ОДЕССЕ

Далее

ОПОВЕЩЕНИЯ
- перекрытие дорог
- отключение
свет / вода / газ

Далее 11 февраля 09:00
аппаратное совещание
прямая трансляция

Далее 8 февраля 15.00
«Дерибасовская 
угол Ришельевской»

Далее 8 февраля 15:00
кают-компания
«Морская библиотека»

Далее до 29 марта
закупка квартир

Далее 17 февраля 16:00
концерт «Благословляю все, что было…»

Далее Конкурс «Творча молодь 
Одещини 2019»
прием заявок
до 11 марта
Далее 28 февраля в 11:00
ИСПОЛКОМ

Далее до 9 февраля 
выставка 
Г. Крижевского
"Влюбленный в жизнь"

Далее 13 марта в 10:00
СЕССИЯ ГОРСОВЕТА

Далее ГРАФИК ЗАСЕДАНИЙ 
депутатских комиссий

Далее с 7 по 8 сентября 
«Oceanman Odessa-2019»

Далее Местные инициативы
Сбор подписей

Далее
ВЫБОРЫ
Далее ПРАВИЛА ПОВЕДЕНИЯ в чрезвычайных ситуациях
Далее ЦЕНТР ЗАНЯТОСТИ
ТРУДОУСТРОЙСТВО
переподготовка кадров

Далее Г Р А Ф И К
приема граждан
2019 год

Далее МЕСТНЫЕ НАЛОГИ
2019

Далее ОСМД ОДЕССЫ
Далее Разработка концепции развития Центрального исторического ареала Одессы
Далее Выставки и ярмарки
в 2019 году

Далее ГЕНПЛАН ОДЕССЫ
Далее ЭНЕРГОСБЕРЕЖЕНИЕ
Получение компенсации по кредитам
на энергосберегающие
мероприятия

Далее Реестр общественных и благотворительных организаций г. Одессы
Далее ДОСТУП К ПУБЛИЧНОЙ ИНФОРМАЦИИ
Далее ЛИЦАМ С ИНВАЛИДНОСТЬЮ
работа транспорта,
информационные материалы

Далее Молодежный совет
Далее Т А Р И Ф Ы
Далее Пенсионный фонд Украины в районах Одессы
Далее