/ Главная / Нормативные акты / Решения горсовета / № 1419-VII від 07.12.2016р.

№ 1419-VII від 07.12.2016р.

Про затвердження Статуту комунальної установи «Служба з обслуговування адміністративних будівель виконавчих органів Одеської міської ради» у новій редакції

Рішення
Одеської міської ради
№ 1419-VII від 07.12.2016р.

Про затвердження Статуту комунальної

установи «Служба з обслуговування

адміністративних будівель виконавчих

органів Одеської міської ради» у новій редакціїВідповідно до статті 25 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Закону України «Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань», статті 57 Господарського кодексу України, статті 133 Податкового кодексу України, з метою приведення Статуту комунальної установи «Служба з обслуговування адміністративних будівель виконавчих органів Одеської міської ради» у відповідність до вимог чинного законодавства України Одеська міська рада

ВИРІШИЛА:

1. Затвердити Статут комунальної установи «Служба з обслуговування адміністративних будівель виконавчих органів Одеської міської ради» у новій редакції (додається).

2. Доручити директору комунальної установи «Служба з обслуговування адміністративних будівель виконавчих органів Одеської міської ради» здійснити заходи з державної реєстрації Статуту, зазначеного у пункті 1 цього рішення, відповідно до вимог чинного законодавства України.

3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію Одеської міської ради з питань планування, бюджету та фінансів.


Міський голова Г. Труханов

 

РЕЗУЛЬТАТИ ПОІМЕННОГО ГОЛОСУВАННЯСтраница создана:

Опубликована на сайте:

Полный адрес страницы:
16.12.2016 12:52

http://old.omr.gov.ua/

http://old.omr.gov.ua/ru/acts/council/91165/