06:05:23   |   13 августа 2020   |   EN | RU | UA

webcam
Городские программы
Регуляторная политика
Публичные закупки
Международное сотрудничество
Одесса инвестиционная
Карта Одессы
Виртуальная Одесса
Кино об Одессе
Фотоальбом города
Городская символика
Театры Одессы
Музеи Одессы
Памятники Одессы
Парки Одессы
Одесский зоопарк
Гостиницы Одессы
Одесса туристическая
О городе
В помощь предпринимателям
Правовая консультация
Одесса в цифрах
Предприятия Одессы
Городской транспорт, схема
движения
Аварийные и справочные службы
Искать
Подписаться на новости
Результаты конкурса
на право аренды
помещения
(Аппеляционный суд)

Далее ОБЪЯВЛЕНИЯ
об электронном
аукционе

Далее Правила пропускного
режима в здание
Одесского горсовета

Далее ОБЪЯВЛЕНИЯ
о намерении
изменения тарифов

Далее ВАКАНСИИ
Далее/ Главная / Нормативные акты / Решения горсовета / № 940-1069-VII від 30.06.2016р.

№ 940-1069-VII від 30.06.2016р.

Рішення Одеської міської ради у сфері земельних відносин, прийняті на сесії 30.06.2016р.

Рішення Одеської міської ради у сфері земельних відносин, прийняті на сесії 30.06.2016 р.


з № 940-VII по № 1069-VII

 

  

 

№  
рішення
Назва рішення
 
№ 940-VII
 
Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу гр. Конону Ю.В. у приватну власність земельної ділянки площею 0,0198 га за адресою: м. Одеса, вул. Обільна, 33 а, для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)
№ 941-VII
Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу гр. Бондар В.П. у приватну власність земельної ділянки, площею 0,0300 га, за адресою: м. Одеса, вул. Тульська, 35, для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)
№ 942-VII
Про надання дозволу товариству з обмеженою відповідальністю «Сан Марин» на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки, орієнтовною площею 2,6500 га, за адресою: м. Одеса,     Миколаївська дорога, 162, 164, 166, для експлуатації та обслуговування оздоровчо-спортивної бази
№ 943-VII
Про надання дозволу МАЛОМУ ПРИВАТНОМУ ПІДПРИЄМСТВУ «ВЛАДИСЛАВ» на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки, орієнтовною площею 0,0831 га, за адресою: м. Одеса, Люстдорфська дорога, 96-А, для експлуатації та обслуговування кафе - бару
№ 944-VII
Про внесення змін до рішення Одеської міської ради від 27.04.2016 року № 615-VІІ «Про надання дозволів громадянам на розробку проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок», в частині написання цільового призначення земельної ділянки
№ 945-VII
Про поновлення договору оренди землі, укладеного між Одеською міською радою та УНІВЕРСАЛЬНОЮ ВИРОБНИЧЕ-КОМЕРЦІЙНОЮ КОМПАНІЄЮ «ВІТЯЗЬ» ТОВАРИСТВОМ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ, який зареєстрований в Одеському міському відділі ОРФ ДП «Центр ДЗК», про що у Державному реєстрі земель вчинено запис від 23 листопада 2010 року за № 041050500097
№ 946-VII
Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки, площею 0,4406 га, за адресою: м. Одеса, вул. Старопортофранківська, 24, та надання її в постійне користування КОМУНАЛЬНІЙ УСТАНОВІ «ПОЛОГОВИЙ БУДИНОК № 2»
№ 947-VII
Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки, площею 0,0547 га, за адресою: м. Одеса, пров. Перший Кришталевий, 1, та надання її в оренду ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ЛЕСОР ОДЕСА»
№ 948-VII
Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки, площею 0,0481 га, за адресою: м. Одеса, вул. Шкодова гора, 6-А, та надання її в постійне користування комунальному підприємству «Агентство програм розвитку Одеси»
№ 949-VII
Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки, площею 0,0431 га, за адресою: м. Одеса, вул. Шкодова гора, 2, та надання її в постійне користування комунальному підприємству «Агентство програм розвитку Одеси»
№ 950-VII
Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки, площею 0,0191 га, за адресою: м. Одеса, вул. Тіниста, 13-а, та надання її в оренду фізичній особі – підприємцю Лоїк Наталі Миколаївні в оренду
№ 951-VII
Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки, площею 0,1269 га, за адресою: м. Одеса, пров. Ванний, 1/1, та надання її в оренду ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «НАШ ГОРОД»
№952 -VII
Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки, площею 0,5095 га, за адресою: м. Одеса, мкр. «В-Г» житлового району «Південний» (буд. № 138 – Б, вул. Академіка Вільямса, 138-Б), та надання її в оренду КОМУНАЛЬНОМУ ПІДПРИЄМСТВУ «МІСЬКЕ КАПІТАЛЬНЕ БУДІВНИЦТВО»
№ 953-VII
Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу гр. Кузіній А.І. у приватну власність земельної ділянки, площею 0,0411 га, за адресою: м. Одеса, вул. Довга, 77-А, для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)
№ 954-VII
Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу гр. Шевченко С.О. у приватну власність земельної ділянки, площею 0,0547 га, за адресою: м. Одеса, Французький бульвар, 17-Б, для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)
№ 955-VII
Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу гр. Мельніковій Н.І. у приватну власність земельної ділянки, площею 0,0212 га, за адресою: м. Одеса, вул. Толбухіна, 84/3, для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)
№ 956-VII
Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу гр. гр. Дехтярову А.П., Жековій О.М. у спільну сумісну власність земельної ділянки, площею 0,0520 га, за адресою: м. Одеса, вул. Корнюшина, 21, для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)
№ 957-VII
Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок та передачу гр. Чебаненку В.І. у приватну власність земельної ділянки, площею 0,1000 га, для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка), земельної ділянки, площею 0,0100 га, для будівництва індивідуальних гаражів, за адресою: м. Одеса, вул. Штильова, 34
№ 958-VII
Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу гр. Радімову В.С. у приватну власність земельної ділянки, площею 0,0665 га, за адресою: м. Одеса, вул. Сільська, 14, для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)
№ 959-VII
Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу гр. Гладських М. М. у приватну власність земельної ділянки, площею 0,0525 га, за адресою: м. Одеса, ул. 10-а Суворовська, 11, для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)
№ 960-VII
Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу гр. Григорюк І.О. у приватну власність земельної ділянки, площею 0,0615 га, за адресою: м. Одеса, вул. Дніпровська, 12, для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)
№ 961-VII
Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу гр. Ревенко В.В. у приватну власність земельної ділянки, площею 0,0668 га, за адресою: м. Одеса, Люстдорфська дорога, 169-а, для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)
№ 962-VII
Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу гр. Доценко В.С. у приватну власність земельної ділянки, площею 0,0415 га, за адресою: м. Одеса, пров. Ушакова, 6, для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)
№ 963-VII
Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу гр. Адаменко Н.М. у приватну власність земельної ділянки, площею 0,0688 га, за адресою: м. Одеса, пров. 2-й Офіцерський, 10, для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)
№ 964-VII
Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу гр. гр. Хоменко М. І., Зінькевич Л. В. у спільну сумісну власність земельної ділянки, площею 0,0288 га, за адресою: м. Одеса, вул. Нерубайська, 22, для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)
№ 965-VII
Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу гр. Марінову М.С. у приватну власність земельної ділянки, площею 0,0356 га, за адресою: м. Одеса, вул. 13-а Лінія, 6-й ст. Люстдорфської дороги, 25, для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)
№ 966-VII
Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу гр. Геркогловій І.В. у приватну власність земельної ділянки, площею 0,0571 га, за адресою: м. Одеса, вул. Пшенична, 10, для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)
№ 967-VII
Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу гр. Аленічевій А.О. у приватну власність земельної ділянки, площею 0,0560 га, за адресою: м. Одеса, вул. Промислова, 123, для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)
№ 968-VII
Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу гр. Мірошніченко Н.А. у приватну власність земельної ділянки, площею 0,0396 га, за адресою: м. Одеса, вул. Вітчизняна, 20, для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)
№ 969-VII
Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу гр. Серіковій Г. П. у приватну власність земельної ділянки, площею 0,0522 га, за адресою: м. Одеса, вул. Четверта, 46-а, для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)
№ 970-VII
Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу гр. Журавель Л.Г. у приватну власність земельної ділянки, площею 0,0339 га, за адресою: м. Одеса, вул. 1-а Станційна, 2, для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)
№ 971-VII
Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу гр. Рябцовій Г.В. у приватну власність земельної ділянки, площею 0,0368 га, за адресою: м. Одеса, пров. Джутовий, 10, для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)
№ 972-VII
Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу гр. Кошельник Н.І. у приватну власність земельної ділянки, площею 0,0383 га, за адресою: м. Одеса, вул. Промислова, 103, для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)
№ 973-VII
Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки, присвоєння нової адреси та передачу гр. Карасовській С.В. у приватну власність земельної ділянки, площею 0,0181 га, за адресою: м. Одеса, пров. Джутовий, 10-А, для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)
№ 974-VII
Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу гр. Почтаренко Л.Т. у приватну власність земельної ділянки, площею 0,0318 га, за адресою: м. Одеса, вул. Тіниста, 4 А, для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)
№ 975-VII
Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу гр. Поддубному В.С. у приватну власність земельної ділянки, площею 0,0786 га, за адресою: м. Одеса, вул. Умова, 4-А, для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)
№ 976-VII
Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу гр. Ляшенку О. І. у приватну власність земельної ділянки, площею 0,0488 га, за адресою: м. Одеса, Хаджибейська дорога, 193, для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)
№ 977-VII
землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу гр. гр. Циганенку О.Б., Циганенко Т.Ф. у спільну сумісну власність земельної ділянки, площею 0,0330 га, за адресою: м. Одеса, вул. Дмитрія Донського, 75-Б для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)
№ 978-VII
Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу гр. Самокиш Т.М., гр. Райчевій К.І. у спільну сумісну власність земельної ділянки, площею 0,0596 га, за адресою: м. Одеса, вул. Керченська, 59, для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)
№ 979-VII
Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу гр. Кириленко Р.П. у приватну власність земельної ділянки, площею 0,0648 га, за адресою: м. Одеса, вул. Пестеля, 13, для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)
№ 980-VII
Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу гр. Красночубенку К.В. у приватну власність земельної ділянки, площею 0,0206 га, за адресою: м. Одеса, вул. Бригадна, 137-Б, для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)
№ 981-VII
Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу гр. Яковенку О.О. у приватну власність земельної ділянки, площею 0,0649 га, за адресою: м. Одеса, вул. Вітчизняна, 12, для будівництва і бслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)
№ 982-VII
Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу гр. Дендеберовій Р.П. у приватну власність земельної ділянки, площею 0,0922 га, за адресою: м. Одеса, вул. 47-а Лінія, 22, для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)
№ 983-VII
Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу гр. Ворошиловичу О.В. у приватну власність земельної ділянки, площею 0,1000 га, за адресою: м. Одеса, пров. 2-й Обільний, 2, для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)
№ 984-VII
Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу гр. Хижняк Н.М. у приватну власність земельної ділянки, площею 0,0609 га, за адресою: м. Одеса, вул. Бригадна, 27, для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)
№ 985-VII
Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу гр. Сканцевій Н.В. у приватну власність земельної ділянки, площею 0,0292 га, за адресою: м. Одеса, вул. Тимірязєва, 3, для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)
№ 986-VII
Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу гр. Лісецькому А. О. у приватну власність земельної ділянки, площею 0,0245 га, за адресою: м. Одеса, пров. 1-й Студентський, 12, для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)
№ 987-VII
Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок та передачу гр. Фалінському В.І. у приватну власність земельної ділянки, площею 0,0905 га, для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка), земельної ділянки, площею 0,0055 га, для будівництва індивідуальних гаражів, за адресою: м. Одеса, пров. 3-й Моторний, 23-А
№ 988-VII
Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу гр. Вороніній А.О. у приватну власність земельної ділянки, площею 0,0828 га, за адресою: м. Одеса, вул. Квітнева, 4, для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)
№ 989-VII
Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу гр. Мідінській Н.І. у приватну власність земельної ділянки, площею 0,0450 га, за адресою: м. Одеса, вул. Скляна, 25, для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)
№ 990-VII
Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу гр. Кардуну С.М. у приватну власність земельної ділянки, площею 0,0521 га, за адресою: м. Одеса, пров. Пржевальського, 10, для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)
№ 991-VII
Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу гр. Кравцю В. О. у приватну власність земельної ділянки, площею 0,0298 га, за адресою: м. Одеса, вул. 36-а Лінія, 13, для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)
№ 992-VII
Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу гр. Решетнику В.О. у приватну власність земельної ділянки, площею 0,0699 га, за адресою: м. Одеса, пров. 5-й Чапаєвський, 6, для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)
№ 993-VII
Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу гр. Вержбицькій Т.В. у приватну власність земельної ділянки, площею 0,0534 га, за адресою: м. Одеса, вул. Омська, 1, для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)
№ 994-VII
Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу гр. Чуракову О.С. у приватну власність земельної ділянки, площею 0,1000 га, за адресою: м. Одеса, вул. Сосюри, 69, для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)
№ 995-VII
Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу гр. гр. Швалік Ю.В., Заінчковській Л.Є., Корчинській Я.Л., Занічковській Я.А., Орищуку В.В. у спільну сумісну власність земельної ділянки, площею 0,0735 га, за адресою: м. Одеса, вул. Литовська, 12, для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)
№ 996-VII
Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу гр. гр. Смоляру В. М., Смоляр О. І. у спільну сумісну власність земельної ділянки, площею 0,0256 га, за адресою: м. Одеса, вул. Ширшова, 59, для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)
№ 997-VII
Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу гр. Шемчуку В.А. у приватну власність земельної ділянки, площею 0,0617 га, за адресою: м. Одеса, вул. Ветеранів праці, 1, для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)
№ 998-VII
Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу гр. Аверкіній В.В. у приватну власність земельної ділянки, площею 0,0602 га, за адресою: м. Одеса, вул. Липнева, 27, для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)
№ 999-VII
Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу гр. Якобчуку М. В. у приватну власність земельної ділянки, площею 0,0554 га, за адресою: м. Одеса, вул. Озерна, 46-Б, для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)
№ 1000-VII
Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу гр. Обращенко А.О. у приватну власність земельної ділянки, площею 0,0202 га, за адресою: м. Одеса, вул. Студена, 1/1, для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)
№ 1001-VII
Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу гр. Лизогуб Л.Ю. у приватну власність земельної ділянки, площею 0,0403 га, за адресою: м. Одеса, вул. Тимірязєва, 23, для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)
№ 1002-VII
Про поновлення та внесення змін до договору оренди землі, укладеного між Одеською міською радою та ТОВАРИСТВОМ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ЖИЛСТРОЙСЕРВИС-2», який зареєстрований в Управлінні Держкомзему в місті Одеса     21.09.2011 року за № 511010004000069
№ 1003-VII
Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу гр. Завірюсі А.П. у приватну власність земельної ділянки, площею 0,0627 га, за адресою: м. Одеса, вул. Закарпатська, 38, для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)
№ 1004-VII
Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу гр. Юкову О.П. у приватну власність земельної ділянки площею 0,0778 га, за адресою: м. Одеса, вул. 37-а Лінія, 11, для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)
№ 1005-VII
Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу гр. Терновській І.Р. у приватну власність земельної ділянки, площею 0,0972 га, за адресою: м. Одеса, вул. Довга, 84, для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)
№ 1006-VII
Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу гр. Шевчуку В.М. у приватну власність земельної ділянки, площею 0,0920 га, за адресою: м. Одеса, вул. Довга, 84, для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)
№ 1007-VII
Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу гр. Пархонюк О.О. у приватну власність земельної ділянки, площею 0,0879 га, за адресою: м. Одеса, вул. Довга, 84, для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)
№ 1008-VII
Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу гр. Єремчук Т.Г. у приватну власність земельної ділянки, площею 0,0903 га, за адресою: м. Одеса, вул. Довга, 84, для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)
№ 1009-VII
Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу гр. Солов’ю О.Ю. у приватну власність земельної ділянки, площею 0,0786 га, за адресою: м. Одеса, вул. Довга, 84, для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)
№ 1010-VII
Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу гр. Давидову А.М. у приватну власність земельної ділянки, площею 0,0691 га, за адресою: м. Одеса, вул. Довга, 84, для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)
№ 1011-VII
Про передачу безоплатно у приватну власність гр. Сотникову В.В. земельної ділянки, площею 0,0604 га, за адресою: м. Одеса, вул. 6-а Лінія, 6-й ст. Люстдорфської дороги, 37 для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)
№ 1012-VII
Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу гр. Ковалевичу В.Я. у приватну власність земельної ділянки, площею 0,0744 га, за адресою: м. Одеса, вул. Юхима Геллера (Жовтневої революції), 2, для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)
№ 1013-VII
Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу гр. Храновському Б.Д. у приватну власність земельної ділянки, площею 0,0780 га, за адресою: м. Одеса, Балтська дорога, 18-А, 18-Б, для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)
№ 1014-VII
Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) підприємству «СОЮЗ» у вигляді приватного підприємства, земельної ділянки, площею 0,0810 га, за адресою: м. Одеса, вул. Генерала Бочарова, 57 «д», для розміщення і експлуатації діючого торгового павільйону з баром «Орбіта»
№ 1015-VII
Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) підприємству «СОЮЗ» у вигляді приватного підприємства, земельної ділянки, площею 0,1400 га, за адресою: м. Одеса, вул. Генерала Бочарова, 57 «г», для розміщення автозаправного пункту №7
№ 1016-VII
Про відмову в поновленні договору оренди землі, укладеного між Одеською міською радою та ПРИВАТНИМ ПІДПРИЄМСТВОМ «СЕРВІСНА КОМПАНІЯ «КОМФОРТ», який зареєстрований в управлінні Держкомзему в місті Одеса, про що у Державному реєстрі земель вчинено запис від 15 червня 2011 року за № 511010004000047
№ 1017-VII
Про припинення права постійного користування ПРИВАТНОГО АКЦОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА ГОТЕЛЬ «ЮНІСТЬ» земельною ділянкою, площею 0,5417 га, за адресою: м. Одеса, вул. Піонерська, 32 (нині вул. Академічна, 32), та надання дозволу ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ГОТЕЛЬНИЙ КОМПЛЕКС «ЮНІСТЬ» на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки, орієнтовною площею 0,5417 га, за адресою: м. Одеса, вул. Академічна, 32, для експлуатації та обслуговування готельного комплексу
№ 1018-VII
Про внесення змін до рішення Одеської міської ради від 07.07.2009 року № 4438-V "Про скасування рішень Одеської міської ради від 04.07.2007 року № 1430-V "Про надання згоди на розробку проектів землеустрою з організації та встановлення меж територій скверів у м. Одесі" та № 1431-V "Про надання згоди на розробку проектів землеустрою з організації та встановлення меж територій парків у м. Одесі", затвердження переліку парків та скверів у м. Одесі, розробки проектів з їх організації (створення, благоустрою) та надання згоди на розробку проектів землеустрою з організації та встановлення меж територій рекреаційного призначення - парків та скверів у м. Одесі"
№ 1019-VII
Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки, площею 0,7656 га, за адресою: м. Одеса, вул. Костанді, 104, та надання її в оренду ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «НАВІТРАНС»
№ 1020-VII
Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки, цільове призначення якої змінюється та зміну цільового призначення земельної ділянки, площею 0,0447 га, за адресою: м. Одеса, вул. Костанді, 102, яка знаходиться у власності ТОВАРИСТВА З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «НАВІТРАНС»
№ 1021-VII
Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки, цільове призначення якої змінюється та зміну цільового призначення земельної ділянки, площею 0,0625 га, за адресою: м. Одеса, вул. Костанді, 102, яка знаходиться у власності ТОВАРИСТВА З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «НАВІТРАНС»
№ 1022-VII
Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки, площею 1,8595 га, за адресою: м. Одеса, Люстдорфська дорога ріг вул. Академіка Філатова, та надання її в оренду ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ХАНБЕР ТРЕЙД»
№ 1023-VII
Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки, площею 2,3859 га, за адресою: м. Одеса, площа Старосінна, 1а, 2, та надання її в оренду ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ЕДВАНСМЕНТ»
№ 1024-VII
Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,2245 га, за адресою: м. Одеса, Французький бульвар, 32, та надання її в постійне користування ОДЕСЬКІЙ ЄПАРХІЇ УКРАЇНСЬКОЇ ПРАВОСЛАВНОЇ ЦЕРКВИ
№ 1025-VII
Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу гр. Мартинюку А.А., гр. Мартинюк М.К. у спільну сумісну власність земельної ділянки, площею 0,0503 га, за адресою: м. Одеса, вул. Гладкова, 3-б, для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)
№ 1026-VII
Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу гр. Мірці О. П. у приватну власність земельної ділянки, площею 0,0802 га, за адресою: м. Одеса, вул. Крушельницької, 30-А, для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)
№ 1027-VII
Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки, площею 0,0210 га, за адресою: м. Одеса, просп. Академіка Глушка, 14, та надання її в оренду приватному підприємству фірмі «ЛАРІСА»
№ 1028-VII
Про припинення договору оренди землі, укладеного між Одеською міською радою та ЗАКЛАДОМ КУЛЬТУРИ У ВИГЛЯДІ ТОВАРИСТВА З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ОДЕСЬКИЙ ПАЛАЦ МОРЯКІВ», шляхом його розірвання та надання ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «МЕГА КОМФОРТ ДЕВЕЛОПМЕНТ» в оренду земельної ділянки, площею 0,5242 га, за адресою: м. Одеса, Приморський бульвар, 9, для експлуатації та обслуговування адміністративної нежилої будівлі закладу культури
№ 1029-VII
Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки, цільове призначення якої змінюється та зміну цільового призначення земельної ділянки, площею 0,6383  га, за адресою: м. Одеса, вул. Генуезька, 1, яка знаходиться у власності ТОВАРИСТВА З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «САНАТОРІЙ «ДРУЖБА»
№ 1030-VII
Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «БРУКЛШ-КИІВ» земельних ділянок, загальною площею 9,4756 га, за адресою: м. Одеса, вул. Миколи Гефта, 3, 3/2, площа Митна, 1/6, для розміщення та експлуатації будівель і споруд морського транспорту
№ 1031-VII
Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «БРУКЛІН-КИЇВ» земельних ділянок, загальною площею 3,5442 га, за адресою: м. Одеса вул. Миколи Гефта, 3, вул. Приморська (Приморський р-н) б/н/вул. Миколи Гефта, 3, для розміщення та експлуатації будівель і споруд морського транспорту
№ 1032-VII
Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «НОВОТЕХ-ТЕРМІНАЛ» земельної ділянки площею 2,3654 га, за адресою: м. Одеса площа Митна, 1/3, для розміщення та експлуатації будівель і споруд морського транспорту
№ 1033-VII
Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки, цільове призначення якої змінюється та зміну цільового призначення земельної ділянки, площею 9,5000 га, за адресою: м. Одеса, Тираспольське шосе, 22-Ж, та надання її в оренду ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «БІО-ПАРК»
№ 1034-VII
Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу гр. Манчуку Д.В. у приватну власність земельної ділянки, площею 0,0649 га, за адресою: м. Одеса, вул. Роздольна, 10, для будівництва і бслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)
№ 1035-VII
Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу гр. Толмачевській Н.К. у приватну власність земельної ділянки, площею 0,1000 га, за адресою: м. Одеса, вул. Довга, 84, для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)
№ 1036-VII
Про надання дозволу об'єднанні співвласників багатоквартирного будинку «УСПЕНСЬКА 17» на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки, орієнтовною площею 0,2314 га, за адресою: м. Одеса, вул. Успенська, 17, для експлуатації та обслуговування багатоквартирного жилого будинку і споруд та прибудинкової території
№ 1037-VII
Про надання дозволу ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ІНТЕРНАФТА» ЛТД /КОМЕРЦІЙНА КОМПАНІЯ/ на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки, орієнтовною площею 1,6000 га, за адресою: м. Одеса, Тираспольське шосе, 22, для експлуатації та обслуговування промтоварного ринку
№1038 -VII
Про надання дозволу Дочірньому підприємству «Клінічний санаторій ім. Горького» Закритого акціонерного товариства лікувально – оздоровчих закладів профспілок України «Укрпрофоздоровниця» на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок, загальною орієнтовною площею 0,2000 га, за адресою: м. Одеса, Фонтанська дорога, 165, для експлуатації та обслуговування свердловин мінеральної води №№ 2 і 5
№ 1039-VII
Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки, площею 0,4168 га, за адресою: м.  Одеса, квартал у межах вул. Пантелеймонівської, пров. Колгоспного, вул. Старорізничної (вул. Куйбишева) та просп. Олександрівського, та надання її в оренду ПРИВАТНОМУ АКЦІОНЕРНОМУ ТОВАРИСТВУ «ФУТБОЛЬНИЙ КЛУБ «ЧОРНОМОРЕЦЬ»
№ 1040-VII
Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки, площею 0,1954 га, за адресою: м. Одеса, Гагарінське плато, 5-В, та надання її в оренду ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «Р.А.Д.А.»
№ 1041-VII
Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки, цільове призначення якої змінюється, та зміну цільового призначення земельної ділянки, площею 0,0724 га, яка знаходиться у власності ПРИВАТНОГО ПІДПРИЄМСТВА «ТАУ», за адресою: м. Одеса,
вул. Новоберегова, 12-Б
№ 1042-VII
Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки, цільове призначення якої змінюється, та зміну цільового призначення земельної ділянки, площею 0,0992 га, яка знаходиться у власності ПРИВАТНОГО ПІДПРИЄМСТВА «ТАУ», за адресою: м. Одеса, вул. Новоберегова, 12-Б
№ 1043-VII
Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки, площею 0,4168 га, за адресою: м.  Одеса, квартал у межах вул. Пантелеймонівської, пров. Колгоспного, вул. Старорізничної (вул. Куйбишева) та просп. Олександрівського, та надання її в оренду ПРИВАТНОМУ АКЦІОНЕРНОМУ ТОВАРИСТВУ «ФУТБОЛЬНИЙ КЛУБ «ЧОРНОМОРЕЦЬ»
№ 1044-VII
Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу в оренду товариству з обмеженою відповідальністю «АКВА», площею 0,0211 га, за адресою: м. Одеса, вул. Черняховського, 3, для експлуатації та обслуговування нежилої будівлі магазину та благоустрою прилеглої території
№ 1045-VII
Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу гр. Пановій Т.С. у приватну власність земельної ділянки, площею 0,0159 га, за адресою: м. Одеса, пров. 2-й Бузковий, 2/2-7, для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)
№ 1046-VII
Про надання дозволу приватному підприємству «ПІВДЕННИЙ КАСКАД ПЛЮС» на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки, орієнтовною площею 0,3700 га за адресою: м. Одеса, вул. Марсельська, 23/1, для експлуатації та обслуговування автостояночного комплексу
№ 1047-VII
Про поновлення та внесення змін до договору оренди землі, укладеного між Одеською міською радою та ПРИВАТНИМ ПІДПРИЄМСТВОМ «В.А.М.», який зареєстрований в Одеському міському управлінні ОРФ ДП ЦДЗК, про що у Державному реєстрі земель вчинено запис від 01 червня 2006 року за № 040650500112
№ 1048-VII
Про надання гр. Морозенко Віталію В’ячеславовичу в оренду земельну ділянку площею 0,0224 га, за адресою: м. Одеса, вул. 25-ї Чапаєвської дивізії, 15, для експлуатації та обслуговування автомобільної мийки
№ 1049-VII
Про надання дозволу фізичній особі – підприємцю Дульдєєву Валерію Рушановичу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки, орієнтовною площею 0,0500 га, за адресою: м. Одеса, вул. Приморська, 40, для експлуатації та обслуговування станції технічного обслуговування автомобілів
№ 1050-VII
Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу гр. Подцерковній М.А. у приватну власність земельної ділянки, площею 0,0264 га, за адресою: м. Одеса, пров. Компасний, 3/1, для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)
№ 1051-VII
Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу гр. Зінченку О.О. у приватну власність земельної ділянки, площею 0,0121 га, за адресою: м. Одеса, пров. Ванний, 14, для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)
№ 1052-VII
Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу гр. Чабан Н.С. у приватну власність земельної ділянки, площею 0,0650 га, за адресою: м. Одеса, вул. Платанова, 70, для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)
№ 1053-VII
Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу гр. Задорожнюку В.М. у приватну власність земельної ділянки, площею 0,0515 га, за адресою: м. Одеса, вул. Сінна, 1, для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)
№ 1054-VII
Про поновлення та внесення змін до договору оренди землі, укладеного між Одеською міською радою та МАЛИМ ПРИВАТНИМ ПІДПРИЄМСТВОМ «МАЛЬВА», який зареєстрований в Одеському міському управлінні ОРФ ДП ЦДЗК, про що у Державному реєстрі земель вчинено запис від 27 січня  2006  року за № 040650500012
№ 1055-VII
Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки, площею 1,1559 га, за адресою: м. Одеса, пров. 1-й Амурський, 18-Б, та надання її в оренду публічному акціонерному товариству «Миронівський хлібопродукт»
№ 1056-VII
Про внесення змін до договору оренди землі, укладеного між Одеською міською радою та ТОВАРИСТВОМ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «РАДА», який зареєстрований в Одеській регіональній філії ДП ЦДЗК, про що у Державному реєстрі земель вчинено запис від 03 вересня 2007 року за № 040750500123
№ 1057-VII
Про надання дозволу ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ЕФЕДРА ПЛЮС» на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки, орієнтовною площею 0,0200 га, за адресою: м. Одеса, вул. Академіка Філатова, 60, для експлуатації та обслуговування будівлі кафе-бару
№ 1058-VII
Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу гр. Османову Вюгару Фархад огли у приватну власність земельної ділянки, площею 0,0171 га, за адресою: м. Одеса, вул. Гвардійська, 2, для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)
№ 1059-VII
Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу гр. Пономаренко С.Ф. у приватну власність земельної ділянки, площею 0,0411 га, за адресою: м. Одеса, вул. Юхима Геллера (Жовтневої революції), 75-А, для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)
№ 1060-VII
Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок та передачу гр. гр. Граждану А.В., Кейсовій О.М., Хименку В.В., Юськовій В.М. у спільну сумісну власність земельної ділянки, площею 0,1000 га, для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка), земельної ділянки, площею 0,0100 га, для будівництва індивідуальних гаражів, за адресою: м. Одеса, вул. Кордонна, 50
№ 1061-VII
Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу гр. Висоцькій Л.М. у приватну власність земельної ділянки, площею 0,0985 га, за адресою: м. Одеса, пров. Водний, 4/6, для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)
№ 1062-VII
Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу гр. Титаренко І.О. у приватну власність земельної ділянки, площею 0,0303 га, за адресою: м. Одеса, пров. Перший Кришталевий, 6, для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)
№ 1063-VII
Одеській регіональній філії ДП ЦДЗК, про що у Державному реєстрі земель вчинено запис від 17 серпня 2007 року за № 040750500116
№ 1064-VII
Про поновлення та внесення змін до договору оренди землі, укладеного між Одеською міською радою та малим підприємством у вигляді товариства з обмеженою відповідальністю «Волва-ЛТД», який зареєстрований в Одеському міському управлінні ОРФ ДП ЦДЗК, про що у Державному реєстрі земель вчинено запис від 17.05.2006 року за № 040650500093
№ 1065-VII
Про надання дозволу товариству з обмеженою відповідальністю «МАРЕНЕРО» на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки, орієнтовною площею 0,5588 га, за адресою: м. Одеса, вул. Чорноморського козацтва, 23, для експлуатації та обслуговування готельно-офісної будівлі
№ 1066-VII
Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу гр. Мельничук В.О. у приватну власність земельної ділянки, площею 0,0648 га, за адресою: м. Одеса, вул. Світанку, 30, для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)
№ 1067-VII Про надання дозволу фізичній особі-підприємцю Андреєвій Наталі Анатоліївні на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки, орієнтовною площею 0,0125 га, за адресою: м. Одеса, вул. Урожайна, 4, для експлуатації та обслуговування нежитлової будівлі салону краси

№ 1068-VII

Про внесення змін до договору оренди земельної ділянки, укладеного між Одеською міською радою та приватною фірмою «Сабіна», який зареєстрований у книзі записів Державної реєстрації договорів оренди землі 22 грудня 2004 року за № 040450500215

№ 1069-VII

Про присвоєння нової адреси та надання ВІЙСЬКОВІЙ ЧАСТИНІ 2138 (Одеський прикордонний загін Південного регіонального управління) дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості), площею 10,7900 га, за адресою: вул. Левітана, 113, для експлуатації та обслуговування спеціальних споруд

 Страница создана: 26.07.2016 11:00
АДМИНУСЛУГИ
Далее РЕГИСТРАЦИЯ
В ОДЕССЕ

Далее

ОПОВЕЩЕНИЯ
- перекрытие дорог
- отключение
свет / вода / газ

Далее 11 февраля 09:00
аппаратное совещание
прямая трансляция

Далее 8 февраля 15.00
«Дерибасовская 
угол Ришельевской»

Далее 8 февраля 15:00
кают-компания
«Морская библиотека»

Далее до 29 марта
закупка квартир

Далее 17 февраля 16:00
концерт «Благословляю все, что было…»

Далее Конкурс «Творча молодь 
Одещини 2019»
прием заявок
до 11 марта
Далее 28 февраля в 11:00
ИСПОЛКОМ

Далее до 9 февраля 
выставка 
Г. Крижевского
"Влюбленный в жизнь"

Далее 13 марта в 10:00
СЕССИЯ ГОРСОВЕТА

Далее ГРАФИК ЗАСЕДАНИЙ 
депутатских комиссий

Далее с 7 по 8 сентября 
«Oceanman Odessa-2019»

Далее Местные инициативы
Сбор подписей

Далее
ВЫБОРЫ
Далее ПРАВИЛА ПОВЕДЕНИЯ в чрезвычайных ситуациях
Далее ЦЕНТР ЗАНЯТОСТИ
ТРУДОУСТРОЙСТВО
переподготовка кадров

Далее Г Р А Ф И К
приема граждан
2019 год

Далее МЕСТНЫЕ НАЛОГИ
2019

Далее ОСМД ОДЕССЫ
Далее Разработка концепции развития Центрального исторического ареала Одессы
Далее Выставки и ярмарки
в 2019 году

Далее ГЕНПЛАН ОДЕССЫ
Далее ЭНЕРГОСБЕРЕЖЕНИЕ
Получение компенсации по кредитам
на энергосберегающие
мероприятия

Далее Реестр общественных и благотворительных организаций г. Одессы
Далее ДОСТУП К ПУБЛИЧНОЙ ИНФОРМАЦИИ
Далее ЛИЦАМ С ИНВАЛИДНОСТЬЮ
работа транспорта,
информационные материалы

Далее Молодежный совет
Далее Т А Р И Ф Ы
Далее Пенсионный фонд Украины в районах Одессы
Далее