01:48:42   |   20 сентября 2020   |   EN | RU | UA

webcam
Городские программы
Регуляторная политика
Публичные закупки
Международное сотрудничество
Одесса инвестиционная
Карта Одессы
Виртуальная Одесса
Кино об Одессе
Фотоальбом города
Городская символика
Театры Одессы
Музеи Одессы
Памятники Одессы
Парки Одессы
Одесский зоопарк
Гостиницы Одессы
Одесса туристическая
О городе
В помощь предпринимателям
Правовая консультация
Одесса в цифрах
Предприятия Одессы
Городской транспорт, схема
движения
Аварийные и справочные службы
Искать
Подписаться на новости
Результаты конкурса
на право аренды
помещения
(Аппеляционный суд)

Далее ОБЪЯВЛЕНИЯ
об электронном
аукционе

Далее Правила пропускного
режима в здание
Одесского горсовета

Далее ОБЪЯВЛЕНИЯ
о намерении
изменения тарифов

Далее ВАКАНСИИ
Далее/ Главная / Нормативные акты / Решения горсовета / №645-VII від 27.04.2016р.

№645-VII від 27.04.2016р.

Про депутатський запит депутата Одеської міської ради VII скликання Танцюри Д.М.

Рішення
Одеської міської ради
№645-VII від 27.04.2016р.

Про депутатський запит депутата Одеської

міської ради VII скликання Танцюри Д.М.


Відповідно до частини 7 статті 49 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статей 21, 22 Закону України «Про статус депутатів місцевих рад», розглянувши депутатський запит депутата Одеської міської ради VII скликання Танцюри Д.М. щодо заборони проїзду автомобільного транспорту між сквером «Пале Рояль» і Одеським національним академічним театром опери та балету, Одеська міська рада

ВИРІШИЛА:

1. Підтримати депутатський запит депутата Одеської міської ради VII скликання Танцюри Д.М. до голови Одеської міської ради Труханова Г.Л. щодо заборони проїзду автомобільного транспорту між сквером «Пале Рояль» і Одеським національним академічним театром опери та балету (додається).

2. Оприлюднити це рішення на офіційному сайті Одеської міської ради та в засобах масової інформації.

3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на секретаря Одеської міської ради Потапського О.Ю.Міський голова                          Г.ТрухановГолові Одеської міської ради
VII скликання
Труханову Геннадію Леонідовичу

65000, м. Одеса, площа Думська, 1

 


ДЕПУТАТСЬКИЙ ЗАПИТ

 

Сьогодні, в умовах глобалізації світової спільноти, досить гостро постає питання про збереження національної ідентичності та дбайливого ставлення до культурної спадщини минулого.
Досить важливою складовою частиною оточуючого будь-якої людини матеріальної і культурного середовища є архітектура. Особливе значення при цьому мають історичні пам'ятники, які концентрують в собі багато сторін людської діяльності. Звідси актуальною є проблема їх збереження у константному стані для того, щоб нові зростаючі покоління в процесі своєї соціалізації могли безпосередньо долучитися до результатів творчої праці своїх пращурів.
Міжнародним документом, що закріплює професійні стандарти в галузі охорони та реставрації матеріальної спадщини є «Венеціанська хартія з питань збереження та реставрації пам'яток і визначних місць», прийнята в рамках Другого міжнародного конгресу архітекторів і фахівців з історичної спадщини. Венеціанська хартія є найбільш впливовим документом про консервацію, який діє і до цього дня, починаючи з 1964 року. Даною хартією поняття культурної спадщини, раніше виражене через історичні пам'ятники, було визначено як пам'ятники, групи будівель і пам'ятні місця.
Рішенням Виконавчого комітету Одеської міської ради № 29 від 30.01.2014р. «Про заходи щодо проведення грошової оцінки об'єктів культурної спадщини-пам'ятників монументального мистецтва на території міста Одеси», пам'ятником республіканського значення було визнано Одеський національний академічний театр опери та балету, з присвоєнням охоронного номера 549, розташований за адресою: м Одеса, вул. Ланжеронівська, 8.
Одеський національний академічний театр опери та балету – це перший театр в Одесі за часом спорудження, значенням і популярністю, був побудований віденськими архітекторами Фердинандом Фельнером і Германом Гельмером в 1887 році. Будівля театру свого часу вважалася однією з найкращих в світі і залишається головною визначною пам'яткою міста.
З 1998 по 2007 рік в театрі проводилася капітальна реставрація. В основу фундаменту театру було забито 1800 паль. Проведена повна реставрація всієї будівлі, включаючи покрівлю, оновлена позолота орнаментів. Вартість реконструкції відповідно до кошторису Кабінету міністрів України склала 197 мільйонів гривень або приблизно 400 тисяч доларів.
Станом на сьогоднішній день в Сквері Пале Рояль викладена тротуарна плитка, встановлений шлагбаум, здійснюється в'їзд і виїзд автомобільного транспорту, на будівлю театру виявляється колосальне навантаження, що, в свою чергу, призводить до утворення тріщин, існує ризик фізичного руйнування.
Рішення даної проблеми (що має масштаб не тільки регіональної, а й державної), дозволить запобігти осіданню будівлі, зберегти бюджетні кошти, зберегти всі елементи будівлі-пам'ятника по можливості, в незмінному вигляді, крім того, під охорону підпадає безпосереднє традиційне оточення пам'ятника, той історичний ландшафт, в який він спочатку був вписаний.
Для того, щоб цього досягти, необхідно активізувати зусилля і підвищити ефективність діяльності тих органів виконавчої влади, до чиїх функціональних обов'язків входить забезпечення державної охорони об'єктів культурної спадщини.
Реалізуючи містобудівну політику міста Одеса, вважаю за потрібне виконувати приписи міжнародного і національного законодавства щодо збереження пам'яток архітектури.
Я, Танцюра Дмитро Миколайович, як депутат Одеської міської ради VII скликання, є представником інтересів територіальної громади, виборців свого виборчого округу і рівноправним членом місцевої ради. Керуючись ст. 19 Закону України «Про статус депутатів місцевих рад», яка регламентує права депутата місцевої ради в раді та її органах, звертаюся із запитом, який виношу на розгляд VI-ої сесії (від 27.04.2016р.) Одеської міської ради VII скликання, щоб зупинити осідання будівлі, що викликала утворення тріщин в несучих конструкціях споруди, шляхом прийняття відповідного Рішення депутатами Одеської міської ради VII скликання.
Керуючись чинним законодавством України, а саме: Конституцією України від 28.06.1996 р. № 254к/96 – ВР, Законом України «Про місцеве самоврядування» від 21.05.1996р. № 280/97 – ВР, Законом України «Про статус депутатів місцевих рад» від 11.07.2002р. № 93-IV, Рішенням Одеської міської ради № 1-VII від 11.11.2015 р. «Про затвердження Регламенту Одеської міської ради VII скликання», прошу Вас:

1. Прийняти до розгляду VI-ою сесією ( 27.04.2016р.) Одеської міської ради VII скликання дане Депутатське звернення.
2. Встановити знак, який забороняє проїзд автомобільного транспорту між Сквером Пале Рояль і Одеським національним академічним театром опери та балету.
3. Проведення вищевказаних дії доручити відповідному органу, в межах його компетенції.
4. Про результати розгляду Депутатського звернення повідомити мене відповідно до чинного законодавства, а саме в десятиденний термін.

З повагою, Депутат Одеської
міської ради VII скликання                                                                                              Танцюра Д.Н.

 

РЕЗУЛЬТАТИ ПОІМЕННОГО ГОЛОСУВАННЯ

 

 

Рішення Одеської міської ради №645-VII від 27.04.2016р. оприлюднено в газеті «Думська площа» (додаток до газети «Одесский вестник») №24 від 20.05.2016 р.Страница создана: 11.05.2016 17:04
АДМИНУСЛУГИ
Далее РЕГИСТРАЦИЯ
В ОДЕССЕ

Далее

ОПОВЕЩЕНИЯ
- перекрытие дорог
- отключение
свет / вода / газ

Далее 11 февраля 09:00
аппаратное совещание
прямая трансляция

Далее 8 февраля 15.00
«Дерибасовская 
угол Ришельевской»

Далее 8 февраля 15:00
кают-компания
«Морская библиотека»

Далее до 29 марта
закупка квартир

Далее 17 февраля 16:00
концерт «Благословляю все, что было…»

Далее Конкурс «Творча молодь 
Одещини 2019»
прием заявок
до 11 марта
Далее 28 февраля в 11:00
ИСПОЛКОМ

Далее до 9 февраля 
выставка 
Г. Крижевского
"Влюбленный в жизнь"

Далее 13 марта в 10:00
СЕССИЯ ГОРСОВЕТА

Далее ГРАФИК ЗАСЕДАНИЙ 
депутатских комиссий

Далее с 7 по 8 сентября 
«Oceanman Odessa-2019»

Далее Местные инициативы
Сбор подписей

Далее
ВЫБОРЫ
Далее ПРАВИЛА ПОВЕДЕНИЯ в чрезвычайных ситуациях
Далее ЦЕНТР ЗАНЯТОСТИ
ТРУДОУСТРОЙСТВО
переподготовка кадров

Далее Г Р А Ф И К
приема граждан
2019 год

Далее МЕСТНЫЕ НАЛОГИ
2019

Далее ОСМД ОДЕССЫ
Далее Разработка концепции развития Центрального исторического ареала Одессы
Далее Выставки и ярмарки
в 2019 году

Далее ГЕНПЛАН ОДЕССЫ
Далее ЭНЕРГОСБЕРЕЖЕНИЕ
Получение компенсации по кредитам
на энергосберегающие
мероприятия

Далее Реестр общественных и благотворительных организаций г. Одессы
Далее ДОСТУП К ПУБЛИЧНОЙ ИНФОРМАЦИИ
Далее ЛИЦАМ С ИНВАЛИДНОСТЬЮ
работа транспорта,
информационные материалы

Далее Молодежный совет
Далее Т А Р И Ф Ы
Далее Пенсионный фонд Украины в районах Одессы
Далее