09:38:01   |   17 сентября 2021   |   EN | RU | UA

webcam
Городские программы
Регуляторная политика
Публичные закупки
Международное сотрудничество
Одесса инвестиционная
Карта Одессы
Виртуальная Одесса
Кино об Одессе
Фотоальбом города
Городская символика
Театры Одессы
Музеи Одессы
Памятники Одессы
Парки Одессы
Одесский зоопарк
Гостиницы Одессы
Одесса туристическая
О городе
В помощь предпринимателям
Правовая консультация
Одесса в цифрах
Предприятия Одессы
Городской транспорт, схема
движения
Аварийные и справочные службы
Искать
Подписаться на новости
Результаты конкурса
на право аренды
помещения
(Аппеляционный суд)

Далее ОБЪЯВЛЕНИЯ
об электронном
аукционе

Далее Правила пропускного
режима в здание
Одесского горсовета

Далее ОБЪЯВЛЕНИЯ
о намерении
изменения тарифов

Далее ВАКАНСИИ
Далее/ Главная / Нормативные акты / Решения горсовета / № 324-416-VII від 03.02.2016р.

№ 324-416-VII від 03.02.2016р.

Рішення Одеської міської ради у сфері земельних відносин, прийняті на сесії 03.02.2016р.

Рішення Одеської міської ради у сфері земельних відносин, прийняті на сесії 03.02.2016 р.


з № 324-VII по № 416-VII

 

РЕЗУЛЬТАТИ ПОІМЕННОГО ГОЛОСУВАННЯ 
 

№ рішення
Назва рішення
 
№ 324-VII
Про надання дозволу ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «АРТ КОНСТРАКШЕН» на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки, орієнтовною площею 0,7400 га, за адресою: м. Одеса, вул. Літературна, 8, для будівництва, обслуговування та експлуатації багатоповерхового житлового комплексу
№ 325-VII
Про припинення договору оренди землі, укладеного між Одеською міською радою та ПРИВАТНИМ АКЦІОНЕРНИМ ТОВАРИСТВОМ «ВИРОБНИЧЕ ОБ’ЄДНАННЯ «СТАЛЬКАНАТ-СІЛУР», шляхом його розірвання та надання ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ВАЛЕО-ІНВЕСТ» в оренду земельної ділянки, площею 1,9036 га, за адресою: м. Одеса, вул. Басейна, 6, для експлуатації та обслуговування нежитлових будівель та cпоруд виробничих цехів
№ 326-VII
Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу гр. гр. Мельнікову М.К., Мельніковій Т.М. у спільну сумісну власність земельної ділянки, площею 0,0200 га, за адресою: м. Одеса, пров. Ушакова, 7-А, для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)
№ 327-VII
Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки, площею 0,1310 га, за адресою: м. Одеса, вул.Середньофонтанська,26,та наданняїї в оренду ПРИВАТНОМУ ПІДПРИЄМСТВУ «АКОНІТ-1»
№ 328-VII
Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки, площею 0,0624 га, за адресою: м. Одеса,
вул. Чорноморська, 14-б, та надання її в оренду ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «РК «ФІДЕС»
№ 329-VII
Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки, площею 2,0338 га, за адресою: м. Одеса, Миколаївська дорога, 253 та надання її в оренду товариству з обмеженою відповідальністю «КАМБІО»
№ 330-VII
Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки, площею 0,1002 га, за адресою: м. Одеса, вул. Космонавтів, 32-А, та надання її в оренду ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ЗАЮР»
№ 331-VII
Про надання дозволу товариству з обмеженою відповідальністю «ПОЛІСТАР» на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості), площею 0,1833 га, за адресою: вул. Хімічна, 1, для експлуатації та обслуговування автозаправної станції
№ 332-VII
Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу гр. Мошенец Ж.І. у приватну власність земельної ділянки, площею 0,0520 га, за адресою:
м. Одеса, вул. 5-а Суворовська, 14, для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)
№ 333-VII
Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу гр. Ковтуненку С.А. у приватну власність земельної ділянки, площею 0,0424 га, за адресою:
м. Одеса, вул. Шоста, 10, для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)
№ 334-VII
Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу гр. Ткаченку П.П. у приватну власність земельної ділянки, площею 0,0415 га, за адресою:
м. Одеса, вул. Прорізна, 21, для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)
№ 335-VII
Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу гр. Поплавській М.Ю. у приватну власність земельної ділянки, площею 0,0607 га, за адресою: м. Одеса, пров. Північний, 33, для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)
№ 336-VII
Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу гр. Бурковській В.Г. у приватну власність земельної ділянки, площею 0,0622 га, за адресою:
м. Одеса, вул. Марії Демченко, 38, для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)
№ 337-VII
Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок та передачу гр. Наказному М.С. у приватну власність земельної ділянки площею 0,0972 га, для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка), земельної ділянки площею 0,0056 га, для будівництва індивідуальних гаражів, за адресою: м. Одеса, вул. Одеська, 29
№ 338-VII
Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу гр. гр. Кірносовій І.П., Кутирьову О.П., Кутирьовій Г.І., Тімоновській М.П. у спільну сумісну власність земельної ділянки, площею 0,0598 га, за адресою: м. Одеса, пров. Світлий, 1, для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)
№ 339-VII
Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу гр. гр. Грачову С. А.,
Цибульській Н. А. у спільну сумісну власність земельної ділянки, площею 0,0967 га, за адресою: м. Одеса, пров. Хутірський, 17 а, для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)
№ 340-VII
Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу гр. Ісаєвій Н.О. у приватну власність земельної ділянки, площею 0,0292 га, за адресою:
м. Одеса, Фонтанська дорога, 46, для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)
№ 341-VII
Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу гр. Пригунковій Н.П. у приватну власність земельної ділянки, площею 0,0827 га, за адресою: м. Одеса, вул. Текстильників, 2-А, для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)
№ 342-VII
Про присвоєння нової адреси       земельній ділянці: м. Одеса,
вул. Дача Ковалевського, 119-А, затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу гр. Вакуленко Л.Г. у приватну власність земельної ділянки, площею 0,0679 га, за адресою: м. Одеса, вул. Дача Ковалевського, 119-А, для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)
№ 343-VII
Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу гр. Міхай Ф.Б. у приватну
власність земельної ділянки, площею 0,0358 га, за адресою:
м. Одеса, вул. Китобійна, 102, для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)
№ 344-VII
Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу гр. Соборовій Ю.О. у приватну
власність земельної ділянки, площею 0,0577 га, за адресою:
м. Одеса, вул. 4-а Лінія, 7, 6-й ст. Люстдорфської дороги, для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)
№ 345-VII
Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу гр. Теслюк М.М. у приватну власність земельної ділянки, площею 0,0283 га, за адресою:
м. Одеса, вул. 13-а Лінія 6-й ст. Люстдорфської дороги, 9, для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)
№ 346-VII
Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу гр. Жуку О.О. у приватну власність земельної ділянки, площею 0,0213 га, за адресою: м. Одеса, вул. Радіальна, 58, для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)
№ 347-VII
Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу гр. гр. Поповій І.М.,
Далеченку Ю.В. у спільну сумісну власність земельної ділянки, площею 0,0361 га, за адресою: м. Одеса, вул. Тульська, 104, для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)
№ 348-VII
Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу гр. Демінському М.В. у приватну власність земельної ділянки, площею 0,0709 га, за адресою: м. Одеса, вул. Шишкіна, 30-А, для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)
№ 349-VII
Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу гр. Храмченко М.А. у приватну власність земельної ділянки, площею 0,0279 га, за адресою:
м. Одеса, вул. Радіальна, 56, для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)
№ 350-VII
Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу гр. Шаглій М.О. у приватну власність земельної ділянки, площею 0,0282 га, за адресою:
м. Одеса, вул. Дністровська, 19, для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)
№ 351-VII
Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок та передачу гр. Вотінцевій С.В. у приватну власність земельної ділянки, площею 0,0928 га, для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка), в оренду земельної ділянки, площею 0,0072 га, для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка), за адресою: м. Одеса, вул. Дача Ковалевського, 90
№ 352-VII
Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу гр. гр. Дмуховському О. М.,
Поліщук О. М. у спільну сумісну власність земельної ділянки, площею 0,0523 га, за адресою: м. Одеса, вул. Обривиста, 6, для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)
№ 353-VII
Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу гр. Давідовичу В.В. у приватну власність земельної ділянки, площею 0,0491 га, за адресою:
м. Одеса, вул. Ф. Пішеніна (вул. Івана і Юрія Лип), 38-А, для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)
№ 354-VII
Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки, присвоєння нової адреси та передачу
гр. Афанасенко Г.В. у приватну власність земельної ділянки, площею 0,0208 га, за адресою: м. Одеса, пров. Фруктовий, 3а, для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)
№ 355-VII
Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки, присвоєння нової адреси та передачу
гр. Пачеву К.І. у приватну власність земельної ділянки, площею 0,0304 га, за адресою: м. Одеса, вул. Задніпровського, 10-А, для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)
№ 356-VII
Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу гр. Загоруйко О.А. у приватну власність земельної ділянки, площею 0,0589 га, за адресою:
м. Одеса, пров. Майстерний, 1а, для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)
№ 357-VII
Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу гр. Полевій Н.Г. у приватну власність земельної ділянки, площею 0,0452 га, за адресою:
м. Одеса, вул. Ломоносова, 31, для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)
№ 358-VII
Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу гр. Тониці Л. В.
у приватну власність земельної ділянки, площею 0,0377 га,
за адресою: м. Одеса, вул. Одеська, 35, для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)
№ 359-VII
Про передачу безоплатно у приватну власність земельної ділянки, площею 0,0745 га, за адресою: м. Одеса,  вул. Багрицького, 46, для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) гр. Дзюбенку В.О., що є спадкоємцем прав та обов’язків гр. Дзюбенко Н.М., якій рішенням Одеської міської ради від 08.07.2011 року № 1200-VІ передано зазначену земельну ділянку у приватну власність
№ 360-VII
Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок та передачу гр. Павловій Г.М. у приватну власність земельної ділянки, площею 0,1000 га, для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка), земельної ділянки, площею 0,0100 га, для будівництва індивідуальних гаражів, за адресою: м. Одеса, вул. Цимлянська, 13
№ 361-VII
Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу гр. Легенченко Т.О. у приватну власність земельної ділянки, площею 0,0616 га, за адресою:
м. Одеса, вул. Газова, 6, для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)
№ 362-VII
Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу гр. Кононенку В.Н. у приватну
власність земельної ділянки, площею 0,0631 га, за адресою:
м. Одеса, пров. 1-й Амундсена, 5а, для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)
№ 363-VII
Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу гр. Туманян-Зленській Н.Р. у приватну власність земельної ділянки, площею 0,0614 га, за адресою: м. Одеса, вул. Сумська, 30, для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)
№ 364-VII
Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу гр. Логвіненку П. В.
у приватну власність земельної ділянки, площею 0,0876 га,
за адресою: м. Одеса, вул. Лиманна, 164, для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)
№ 365-VII
Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу гр. гр. Гробову Г.Д., Гробовій Т.В. у спільну сумісну власність
земельної ділянки, площею 0,0785 га, за адресою: м. Одеса,    вул. Садовського, 12 «А», для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)
№ 366-VII
Про припинення право постійного користування земельною ділянкою площею 0,0232 га, за адресою: м. Одеса, вул. Педагогічна, 25 та   затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу гр. Поліводі О.М. у приватну власність земельної ділянки, площею 0,0232 га, за адресою: м. Одеса, вул. Педагогічна, 25/51, для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)
№ 367-VII
Про надання дозволу ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «НАШ ГОРОД» на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки, орієнтовною площею 0,1269 га, за адресою: м. Одеса, пров. Ванний, 1/1, для будівництва та обслуговування спортивно-готельного комплексу
№ 368-VII
Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу у приватну власність
гр. Мінніковій Н.Ф. земельної ділянки, площею 0,0400 га, за адресою: м. Одеса, пров. Компасний, 1а, для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)
№ 369-VII
Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу у приватну власність
гр. Третьякову О.С. земельної ділянки площею 0,1000 га,
за адресою: м. Одеса, пров. Компасний, 1б, для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)
№ 370-VII
Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу гр. гр. Панченко С.М.,
Панченко М.О. у спільну сумісну власність земельної ділянки,
площею 0,0363 га, за адресою: м. Одеса, пров. Полуничний, 6-Б, для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)
№ 371-VII
Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу гр. Івановій О.В. у приватну
власність земельної ділянки, площею 0,0906 га, за адресою:
м. Одеса, вул. Д. Донського, 5/7, для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)
№ 372-VII
Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу гр. Пічугіній Я.Л. у приватну
власність земельної ділянки, площею 0,1000 га, за адресою:
м. Одеса, вул. Академіка Вавілова, 5Б/120, для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)
№ 373-VII
Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу гр. Ужакову О.Г. у приватну
власність земельної ділянки, площею 0,0306 га, за адресою:
м. Одеса, вул. Академіка Вавілова, 5Б/114, для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)
№ 374-VII
Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу гр. Пєвнєвій К.М. у приватну
власність земельної ділянки, площею 0,0386 га, за адресою:
м. Одеса, вул. Академіка Вавілова, 5Б/113, для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)
№ 375-VII
Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу гр. гр. Пушкарській В.І., Полковніковій К.В. у спільну сумісну власність земельної ділянки, площею 0,0276 га, за адресою: м. Одеса, вул. Золотий берег, 9/5-А, для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)
№ 376-VII
Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу гр. гр. Гульпі О.М., Данилюку О.Л. у спільну сумісну власність земельної ділянки площею 0,0391 га за адресою: м. Одеса, пров. Митракова, 7-А, для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)
№ 377-VII
Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу гр. Мельник В.М. у приватну власність земельної ділянки, площею 0,0285 га, за адресою:
м. Одеса, вул. 49-а Лінія, 26, для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)
№ 378-VII
Про внесення змін до рішення Одеської міської ради
від 16.04.2015 р. № 6697-VI «Про надання дозволу об`єднанню співвласників багатоквартирного будинку «СІМЕКС» на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки орієнтовною площею 0,8949 га,
за адресою: м. Одеса, пров. Дунаєва, 3, 3А, 3-Б, в оренду, для експлуатації і обслуговування будинку та прибудинкової території»
№ 379-VII
Про внесення змін до рішення Одеської міської ради від 29.10.2014 р. № 5967-VI «Про надання товариству
з обмеженою відповідальністю «ІКС ОІЛ» в оренду земельної
ділянки площею 0,1116 га, за адресою: м. Одеса, пров. Ванний, 5-Г, для проектування, будівництва, подальшої експлуатації та обслуговування готелю, для організації будівництва і благоустрою прилеглої території»
№ 380-VII
Про внесення змін до рішення Одеської міської ради від 10.09.2015 р. № 7101-VІ «Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки, площею 0,8079 га, за адресою: м. Одеса, Миколаївська дорога, 217, та надання її в оренду товариству з обмеженою відповідальністю «Спеціалізована пересувна механізована колона № 579»
№ 381-VII
Про внесення змін до договору оренди землі, укладеного між Одеською міською радою та ТОВАРИСТВОМ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ВІННЕР - ОДЕСА»
№ 382-VII
Про внесення змін до рішення Одеської міської ради                       від 10.06.2015р. № 6885 - VI «Про поновлення та внесення змін до договору оренди землі, укладеного між Одеською міською радою та ПРИВАТНИМ ПІДПРИЄМСТВОМ ТОРГОВИЙ ДІМ «КАШТАН», який зареєстрований в Управлінні Держкомзему у місті Одеса, про що у Державному реєстрі земель вчинено запис від 17 травня 2012 року                за № 511010004000111»
№ 383-VII
Про надання дозволу ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «БРУКЛІН-КИЇВ» на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок, орієнтовною загальною площею 5,0 га, за адресою: м. Одеса, вул. Миколи Гефта, 3, вул. Приморська (Приморський р-н) б/н/вул. Миколи Гефта, 3, для розміщення та експлуатації будівель і споруд морського транспорту
№ 384-VII
Про надання дозволу ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «БРУКЛІН-КИЇВ» на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок, орієнтовною загальною площею 13,0 га, за адресою: м. Одеса,
вул. Миколи Гефта, 3, 3/2, площа Митна, 1/6, для розміщення
та експлуатації будівель і споруд морського транспорту
№ 385-VII
Про надання дозволу гр. Яготіній Надії на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки, орієнтовною площею 0,2115 га, за адресою: м. Одеса, вул. Сегедська, 14/1,
для експлуатації та обслуговування будівлі центра інклюзивного розвитку дітей та екології людини
№ 386-VII
Про надання дозволу фізичній особі – підприємцю Потоні Лілії Фоатівні на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки, орієнтовною площею 0,1060 га, за адресою: м. Одеса, вул. Академіка Корольова, 16, для експлуатації та обслуговування нежитлових приміщень ресторану з офісними приміщеннями
№ 387-VII
Про надання дозволу ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «МИХАЙЛІВСЬКИЙ МАЄТОК» на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки, орієнтовною площею 0,7420 га, за адресою: м. Одеса, площа Михайлівська, 16 (квартал в межах вулиць Головківської, Бабеля, Михайлівської площі), для проектування, будівництва та обслуговування комплексу багатоповерхових житлових будинків із підземним паркінгом та вбудованими приміщеннями
№ 388-VII
Про надання дозволу ПУБЛІЧНОМУ АКЦІОНЕРНОМУ ТОВАРИСТВУ «УКРТЕЛЕКОМ» на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки, орієнтовною площею 0,4 га, за адресою: м. Одеса, вул. 37-а Лінія, 45, для експлуатації та обслуговування адміністративних будівель та споруд
№ 389-VII
Про надання дозволу ПУБЛІЧНОМУ АКЦІОНЕРНОМУ ТОВАРИСТВУ «УКРТЕЛЕКОМ» на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки, орієнтовною площею 0,9 га, за адресою: м. Одеса, вул. 37-а Лінія, 46, для експлуатації та обслуговування адміністративних будівель та споруд
№ 390-VII
Про надання дозволу ПУБЛІЧНОМУ АКЦІОНЕРНОМУ ТОВАРИСТВУ «УКРТЕЛЕКОМ» на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки, орієнтовною
площею 0,3391 га, за адресою: м. Одеса, вул. Коблевська, 39, для експлуатації та обслуговування адміністративних будівель та споруд
№ 391-VII
Про надання дозволу ПУБЛІЧНОМУ АКЦІОНЕРНОМУ ТОВАРИСТВУ «УКРТЕЛЕКОМ» на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки, орієнтовною площею 0,0333 га, за адресою: м. Одеса, вул. Коблевська, 33,
для експлуатації та обслуговування адміністративних будівель та споруд
№ 392-VII
Про надання дозволу ПУБЛІЧНОМУ АКЦІОНЕРНОМУ ТОВАРИСТВУ «УКРТЕЛЕКОМ» на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки, орієнтовною
площею 0,3821 га, за адресою: м. Одеса, пров. Гвоздичний, 6, для експлуатації та обслуговування адміністративних будівель та споруд
№ 393-VII
Про надання дозволу ПУБЛІЧНОМУ АКЦІОНЕРНОМУ ТОВАРИСТВУ «УКРТЕЛЕКОМ» на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки, орієнтовною площею 0,0335 га, за адресою: м. Одеса, вул. Сергія Ядова, 24, для експлуатації та обслуговування об’єктів зв’язку, адміністративних будівель та споруд
№ 394-VII
Про надання дозволу ПУБЛІЧНОМУ АКЦІОНЕРНОМУ ТОВАРИСТВУ «УКРТЕЛЕКОМ» на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки, орієнтовною площею 0,8140 га, за адресою: м. Одеса, вул. Героїв Сталінграду, 84, для експлуатації та обслуговування об’єктів зв’язку, адміністративних будівель та споруд
№ 395-VII
Про надання дозволу ПУБЛІЧНОМУ АКЦІОНЕРНОМУ ТОВАРИСТВУ «УКРТЕЛЕКОМ» на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки, орієнтовною площею 0,2792 га, за адресою: м. Одеса, просп. Добровольського, 2-а для експлуатації та обслуговування об’єктів зв’язку, адміністративних будівель та споруд
№ 396-VII
Про надання дозволу ДЕРЖАВНОМУ ПІДПРИЄМСТВУ «АДМІНІСТРАЦІЯ МОРСЬКИХ ПОРТІВ УКРАЇНИ»
на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки, орієнтовною площею 12,05 га, за адресою: м. Одеса, вул. Миколи Гефта, 1 А, для розміщення та експлуатації будівель і споруд морського транспорту
№ 397-VII
Про надання дозволу ДЕРЖАВНОМУ ПІДПРИЄМСТВУ «АДМІНІСТРАЦІЯ МОРСЬКИХ ПОРТІВ УКРАЇНИ» на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки, орієнтовною площею 1,0 га, за адресою: м. Одеса,
район вулиці Андрієвської, для експлуатації та бслуговування естакади транспортної магістралі та опор пішоходного мосту
№ 398-VII
Про надання дозволу ДЕРЖАВНОМУ ПІДПРИЄМСТВУ «АДМІНІСТРАЦІЯ МОРСЬКИХ ПОРТІВ УКРАЇНИ» на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки, орієнтовною площею 3,4571 га, за адресою: м. Одеса, площа Митна, 1/3, для розміщення та експлуатації будівель і споруд морського транспорту
№ 399-VII
Про надання дозволу ПІВДЕННОМУ УПРАВЛІННЮ КАПІТАЛЬНОГО БУДІВНИЦТВА МІНІСТЕРСТВА ОБОРОНИ УКРАЇНИ на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки, орієнтовною площею 3,2 га,
за адресою: м. Одеса, проспект Гагаріна, 19-21, для розміщення та постійної діяльності підрозділів Збройних
Сил України
№ 400-VII
Про надання дозволу ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ОДЕСЬКЕ СПЕЦІАЛІЗОВАНЕ УПРАВЛІННЯ ЕКСКАВАЦІЇ» на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки, орієнтовною площею 3,65 га, за адресою: м. Одеса, вул. Миколи Боровського, 26, в оренду для експлуатації та обслуговування адміністративно-виробничих будівель та споруд бази механізації
№ 401-VII
Про надання дозволу комунальному підприємству «Агентство програм розвитку Одеси» на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки, орієнтовною площею 0,05 га, за адресою: м. Одеса, вул. Шкодова гора, 2 для будівництва, експлуатації та обслуговування котельні
№ 402-VII
Про надання дозволу комунальному підприємству «Агентство програм розвитку Одеси» на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки, орієнтовною площею 0,05 га, за адресою: м. Одеса, вул. Шкодова гора, 6-А, для будівництва, експлуатації та обслуговування котельні
№ 403-VII
Про надання дозволу товариству з обмеженою відповідальністю «ПАРИТЕТ ТОРГ» на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки, орієнтовною площею 0,04 га, за адресою: м. Одеса, вул. Генерала Бочарова, 40/1, в оренду для експлуатації та обслуговування будівлі магазину
№ 404-VII
Про надання дозволу ПРИВАТНОМУ ПІДПРИЄМСТВУ ВИРОБНИЧО-КОМЕРЦІЙНІЙ ФІРМІ «ГАЛІАН»
на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної
ділянки, орієнтовною площею 0,1743 га, за адресою: м. Одеса,
вул. Разумовська, 14, для експлуатації та обслуговування станції технічного обслуговування, магазинів та допоміжних приміщень
№ 405-VII
Про надання дозволу об`єднанню співвласників багатоквартирного будинку «МАЛАХІТ-16» на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки, орієнтовною площею 0,75 га, за адресою: м. Одеса, вул. Композитора Ніщинського, 16, для експлуатації та обслуговування багатоквартирного жилого будинку
і благоустрою прибудинкової території
№ 406-VII
Про надання дозволу об`єднанню співвласників багатоквартирного будинку «МОРСЬКИЙ» на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки, орієнтовною площею 0,75 га, за адресою: м. Одеса, вул. Дюківська, 14, для експлуатації та обслуговування багатоквартирного жилого будинку і благоустрою прибудинкової території
№ 407-VII
Про надання дозволу КОМУНАЛЬНОМУ ПІДПРИЄМСТВУ «ОБЛТРАНСБУД» на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки, орієнтовною площею 1,0583 га, за адресою: м. Одеса, просп. Маршала Жукова, 1-а, для експлуатації та обслуговування нежитлової будівлі дошкільного навчального закладу
№ 408-VII
Про надання дозволу гр. Яковлевій Наталії Миколаївні на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки, орієнтовною площею 0,0120 га, за адресою: м. Одеса,
вул. Армійська, 25, для експлуатації та обслуговування будівель торгівлі
№ 409-VII
Про надання дозволу товариству з обмеженою відповідальністю «ВЕЛОНА» на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки, орієнтовною площею 0,20 га за адресою: м. Одеса, вул. Балківська, 42-Б, для експлуатації та обслуговування офісної будівлі
№ 410-VII
Про надання дозволу ТОВАРИСТВУ ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ХАНБЕР» на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки, орієнтовною площею 1,52 га, за адресою: м. Одеса, Фонтанська дорога, 6, для подальшого проектування та будівництва багатоквартирного житлового будинку з підземним паркінгом і вбудованими громадськими приміщеннями
№ 411-VII
Про внесення змін до рішення Одеської міської ради від 27.08.2014 р. № 5409-VI «Про надання дозволу ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ГЛОРІ ПЛЮС» на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду, орієнтовною площею 3,6380 га, за адресою: м. Одеса, Французький бульвар, 60, для будівництва та подальшої експлуатації багатоповерхових житлових будинків та адміністративних будівель»
№ 412-VII
Про надання дозволу ПРИВАТНОМУ ПІДПРИЄМСТВУ «АРМАН-2012» на розробку проекту землеустрою щодо         відведення земельних ділянок, орієнтовною загальною площею 0,06 га, за адресою: м. Одеса, вул. Базарна, 1-А, для експлуатації та обслуговування магазину та кафе
№ 413-VII
Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки, площею 0,4383 га, за адресою: м. Одеса, вул. Красна, 14 та надання її в постійне користування комунальному підприємству «Міське капітальне будівництво»
№ 414-VII
Про внесення змін до рішення Одеської міської ради від 14.04.2010 р. № 5841-VI «Про надання дозволу ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ЧЕРНОМОРСЬКА БУДІВЕЛЬНА КОМПАНІЯ» на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду, орієнтовною площею 0,6230 га за адресою: м. Одеса,
вул. Дача Ковалевського, 5, для проектування та будівництва багатоповерхового жилого будинку з підземним паркінгом, функціями рекреації та обслуговування»
№ 415-VII
Про надання ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «СТО - 2» АВТОСЕРВІС» дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості), площею 0,173 га, за адресою: м. Одеса, просп. Маршала Жукова, 36, для експлуатації та обслуговування станції технічного обслуговування
№ 416-VII
Про надання дозволу СПІЛЬНОМУ ПІДПРИЄМСТВУ У ВИГЛЯДІ ТОВАРИСТВА З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ЛЮСТДОРФ» на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки, орієнтовною площею 0,06 га, за адресою: м. Одеса, вул. Макарова, 25, для експлуатації та обслуговування будівель торгівлі

 

 


Страница создана: 23.02.2016 17:26
АДМИНУСЛУГИ
Далее РЕГИСТРАЦИЯ
В ОДЕССЕ

Далее

ОПОВЕЩЕНИЯ
- перекрытие дорог
- отключение
свет / вода / газ

Далее 11 февраля 09:00
аппаратное совещание
прямая трансляция

Далее 8 февраля 15.00
«Дерибасовская 
угол Ришельевской»

Далее 8 февраля 15:00
кают-компания
«Морская библиотека»

Далее до 29 марта
закупка квартир

Далее 17 февраля 16:00
концерт «Благословляю все, что было…»

Далее Конкурс «Творча молодь 
Одещини 2019»
прием заявок
до 11 марта
Далее 28 февраля в 11:00
ИСПОЛКОМ

Далее до 9 февраля 
выставка 
Г. Крижевского
"Влюбленный в жизнь"

Далее 13 марта в 10:00
СЕССИЯ ГОРСОВЕТА

Далее ГРАФИК ЗАСЕДАНИЙ 
депутатских комиссий

Далее с 7 по 8 сентября 
«Oceanman Odessa-2019»

Далее Местные инициативы
Сбор подписей

Далее
ВЫБОРЫ
Далее ПРАВИЛА ПОВЕДЕНИЯ в чрезвычайных ситуациях
Далее ЦЕНТР ЗАНЯТОСТИ
ТРУДОУСТРОЙСТВО
переподготовка кадров

Далее Г Р А Ф И К
приема граждан
2019 год

Далее МЕСТНЫЕ НАЛОГИ
2019

Далее ОСМД ОДЕССЫ
Далее Разработка концепции развития Центрального исторического ареала Одессы
Далее Выставки и ярмарки
в 2019 году

Далее ГЕНПЛАН ОДЕССЫ
Далее ЭНЕРГОСБЕРЕЖЕНИЕ
Получение компенсации по кредитам
на энергосберегающие
мероприятия

Далее Реестр общественных и благотворительных организаций г. Одессы
Далее ДОСТУП К ПУБЛИЧНОЙ ИНФОРМАЦИИ
Далее ЛИЦАМ С ИНВАЛИДНОСТЬЮ
работа транспорта,
информационные материалы

Далее Молодежный совет
Далее Т А Р И Ф Ы
Далее Пенсионный фонд Украины в районах Одессы
Далее