/ Главная / Нормативные акты / Решения горсовета / №37-VIІ від 16.12.2015р.

№37-VIІ від 16.12.2015р.

Про передачу багатоквартирного жилого будинку, розташованого за адресою: м. Одеса, вул. Академіка Вільямса, 56-А, в управління (на баланс) об’єднанню співвласників багатоквартирного будинку «САТУРН.»

Рішення
Одеської міської ради
№37-VIІ від 16.12.2015р.

 

Про передачу багатоквартирного жилого будинку,

розташованого за адресою: м. Одеса, вул. Академіка Вільямса,

56-А, в управління (на баланс) об’єднанню співвласників

багатоквартирного будинку «САТУРН.»

 

Відповідно до статті 25 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статей 9 та 10 Закону України «Про особливості здійснення права власності в багатоквартирному будинку», статті 12 Закону України «Про об’єднання співвласників багатоквартирного будинку», статті 23 Закону України «Про житлово-комунальні послуги», Правил управління будинком, спорудою, житловим комплексом або комплексом будинків і споруд, затверджених наказом Міністерства з питань житлово-комунального господарства України від 02 лютого 2009 року № 13, враховуючи роз’яснення, надані Департаментом систем життєзабезпечення та житлової політики Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України надані у листі від 12 жовтня 2015 року № 8/9-3039-15, а також рішення загальних зборів співвласників багатоквартирного будинку, розташованого за адресою: м. Одеса, вул. Академіка Вільямса, 56-А, від 21 листопада 2015 року, з метою забезпечення належного утримання відповідного багатоквартирного жилого будинку Одеська міська рада

ВИРІШИЛА:

1. Передати багатоквартирний жилий будинок, розташований за адресою: м. Одеса, вул. Академіка Вільямса, 56-А, що обліковується на балансі комунального підприємства «Міське капітальне будівництво», в управління (на баланс) об’єднанню співвласників багатоквартирного будинку «САТУРН.».

2. Доручити комунальному підприємству «Міське капітальне будівництво» передати об’єднанню співвласників багатоквартирного будинку «САТУРН.» в управління (на баланс) будинок, зазначений в пункті 1 цього рішення, разом із технічною документацією за актом приймання-передачі в порядку, визначеному законодавством.

3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію Одеської міської ради з питань житлово-комунального господарства, екології та надзвичайних ситуацій.


Міський голова               Г. Труханов

 

 
Страница создана:

Опубликована на сайте:

Полный адрес страницы:
22.12.2015 17:46

http://old.omr.gov.ua/

http://old.omr.gov.ua/ru/acts/council/78731/