/ Главная / Нормативные акты / Решения горсовета / №6916-VI від 10.09.2015р.

№6916-VI від 10.09.2015р.

Про надання згоди комунальному підприємству «Одесміськелектротранс» Одеської міської ради на укладання кредитного договору з Європейським банком реконструкції та розвитку під гарантію Одеської міської ради

Рішення
Одеської міської ради
№6916-VI від 10.09.2015р.

Про надання згоди комунальному
підприємству «Одесміськелектротранс»
Одеської міської ради на укладання
кредитного договору з Європейським
банком реконструкції та розвитку під
гарантію Одеської міської ради


Відповідно до статей 17, 18, 74 Бюджетного кодексу України, статі 26, ч.5 ст. 60, ч.1 ст. 70 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», постанови Кабінету Міністрів України від 14 травня 2012 року №541 «Про затвердження Порядку надання місцевих гарантій», з метою реалізації проекту «Оновлення міського електротранспорту м. Одеса» Одеська міська рада

 
ВИРІШИЛА:


1. Надати згоду комунальному підприємству «Одесміськелектротранс» (надалі – «Позичальник»), що знаходиться за адресою вул. Водопровідна, 1, м. Одеса, 65007, Україна, на укладання кредитного договору (надалі – «Договір») з Європейським банком реконструкції та розвитку (надалі – «Банк») під гарантію Одеської міської ради (надалі – «Гарант»), згідно з наведеними нижче істотними умовами:
1.1. Інвестиційний проект, для реалізації якого залучається кредит під місцеву гарантію - «Оновлення міського електротранспорту м. Одеса».
1.2. Обсяг та валюта кредиту: 8 000 000 (вісім мільйонів) євро.
1.3. Строк кредиту: 12 років, упродовж яких кредит має бути повністю погашений рівними платежами за кожні шість місяців (20-ть платежів), наступні після завершення пільгового періоду, що становить перші два роки кредиту.
1.4. Відсоткова ставка за користування залученими коштами: 6-місячна ставка Euribor + Маржа.
1.5. Маржа: 7% на рік, з можливістю зниження в залежності від кредитного рейтингу міста Одеса та досягнення Позичальником показників тарифів та фінансових коефіцієнтів, що задовольняють Банк, але не нижче 4,00%.
1.6. Сплата відсотків за користування кредитом здійснюється у строки та разом з платежами з погашення кредиту згідно з умовами, встановленими Договором між Позичальником та Банком.
1.7. Відповідно до умов Договору кредит надається без майнового забезпечення.
1.8. Погашення кредиту та відсотків за користування кредитом здійснюється за рахунок коштів КП «Одесміськелектротранс».

 
2. Надати Банку місцеву гарантію з метою гарантування виконання зобов’язань КП «Одесміськелектротранс» як Позичальника відповідно до Договору, укладеного на умовах, визначених в пункті 1 цього рішення, з Банком на наступних умовах:
2.1. Форма надання місцевої гарантії: укладення між Гарантом та Банком договору гарантії, відшкодування та підтримки проекту (надалі – Договір Гарантії).
2.2. Строк надання гарантії: на період дії Договору, укладеного між Позичальником та Банком, що становить 12 років.
2.3. Надання майнового або іншого забезпечення виконання зобов’язань Позичальника за договором про погашення заборгованості Позичальника перед Гарантом не передбачається.

 
3. Доручити Департаменту фінансів Одеської міської ради та комунальному підприємству «Одесміськелектротранс» укласти договір про погашення заборгованості комунального підприємства «Одесміськелектротранс» перед Одеською міською радою за виконання гарантійних зобов'язань.

 
4. Встановити розмір плати за надання гарантії: 1 (одна) гривня у місяць на весь термін дії укладеного договору гарантії, відшкодування та підтримки проекту.

 
5. Щорічно передбачати в міському бюджеті кошти для забезпечення виконання гарантійних зобов’язань упродовж строку погашення та обслуговування кредиту з моменту прийняття цього рішення.

 
6. Доручити Одеському міському голові укласти від імені Одеської міської ради з Банком Договір Гарантії на умовах, вказаних в даному рішенні.

 
7. Доручити Директору комунального підприємства «Одесміськелектротранс» укласти з Банком Договір на умовах, вказаних в даному рішенні.

 
8.  Дане рішення набуває чинності відповідно до законодавства за винятком пунктів 2, 6 рішення, які набувають чинності з моменту схвалення Міністерством фінансів України рішення про погодження обсягу та умов надання місцевої гарантії Одеською міською радою.

 
9. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань планування, бюджету та фінансів.


Міський голова                       Труханов Г.Л.Страница создана:

Опубликована на сайте:

Полный адрес страницы:
30.09.2015 16:21

http://old.omr.gov.ua/

http://old.omr.gov.ua/ru/acts/council/75805/