/ Главная / Нормативные акты / Решения горсовета / № 6930-VI від 10.09.2015р.

№ 6930-VI від 10.09.2015р.

Про вжиття заходів щодо збереження об’єктів культурної спадщини у центральному історичному ареалі та історичному ареалі «Французький бульвар» міста Одеси

Рішення
Одеської міської ради
№ 6930-VI від 10.09.2015р.

Про вжиття заходів щодо збереження об’єктів культурної спадщини у центральному історичному ареалі та історичному ареалі «Французький бульвар» міста Одеси

Враховуючі систематичне порушення фізичними та юридичними особами власниками та користувачами об’єктів культурної спадщини м. Одеси законодавства України щодо збереження об’єктів культурної спадщини, яке веде до знищення вигляду історичного середовища міста та фасадів пам’яток архітектури, відповідно до статті 2, частини 3 статті 10, статті 25 Закону України «Про місцеве самоврядування», Закону України "Про охорону культурної спадщини", з метою збереження історичного вигляду будівель у центральному історичному ареалі, історичному ареалі «Французький бульвар» міста Одеси Одеська міська рада

В И Р І Ш И Л А:

 
1. Доручити Управлінню з питань охорони об’єктів культурної спадщини Одеської міської ради:
1.1. провести аналіз забезпечення об’єктів культурної спадщини в межах центрального історичного ареалу, історичного ареалу «Французький бульвар» у місті Одесі на предмет наявності паспорту оздоблення фасаду, облікових карток та паспортів об’єктів культурної спадщини, які містять в собі інформацію щодо аутентичних елементів, риштування, елементів декору: воріт, балконів, лоджій, терас, відповідних кольорових рішень тощо.
1.2. на підставі проведеного аналізу внести пропозиції Департаменту фінансів Одеської міської ради щодо внесення змін до бюджету міста Одеси, якими передбачити фінансування видатків у 2016-2017 р.р. щодо виготовлення ліцензованими організаціями паспортів оздоблення фасаду, облікових карток та паспортів об’єктів культурної спадщини, які містять в собі інформацію щодо аутентичних елементів, риштування, елементів декору: воріт, балконів, лоджій, терас, відповідних кольорових рішень в межах центрального історичного ареалу, історичного ареалу «Французький бульвар» у місті Одесі.
1.3. виступити замовником виготовлення ліцензованими організаціями паспортів оздоблення фасаду, облікових карток об’єктів культурної спадщини та паспортів об’єктів культурної спадщини які містять в собі інформацію щодо аутентичних елементів, риштування, елементів декору: воріт, балконів, лоджій, терас, відповідних кольорових рішень, на яких відсутня згадана документація, в межах центрального історичного ареалу, історичного ареалу «Французький бульвар» у місті Одесі.
1.4. спільно з Департаментом муніципальної безпеки Одеської міської ради, на підставі проведеного аналізу, виготовлених паспортів оздоблення фасаду, облікових карток та паспортів об’єктів культурної спадщини які містять в собі інформацію щодо аутентичних елементів, риштування, елементів декору: воріт, балконів, лоджій, терас, відповідних кольорових рішень в межах центрального історичного ареалу, історичного ареалу «Французький бульвар» у місті Одесі, розробити порядок приведення у відповідність до законодавства України зазначених об’єктів культурної спадщини.
2. Департаменту муніципальної безпеки Одеської міської ради спільно з Управлінням з питань охорони об’єктів культурної спадщини Одеської міської ради забезпечити дотримання фізичними та юридичними особами вимог паспортів оздоблення фасаду, облікових карток та паспортів об’єктів культурної спадщини які містять в собі інформацію щодо аутентичних елементів, риштування, елементів декору: воріт, балконів, лоджій, терас, відповідних кольорових рішень в межах центрального історичного ареалу, історичного ареалу «Французький бульвар» у місті Одесі.
3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію Одеської міської ради з міського дизайну і охорони об’єктів культурної спадщини.
Міський голова Г. ТрухановСтраница создана:

Опубликована на сайте:

Полный адрес страницы:
22.09.2015 17:50

http://old.omr.gov.ua/

http://old.omr.gov.ua/ru/acts/council/75341/