/ Главная / Нормативные акты / Решения горсовета / №56-V від 27.06.06р.

№56-V від 27.06.06р.

Об упорядочении работы исполнительных органов Одесского горсовета по выполнению функций арендодателя нежилых помещений, находящихся в коммунальной собственности территориальной громаде г. Одессы  /втратило чинність/

Втратило чинність рішенням №1962 від 26.04.2017р. 

Внесено зміни рішенням Одеської міськради №6289-VI від 25.02.2015р.

Рішення
Одеської міської ради
№56-V від 27.06.06р.

Про впорядкування роботи виконавчих органів
Одеської міської ради з виконання функцій орендодавця
нежилих приміщень, що знаходяться в комунальній власності
територіальної громади м. Одеси


Відповідно до підпункту 31 пункту 1 статті 26, статей 59, 60 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", з метою забезпечення ефективного управління майном, що належить до комунальної власності територіальної громади міста Одеси, створення єдиного механізму передачі в оренду нежилих будівель (споруд, приміщень), що знаходяться в комунальній власності територіальної громади м. Одеси, посилення контролю за своєчасністю і повнотою надходження коштів до бюджету міста, Одеська міська рада


ВИРІШИЛА:


1. Встановити, що єдиним уповноваженим органом Одеської міської ради з питань виконання функцій орендодавця нежилих будівель (споруд, приміщень), що знаходяться у комунальній власності територіальної громади міста Одеси, за винятком нежилих будівель (споруд, приміщень) комунальних установ та підприємств охорони здоров'я, є Представництво по управлінню комунальною власністю Одеської міської ради, окрім нежилих будівель (споруд, приміщень), що знаходяться на балансі виконавчих органів Одеської міської ради та комунальних підприємств, засновником яких виступає Одеська міська рада.
Враховуючи специфіку галузі охорони здоров'я, єдиним уповноваженим органом Одеської міської ради з питань виконання функцій орендодавця нежилих будівель (споруд, приміщень), які є власністю територіальної громади міста Одеси та знаходяться на балансі установ охорони здоров'я або оперативному управлінні управління охорони здоров'я Одеської міської ради, є управління охорони здоров'я Одеської міської ради.


2. Доручити Представництву по управлінню комунальною власністю Одеської міської ради розробку та винесення на чергове засідання Одеської міської ради проекту рішення Одеської міської ради про приведення рішення Одеської міської ради від 09.11.2005р. №4840-1V "Про нову редакцію Методики розрахунку граничних розмірів орендної плати за оренду майна, що знаходиться у комунальній власності територіальної громади міста Одеси" у відповідність з цим рішенням.


3. Виконавчим органам Одеської міської ради, крім управління охорони здоров'я Одеської міської ради, які виконували функції орендодавця стосовно об'єктів комунальної власності територіальної громади м. Одеси:
3.1. винести на чергове засідання Одеської міської ради проекти рішень про приведення своїх положень у відповідність з цим рішенням;
3.2. забезпечити передачу за актами приймання-передачі Представництву по управлінню комунальною власністю Одеської міської ради нежилих будівель (споруд, приміщень), що знаходяться в їх віданні, а також передачу договорів оренди на нежилі будівлі (споруди, приміщення) та орендних справ протягом 30 днів з дня прийняття цього рішення.


4. Управлінню охорони здоров'я Одеської міської ради провести інвентаризацію нежилих будівель (споруд, приміщень), які знаходяться у користуванні установ та підприємств охорони здоров'я і оперативному управлінні Управління охорони здоров'я Одеської міської ради;


5. Управлінню охорони здоров'я Одеської міської ради разом з комунальними підприємствами „Дирекція єдиного замовника", на балансі яких знаходяться нежилі приміщення, які перебувають в оперативному управлінні Управління охорони здоров'я Одеської міської ради, здійснити заходи щодо передачі на баланс комунальних установ та підприємств охорони здоров'я Одеської міської ради нежилих приміщень, які фактично знаходяться у користуванні зазначених підприємств та установ охорони здоров'я.


6. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію з комунальної власності Одеської міської ради.

Міський голова                Е.ГурвіцСтраница создана:

Опубликована на сайте:

Полный адрес страницы:
03.08.2006 17:34

http://old.omr.gov.ua/

http://old.omr.gov.ua/ru/acts/council/2680/