/ Главная / Нормативные акты / Решения горсовета / № 152-V от 27.06.2006

№ 152-V от 27.06.2006

Об утверждении проекта землеустройства относительно отвода земельного участка и предоставления управлению капитального строительства Одесского городского совета в аренду земельного участка площадью 1,6567 га, по адресу: г. Одесса, ул. Маршала Говорова, 8, для дальнейшего проектирования и строительства общеобразовательной школы на 1000 мест

Рішення
Одеської міської ради
№ 152-V від 27.06.2006

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та надання управлінню капітального будівництва Одеської міської ради в оренду земельної ділянки площею 1,6567 га, за адресою: м. Одеса, вул. Маршала Говорова, 8, для подальшого проектування та будівництва загальноосвітньої школи на 1000 місць

Керуючись ст. ст. 12, 39, 124, частиною 2 ст. 126, пунктом "в" частини 1 ст. 186 Земельного кодексу України, підпунктом 34 пункту 1 ст. 26 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", розглянувши проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки, розроблений Одеським міським управлінням Одеської регіональної філії державного підприємства „Центр державного земельного кадастру при Державному комітеті України по земельних ресурсах", проект договору оренди земельної ділянки між Одеською міською радою та управлінням капітального будівництва Одеської міської ради (далі - УКБ, ідентифікаційний код 04056902), Одеська міська рада

ВИРІШИЛА:

1. Затвердити проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки (додаток 1).
2. Надати УКБ земельну ділянку, площею 1,6567 га із земель міста (землі житлової та громадської забудови), у короткострокову оренду, терміном на 5 років, за адресою: м. Одеса, вул. Маршала Говорова, 8, для подальшого проектування та будівництва загальноосвітньої школи на 1000 місць.
3. Затвердити договір оренди земельної ділянки між Одеською міською радою та УКБ (додаток 2).
4. Затвердити орендну плату за земельну ділянку у розмірі 1 відсотка від нормативної грошової оцінки цієї земельної ділянки, що складає на період будівництва об'єкта 35766,50 гривень на рік.
5. Зобов'язати УКБ:
5.1 Замовити в Одеському міському управлінні земельних ресурсів оформлення документів, що посвідчують право оренди земельної ділянки, відповідно до п. п. 2, З цього рішення.
5.2. Виконувати вимоги та умови землекористування, визначені службами й організаціями міста та області, викладеш в проекті землеустрою щодо відведення земельної ділянки.
5.3. Дотримуватися положень ст. 96 Земельного кодексу України.
5.4. Відповідно до чинного законодавства надати на державну реєстрацію документи, що посвідчують право оренди земельної ділянки, у термін до 3-х місяців.
6. У разі невиконання п. 5.4. Одеська міська рада має право скасувати це рішення, без відшкодування замовнику витрат, пов'язаних з розробкою проектної документації на будівництво та землевпорядної документації щодо відведення земельної ділянки.
7. Одеському міському управлінню земельних ресурсів внести відповідні зміни до земельно-облікової документації та здійснювати контроль за виконанням умов договору оренди земельної ділянки.
8. Державній податковій інспекції у Приморському районі м. Одеси здійснювати контроль за надходженням коштів по орендній платі за землю, згідно з чинним законодавством.
9. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію Одеської міської ради із землеустрою та земельних правовідносин.


Міський голова Е. ГурвіцСтраница создана:

Опубликована на сайте:

Полный адрес страницы:
12.07.2006 11:02

http://old.omr.gov.ua/

http://old.omr.gov.ua/ru/acts/council/2389/