/ Главная / Нормативные акты / Решения горсовета / №5346-IV від 06.03.06р.

№5346-IV від 06.03.06р.

Об утверждении проекта землеустройства на отведение земельных участков и предоставления предприятию с иностранными инвестициями "Миханики Украина" земельных участков прибрежной зонны от пляжа "Отрада" до пер. Кренкеля, для проектирования, строительства, дальнейшей эксплуатации и обслуживания комплекса зданий и сооружений рекреационно-оздоровительного назначения.

Рішення
Одеської міської ради
№5346-IV від 06.03.06р.
Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок та надання підприємству з іноземними інвестиціями "Міханікі Україна" земельних ділянок, загальною площею 20,2180 га, за адресою: м. Одеса, узбережні схили від пляжу "Отрада" до пров. Кренкеля, для проектування, будівництва, подальшої експлуатації та обслуговування комплексу будівель і споруд рекреаційно-оздоровчого
призначення та благоустрою території -організація паркової зони загального користування міста


    Керуючись ст. ст. 12, 124, частиною 2 ст. 126, пунктом "в" частини 1 ст. 186 Земельного кодексу України, підпунктом 34 пункту 1 ст. 26 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", розглянувши проект землеустрою щодо відведення земельних ділянок, розроблений товариством з обмеженою відповідальністю "Геоконсалтінг", проекти договорів оренди земельних ділянок між Одеською міською радою та підприємством з іноземними інвестиціями "Міханікі Україна" (далі - підприємство "Міханікі Україна", ідентифікаційний код 20999158), Одеська міська рада


ВИРІШИЛА:


    1. Вважати таким, що втратило чинність рішення Одеської міської ради від 26.08.2004 року № 3148-ІУ "Про затвердження проекту відведення та надання підприємству з іноземними інвестиціями "Міханікі Україна" в оренду земельних' ділянок за адресою: м. Одеса, узбережні схили від пляжу "Отрада" до пров. Кренкеля, площею 9,7969 га, для проектування, будівництва та подальшої експлуатації й обслуговування комплексу будівель і споруд рекреаційно-оздоровчого призначення й благоустрій території та площею 10,4211 га, для благоустрою території - організації паркової зони загального користування міста".


    2. Розірвати, за згодою сторін, договір оренди земельних ділянок від 18 жовтня 2004 року, за адресою: м. Одеса, узбережні схили від пляжу "Отрада" до пров. Кренкеля, між Одеською міською радою і підприємством "Міханікі Україна", зареєстрований за № 040450500178 від 02.11.2004 р.


    3. Затвердити проект землеустрою щодо відведення земельних ділянок (додаток 1).


   4. Надати підприємству "Міханікі Україна" земельні ділянки, загальною площею 20,2180 га (землі рекреаційного призначення), за адресою: м. Одеса, узбережні схили від пляжу "Отрада" до пров. Кренкеля, а саме:
    - земельну ділянку № 1 площею 9,7673 га та земельну ділянку № 2 площею 0,3600 га - у довгострокову оренду терміном на 50 років, для проектування, будівництва, подальшої експлуатації та обслуговування комплексу будівель і споруд рекреаційно-оздоровчого призначення й благоустрій прилеглих територій (у тому числі на період будівництва, терміном на 10 років);
    - земельну ділянку № 3 площею 10,0907 га - у довгострокову оренду терміном на 10 років, для проектування і благоустрою - організації паркової зони та доріг загального користування міста.

    5. Затвердити договори оренди земельних ділянок між Одеською міською радою та підприємством "Міханікі Україна" (додатки 2, 3).


     6. Затвердити орендну плату за земельну ділянку, площею 9,7673 га та за земельну ділянку, площею 0,3600 га, в розмірі 8 відсотків від нормативної грошової оцінки цих земельних ділянок; за земельну ділянку площею 10,0907 га в розмірі 1 відсотку від нормативної грошової оцінки цієї земельної ділянки.


      7. Зобов'язати підприємство "Міханікі Україна":
    7.1. Замовити в Одеському міському управлінні земельних ресурсів оформлення документів, що посвідчують право оренди земельних ділянок відповідно до п.п. 4, 5 цього рішення.
     7.2.  Виконувати вимоги та умови землекористування, визначені службами й організаціями міста та області, викладені в проекті землеустрою щодо відведення земельних ділянок.
     7.3. Дотримуватися положень ст. 96 Земельного кодексу України. 
     7.4. Після прийняття комплексу будівель і споруд рекреаційно-оздоровчого призначення в експлуатацію залишити зазначену земельну ділянку територією загального користування (заборона на встановлення будь-яких огорож, парканів, тощо).
     7.5. Відповідно до чинного законодавства надати на державну реєстрацію документи, що посвідчують право оренди земельних ділянок, у термін до 3-х місяців.


     8. У разі невиконання п. 7.5 Одеська міська рада має право скасувати це рішення, без відшкодування замовнику витрат, пов'язаних з розробкою проектної документації на будівництво та землевпорядної документації щодо відведення земельних ділянок.


    9. Одеському міському управлінню земельних ресурсів внести відповідні зміни до земельно-облікової документації та здійснювати контроль за виконанням умов договорів оренди земельних ділянок.


   10. Державній податковій інспекції в Приморському районі м. Одеси здійснювати контроль за надходженням коштів з орендної плати за землю, згідно з чинним законодавством.


    11. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію Одеської міської ради з будівництва, архітектури та земельних правовідносин.


Міський голова           Е.ГурвіцСтраница создана:

Опубликована на сайте:

Полный адрес страницы:
10.06.2006 10:52

http://old.omr.gov.ua/

http://old.omr.gov.ua/ru/acts/council/2023/