/ Главная / Нормативные акты / Решения горсовета / №3554-V от 09.10.2008

№3554-V от 09.10.2008

Об утверждении проекта землеустройства по отводу земельного участка и предоставления ООО «ФУДМАРКЕТ АЛЕКСАНДРОВСКИЙ» в аренду земельного участка площадью 0,0235 га, по адресу: г. Одесса, пер. Нечипуренко, 5/7, для завершения строительства и последующей эксплуатации здания гостиницы на 34 номера с мансардой (1-й объем)

Рішення

Одеської міської ради

№3554-V від 09.10.2008


Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та надання товариству з обмеженою відповідальністю «ФУДМАРКЕТ ОЛЕКСАНДРІВСЬКИЙ» в оренду земельної ділянки. площею 0,0235 га, за адресою: м. Одеса, пров. Нечипуренка, 5/7, для завершення будівництва та подальшої експлуатації будівлі готелю на 34 номера з мансардою (1-й об'єм)


Керуючись ст. ст. 12, 124, частиною 2 ст. 126, пунктом „в" частини 1 ст. 186 Земельного кодексу України, пунктом 34 частини 1 ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», розглянувши проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки, розроблений товариством з обмеженою відповідальністю «ГЕОКОНСАЛТИНГ», проект договору оренди землі між Одеською міською радою та товариством з обмеженою відповідальністю «ФУДМАРКЕТ ОЛЕКСАНДРІВСЬКИЙ» (далі – ТОВ «ФУДМАРКЕТ ОЛЕКСАНДРІВСЬКИЙ»), Одеська міська рада


ВИРІШИЛА:


1. Затвердити проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки (додаток 1).


2. Надати ТОВ «ФУДМАРКЕТ ОЛЕКСАНДРІВСЬКИЙ» земельну ділянку, площею 0,0235 га, за адресою: м. Одеса, пров. Нечипуренка, 5/7, у довгострокову оренду, терміном на 49 років, для завершення будівництва (терміном до IV кварталу 2008 року) та подальшої експлуатації будівлі готелю на 34 номера з мансардою (1-й об'єм).


3. Затвердити договір оренди землі між Одеською міською радою та ТОВ «ФУДМАРКЕТ ОЛЕКСАНДРІВСЬКИЙ» (додаток 2).


4. Затвердити орендну плату за земельну ділянку на період завершення будівництва та подальшої експлуатації об'єкта в розмірі 5 відсотків від нормативної грошової оцінки цієї земельної ділянки.


5. Зобов'язати ТОВ «ФУДМАРКЕТ ОЛЕКСАНДРІВСЬКИЙ»:
5.1. Замовити в Одеському міському управлінні земельних ресурсів Одеської міської ради оформлення документів, що посвідчують право оренди земельної ділянки, відповідно до пп. 2,3 цього рішення.
5.2. Виконувати вимоги та умови землекористування, визначені службами й організаціями міста та області, викладені в проекті землеустрою щодо відведення земельної ділянки.
5.3. Дотримуватися положень ст. 96 Земельного кодексу України.
5.4. Відповідно до чинного законодавства надати на державну реєстрацію документи, що посвідчують право оренди земельної ділянки, в термін не більше 3-х місяців.

6. У разі невиконання п. 5.4 Одеська міська рада має право в односторонньому порядку скасувати це рішення, без відшкодування замовнику витрат, пов'язаних з розробкою проектної документації на будівництво та землевпорядної документації щодо відведення земельної ділянки.


7. Одеському міському управлінню земельних ресурсів Одеської міської ради здійснювати контроль за виконанням умов договору оренди землі.


8. Державній податковій інспекції в Приморському районі м. Одеси здійснювати контроль за надходженням коштів від орендної плати за землю, згідно з чинним законодавством.


9. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію Одеської міської ради із землеустрою та земельних правовідносин.

 

 

 
Міський голова                                                 Е. ГурвіцСтраница создана:

Опубликована на сайте:

Полный адрес страницы:
05.11.2008 06:58

http://old.omr.gov.ua/

http://old.omr.gov.ua/ru/acts/council/17722/