/ Главная / Нормативные акты / Решения горсовета / № 8-V от 17.05.2006

№ 8-V от 17.05.2006

О поддержке участия КП "Агентство программ развития Одессы" в проекте "Развитие городской инфраструктуры в Украине за счет специального инвестиционного займа Мирового банка"

Рішення
Одеської міської ради
№ 8-V від 17.05.2006р

Про підтримку участі комунального підприємства

«Агентство програм розвитку Одеси» у проекті

«Розвиток міської інфраструктури в Україні за рахунок спеціальної інвестиційної позики Світового банку»

Відповідно до ст. 26, п. 2 ст. 70 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», з метою покращання якості та надійності надання комунальних послуг, розвитку та удосконалення водопровідних та каналізаційних систем і впровадження нових енергозберігаючих технологій, Одеська міська рада

ВИРІШИЛА:
1. Підтримати участь комунального підприємства «Агентство програм розвитку Одеси» у проекті «Розвиток міської інфраструктури в Україні за рахунок спеціальної інвестиційної позики Світового банку» (далі – Проект).

2. Доручити першому заступнику Одеського міського голови А.І. Ворохаєву та директору комунального підприємства «Агентство програм розвитку Одеси»:
2.1. взяти участь у переговорах та здійснювати організаційно-правові дії щодо отримання комунальним підприємством спеціальної інвестиційної позики Світового банку;
2.2. підписати угоду про виконання Проекту з Міжнародним банком реконструкції та розвитку.

3. Доручити директору комунального підприємства «Агентство програм розвитку Одеси» підписати угоду про субкредитування з Міністерством фінансів України і Міністерством будівництва, архітектури та житлово-комунального господарства України.

4. Одеській міській раді виступити гарантом своєчасного та повного виконання зобов’язань комунального підприємства «Агентство програм розвитку Одеси», що виникають в рамках субкредитної угоди.

5. Доручити першому заступнику Одеського міського голови А.І. Ворохаєву підписати договір гарантії з Міністерством фінансів України.

6. При формуванні бюджету міста (протягом терміну дії угоди) передбачати кошти на виконання гарантійних зобов’язань з повернення та обслуговування субкредиту.

7. Внести відповідні зміни та доповнення до Програми соціально-економічного розвитку м. Одеси на 2006 рік, затвердженої рішенням Одеської міської ради від 06.03.2006 р. №5281-IV.

8. Директору комунального підприємства «Агентство програм розвитку Одеси» щорічно надавати звіт Одеській міській раді про виконання Проекту.

9. Управлінню житлово-комунального господарства Одеської міської ради забезпечити контроль за впровадженням Проекту та цільовим використанням коштів субкредиту.

10. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію з планування, бюджету та фінансів Одеської міської ради.

Міський голова                     Е. Гурвіц
Страница создана:

Опубликована на сайте:

Полный адрес страницы:
22.05.2006 14:36

http://old.omr.gov.ua/

http://old.omr.gov.ua/ru/acts/council/1771/