/ Главная / Нормативные акты / Решения горсовета / №3592-V от 09.10.2008

№3592-V от 09.10.2008

Об утверждении проекта землеустройства по отводу земельного участка и предоставлении физико-химическому институту защиты окружающей среды и человека МОН и НАН Украины в постоянное пользование земельного участка, площадью 0,1633 га, по адресу: г. Одесса, ул. Прохоровская, 21, для эксплуатации зданий и сооружений научно-исследовательских подразделений института

Рішення
Одеської міської ради
№3592-V від 09.10.2008

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та надання фізико-хімічному інституту захисту навколишнього середовища і людини Міністерства освіти і науки України та Національної академії наук України в постійне користування земельної ділянки, площею 0,1633 га, за адресою: м.Одеса, вул. Прохоровська, 21, для експлуатації будівель та споруд науково дослідних підрозділів інституту


Керуючись ст.ст. 12, 39, 123, частиною 1 ст. 126, пунктом "в" частини 1 ст. 186 Земельного кодексу України, пунктом 34 частини 1 ст. 26 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", розглянувши проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки фізико-хімічному інституту захисту навколишнього середовища і людини Міністерства освіти і науки України та Національної академії наук України (далі – ФХІЗНСіЛ МОН і НАН України), розроблений комунальним підприємством „Земельно-кадастрове бюро при управлінні земельних ресурсів", Одеська міська рада


ВИРІШИЛА:


1. Затвердити проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки (додаток 1).


2. Надати ФХІЗНСіЛ МОН і НАН України земельну ділянку, площею 0,1633 га, за адресою: м. Одеса, вул. Прохоровська, 21, в постійне користування, для експлуатації будівель та споруд науково дослідних підрозділів інституту.


3. Зобов'язати ФХІЗНСіЛ МОН і НАН України:
3.1. Замовити в Одеському міському управлінні земельних ресурсів Одеської міської ради оформлення документів, що посвідчують право постійного користування земельною ділянкою, відповідно до п. 2 цього
рішення.
3.2. Виконувати вимоги та умови землекористування, визначені службами й організаціями міста та області, викладені в проекті землеустрою щодо відведення земельної ділянки.
3.3. Дотримуватися положень ст. 96 Земельного кодексу України.
3.4. Відповідно до чинного законодавства надати на державну реєстрацію документи, що посвідчують право постійного користування земельною ділянкою, в термін не більше 3-х місяців.


4. У разі невиконання п. 3.4 Одеська міська рада має право в односторонньому порядку скасувати це рішення, без відшкодування замовнику витрат, пов'язаних з розробкою землевпорядної документації щодо відведення земельної ділянки.


5. Державній податковій інспекції в Малиновському районі м. Одеси здійснювати контроль за збір плати за землю, згідно з чинним законодавством.


6. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію Одеської міської ради із землеустрою та земельних правовідносин.

 

 

 
Міський голова                                                        Е. ГурвіцСтраница создана:

Опубликована на сайте:

Полный адрес страницы:
03.11.2008 11:48

http://old.omr.gov.ua/

http://old.omr.gov.ua/ru/acts/council/17678/