/ Главная / Нормативные акты / Решения горсовета / № 5353-IV від 06.03.2006

№ 5353-IV від 06.03.2006

Об утверждении проекта землеустройства и предоставлении Южному управлению капстроительства Минобороны Украины в аренду земельного участка площадью 3,2460 га, по адресу: г. Одесса, в пределах улиц М. Говорова, Сегедской, Зоопарковой и Армейской для проектирования и строительства первого пускового общественно-жилого комплекса многоэтажных жилых домов со встроенно-пристроенными помещениями общественного назначения и подземным паркингом и благоустройства близлежащей территории

Рішення
Одеської міської ради
№ 5353-IV від 06.03.2006

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок та надання Південному управлінню капітального будівництва Міністерства оборони України в оренду земельної ділянки загальною площею 3,2460 га, за адресою: м. Одеса, у межах вулиць Маршала Говорова, Сегедської, Зоопаркової та Армійської для проектування та будівництва першого пускового суспільно-житлового комплексу багатоповерхових житлових будинків із вбудовано-прибудованими приміщеннями суспільного призначення і підземним паркінгом й благоустрою прилеглої території

Керуючись ст. ст. 12, 39, 124, частиною 2 ст. 126, пунктом “в” частини 1 ст. 186 Земельного кодексу України, підпунктом 34 пункту 1 ст. 26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, розглянувши проект землеустрою щодо відведення земельних ділянок, розроблений товариством з обмеженою відповідальністю “Регіональне агентство оцінки”, проект договору оренди земельних ділянок між Одеською міською радою та Південним управлінням капітального будівництва Міністерства оборони України (далі – Південне УКБ МО України), Одеська міська рада

ВИРІШИЛА:

1. Затвердити проект землеустрою щодо відведення земельних ділянок.
1.2. Надати Південному УКБ МО України земельні ділянки, загальною площею 3,2460 га із земель міста (землі житлової та громадської забудови), у короткострокову оренду, за адресою: м. Одеса, у межах вулиць Маршала Говорова, Сегедської, Зоопаркової та Армійської, терміном на 5 років, а саме:
- земельну ділянку, площею 2,9160 га – для проектування та будівництва першого пускового суспільно-житлового комплексу багатоповерхових житлових будинків із вбудовано-прибудованими приміщеннями суспільного призначення і підземним паркінгом;
- земельну ділянку, площею 0,3300 га – для благоустрою прилеглої території.

2. Затвердити договір оренди земельних ділянок між Одеською міською радою та Південним УКБ МО України.

3. Затвердити орендну плату за земельні ділянки у розмірі 4% відсотків від нормативної грошової оцінки цих земельних ділянок, що складає на період будівництва об‘єкта 378 561,50 гривень на рік.


4. Зобов’язати управління Південне УКБ МО України:
4.1. Замовити в Одеському міському управлінні земельних ресурсів оформлення документів, що посвідчують право оренди земельних ділянок, відповідно до п.п. 2,3 цього рішення.
4.2. Дотримуватися положень ст. 96 Земельного кодексу України.
4.3. Виконувати вимоги та умови землекористування, визначені службами й організаціями міста та області, викладені в проекті землеустрою щодо відведення земельних ділянок.
4.4. Відповідно до чинного законодавства надати на державну реєстрацію документи, що посвідчують право оренди земельних ділянок, у термін до 3-х місяців.

5. Одеському міському управлінню земельних ресурсів внести відповідні зміни до земельно-облікової документації та здійснювати контроль за виконанням умов договору оренди земельних ділянок.

6. У разі невиконання п. 4.4. Одеська міська рада має право скасувати це рішення, без відшкодування замовнику витрат, пов‘язаних з розробкою проектної документації на будівництво та землевпорядної документації щодо відведення земельних ділянок.

7. Державній податковій інспекції у Приморському районі м. Одеси, здійснювати контроль за надходженням коштів по орендній платі на землю, згідно з чинним законодавством.

8. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію Одеської міської ради з будівництва, архітектури та земельних правовідносин.

 

Міський голова Е. Гурвіц

 

 
Страница создана:

Опубликована на сайте:

Полный адрес страницы:
14.04.2006 10:08

http://old.omr.gov.ua/

http://old.omr.gov.ua/ru/acts/council/1348/