05:46:09   |   15 августа 2020   |   EN | RU | UA

webcam
Городские программы
Регуляторная политика
Публичные закупки
Международное сотрудничество
Одесса инвестиционная
Карта Одессы
Виртуальная Одесса
Кино об Одессе
Фотоальбом города
Городская символика
Театры Одессы
Музеи Одессы
Памятники Одессы
Парки Одессы
Одесский зоопарк
Гостиницы Одессы
Одесса туристическая
О городе
В помощь предпринимателям
Правовая консультация
Одесса в цифрах
Предприятия Одессы
Городской транспорт, схема
движения
Аварийные и справочные службы
Искать
Подписаться на новости
Результаты конкурса
на право аренды
помещения
(Аппеляционный суд)

Далее ОБЪЯВЛЕНИЯ
об электронном
аукционе

Далее Правила пропускного
режима в здание
Одесского горсовета

Далее ОБЪЯВЛЕНИЯ
о намерении
изменения тарифов

Далее ВАКАНСИИ
Далее/ Главная / Нормативные акты / Решения горсовета / №2450-V от 29.02.2008

№2450-V от 29.02.2008

О рассмотрении вопроса относительно передачи целостного имущественного комплекса КП «Международный аэропорт «Одесса» из коммунальной собственности территориальной громады г. Одессы в государственную собственность

Рішення

Одеської міської ради

№ 2450-V від 29.02.2008

Про розгляд питання щодо передачі цілісного майнового комплексу комунального підприємства «Міжнародний аеропорт «Одеса» з комунальної власності територіальної громади м. Одеси до державної власності


На адресу Одеської міської ради надійшли листи від Міністерства транспорту України про погодження проектів розпоряджень Кабінету Міністрів України відносно передачі цілісного майнового комплексу комунального підприємства «Міжнародний аеропорт «Одеса» з комунальної власності територіальної громади м. Одеси до державної власності та схвалення Концепції Державної програми розвитку стратегічних аеропортів України на період до 2020 року, якою також пропонується передача аеропортів з комунальної власності до державної.
Слід зауважити, що розпорядженням Кабінету Міністрів України від 03.08.1999 року № 768-3, з метою виведення підприємства з кризи, поліпшення та стабілізації фінансово-економічних показників, створення умов для його подальшого розвитку, - з державної до комунальної власності територіальної громади міста Одеса був переданий цілісний майновий комплекс «Міжнародний аеропорт «Одеса».
На теперішній час «Міжнародний аеропорт «Одеса» перебуває у комунальній власності територіальної громади міста і являє собою комунальне підприємство «Міжнародний аеропорт «Одеса» (далі «МАО»), створене в установленому законодавством порядку.
Земельні ділянки відповідного цільового призначення, зайняті комплексом аеропорту, передані комунальному підприємству у постійне користування відповідно до вимог чинного земельного законодавства і використовуються підприємством за призначенням.
Відповідно до статті 13 Конституції України держава забезпечує захист прав усіх суб'єктів права власності і господарювання, соціальну спрямованість економіки. Усі суб'єкти права власності рівні перед законом.
Комунальна власність на об'єкти нерухомого майна і цілісні майнові комплекси є (поряд з державною власністю) «публічною формою власності», яка має захищатись державними інституціями на рівні із приватною власністю і власністю держави.
Тому перебування цілісного майнового комплексу аеропорту саме у комунальній власності зміцнює матеріальну і фінансову основу місцевого самоврядування на території міста Одеси; в повній мірі відповідає інтересам територіальної громади міста і інтересам держави загалом; дозволяє органічно поєднувати державні і місцеві функції, і виконувати існуючі завдання, у тому числі й загальнодержавного значення.
Міською владою вживаються суттєві дії стосовно одеського аеропорту, зокрема в тій частині, що стосується реконструкції аеропорту, будівництва нових злітно-посадкових смуг, термінальних комплексів.
Подальші етапи до 2012 року передбачають будівництво МРД, РД, МС та ШЗПС, будівництво вантажного терміналу, реконструкцію існуючого та будівництво нового аеровокзального комплексу.
Міжнародний аеропорт Одеса здійснює свою фінансово-господарську діяльність, постійно збільшуючи розмір чистого прибутку та основних фондів.
За попередніми розрахунками через аеропорт у 2010 році буде перевезено 1.29 млн. пасажирів, у 2015- 3,2 млн. пасажирів, у 2020 рці-6,44 млн. пасажирів. Розрахунковий добовий обсяг авіаційних вантажних перевезень складатиме у 2015 році 72 тонни на добу, у 2020 році-145 тонн на добу.
Міською цільовою програмою підготовки та проведення в місті Одесі фінальної частини чемпіонату Європи 2012 року з футболу, затвердженою рішенням Одеської міської ради від 28.01.2008 року № 2158-V, передбачене фінансування заходів з будівництва, реконструкції та ремонту аеропорту.
Подальше перебування цілісного майнового комплексу «Міжнародний аеропорт «Одеса» у комунальній власності цілком відповідає інтересам територіальної громади міста і не суперечить загальнодержавним інтересам, а також ґрунтується на загальновизнаних міжнародно-правових нормах щодо забезпечення матеріальної основи місцевого самоврядування, відображених у відповідних положеннях Конституції України.
Враховуючи вищевикладене, відповідно до ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Закону України «Про передачу об'єктів права державної та комунальної власності», з метою зміцнення матеріальної і фінансової основи місцевого самоврядування у місті Одесі та захисту інтересів територіальної громади міста, Одеська міська рада


ВИРІШИЛА:

 
1. Вважати недоцільною передачу цілісного майнового комплексу комунального підприємства «Міжнародний аеропорт «Одеса» до державної власності та такою, що не відповідає інтересам територіальної громади м. Одеси.


2. Контроль за виконанням цього рішення покласти по постійну комісію Одеської міської ради з комунальної власності.

 


Міський голова                                                   Е. ГурвіцСтраница создана: 03.03.2008 12:22
АДМИНУСЛУГИ
Далее РЕГИСТРАЦИЯ
В ОДЕССЕ

Далее

ОПОВЕЩЕНИЯ
- перекрытие дорог
- отключение
свет / вода / газ

Далее 11 февраля 09:00
аппаратное совещание
прямая трансляция

Далее 8 февраля 15.00
«Дерибасовская 
угол Ришельевской»

Далее 8 февраля 15:00
кают-компания
«Морская библиотека»

Далее до 29 марта
закупка квартир

Далее 17 февраля 16:00
концерт «Благословляю все, что было…»

Далее Конкурс «Творча молодь 
Одещини 2019»
прием заявок
до 11 марта
Далее 28 февраля в 11:00
ИСПОЛКОМ

Далее до 9 февраля 
выставка 
Г. Крижевского
"Влюбленный в жизнь"

Далее 13 марта в 10:00
СЕССИЯ ГОРСОВЕТА

Далее ГРАФИК ЗАСЕДАНИЙ 
депутатских комиссий

Далее с 7 по 8 сентября 
«Oceanman Odessa-2019»

Далее Местные инициативы
Сбор подписей

Далее
ВЫБОРЫ
Далее ПРАВИЛА ПОВЕДЕНИЯ в чрезвычайных ситуациях
Далее ЦЕНТР ЗАНЯТОСТИ
ТРУДОУСТРОЙСТВО
переподготовка кадров

Далее Г Р А Ф И К
приема граждан
2019 год

Далее МЕСТНЫЕ НАЛОГИ
2019

Далее ОСМД ОДЕССЫ
Далее Разработка концепции развития Центрального исторического ареала Одессы
Далее Выставки и ярмарки
в 2019 году

Далее ГЕНПЛАН ОДЕССЫ
Далее ЭНЕРГОСБЕРЕЖЕНИЕ
Получение компенсации по кредитам
на энергосберегающие
мероприятия

Далее Реестр общественных и благотворительных организаций г. Одессы
Далее ДОСТУП К ПУБЛИЧНОЙ ИНФОРМАЦИИ
Далее ЛИЦАМ С ИНВАЛИДНОСТЬЮ
работа транспорта,
информационные материалы

Далее Молодежный совет
Далее Т А Р И Ф Ы
Далее Пенсионный фонд Украины в районах Одессы
Далее