/ Главная / Нормативные акты / Решения исполкома / №898 от 22.08.2007г.

№898 от 22.08.2007г.

О подготовке детско-юношеских спортивных школ к осенне-зимнему периоду 2007-2008 учебного года

Рішення
виконавчого комітету
Одеської міської ради
№898 від 22.08.2007р.

Про підготовку дитячо-юнацьких
спортивних шкіл до осінньо-зимового
періоду 2007-2008 навчального року


Відповідно до ст.ст. 27, 40 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні” та рішення виконавчого комітету Одеської міської ради від 14.06.2007р. №551 «Про підготовку житлово-комунального господарства міста до роботи в осінньо-зимовий період 2007-2008рр.», виконавчий комітет Одеської міської ради

ВИРІШИВ:

1. Інформацію, надану управлінням з фізичної культури та спорту Одеської міської ради, взяти до відома (додається).

2. Продовжити ремонтні роботи з підготовки дитячо-юнацьких спортивних шкіл до осінньо-зимового періоду 2007-2008 навчального року в термін до 01 жовтня 2007 року.

3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови Фідірко Т.Г.

 

Міський голова                Е. Гурвіц
Керуюча справами         Т. Єршова

 

Додаток до рішення
виконавчого комітету
Одеської міської ради
від 22.08.2007р. №898

 

Інформація
про підготовку дитячо-юнацьких спортивних шкіл

до осінньо-зимового періоду 2007-2008 навчального року

 

Для забезпечення нормального функціонування в осінньо-зимовий період 2007-2008 років всі 14 дитячо-юнацьких спортивних шкіл та КУ «Міський фізкультурно-спортивний клуб „Старт”, які підпорядковані управлінню з фізичної культури та спорту Одеської міської ради, провели ремонтні роботи за рахунок бюджетних і залучених коштів.
На 2007 рік, рішенням Одеської міської ради від 12.01.2007р. №830-V „Про бюджет міста Одеси на 2007 рік”, управлінню, як головному розпоряднику бюджетних коштів, затверджено бюджетні призначення в бюджеті розвитку спеціального фонду бюджету міста Одеси 1 млн. грн. для проведення капітального ремонту, що у двічі більше в порівнянні з 2006 роком.
При розподілі коштів були визначені найбільш проблемні питання, а саме: ремонт дахів, систем теплопостачання, каналізаційної та водопровідної систем.
Станом на 15 серпня 2007 року виконано робіт з капітального ремонту бюджетних установ галузі «Фізична культура і спорт» на суму 630,6 тис. грн., з них: 328,8 тис. грн. повністю оплачено, а на 301,8тис. грн. подані заявки на фінансування згідно актів виконаних робіт.
У КУ «Спеціалізована дитячо-юнацька спортивна школа Олімпійського резерву №2» проведено капітальний ремонт внутрішніх приміщень на суму 49,9 тис. грн.
У КПНЗ «Дитячо-юнацька спортивна школа №3» виконано капітальний ремонт теплотраси на суму 38,8 грн.
У КПНЗ «Дитячо-юнацька спортивна школа №5 – капітальний ремонт даху, заміна дверей, ремонт роздягалень та тренерських кімнат на суму 263,0 тис. грн.
У КПНЗ «Комплексна дитячо-юнацька спортивна школа №8 – капітальний ремонт даху, фасаду, заміна вікон на суму 180,0 грн.
Крім того, при дитячо-юнацькій спортивній школі №8 понад 7 років не працював басейн, який знаходиться в занедбаному стані. З бюджету на ремонт басейну виділено 280,0 тис. грн. На сьогодні проведені першочергові ремонтні роботи даху, фасаду, встановлені металево-пластикові вікна на суму 98,9 тис. грн., які перераховані. Триває робота з ремонту систем теплопостачання та водопостачання. Після підпису акту виконаних робіт буде здійснено кінцевий розрахунок з підрядчиком у сумі 181,1 тис. грн.
Що стосується КПНЗ «Дитячо-юнацька спортивна школа з гімнастики № 1 та КПНЗ «Дитячо-юнацька спортивна школа №4», то в даний час проходить процедура запиту цінових пропозицій на загальну суму 188,3 тис. грн.
Разом з тим, вже виконано ремонтні роботи в цих школах, а саме:
- ремонт малого залу, всіх санвузлів, роздягалень, а також ремонт електричної мережі на суму 90,4 тис. грн. у КПНЗ «Дитячо-юнацька спортивна школа з гімнастики №1»;
- ремонт душових, тренерських, підсобних та технічних приміщень на суму 97,9 тис. грн. у КПНЗ «Дитячо-юнацька спортивна школа №4».
У всіх закладах проведено ремонт систем теплопостачання, які здані на гідравлічні випробування на що отримані відповідні акти.
Окремими школами проводилась певна робота щодо залучення коштів. У всіх закладах силами працівників шкіл, за допомогою батьків, громадськості здійснено поточні ремонти приміщень, відремонтоване обладнання спортивних ігрових майданчиків, приведені в задовільний технічний і санітарний стан території закладів:
- у КПНЗ «Дитячо-юнацька спортивна школа №3» у тренажерному залі замінені 6 дверей. Відремонтовані система електромережі та сантехнічне обладнання душових і туалетів. Повністю вступив в дію басейн, який не працював два роки. В ньому замінені система очистки та хлорування води, встановлені фільтри. Загальна сума залучених коштів складає 50 тис. грн.;
- у КПНЗ «Дитячо-юнацька спортивна школа №4» - з метою збереження тепла замінені двері та постіклені вікна, проведена профілактична робота систем тепло- та водопостачання. Загальна сума залучених коштів – 20 тис. грн.;
- у КПНЗ «Дитячо-юнацька школа з футболу №11» збудовано майданчик для міні-футболу в парку ім. Горького, де закінчується будівництво водопроводу для роздягалень. Загальна сума залучених коштів – 40 тис. грн.;
- у КПНЗ «Дитячо-юнацька спортивна школа зі скелелазіння №12» створено та обладнано боулдерінговий зал для проведення занять зі скелелазіння з групами початкової підготовки. Збудовані та обладнані душові кабіни, туалети та роздягальні. Встановлений електробойлер для підігріву води, повністю замінена електропроводка. Загальна сума залучених коштів – 40 тис. грн.
Незважаючи на те, що існують деякі проблемні питання та продовжується ремонт, необхідно відмітити, що всі спортивні зали відремонтовані та підготовлені до початку нового навчального року.

Керуюча справами                 Т.М. Єршова

 

 Страница создана:

Опубликована на сайте:

Полный адрес страницы:
30.08.2007 09:49

http://old.omr.gov.ua/

http://old.omr.gov.ua/ru/acts/committee/9612/