/ Главная / Нормативные акты / Решения исполкома / №986 от 22.08.2007г.

№986 от 22.08.2007г.

О разработке "Градостроительного обоснования размещения объектов жилого и общественного назначения в кварталах, ограниченных улицами: Промышленной, Пестеля, Испанской, Парковой, М. Грушевского, Почтовой в г. Одессе"

Рішення
виконавчого комітету
Одеської міської ради
№986 від 22.08.2007р.

Про розроблення «Містобудівного обґрунтування розміщення

об’єктів житлового та громадського призначення у кварталах,

обмежених вулицями: Промисловою, Пестеля, Іспанською,

Парковою, Михайла Грушевського, Поштовою у м. Одесі»

Рішенням виконавчого комітету Одеської міської ради від 09.06.2006р. № 149 затверджено містобудівне обґрунтування внесення змін до проекту детального планування мікрорайону “Слобідка” зас. ЗОР м. Одеси та ескізний проект забудови території (друга черга забудови) за адресою: м. Одеса, у кварталі, обмеженому вулицями: Промисловою, Пестеля, Іспанською та Зеленим проспектом.
Розглянувши довідку управління архітектури та містобудування Одеської міської ради про необхідність розміщення паркінгів для автомашин мешканців мікрорайону і розширення меж розробки містобудівного обґрунтування, проведення громадського обговорення містобудівних рішень, та затвердження містобудівної документації чинним порядком, відповідно до підпункту 6 пункту 1 ст. 31 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст.ст. 9, 10, 18 Закону України «Про планування та забудову територій», ст. 14 Закону України «Про основи містобудування», виконавчий комітет Одеської міської ради

ВИРІШИВ:

1. Розробити протягом 2007-2008 років «Містобудівне обґрунтування розміщення об’єктів житлового та громадського призначення у кварталах, обмежених вулицями: Промисловою, Пестеля, Іспанською, Парковою, Михайла Грушевського, Поштовою у м. Одесі».

2. Управлінню архітектури та містобудування Одеської міської ради (Колокольников В.І.) та управлінню інформації Одеської міської ради (Щеглов Е.В.) протягом двох тижнів після прийняття цього рішення повідомити через засоби масової інформації про початок розробки вищезазначеного містобудівного обґрунтування, а також про форми, місце та строк подання фізичним та юридичним особам пропозицій до цього містобудівного обґрунтування.

3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови Кучука М.I.

Міський голова           Е. Гурвіц
Керуюча справами     Т. ЄршоваСтраница создана:

Опубликована на сайте:

Полный адрес страницы:
29.08.2007 12:47

http://old.omr.gov.ua/

http://old.omr.gov.ua/ru/acts/committee/9591/