/ Главная / Нормативные акты / Решения исполкома / №980 от 22.08.2007г.

№980 от 22.08.2007г.

О выдаче разрешения управлению капитального строительства Одесского горсовета на проектирование и строительство многоэтажного паркинга по адресу: г. Одесса, ул. Балковская угол ул. Краснослободской

Рішення
виконавчого комітету
Одеської міської ради
№980 від 22.08.2007р.

Про надання дозволу управлінню капітального будівництва
Одеської міської ради на проектування й будівництво
багатоповерхового паркінгу за адресою:
м. Одеса, вул. Балківська ріг вул. Краснослобідської

Розглянувши клопотання управління капітального будівництва Одеської міської ради (далі - УКБ) щодо проектування та будівництва багатоповерхового паркінгу за адресою: м. Одеса, вул. Балківська ріг вул. Краснослобідської, акт вибору земельної ділянки для розташування об’єкта від 12.07.2007р. №56, висновок управління архітектури та містобудування Одеської міської ради по ескізному проекту об’єкта, враховуючи рішення виконавчого комітету Одеської міської ради від 29.06.2005р. №232 «Про затвердження «Схеми розміщення багатоповерхових автостоянок-паркінгів у м. Одесі», на виконання рішення Одеської міської ради від 15.07.2005р. №4226-IV «Про затвердження «Схеми розміщення багатоповерхових автостоянок-паркінгів у м. Одесі» та комплексної програми їх будівництва», керуючись ст.ст. 31, 40 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст. 24 Закону України «Про планування і забудову територій», рішенням Одеської міської ради від 26.09.2003р. №1716-IV «Об утверждении «Правил застройки города Одессы», виконавчий комітет Одеської міської ради

ВИРІШИВ:

1.
Надати УКБ дозвіл на проектування та будівництво багатоповерхового паркінгу з СТО, автомийкою та магазином автозапчастин за адресою: м. Одеса, вул. Балківська ріг вул. Краснослобідської, після оформлення документів на землекористування, відповідно до діючого законодавства.

2. Зобов’язати УКБ Одеської міської ради до початку будівництва:
2.1. Замовити в управлінні архітектури та містобудування Одеської міської ради паспорт на проектування об’єкта.
2.2. Замовити в ліцензованій проектній організації розробку проектно-кошторисної документації на будівництво об’єкта, погодити й затвердити її, згідно з чинним законодавством, у II кварталі 2008 року.
2.3. За рахунок коштів інвестора будівництва багатоповерхового паркінгу ТОВ «СК Петроліум» здійснити відселення громадян, що проживають в аварійному жилому будинку по вул. Балківській, 12г, з наданням іншого благоустроєного житла, відповідно до чинного законодавства, згідно з додатком.
2.4. Отримати висновок ООС «Укрінвестекспертиза» по робочому проекту.
2.5. Оформити в Одеському міському управлінні земельних ресурсів Одеської міської ради документи, що посвідчують право користування земельною ділянкою.
2.6. Оформити в інспекції Державного архітектурно-будівельного контролю дозвіл на виконання будівельних робіт.

3. Зобов’язати УКБ здійснити будівництво багатоповерхового паркінгу з СТО, автомийкою та магазином автозапчастин за адресою: м. Одеса вул. Балківська ріг вул. Краснослобідської, а також виконати в повному обсязі комплекс робіт з благоустрою прилеглої території, відповідно до узгодженої та затвердженої проектної документації, в термін до III кварталу 2010 року.

4. Рішення виконавчого комітету Одеської міської ради від 28.12.1999р. №945 щодо відведення земельної ділянки для експлуатації автостоянки «Фрунзенська-2» вважати таким, що втратило чинність.

5. Зобов'язати Суворовську районну адміністрацію Одеської міської ради (Штогрін І.Д.) та управління транспортного комплексу міста Одеської міської ради (Шмідт А.П.):
5.1. Заборонити оформлення документів на подальше розміщення тимчасової відкритої автостоянки «Фрунзенська-2», за адресою: м. Одеса, вул. Балківська ріг вул. Краснослобідської на території, що підлягає забудові.
5.2. У разі початку будівництва об'єкта сприяти, у встановленому законом порядку, звільненню території, що підлягає забудові від тимчасової відкритої автостоянки «Фрунзенська-2».

Автотранспорт, що зберігається на вказаній автостоянці, розмістити на інших автостоянках району до закінчення будівництва об'єкта.

6. Доручити УКБ Одеської міської ради та інвестору будівництва багатоповерхового паркінгу ТОВ «СК Петроліум» передбачити заходи стосовно пільгового зберігання автомобілів або придбання місць у збудованому паркінгу автовласникам, що розміщують автотранспорт на ліквідованій автостоянці та мають пільги, відповідно до діючого законодавства.

7. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови Кучука М.І.

Міський голова              Е. Гурвіц
Керуюча справами       Т. Єршова

 Страница создана:

Опубликована на сайте:

Полный адрес страницы:
23.08.2007 18:13

http://old.omr.gov.ua/

http://old.omr.gov.ua/ru/acts/committee/9486/