/ Главная / Нормативные акты / Решения исполкома / №981 от 22.08.2007г.

№981 от 22.08.2007г.

О предоставлении разрешения управлению капитального строительства Одесского горсовета на проектирование и строительство многоэтажного паркинга по адресу: г. Одесса, ул. 25-й Чапаевской дивизии, 2а

Рішення
виконавчого комітету
Одеської міської ради
№981 від 22.08.2007р.

Про надання дозволу управлінню капітального будівництва Одеської міської ради

на проектування й будівництво багатоповерхового паркінгу за адресою:

м. Одеса, вул. 25-ї Чапаєвської дивізії, 2а

Розглянувши клопотання управління капітального будівництва Одеської міської ради (далі - УКБ) щодо проектування та будівництва багатоповерхового паркінгу за адресою: м. Одеса, вул. 25-ї Чапаєвської дивізії, 2а, акт вибору земельної ділянки для розташування об’єкта від 12.07.2007р. №56, висновок управління архітектури та містобудування Одеської міської ради по ескізному проекту об’єкта, враховуючи рішення виконавчого комітету Одеської міської ради від 29.06.2005р. №232 «Про затвердження «Схеми розміщення багатоповерхових автостоянок - паркінгів у м. Одесі», на виконання рішення Одеської міської ради від 15.07.2005р. №4226-IV «Про затвердження «Схеми розміщення багатоповерхових автостоянок - паркінгів у м. Одесі» та комплексної програми їх будівництва», керуючись ст.ст. 31, 40 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст. 24 Закону України «Про планування і забудову територій», рішенням Одеської міської ради від 26.09.2003р. №1716-IV «Об утверждении «Правил застройки города Одессы», виконавчий комітет Одеської міської ради

ВИРІШИВ:

1.
Надати УКБ дозвіл на проектування та будівництво багатоповерхового паркінгу за адресою: м. Одеса, вул. 25-ї Чапаєвської дивізії, 2а, після оформлення документів на землекористування, відповідно до діючого законодавства.

2. Зобов’язати УКБ Одеської міської ради до початку будівництва:
2.1. Замовити в управлінні архітектури та містобудування Одеської міської ради паспорт на проектування об’єкта.
2.2. Замовити в ліцензованій проектній організації розробку проектно-кошторисної документації на будівництво об’єкта, погодити й затвердити її, згідно з чинним законодавством, у II кварталі 2008 року.
2.3. Отримати висновок ООС «Укрінвестекспертиза» по робочому проекту.
2.4. Оформити в Одеському міському управлінні земельних ресурсів Одеської міської ради документи, що посвідчують право користування земельною ділянкою.
2.5. Оформити в інспекції Державного архітектурно-будівельного контролю дозвіл на виконання будівельних робіт.

3. Зобов’язати УКБ здійснити будівництво багатоповерхового паркінгу за адресою: м. Одеса, вул. 25-ї Чапаєвської дивізії, 2а, а також виконати в повному обсязі комплекс робіт з благоустрою прилеглої території, відповідно до узгодженої та затвердженої проектної документації, в термін до III кварталу 2010 року.

4. Скасувати рішення міськвиконкому від 03.10.2000р. №536 щодо надання споживчому кооперативу «Автостоянка Електа» в тимчасове користування земельної ділянки, загальною площею 8079 кв.м за адресою: м. Одеса, Київський район, вул. 25-ї Чапаєвської дивізії, 2а.

5. Доручити Одеському міському управлінню земельних ресурсів Одеської міської ради (Тютюнник О.В.) підготувати необхідні документи та матеріали для подальшого розгляду стосовно дострокового розірвання договору оренди земельної ділянки, площею 0, 8079 га, за адресою: м. Одеса, вул. 25-ї Чапаєвської дивізії, 2а, між Одеською міською радою та споживчим кооперативом «Автостоянка «Електа», зареєстрованого в Книзі записів державної реєстрації договорів оренди землі 26.02.2001 року №400, у зв'язку з початком реалізації планувальних рішень мкр. «Б» жилого району IV-З «Дмитрієвка».

6. Київській районній адміністрації Одеської міської ради (Параскевич Ю.В.) та управлінню транспортного комплексу міста Одеської міської ради (Шмідт А.П.) заборонити оформлення документів на подальше розміщення тимчасової відкритої автостоянки споживчого кооперативу «Автостоянка «Електа», за адресою: м. Одеса, вул. 25-ї Чапаєвської дивізії, 2а, на території, що підлягає забудові.

7. Доручити УКБ Одеської міської ради та інвестору будівництва багатоповерхового паркінгу ТОВ «СК Петроліум» передбачити заходи стосовно пільгового зберігання автомобілів або придбання місць у збудованому паркінгу автовласникам, що розміщують автотранспорт на ліквідованій автостоянці та мають пільги, відповідно до діючого законодавства.

8. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови Кучука М.І.

Міський голова                    Е. Гурвіц

Керуюча справами             Т. ЄршоваСтраница создана:

Опубликована на сайте:

Полный адрес страницы:
23.08.2007 17:55

http://old.omr.gov.ua/

http://old.omr.gov.ua/ru/acts/committee/9485/