10:12:27   |   13 мая 2021   |   EN | RU | UA

webcam
Городские программы
Регуляторная политика
Публичные закупки
Международное сотрудничество
Одесса инвестиционная
Карта Одессы
Виртуальная Одесса
Кино об Одессе
Фотоальбом города
Городская символика
Театры Одессы
Музеи Одессы
Памятники Одессы
Парки Одессы
Одесский зоопарк
Гостиницы Одессы
Одесса туристическая
О городе
В помощь предпринимателям
Правовая консультация
Одесса в цифрах
Предприятия Одессы
Городской транспорт, схема
движения
Аварийные и справочные службы
Искать
Подписаться на новости
Результаты конкурса
на право аренды
помещения
(Аппеляционный суд)

Далее ОБЪЯВЛЕНИЯ
об электронном
аукционе

Далее Правила пропускного
режима в здание
Одесского горсовета

Далее ОБЪЯВЛЕНИЯ
о намерении
изменения тарифов

Далее ВАКАНСИИ
Далее



/ Главная / Нормативные акты / Решения исполкома / № 862 от 26.07.2007

№ 862 от 26.07.2007

О награждении Почетной грамотой исполнительного комитета Одесского городского совета

Рішення
виконавчого комітету

Одеської міської ради
№ 862 від 26.07.2007

Про нагородження Почесною грамотою виконавчого комітету Одеської міської ради


Розглянувши клопотання керівників виконавчих органів Одеської міської ради та керівників підприємств і установ м. Одеси, відповідно до ст. 40 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", рішення виконавчого комітету Одеської міської ради від 23 березня 1999 року № 219 "Про Почесну грамоту виконавчого комітету Одеської міської ради", виконавчий комітет Одеської міської ради


ВИРІШИВ:


1. Нагородити Почесною грамотою виконавчого комітету Одеської міської ради, згідно зі списком (додається).


2. Контроль за виконанням цього рішення покласти на керуючу справами виконавчого комітету Одеської міської ради Єршову Т.М.



Міський голова                                Е.Гурвіц

Керуюча справами                          Т.Єршова

 

 

Додаток
до рішення
виконавчого комітету
Одеської міської ради
№ 862 від 26.07.2007


СПИСОК
нагороджених Почесною грамотою

виконавчого комітету Одеської міської ради


Булович Олег Миколайович – заступник голови ради Організації ветеранів флоту Державної судноплавної компанії "Чорноморське морське пароплавство".


За багаторічну сумлінну працю в морській галузі України та з нагоди відзначення професійного свята - Дня працівників морського і річкового флоту.

 


Працівники 411-го Центрального військового клінічного госпіталю

Авраменко Володимир Миколайович – начальник відділення кардіосудинної хірургії.  
Кучер Богдан Максимович – начальник відділення торакальної хірургії.


За багаторічну сумлінну працю та значний особистий внесок у справу охорони здоров'я, впровадження нових високоефективних методів діагностики і лікування хворих.

 


Засновники Клубу ветеранів "Золота подружня пара"

Марочкін Фелікс Миколайович – голова ради Клубу, голова ради первинної ветеранської організації дільниці - 4 комунального підприємства ДЄЗ "Жовтневе" Приморського району м. Одеси.  
Семавіна Валентина Павлівна – заступник голови Ради ветеранів м. Одеси.

 
За багаторічну активну громадську діяльність та з нагоди відзначення 10-ї річниці створення Клубу ветеранів "Золота подружня пара"

 


Працівники КП "Міжнародний аеропорт Одеса"

Бойко Олександр Андрійович – головний інженер бази експлуатації радіо і світлотехнічного забезпечення зв'язку та метрологічної служби
Бучковський Валентин Павлович – стрілець 1-го класу загону ВОХОР служби авіаційної безпеки
Горяній Валерій Вікторович – архітектор служби експлуатації наземних споруд
Попова Галина Анатоліївна – економіст 2-ї категорії відділу доходів центральної бухгалтерії
Прусенков Микола Сергійович – начальник служби експлуатації наземних споруд
Саркісова Леся Віталіївна – старший бібліотекар Профспілкового комітету
Сафошин Владислав Федорович – начальник відділу екології
Стебенєв Сергій Вячеславович – стрілець 1-го класу загону ВОХОР служби авіаційної безпеки
Фадєєв Олексій Вікторович – водій служби спеціального транспорту
Химицька Галина Геннадіївна – провідний економіст відділу економіки, прогнозування та ціноутворення.


За досягнення високих спортивних результатів у Літніх – 2007 року змаганнях серед колективів фізкультури підприємств цивільної авіації України та проявлені при цьому наполегливість і волю до перемоги.


Військовослужбовці Віськово – Морських сил України

Кінзерський Євген Едуардович – заступник командира військової частини А 2238 з логістики
Левчук Володимир Сергійович – заступник начальника логістики з технічного забезпечення військової частини А 2238
Баюра Валентин Валентинович - командир військової частини А 2951
Матюшкін Олександр Вікторович – начальник ракетно-артилерійської служби логістики військової частини А 2238
Оксенчук Світлана Степанівна – помічник командира з правової роботи військової частини А 2238
Латипов Едуард Равкатович – старший спеціаліст штабу військової частини А 2238


За зразкове виконання службових обов'язків та високі досягнення у військовій справі, з нагоди відзначення Дня Військово-Морських сил України.

 


Активісти молодіжного руху у м. Одесі

Лєвенберг Євген Вадимович – інженер-проектувальник товариства з обмеженою відповідальністю "Центр безтраншейних
Садикова Інна Олександрівна – студентка економіко-правового факультету Одеського національного університету ім. І.І. Мечникова
Георгієнко Вадим Миколайович – голова Всеукраїнської громадської організації "Наші діти", почесний член молодіжної ради при виконавчому комітеті Одеської міської ради


За активну громадську роботу в молодіжних організаціях м. Одеси та з нагоди відзначення Дня молоді

 


Працівники Одеської філії відкритого акціонерного товариства "Укртелеком"

Виноградова Ніла Іванівна – електромеханік електрозв'язку 2 категорії цеху технічної експлуатації станційних споруд № 3 Центру телекомунікаційних послуг
Кищенко Володимир Володимирович – начальник дільниці контролю та технічної експлуатації цифрових комутаційних систем Центру телекомунікаційних послуг – начальник служби експлуатації наземних споруд
Моспан Костянтин Борисович – електромонтер лінійних споруд електрозв'язку та проводового мовлення 6 розряду цеху експлуатаційно-технічного обслуговування таксофонного обладнання Центру телекомунікаційних послуг.


За багаторічну сумлінну працю та високі трудові досягнення, з нагоди відзначення 125-ї річниці заснування Одеської міської телефонної мережі.

 


Працівники митної служби

Цісельський Олександр Миколайович – начальник митного посту "Григорівна" Південної регіональної митниці
Бойчук Ігор Володимирович – начальник відділу митного оформлення № 1 митного поста "Одеса-порт" Південної регіональної митниці.


За сумлінне виконання службових обов'язків по забезпеченню дотримання митного законодавства України та значний особистий внесок у справу захисту економічних інтересів держави, з нагоди відзначення професійного свята - Дня митної служби України.

 


Архітектори м. Одеси

Герасименко Тетяна Вікторівна – головний архітектор проектів товариства з обмеженою відповідальністю "Архікон"
Гришенко Василь Васильович – заступник директора товариства з обмеженою відповідальністю "Проектна група"
Вершинін Володимир Ігорович – доцент Одеської державної академії будівництва та архітектури , кандидат архітектури
Скачок Людмила Володимирівна – головний архітектор проектів відкритого акціонерного товариства "Одесцивільпроект"
Рибакова Ірина Вікторівна – провідний архітектор архітектурної студії "А і Д"


За сумлінну плідну працю та з нагоди відзначення 70-річчя заснування Національної Спілки Архітекторів України і професійного свята – Дня архітектури України.

 


Ветерани Одеського морського торговельного порту

Бойко Галина Олександрівна – ветеран державного підприємства "Одеський морський торговельний порт"
Резнікова Євгенія Володимирівна – ветеран державного підприємства "Одеський морський торговельний порт"
Смелянчук Пилип Іванович – ветеран державного підприємства "Одеський морський торговельний порт"
Хмель Євген Васильович – ветеран державного підприємства "Одеський морський торговельний порт"


За багаторічну сумлінну працю на державному підприємстві "Одеський морський торговельний порт" та з нагоди відзначення професійного свята – Дня працівників морського і річкового флоту.

 


Працівники відкритого акціонерного товариства "Стальканат"

Возняк Анатолій Юхимович – бригадир на дільниці основного виробництва канатного цеху
Воробель Дмитро Тарасович – заступник начальника виробничого відділу
Грейцар Олег Олександрович – водій транспортного цеху
Зозуля Галина Михайлівна – машиніст крана
Кирик Анатолій Григорович – головний енергетик
Ніжник Валентин Вікторович – слюсар-сантехнік сталедротово-канатного цеху


За багаторічну сумлінну працю та високі трудові досягнення, з нагоди відзначення професійного свята – Дня металурга.

 


Бухгалтерські працівники

Шуваєва Інна Анатоліївна – головний спеціаліст відділу бухгалтерського обліку та звітності департаменту бухгалтерського обліку, звітності та закупівель Одеської міської ради
Семко Галина Іванівна – головний бухгалтер централізованої бухгалтерії при управлінні охорони здоров'я Одеської міської ради.


За сумлінне виконання службових обов'язків та з нагоди відзначення професійного свята – Дня бухгалтера.


Цимбалюк Олександр Вікторович – лауреат Першої премії ХІІІ-го Міжнародного конкурсу ім. П.І. Чайковського.
За високу виконавську майстерність та значний особистий внесок у збагачення національної пісенної культури України.


Учасники міського конкурсу на кращий проект реабілітації Дюківського парку

Єніна Тамара Анатоліївна – доцент кафедри міського будівництва та господарства Будівельно-технологічного інституту Одеської Державної Академії Будівництва та Архітектури
Четверик Вікторія Олександрівна – студентка 4-го курсу Будівельно-технологічного інституту Одеської Державної Академії Будівництва та Архітектури
Потапова Наталія Олександрівна – студентка 4-го курсу Будівельно-технологічного інституту Одеської Державної Академії Будівництва та Архітектури
Немченко Альона Олександрівна – студентка 4-го курсу Будівельно-технологічного інституту Одеської Державної Академії Будівництва та Архітектури
Глинін Юрій Анатолійович – доцент кафедри архітектури і містобудування Архітектурно-художнього інституту Одеської Державної Академії Будівництва та Архітектури
Манов Олександр Васильович – студент 4-го курсу Архітектурно-художнього інституту Одеської Державної Академії Будівництва та Архітектури
Шевченко Олег Вадимович – студент 4-го курсу Архітектурно-художнього інституту Одеської Державної Академії Будівництва та Архітектури
Кравцов Олександр Віталійович – студент 4-го курсу Архітектурно-художнього інституту Одеської Державної Академії Будівництва та Архітектури
Кузьміна Вероніка Володимирівна – студентка 4-го курсу Архітектурно-художнього інституту Одеської Державної Академії Будівництва та Архітектури
Шкарупа Катерина Валентинівна – архітектор, приватний підприємець
Шкарупа Валентин Якович – архітектор, приватний підприємець
Мацюк Антоніна Василівна – архітектор товариства з обмеженою відповідальністю "Чорноморська архітектурно-будівельна компанія"
Фалеева Ольга Володимирівна – архітектор товариства з обмеженою відповідальністю "Чорноморська архітектурно-будівельна компанія"
Соловйов Олег Андрійович – архітектор товариства з обмеженою відповідальністю "Чорноморська архітектурно-будівельна компанія"
Колесник Ірина Валеріївна – архітектор товариства з обмеженою відповідальністю "Чорноморська архітектурно-будівельна компанія"
Рогова Світлана Петрівна – архітектор товариства з обмеженою відповідальністю "Чорноморська архітектурно-будівельна компанія"
Бадун Юрій Антонович – архітектор товариства з обмеженою відповідальністю "Чорноморська архітектурно-будівельна компанія"


За активну участь у міському конкурсі на кращий проект реабілітації Дюківського парку м. Одеси.




Керуюча справами                             Т.М. Єршова 



Страница создана: 31.07.2007 14:51
АДМИНУСЛУГИ
Далее РЕГИСТРАЦИЯ
В ОДЕССЕ

Далее

ОПОВЕЩЕНИЯ
- перекрытие дорог
- отключение
свет / вода / газ

Далее 11 февраля 09:00
аппаратное совещание
прямая трансляция

Далее 8 февраля 15.00
«Дерибасовская 
угол Ришельевской»

Далее 8 февраля 15:00
кают-компания
«Морская библиотека»

Далее до 29 марта
закупка квартир

Далее 17 февраля 16:00
концерт «Благословляю все, что было…»

Далее Конкурс «Творча молодь 
Одещини 2019»
прием заявок
до 11 марта
Далее 28 февраля в 11:00
ИСПОЛКОМ

Далее до 9 февраля 
выставка 
Г. Крижевского
"Влюбленный в жизнь"

Далее 13 марта в 10:00
СЕССИЯ ГОРСОВЕТА

Далее ГРАФИК ЗАСЕДАНИЙ 
депутатских комиссий

Далее с 7 по 8 сентября 
«Oceanman Odessa-2019»

Далее Местные инициативы
Сбор подписей

Далее
ВЫБОРЫ
Далее ПРАВИЛА ПОВЕДЕНИЯ в чрезвычайных ситуациях
Далее ЦЕНТР ЗАНЯТОСТИ
ТРУДОУСТРОЙСТВО
переподготовка кадров

Далее Г Р А Ф И К
приема граждан
2019 год

Далее МЕСТНЫЕ НАЛОГИ
2019

Далее ОСМД ОДЕССЫ
Далее Разработка концепции развития Центрального исторического ареала Одессы
Далее Выставки и ярмарки
в 2019 году

Далее ГЕНПЛАН ОДЕССЫ
Далее ЭНЕРГОСБЕРЕЖЕНИЕ
Получение компенсации по кредитам
на энергосберегающие
мероприятия

Далее Реестр общественных и благотворительных организаций г. Одессы
Далее ДОСТУП К ПУБЛИЧНОЙ ИНФОРМАЦИИ
Далее ЛИЦАМ С ИНВАЛИДНОСТЬЮ
работа транспорта,
информационные материалы

Далее Молодежный совет
Далее Т А Р И Ф Ы
Далее Пенсионный фонд Украины в районах Одессы
Далее