/ Главная / Нормативные акты / Решения исполкома / № 286 від 29.09.2016р.

№ 286 від 29.09.2016р.

Про забезпечення функціонування прийомної сім’ї Мар’єнків

Рішення
виконавчого комітету
Одеської міської ради
№ 286 від 29.09.2016р.

Про забезпечення функціонування прийомної сім’ї Мар’єнків

Відповідно до підпункту 8 пункту «б» статті 32, статті 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статті 6 Закону України «Про забезпечення організаційно-правових умов соціального захисту дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування», Положення про прийомну сім’ю, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 26 квітня 2002 року № 565, Порядку забезпечення діяльності прийомних сімей, дитячих будинків сімейного типу, які перемістилися з тимчасово окупованої території або району проведення антитерористичної операції, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 04 червня 2015 року № 356, у зв’язку з переміщенням прийомної сім’ї Мар’єнків з району проведення антитерористичної операції до м. Одеси, враховуючи заяву прийомної матері, подання служби у справах дітей Одеської міської ради, виконавчий комітет Одеської міської ради

ВИРІШИВ:

1. Забезпечити функціонування прийомної сім’ї Мар’єнків, в якій відповідно до рішення виконавчого комітету Антрацитівської міської ради від 16 жовтня 2008 року № 398 виховуються малолітні ...

2. Доручити службі у справах дітей Одеської міської ради:
2.1. Забезпечити укладення договору з прийомними батьками про забезпечення функціонування прийомної сім’ї (додається).
2.2. Забезпечити систематичний контроль за виконанням прийомними батьками умов укладеного договору, а також за умовами проживання, виховання прийомних дітей та підготовку щорічного звіту про стан утримання та розвитку дітей.

3. Доручити департаменту праці та соціальної політики Одеської міської ради:
3.1. Здійснювати призначення і виплати державної соціальної допомоги на прийомних дітей та відповідного грошового забезпечення прийомним батькам.
3.2. Закріпити за прийомною сім’єю Мар’єнків для забезпечення систематичного соціального супроводу фахівців міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.

4. Доручити департаменту охорони здоров’я Одеської міської ради:
4.1. Закріпити за прийомною сім’єю Мар’єнків дільничного лікаря.
4.2. Організувати проходження прийомними дітьми медичного огляду та здійснення диспансерного нагляду за ними.
4.3. Надавати службі у справах дітей Одеської міської ради щорічний звіт про стан здоров’я дітей, дотримання прийомними батьками рекомендацій лікаря.

5. Доручити департаменту освіти та науки Одеської міської ради:
5.1. Забезпечити право на здобуття освіти прийомними дітьми.
5.2. Надати прийомній сім’ї Мар’єнків необхідну допомогу у вихованні дітей, консультації з психолого-педагогічних та інших питань згідно з компетенцією.
5.3. Надавати службі у справах дітей Одеської міської ради щорічний звіт про рівень розвитку та знань дітей, наявність шкільного одягу та шкільного приладдя, систематичне відвідування уроків та своєчасність і якість виконання домашніх завдань, відвідування дітьми гуртків, секцій, позашкільних заходів, участь прийомних батьків у вихованні дітей тощо.

6. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови Цвірінько З.М.

Міський голова                           Г. Труханов

Керуюча справами                   О. ОніщенкоСтраница создана:

Опубликована на сайте:

Полный адрес страницы:
06.10.2016 15:24

http://old.omr.gov.ua/

http://old.omr.gov.ua/ru/acts/committee/88542/