/ Главная / Нормативные акты / Решения исполкома / №151 від 26.05.2016р.

№151 від 26.05.2016р.

Про надання пільг з оплати послуг комунального підприємства «Право» щодо видачі з Адресного реєстру міста Одеси довідок про відповідність адрес об’єктів нерухомості

Рішення
виконавчого комітету
Одеської міської ради
№151 від 26.05.2016р.

Про надання пільг з оплати послуг комунального

підприємства «Право» щодо видачі з Адресного реєстру

міста Одеси довідок про відповідність адрес об’єктів нерухомостіВідповідно до статей 28, 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи перейменування відповідно до Закону України «Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні та заборону пропаганди їхньої символіки» вулиць, провулків, скверів, бульварів, узвозів, проспектів, площ, інших об'єктів топоніміки, розташованих на території міста Одеси, назви яких містять символіку комуністичного тоталітарного режиму, виконавчий комітет Одеської міської ради

ВИРІШИВ:

1. Надати пільги з оплати послуг комунального підприємства «Право» щодо видачі з Адресного реєстру міста Одеси довідок про відповідність адрес об’єктів нерухомості житлового та нежитлового призначення у зв’язку з перейменуванням вулиць, провулків, скверів, бульварів, узвозів, проспектів, площ, інших об'єктів топоніміки, розташованих на території міста Одеси, назви яких містять символіку комуністичного тоталітарного режиму, звільнивши від їх оплати ветеранів війни (учасники бойових дій, інваліди війни, учасники війни), інвалідів І та ІІ групи та осіб, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи (учасники ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС, потерпілі від Чорнобильської катастрофи), незалежно від строків надання таких послуг.

2. Надати фізичним особам пільги з оплати послуг комунального підприємства «Право» щодо видачі з Адресного реєстру міста Одеси довідок про відповідність адрес об’єктів нерухомості житлового та нежитлового призначення у зв’язку з перейменуванням вулиць, провулків, скверів, бульварів, узвозів, проспектів, площ, інших об'єктів топоніміки, розташованих на території міста Одеси, назви яких містять символіку комуністичного тоталітарного режиму, зменшивши вартість таких послуг до 65,0 грн незалежно від строків їх надання.

3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на першого заступника міського голови Орловського А.Й.Міський голова                        Г. ТрухановКеруюча справами                 О. ОніщенкоСтраница создана:

Опубликована на сайте:

Полный адрес страницы:
31.05.2016 16:02

http://old.omr.gov.ua/

http://old.omr.gov.ua/ru/acts/committee/84028/