05:47:21   |   20 октября 2020   |   EN | RU | UA

webcam
Городские программы
Регуляторная политика
Публичные закупки
Международное сотрудничество
Одесса инвестиционная
Карта Одессы
Виртуальная Одесса
Кино об Одессе
Фотоальбом города
Городская символика
Театры Одессы
Музеи Одессы
Памятники Одессы
Парки Одессы
Одесский зоопарк
Гостиницы Одессы
Одесса туристическая
О городе
В помощь предпринимателям
Правовая консультация
Одесса в цифрах
Предприятия Одессы
Городской транспорт, схема
движения
Аварийные и справочные службы
Искать
Подписаться на новости
Результаты конкурса
на право аренды
помещения
(Аппеляционный суд)

Далее ОБЪЯВЛЕНИЯ
об электронном
аукционе

Далее Правила пропускного
режима в здание
Одесского горсовета

Далее ОБЪЯВЛЕНИЯ
о намерении
изменения тарифов

Далее ВАКАНСИИ
Далее



/ Главная / Нормативные акты / Решения исполкома / № 172 від 26.05.2016р.

№ 172 від 26.05.2016р.

Про затвердження нагородження Почесною грамотою виконавчого комітету Одеської міської ради

Рішення
виконавчого комітету
Одеської міської ради
№ 172 від 26.05.2016р.

Про затвердження нагородження Почесною грамотою виконавчого комітету Одеської міської ради



Відповідно до статті 40 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", рішення виконавчого комітету Одеської міської ради від 20 березня 2008 року № 381 "Про затвердження Положення про Почесну грамоту виконавчого комітету Одеської міської ради у новій редакції", розглянувши клопотання керівників виконавчих органів Одеської міської ради, підприємств, установ та організацій м. Одеси, виконавчий комітет Одеської міської ради

ВИРІШИВ:

1. Затвердити нагородження Почесною грамотою виконавчого комітету Одеської міської ради згідно зі списком (додається).

2. Контроль за виконанням цього рішення покласти на керуючу справами виконавчого комітету Одеської міської ради Оніщенко О.С.



Міський голова              Г. Труханов




Керуюча справами           О. Оніщенко







Додаток
до рішення виконавчого комітету
Одеської міської ради
№ 172 від 26.05.2016р.



СПИСОК
нагороджених Почесною грамотою виконавчого комітету
Одеської міської ради

 

БАУМЕРТ Людмила Володимирівна – голова Малиновської районної організації Одеської обласної організації (відділення) Всеукраїнського об’єднання ветеранів.
За багаторічну активну громадську діяльність, вагомий внесок у справу соціального захисту інвалідів, ветеранів війни і праці, патріотичного виховання молоді та з нагоди відзначення 20-ї річниці Одеської обласної організації (відділення) Всеукраїнського об’єднання ветеранів.
БАЯНСЬКА Ольга Ігорівна – головний спеціаліст відділу державних та сімейних форм влаштування дітей служби у справах дітей Одеської міської ради.
За сумлінну плідну працю, зразкове виконання службових обов’язків, високий професіоналізм та з нагоди відзначення ювілею від дня народження.
КАРПОВА Лариса Олександрівна – практичний психолог Одеської гімназії № 1 імені А.П. Бистріної Одеської міської ради Одеської області.
За сумлінну працю, високий професіоналізм, вагомий особистий внесок у розвиток освіти міста Одеси та з нагоди відзначення ювілею від дня народження.
КОСТІКОВА Наталія Леонідівна – директор Одеської загальноосвітньої школи № 82 I-III ступенів Одеської міської ради Одеської області.
За багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм, вагомий внесок у розвиток освіти міста Одеси та з нагоди відзначення ювілею від дня народження.
ЛІВАНОВА Оксана Ігорівна – керівник зразкового художнього колективу ансамблю танцю “Браво” комунального позашкільного навчального закладу «Одеський центр дитячої та юнацької творчості «Моряна».
За багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм, вагомий внесок у відродження національної культури молодіжного середовища та з нагоди відзначення 15-річчя заснування ансамблю.
ПЛЕШАКОВА Олена Василівна – заступник директора з навчально-виховної роботи комунального позашкільного навчального закладу “Дитяча музична школа № 4 м. Одеси.”
За сумлінну багаторічну творчу працю, вагомий внесок у розвиток музичної освіти, високу професійну майстерність та з нагоди відзначення ювілею від дня народження.
ТРІЩЕНКО Валентина Олексіївна – головний бухгалтер комунального підприємства “Теплопостачання міста Одеси”.
За багаторічну плідну працю, сумлінне виконання службових обов’язків, високий професіоналізм та з нагоди відзначення ювілею від дня народження.
ЦИГАНКОВА Любов Василівна – завідувач Одеського дошкільного навчального закладу “Ясла-садок” № 278 комбінованого типу Одеської міської ради Одеської області.
За сумлінну працю, високий професіоналізм, вагомий особистий внесок у розвиток галузі освіти міста Одеси та з нагоди відзначення ювілею від дня народження.

КОЛЕКТИВ РЕДАКЦІЇ ГАЗЕТИ “Порто-франко”.
За сумлінну творчу працю, об’єктивне висвітлення у засобах масової інформації актуальних подій соціально-політичного, культурного й економічного життя міста Одеси та з нагоди 25-річчя заснування газети “Порто-франко”.
 


Нагороджені з нагоди відзначення
75-ї річниці зенітної ракетної Одеської бригади
 


БАРАБАШ Роман Іванович – старший інженер служби ракетно- артилерійського озброєння військової частини – польова пошта В0996.
ДАДАЦЬКИЙ Валентин Васильович – начальник служби ракетно-артилерійського озброєння військової частини – польова пошта В0996.
ДЗЯМАН Микола Іванович – командир 4 зенітного ракетного дивізіону військової частини – польова пошта В0996.
ЛАБЕНКО Володимир Миколайович – помічник командира з правової роботи - начальник юридичної групи військової частини – польова пошта В0996.
ПЕТРУШЕНКО Валентин Миколайович – начальник штабу – перший заступник командира військової частини – польова пошта В0996.
УШАКОВА Альона Володимирівна – відповідальний виконавець відділення особового складу та стройового штабу військової частини – польова пошта В0996.
За зразкове виконання службових обов’язків, високі досягнення у військовій справі, військово-патріотичне виховання особового складу і допризовної молоді міста Одеси та з нагоди відзначення 75-ї річниці зенітної ракетної Одеської бригади.

Нагороджені за досягнення високих результатів
на чемпіонаті світу з молодіжного підприємництва SAGE-2015
 


АЙРАПЕТЯН ЕРІК – учень Одеської вечірньої (змінної) загальноосвітньої школи № 19 II-III ступенів Одеської міської ради Одеської області.
АЗАРОВ МАКСИМ – учень Одеської вечірньої (змінної) загальноосвітньої школи № 19 II-III ступенів Одеської міської ради Одеської області.
ДЕХТЯРЕНКО ОЛЕКСАНДР – учень Одеського ліцею «Приморський» Одеської міської ради Одеської області.
ДІМІТРОВА ВАЛЕРІЯ – учениця Одеського обласного базового медичного училища.
ЗІНОВ’ЄВ АНДРІЙ – учень комунального закладу “Рішельєвський ліцей”.
РОМАСКЕВИЧ ГЕОРГІЙ – учень Одеського навчально-виховного комплексу № 90 ім. О.С. Пушкіна “Спеціалізована школа I-III ступенів – дошкільний навчальний заклад” Одеської міської ради Одеської області.
ШЕРЕМЕТА ВЕРОНІКА – учениця Одеської спеціалізованої школи № 117 I-III ступенів Одеської міської ради Одеської області.
За досягнення високих результатів на чемпіонаті світу з молодіжного підприємництва SAGE-2015 у номінації “Кращий бізнес-проект” (II місце).

 
Нагороджені з нагоди відзначення Дня Соборності України
 


БУДЗЕР Анатолій Михайлович – заступник командира батальйону спеціального призначення “Шторм”.
ГОДЕНЮК Микола Вікторович – ординатор госпітального відділення 61 мобільного госпіталю.
ЛЕЛЮХ Роман Васильович – корегувач мотопіхотної роти.
ОСТАПЧУК Вадим Володимирович – заступник командира 5 роти батальйону патрульної служби міліції особливого призначення “Дніпро-1”.
САМОХІН Леонід Вікторович – офіцер-психолог 1 механізованого батальйону 28 механізованої бригади.
За зразкове виконання службових обов’язків, високі досягнення у військовій справі, бездоганну службу, професіоналізм, значний внесок у захист держави у ході виконання обов’язків у районі проведення антитерористичної операції та з нагоди відзначення Дня Соборності України.
КРОТОВА Вікторія Андріївна – волонтер.
МУМЛАДЗЕ Тетяна Василівна – волонтер.
За відданість справі волонтерського руху, активну громадську і волонтерську діяльність, безкорисливу працю на благо процвітання добра і миру на землі, особистий внесок у надання соціальної допомоги незахищеним верствам населення та з нагоди відзначення Дня Соборності України.

 
Нагороджені за високі спортивні досягнення
та вагомий особистий внесок у розвиток фізичної культури
та спорту міста Одеси 
 


БІЛОУС Ірина Володимирівна – тренер-викладач з бадмінтону комунального позашкільного навчального закладу “Комплексна дитячо-юнацька спортивна школа № 5”.

БІЛОУС Ірина Володимирівна – тренер-викладач з бадмінтону комунального позашкільного навчального закладу “Комплексна дитячо-юнацька спортивна школа № 5”.

ГАЛЕТА Андрій Костянтинович – вихованець відділення сумо комунального позашкільного навчального закладу “Комплексна дитячо-юнацька спортивна школа № 8”, бронзовий призер XIII чемпіонату світу і срібний призер чемпіонату Європи з сумо серед юніорів.

ГУМЕНКО Катерина Максимівна – вихованка комунального позашкільного навчального закладу “Комплексна дитячо-юнацька спортивна школа № 13”, чемпіонка світу у класі “Лазер 4.7” в олімпійських номерах програми.

ДУМА Костянтин Ігорович – майстер спорту України з годзю-рю карате, срібний призер чемпіонату світу, переможець Кубка світу.

МИХАЙЛОВ Василь Георгійович – вихованець комунального позашкільного навчального закладу “Спеціалізована дитячо-юнацька спортивна школа Олімпійського резерву з вільної боротьби № 14”, бронзовий призер чемпіонату Європи серед юніорів та чемпіонату України серед молоді, чемпіон Європи та срібний призер чемпіонату світу серед кадетів.

МЯГКИХ Аріна Максимівна – вихованка відділення ушу комунального позашкільного навчального закладу “Комплексна дитячо-юнацька спортивна школа № 1”, чемпіонка та срібна призерка чемпіонату Європи з ушу.

ПІТУРА Ірина Леонідівна – заступник директора з навчально-тренувальної роботи комунального позашкільного навчального закладу “Комплексна дитячо-юнацька спортивна школа № 7”, майстер спорту зі стрибків у воду. За високі спортивні досягнення та вагомий особистий внесок у розвиток фізичної культури та спорту міста Одеси.

 


Нагороджені з нагоди Дня вшанування
учасників бойових дій на території інших держав

 


ГНАТЕНКО Володимир Іванович – член первинної ветеранської організації “Воїнів-інтернаціоналістів” Ради ветеранів Київського району м. Одеси, учасник бойових дій.
ГРИЩЕНКО Борис Костянтинович – член Київської Спілки ветеранів Афганістану м. Одеси, учасник бойових дій.
ЗАПАДНОВ Віктор Володимирович – член Київської Спілки ветеранів Афганістану м. Одеси, учасник бойових дій.
ЗЕЛЕНЯК Петро Олексійович – пенсіонер, учасник бойових дій.
КУДРЯШОВ Вячеслав Петрович – член Малиновської Спілки ветеранів Афганістану м. Одеси, учасник бойових дій.
КУЗЬМІНЧУК Олександр Васильович – член первинної ветеранської організації «Воїнів-інтернаціоналістів» Ради ветеранів Київського району м. Одеси, учасник бойових дій.
САМКНУЛОВ Валентин Іванович – член Малиновської Спілки ветеранів Афганістану м. Одеси, учасник бойових дій.
ШЕБЄНІН Олександр Васильович – член Малиновської Спілки ветеранів Афганістану м. Одеси, учасник бойових дій.
За активну громадську діяльність, сумлінну плідну працю у ветеранській організації із соціального захисту і соціальної підтримки ветеранів, вагомий особистий внесок у справу духовно-патріотичного виховання молоді та з нагоди Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав.

 
Нагороджені з нагоди відзначення
Міжнародного жіночого дня
 


БОНДАР Ілона Олександрівна – вихователь-методист Одеського дошкільного навчального закладу “Ясла-садок” № 260 Одеської міської ради Одеської області.
ГАВРИЛОВА Олена Олександрівна – заступник директора з навчально-виховної роботи Одеського спеціального навчально-виховного комплексу № 241 “Волошки” “Дошкільний навчальний заклад компенсуючого типу – загальноосвітня школа I ступеня” Одеської міської ради Одеської області.
ГОЛУБЕНКО Галина Іванівна – заступник директора з навчально-виховної роботи Одеської спеціалізованої школи № 40 I-III ступенів Одеської міської ради Одеської області.
ЗАХАРОВА Ольга Михайлівна – вчитель історії Одеського ліцею з посиленою військово-фізичною підготовкою Одеської міської ради Одеської області.
КИЛІВНИК Ольга Володимирівна – методист комунального позашкільного закладу “Одеський міський центр хореографічного мистецтва”.
КУДЛАЄНКО Ольга Володимирівна – заступник директора з навчально-виховної роботи Одеської загальноосвітньої школи № 78 I-III ступенів Одеської міської ради Одеської області.
МІЩЕНКО Людмила Василівна – заступник директора з навчально-виховної роботи Одеського навчально-виховного комплексу “Гімназія № 2 – спеціалізована школа I ступеня с поглибленим вивченням англійської мови” Одеської міської ради Одеської області.
НЕДЗЕЛЬСЬКА Валентина Володимирівна – завідувачка Одеського дошкільного навчального закладу “Ясла-садок” № 253 Одеської міської ради Одеської області.
ПРИТИКОВСЬКА Світлана Дмитрівна – завідувачка Одеського спеціального дошкільного навчального закладу “Ясла-садок” № 193 компенсуючого типу Одеської міської ради Одеської області.
СІЛКІНА Тетяна Григорівна – заступник директора з виховної роботи Одеської спеціалізованої школи № 17 I-III ступенів с поглибленим вивченням англійської мови Одеської міської ради Одеської області.
СТЕШЕНКО Ольга Миколаївна – методист з навчальних дисциплін методичного кабінету відділу освіти Малиновської районної адміністрації м. Одеси.
ЯКИМЧУК Світлана Степанівна – вчитель російської мови та літератури Одеського навчально-виховного комплексу “Гармонія” “Загальноосвітня школа I-II ступенів - гімназія № 6” Одеської міської ради Одеської області.
ЯРЕМЕНКО Тамара Антонівна – вчитель музики Одеської загальноосвітньої школи № 37 I-III ступенів Одеської міської ради Одеської області.
За сумлінну плідну працю, високий професіоналізм, вагомий особистий внесок у розвиток освіти м. Одеси та з нагоди відзначення Міжнародного жіночого дня.
 


КЛИМКІНА Галина Сергіївна – діловод групи секретного документального забезпечення служби охорони державної таємниці окремого батальйону морської піхоти Військово-Морських Сил Збройних Сил України.
МЕЛЬНИЧУК Майя Григорівна – начальник звуко-мовної групи консолідуючої пропаганди (спостереження та спеціальних дій) центру інформаційно-психологічних операцій Військово-Морських Сил Збройних Сил України.

За зразкове виконання службових обов’язків, високий професіоналізм, бездоганну службу та з нагоди відзначення Міжнародного жіночого дня.
 


АКАТЬЄВА Ганна Олександрівна – заступник начальника вузла зв’язку по роботі з особовим складом військової частини 3012 Національної гвардії України.
КОРЖОВА Наталія Василівна – офіцер відділення обліку особового складу військової частини 3012 Національної гвардії України.
ЛУК’ЯНЧУК Наталя Іванівна – начальник режимно-секретного відділення військової частини 3012 Національної гвардії України.
ОДИНЦОВА Ольга Ігорівна – старший офіцер (психолог) відділення по роботі з особовим складом військової частини 3012 Національної гвардії України.
СИНІГОВЕЦЬ Ірина Євгенівна – офіцер (психолог) відділення по роботі з особовим складом військової частини 3012 Національної гвардії України.

За зразкове виконання службових обов’язків, професіоналізм, бездоганну службу, високі досягнення у військовій справі та з нагоди відзначення Міжнародного жіночого дня.
 


ФЕДОРЧУК Надія Вікторівна – інспектор батальйону патрульної служби поліції особливого призначення “Шторм” Головного управління Національної поліції в Одеській області.
ЦАПЕНКО Світлана Василівна – поліцейський батальйону патрульної служби поліції особливого призначення “Шторм” Головного управління Національної поліції в Одеській області.

За зразкове виконання службових обов’язків, високий професіоналізм, бездоганну службу та з нагоди відзначення Міжнародного жіночого дня.
 


ГОЛОДИЧЕНКО Ірина Іванівна – командир батальйону № 1 Управління патрульної поліції у місті Одесі Департаменту патрульної поліції.
СЛОБОДЯНЮК Валентина Олександрівна – старший юрисконсульт сектору правового забезпечення Управління патрульної поліції у місті Одесі Департаменту патрульної поліції.
СУКАЧЕНКО Катерина Володимирівна – заступник начальника відділу забезпечення діяльності Управління патрульної поліції у місті Одесі Департаменту патрульної поліції.
ШВЕЦЬ Ірина Василівна – інспектор роти № 1 батальйону № 2 Управління патрульної поліції у місті Одесі Департаменту патрульної поліції.
ШЛІКАР Ірина Валеріївна – інспектор роти № 3 батальйону № 4 Управління патрульної поліції у місті Одесі Департаменту патрульної поліції.

За зразкове виконання службових обов’язків, високий професіоналізм, вагомий особистий внесок у зміцнення законності і правопорядку та з нагоди відзначення Міжнародного жіночого дня. 
 


Нагороджені з нагоди відзначення
Дня працівників житлово-комунального господарства і
побутового обслуговування населення


БАЙРАМОВ Юніс Гасанович – директор комунального підприємства “Одеське електротехнічне експлуатаційно-монтажне підприємство”.
БОРОДКІНА Надія Володимирівна – провідний бухгалтер комунального підприємства “Житлово-комунальний сервіс “Порто-Франківський”.
ДОРОГАНЧУК Володимир Костянтинович – старший майстер котелень 1 групи експлуатаційно-ремонтного району № 6 комунального підприємства “Теплопостачання міста Одеси”.
ЗАКРЕВСЬКИЙ Валерій Анатолійович – водій тролейбусу 1 класу комунального підприємства “Одесміськелектротранс”.
КОНДАРУК Валентин Парфирович – слюсар-сантехнік 4 розряду виробничої дільниці № 4 комунального підприємства “Житлово-комунальний сервіс “Фонтанський”.
ЛАЗУКА Володимир Йосипович – старший майстер дільниці № 1 комунального підприємства “Житлово-комунальний сервіс “Хмельницький”.
МАКСИМЧУК Марія Василівна – начальник виробничо-технічного відділу комунального підприємства “Житлово-комунальний сервіс “Вузівський”.
МАТІЄК Борис Степанович – водій комунального підприємства “Одескомунтранс”.
НАМЕСНИК Лариса Володимирівна – двірник виробничої дільниці № 3 комунального підприємства “Житлово-комунальний сервіс “Черьомушки”.
СОФІЯНИК Андрій Миколайович – заступник начальника виробничо-технічного відділу комунального підприємства “Житлово-комунальний сервіс “Північний”.
ТОРКАНЕВСЬКИЙ Віктор Васильович – двірник виробничої дільниці № 6 комунального підприємства “Житлово-комунальний сервіс “Фонтанський”.
ЧУМАЧЕНКО Анатолій Сергійович – машиніст прибиральних машин 6 розряду відокремленого структурного підрозділу № 8 комунального підприємства “Міські дороги”.
ШУРЛАКОВ Олександр Миколайович – слюсар аварійно-відновлювальних робіт 5 розряду цеху головних водогонів служби ВОС “Дністер” департаменту водопостачання філії “Інфоксводоканал”.
За зразкове виконання службових обов’язків, високі досягнення в професійній діяльності та з нагоди відзначення Дня працівників житлово-комунального господарства і побутового обслуговування населення.

Нагороджені з нагоди відзначення
Міжнародного дня театру

ДЕМЧЕНКО Сергій Олександрович – артист комунальної установи “Одеський театр юного глядача ім. М. Островського”.
ЛИННИК Максим Олександрович – артист Одеського академічного українського музично-драматичного театру ім. В.С. Василька.
ПАВЛІЧЕНКО Олег Вікторович – помічник режисера комунального закладу “Одеський обласний театр ляльок”.
ПАРШАКОВ Богдан Олександрович – артист Одеського академічного українського музично-драматичного театру ім. В.С. Василька.
ЧУМІЛЬ Євген Євгенович – заступник директора з адміністративно-господарської діяльності комунального закладу “Одеський обласний театр ляльок”.
ШАДРІН Олександр Юрійович – старший машиніст сцени Одеського академічного українського музично-драматичного театру ім. В.С. Василька.
ЮХНОВЕЦЬ Євген Анатолійович – артист Одеського академічного українського музично-драматичного театру ім. В.С. Василька.
За сумлінну багаторічну працю, вагомі трудові і творчі досягнення, високу професійну майстерність та з нагоди відзначення Міжнародного дня театру.

Нагороджені з нагоди відзначення
Дня Національної гвардії України

ЗАБОЛОТНИЙ Олександр Ігорович – заступник командира військової частини 3012 по роботі з особовим складом Південного оперативно-територіального об’єднання Національної гвардії України.
ЛЯШЕНКО Олександр Сергійович – заступник командира загону – командир абордажної групи спеціального призначення окремого загону спеціального призначення Південного територіального управління Національної гвардії України.
РУДЬ Максим Олексійович – заступник начальника тилу Південного територіального управління Національної гвардії України.
ШЕЇН Роман Юрійович – заступник начальника штабу військової частини 3012 Південного оперативно-територіального об’єднання Національної гвардії України.
За сумлінне виконання службових обов’язків щодо зміцнення законності та правопорядку під час виконання службово-бойових завдань, відданість військовій присязі та українському народові у захисті державного суверенітету і територіальної цілісності України та з нагоди відзначення Дня Національної гвардії України.

Нагороджені з нагоди відзначення 50-річчя з дня
заснування комунального позашкільного навчального
закладу “Дитяча школа хорового мистецтва
ім. С.К. Крижановського м. Одеси”

ТРУДОВИЙ КОЛЕКТИВ комунального позашкільного навчального закладу “Дитяча школа хорового мистецтва ім. С.К. Крижановського м. Одеси”.
БОНДАРЕНКО Ольга Миколаївна – завідувач фортепіанного відділу комунального позашкільного навчального закладу “Дитяча школа хорового мистецтва ім. С.К. Крижановського м. Одеси”.
ЖИТНІКОВА Неллі Борисівна – викладач фортепіано комунального позашкільного навчального закладу “Дитяча школа хорового мистецтва ім. С.К. Крижановського м. Одеси”.
СОМКІНА Ганна Борисівна – завідувач хорового відділу, художній керівник хору “Кантилена”, керівник дитячого вокального ансамблю “Ми – Леді” комунального позашкільного навчального закладу “Дитяча школа хорового мистецтва ім. С.К. Крижановського м. Одеси”.
ФАБРИКОВА Марина Володимирівна – завідувач відділу сольного співу, викладач класу сольного співу, керівник хору молодших класів комунального позашкільного навчального закладу “Дитяча школа хорового мистецтва ім. С.К. Крижановського м. Одеси”.
За сумлінну працю, високі творчі досягнення, вагомий внесок у розвиток виховання дітей та з нагоди відзначення 50-річчя з дня заснування комунального позашкільного навчального закладу “Дитяча школа хорового мистецтва ім. С.К. Крижановського м. Одеси”.

Нагороджені з нагоди відзначення 22-ї річниці з дня
створення Західної військово-морської бази Військово-Морських
Сил Збройних Сил України

ЛУЩИК Володимир Валерійович – командир відділення зв’язку частини штурманської та зв’язку кілекторного судна “Шостка” дивізіону пошуково-рятувальних суден Західної військово-морської бази Військово-Морських Сил Збройних Сил України.
СТАНКОВ Дмитро Олександрович – офіцер командного пункту штабу Західної військово-морської бази Військово-Морських Сил Збройних Сил України.
За зразкове виконання службових обов’язків, високий професіоналізм, бездоганну службу та з нагоди відзначення 22-ї річниці з дня створення Західної військово-морської бази Військово-Морських Сил Збройних Сил України.

Нагороджені з нагоди відзначення 105-річчя заснування
Державного підприємства “Одеський авіаційний завод”

ГЛАВЕНКО Юрій Павлович – електрогазозварник слюсарно-механічного цеху Державного підприємства “Одеський авіаційний завод”.
За сумлінну багаторічну працю, зразкове виконання службових обов’язків, вагомий особистий внесок у справу розвитку та забезпечення життєдіяльності Збройних Сил України та з нагоди відзначення 105-річчя заснування Державного підприємства “Одеський авіаційний завод”.



Нагороджені з нагоди відзначення 18-ї річниці
утворення Державної пенітенціарної служби України

БУКІНА Інна Вячеславівна – молодший інспектор-кінолог відділу охорони Південної виправної колонії управління Державної пенітенціарної служби України в Одеській області (№ 51).
ЗАСТАВНЮК Наталя Дмитрівна – начальник відділу по контролю за виконанням судових рішень Одеської установи виконання покарань управління Державної пенітенціарної служби України в Одеській області
ІЛЬЧЕНКО Тетяна Володимирівна – старший інспектор з особливих доручень сектору соціально-виховної та психологічної роботи управління Державної пенітенціарної служби України в Одеській області.
КОНФЕДРАТ Віталій Петрович – оперуповноважений відділу оперативно-розшукової роботи управління Державної пенітенціарної служби України в Одеській області.
СОБОЛЄВСЬКА Ірина Анатоліївна – старший інспектор Суворовського районного відділу кримінально-виконавчої інспекції управління Державної пенітенціарної служби України в Одеській області.
СОЛОВЙОВА Яна Вікторівна – старший інспектор відділу по роботі з персоналом управління Державної пенітенціарної служби України в Одеській області.
ТОПОР Ігор Валерійович – помічник начальника установи Південної
виправної колонії управління Державної пенітенціарної служби України в Одеській області (№ 51).
ЯРЕМА Сергій Миколайович – старший оперуповноважений оперативного відділу Одеської установи виконання покарань управління Державної пенітенціарної служби України в Одеській області (№ 21).
За сумлінну працю, зразкове виконання службових обов’язків, професіоналізм, високі досягнення у службі та з нагоди відзначення 18-ї річниці утворення Державної пенітенціарної служби України.

Нагороджені з нагоди відзначення
60-річчя з дня відкриття Одеського історико-краєзнавчого музею

КРИВОХАТСЬКА Оксана Ігорівна – завідувач науково-експозиційного відділу “Історія Одеси та краю: березень 1917 – червень 1941 року” комунальної установи “Одеський історико-краєзнавчий музей”.
СЛЮСАР Юрій Олександрович – заступник директора з наукової роботи комунальної установи “Одеський історико-краєзнавчий музей”.
За багаторічну сумлінну працю, вагомий внесок у розвиток музейної справи, високу професійну майстерність та з нагоди відзначення 60-річчя з дня відкриття Одеського історико-краєзнавчого музею.


Нагороджені з нагоди 30-ї річниці
Чорнобильської катастрофи

ЛІСЄЄВ Євген Вікторович – заступник голови ради Суворовської районної організації Всеукраїнської громадської організації інвалідів “Союз Чорнобиль України.”
ПОЛІЩУК Василь Олексійович – член ради Приморської районної організації Всеукраїнської громадської організації інвалідів “Союз Чорнобиль України.”
СИДОРОВ Микола Олександрович – член ради Малиновської районної організації Всеукраїнської громадської організації інвалідів “Союз Чорнобиль України”.
СКУДІЛОВ Віктор Анатолійович – член ради Приморської районної організації Всеукраїнської громадської організації інвалідів “Союз Чорнобиль України”.
За мужність і відвагу, самовідданість, високий професіоналізм, проявлені під час ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС, активну громадську діяльність та з нагоди 30-ї річниці Чорнобильської катастрофи.




Керуюча справами О. Оніщенко



Страница создана: 31.05.2016 13:01
АДМИНУСЛУГИ
Далее РЕГИСТРАЦИЯ
В ОДЕССЕ

Далее

ОПОВЕЩЕНИЯ
- перекрытие дорог
- отключение
свет / вода / газ

Далее 11 февраля 09:00
аппаратное совещание
прямая трансляция

Далее 8 февраля 15.00
«Дерибасовская 
угол Ришельевской»

Далее 8 февраля 15:00
кают-компания
«Морская библиотека»

Далее до 29 марта
закупка квартир

Далее 17 февраля 16:00
концерт «Благословляю все, что было…»

Далее Конкурс «Творча молодь 
Одещини 2019»
прием заявок
до 11 марта
Далее 28 февраля в 11:00
ИСПОЛКОМ

Далее до 9 февраля 
выставка 
Г. Крижевского
"Влюбленный в жизнь"

Далее 13 марта в 10:00
СЕССИЯ ГОРСОВЕТА

Далее ГРАФИК ЗАСЕДАНИЙ 
депутатских комиссий

Далее с 7 по 8 сентября 
«Oceanman Odessa-2019»

Далее Местные инициативы
Сбор подписей

Далее
ВЫБОРЫ
Далее ПРАВИЛА ПОВЕДЕНИЯ в чрезвычайных ситуациях
Далее ЦЕНТР ЗАНЯТОСТИ
ТРУДОУСТРОЙСТВО
переподготовка кадров

Далее Г Р А Ф И К
приема граждан
2019 год

Далее МЕСТНЫЕ НАЛОГИ
2019

Далее ОСМД ОДЕССЫ
Далее Разработка концепции развития Центрального исторического ареала Одессы
Далее Выставки и ярмарки
в 2019 году

Далее ГЕНПЛАН ОДЕССЫ
Далее ЭНЕРГОСБЕРЕЖЕНИЕ
Получение компенсации по кредитам
на энергосберегающие
мероприятия

Далее Реестр общественных и благотворительных организаций г. Одессы
Далее ДОСТУП К ПУБЛИЧНОЙ ИНФОРМАЦИИ
Далее ЛИЦАМ С ИНВАЛИДНОСТЬЮ
работа транспорта,
информационные материалы

Далее Молодежный совет
Далее Т А Р И Ф Ы
Далее Пенсионный фонд Украины в районах Одессы
Далее