/ Главная / Нормативные акты / Решения исполкома / №165 від 26.05.2016р.

№165 від 26.05.2016р.

Про передачу юридичному департаменту Одеської міської ради на баланс (в управління) майна, що обліковується на балансі виконавчого комітету Одеської міської ради /внесено зміни/

Внесено зміни рішенням виконкому № 193 від 29.06.2016р.

 

Рішення
виконавчого комітету
Одеської міської ради
№165 від 26.05.2016р.


Про передачу юридичному департаменту Одеської

міської ради на баланс (в управління) майна, що

обліковується на балансі виконавчого комітету Одеської міської ради

Відповідно до статті 29 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», рішення Одеської міської ради від 23 грудня 2005 року № 5050-IV «Про делегування повноважень з передачі на баланс (в управління) майна, що належить до комунальної власності територіальної громади м. Одеси», з метою забезпечення умов, необхідних для реалізації юридичним департаментом Одеської міської ради повноважень суб’єктів державної реєстрації, передбачених законами України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень» та «Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань», виконавчий комітет Одеської міської ради

ВИРІШИВ:

1. Передати юридичному департаменту Одеської міської ради на баланс (в управління) майно, що обліковується на балансі виконавчого комітету Одеської міської ради, згідно з переліком (додається).

2. Доручити адміністративно-господарському департаменту Одеської міської ради, департаменту бухгалтерського обліку та звітності Одеської міської ради, юридичному департаменту Одеської міської ради забезпечити здійснення приймання-передачі майна, зазначеного в пункті 1 цього рішення, в порядку, визначеному законодавством України.

3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на керуючу справами виконавчого комітету Одеської міської ради Оніщенко О.С.


Міський голова                            Г. ТрухановКеруюча справами                     О. ОніщенкоСтраница создана:

Опубликована на сайте:

Полный адрес страницы:
31.05.2016 11:39

http://old.omr.gov.ua/

http://old.omr.gov.ua/ru/acts/committee/83976/