21:33:54   |   22 октября 2020   |   EN | RU | UA

webcam
Городские программы
Регуляторная политика
Публичные закупки
Международное сотрудничество
Одесса инвестиционная
Карта Одессы
Виртуальная Одесса
Кино об Одессе
Фотоальбом города
Городская символика
Театры Одессы
Музеи Одессы
Памятники Одессы
Парки Одессы
Одесский зоопарк
Гостиницы Одессы
Одесса туристическая
О городе
В помощь предпринимателям
Правовая консультация
Одесса в цифрах
Предприятия Одессы
Городской транспорт, схема
движения
Аварийные и справочные службы
Искать
Подписаться на новости
Результаты конкурса
на право аренды
помещения
(Аппеляционный суд)

Далее ОБЪЯВЛЕНИЯ
об электронном
аукционе

Далее Правила пропускного
режима в здание
Одесского горсовета

Далее ОБЪЯВЛЕНИЯ
о намерении
изменения тарифов

Далее ВАКАНСИИ
Далее/ Главная / Нормативные акты / Решения исполкома / № 173 від 26.05.2016р.

№ 173 від 26.05.2016р.

Про проведення відкритого архітектурного конкурсу на кращий проект Меморіалу воїнам Одеси і області, які загинули в зоні проведення АТО

Рішення
виконавчого комітету
Одеської міської ради
№ 173 від 26.05.2016р.

Про проведення відкритого архітектурного конкурсу на кращий проект

Меморіалу воїнам Одеси і області, які загинули в зоні проведення АТО


Відповідно до статей 30, 31, 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статті 10 Закону України “Про благоустрій населених пунктів”, статей 2, 6 Закону України «Про архітектурну діяльність», постанови Кабінету Міністрів України від 25 листопада 1999 року № 2137 “Про затвердження Порядку проведення архітектурних та містобудівних конкурсів”, постанови Кабінету Міністрів України від 08 вересня 2004 року № 1181 “Деякі питання спорудження (створення) пам’ятників і монументів”, рішення Одеської міської ради від 28 липня 2015 року № 6905-VI «Про вшанування пам’яті українських воїнів, які загинули, захищаючи незалежність, суверенітет, територіальну цілісність України, створення комісії з питань, пов’язаних із спорудженням в м. Одесі Меморіалу воїнам Одеси і області, які загинули в зоні проведення АТО», беручи до уваги лист Одеської обласної ради про згоду на спорудження Меморіалу на території скверу біля Одеської обласної державної адміністрації, з метою пошуку кращих проектних рішень Меморіалу воїнам Одеси і області, які загинули в зоні проведення АТО, виконавчий комітет Одеської міської ради

ВИРІШИВ:

1. Доручити управлінню архітектури та містобудування Одеської міської ради:
1.1. Виступити замовником відкритого архітектурного конкурсу на кращий проект Меморіалу воїнам Одеси і області, які загинули в зоні проведення АТО.
1.2. У тижневий термін підготувати вихідні дані для розробки конкурсних проектів.

2. Затвердити склад журі відкритого архітектурного конкурсу на кращий проект Меморіалу воїнам Одеси і області, які загинули в зоні проведення АТО (додаток 1), умови та програму конкурсу (додаток 2).

3. Відповідальним секретарем конкурсу призначити головного спеціаліста-юрисконсульта департаменту екології та розвитку рекреаційних зон Одеської міської ради Вакарчука Д.С.

4. Департаменту фінансів Одеської міської ради передбачити видатки у бюджеті міста Одеси на 2016 рік на заохочення переможців відкритого архітектурного конкурсу на кращий проект Меморіалу воїнам Одеси і області, які загинули в зоні проведення АТО, у сумі 150 000 (сто п’ятдесят тисяч) грн.

5. Департаменту інформації та зв’язків з громадськістю Одеської міської ради інформувати через засоби масової інформації про прийняте рішення.

6. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови Котляра А.І.
 
Міський голова                       Г. Труханов
 
Керуюча справами                О. Оніщенко

 

Додаток 1
до рішення виконавчого комітету
Одеської міської ради
від 26.05.2016р. № 173

 

Склад журі
відкритого архітектурного конкурсу на кращий проект
Меморіалу воїнам Одеси і області, які загинули в зоні проведення АТО

 

Вакарчук Д.С. - секретар журі конкурсу, головний спеціаліст-юрисконсульт департаменту екології та розвитку рекреаційних зон Одеської міської ради.

Члени журі:

Беленко Н.В. - начальник управління містобудування та архітектури Одеської обласної державної адміністрації (за згодою);
 
Бондаренко О.Є. - член правління Одеської обласної організації Спілки архітекторів України (за згодою);
 

Василенко О.Б. - завідувач кафедри основ архітектури та дизайну архітектурного середовища Архітектурно-художнього інституту (за згодою);
 
Глазирін В.Л. - народний архітектор України (за згодою);
 
Голованов О.Д. - начальник управління архітектури та містобудування Одеської міської ради – головний архітектор міста;
 
Голод В.Ф. - член правління Одеської обласної організації Спілки архітекторів України (за згодою);
 

Жильцов О.С. - директор департаменту внутрішньої політики Одеської міської ради;
 
Кротова В.А. волонтер (за згодою);
 

Кручинина Н.В. - волонтер (за згодою);
 
Радкевич Л.А. - учасник проведення АТО (за згодою);
 

Уреньов В.П. - директор Архітектурно-художнього інституту Одеської державної академії будівництва та архітектури (за згодою);
 
Циркун О.Е. - архітектор, член правління Одеської обласної організації Спілки художників України (за згодою);
 

Шелюгін А.І. - начальник управління з питань охорони об’єктів культурної спадщини Одеської міської ради;
 
Шестаков С.І. - учасник проведення АТО (за згодою);
 
Шинкеренко В.П. - член правління Одеської обласної організації Спілки архітекторів України, головний архітектор ТОВ «Цивільпроект» (за згодою).
 
Керуюча справами                                 О. Оніщенко

 

Додаток 2
до рішення виконавчого комітету
Одеської міської ради
від 26.05.2016р. № 173

 

Умови та програма відкритого архітектурного конкурсу
на кращий проект Меморіалу воїнам Одеси і області,
які загинули в зоні проведення АТО

 

1. Замовник відкритого архітектурного конкурсу на кращий проект Меморіалу воїнам Одеси і області, які загинули в зоні проведення АТО (далі – Конкурс), – департамент внутрішньої політики Одеської міської ради.
2. Конкурс проводиться як відкритий місцевий архітектурний конкурс в один тур.
3. Мета Конкурсу – виявлення найкращої пропозиції щодо архітектурного рішення «Меморіалу воїнам Одеси і області, які загинули в зоні проведення АТО» (далі – Меморіал), на території скверу біля Одеської обласної державної адміністрації за адресою: м. Одеса, просп. Шевченка, 4, з вул. Канатної.
4. Конкурс проводиться з 01 червня по 07 вересня 2016 року.
5. У Конкурсі можуть взяти участь професійні архітектори, дизайнери, художники, студенти архітектурно-художніх вищих навчальних закладів, проектні організації. До авторських колективів можуть долучатись фахівці інших галузей, що мають досвід зі створення пам’ятників, монументів та об’єктів благоустрою.
6. Учасниками Конкурсу не можуть бути члени журі, відповідальний секретар Конкурсу, їхні близькі родичі, особи, які готували конкурсну документацію, а також особи, які безпосередньо пов’язані з членами журі виконанням трудових обов’язків.
7. Учасники Конкурсу мають надати секретарю журі Конкурсу письмову заяву про намір взяти участь у Конкурсі. Реєстраційний внесок не сплачується. Учасники Конкурсу за попередньою домовленістю із секретарем журі (понеділок-п’ятниця з 10.00 до 17.00, тел. 048-724-33-24) можуть отримати вихідні дані та необхідні довідки за адресою: м. Одеса, вул. Дерибасівська, 14.
8. Вихідні дані включають умови та програму Конкурсу, топографічні матеріали в масштабі 1:2000 та 1:500, історичну довідку. Вихідні дані надаються у електронному вигляді і є однаковими для всіх учасників Конкурсу.
У разі необхідності внесення змін до вихідних даних секретар Конкурсу повідомляє про це всіх його учасників, а також інформує їх про порядок і терміни отримання додаткової інформації.
9. У конкурсному проекті необхідно розкрити архітектурно-планувальну ідею Меморіалу, розробити архітектурно-художні і конструктивні рішення, а також пропозиції з благоустрою прилеглої території.
Меморіал має включати декілька об’ємно-планувальних елементів, площини для написів (назва Меморіалу, історична інформація, особисті дані героїв АТО). Необхідно розробити об’ємне рішення Меморіалу з урахуванням масштабу оточення, а також пропозиції з благоустрою, що мають передбачати можливість проведення урочистих пам’ятних заходів і зібрання великої кількості людей. Бажаним є застосування як архітектурних, так і пластичних засобів монументального мистецтва.
10. Обов’язковий склад матеріалів конкурсного проекту:
- ситуаційний план на геопідоснові в масштабі 1:2000;
- генеральний план на геопідоснові з елементами благоустрою в масштабі 1:500;
- плани, фасади (розгортки), розрізи Меморіалу, профілі елементів благоустрою;
- загальний вигляд;
- малі архітектурні форми;
- пояснювальна записка у зброшурованому вигляді із роз’ясненням архітектурно-планувальної та об’ємно-просторової ідеї, прийнятих архітектурних, конструктивних та інженерних рішень, застосованих будівельних матеріалів. У пояснювальній записці необхідно надати техніко-економічні показники, у тому числі щодо орієнтовної вартості проекту.
11. Конкурсні проекти необхідно надавати у друкованому вигляді – 1-2 планшети формату А-0 з кресленнями, пояснювальною запискою, а також всіма матеріалами проекту на електронних носіях.
12. Учасники Конкурсу за бажанням можуть надати додаткові проектні матеріали, що розкривають творчу ідею (макет, відеопрезентація тощо).
13. Конкурсні проекти надаються авторами анонімно під девізом у формі шестизначного числа, який необхідно зазначити у верхньому правому куті планшету, титульного листа пояснювальної записки, інших матеріалів проекту. Інформація про авторів (прізвище, ім’я, по батькові, контактна адреса і телефон, фах, а також вказівка щодо розподілу можливої премії між членами авторського колективу, завірена їх підписами, банківські реквізити для перерахування можливої премії) подається в запечатаному конверті з таким самим девізом.
14. Конкурсні проекти учасники Конкурсу надають секретарю журі за адресою, що вказана у пункті 6. Прийом конкурсних проектів припиняється о 17.00 05 вересня 2016 року.
15. Конкурс вважається таким, що відбувся, у разі надання до журі Конкурсу не менше 3-х конкурсних проектів.
16. Журі Конкурсу приймає рішення щодо визначення кращих проектів і призначення премій до 10:00 07 вересня 2016 року.
17. Конкурсні проекти, що здобудуть три перших місця, залишаються у власності замовника Конкурсу. Друковані матеріали усіх інших проектів можуть бути повернені авторам за їх зверненням у місячний термін після прийняття рішення журі. Після вказаного терміну замовник Конкурсу не несе відповідальність за збереження проектів, що не були повернуті у встановлений термін.
18. Для нагороди авторів кращих конкурсних проектів передбачені грошові премії:
- перша премія – 90 000 грн;
- друга премія – 40 000 грн;
- третя премія – 20 000 грн.
19. Виплата премій за кращі проекти здійснюється обов’язково, незалежно від рішення журі і замовника Конкурсу щодо подальшого використання проектів. Виплата премій здійснюється з урахуванням податків, що передбачені чинним законодавством, безготівково, на банківські рахунки переможців Конкурсу.
20. Фізичні та юридичні особи запрошуються до участі в якості інвесторів Конкурсу для нагороди переможців, відзначення проектів додатковими призами та преміями, а також для інвестування робіт зі створення Меморіалу та благоустрою прилеглої території. Про свої наміри щодо цього фізичні та юридичні особи мають повідомити секретаря журі Конкурсу письмово у строк до 05 вересня 2016 року. Такі заохочення не звільняють замовника Конкурсу від виплати премій, визначених пунктом 17.
21. Голова журі Конкурсу та його заступник обираються на першому засіданні журі Конкурсу шляхом таємного голосування простою більшістю голосів.
22. Рішення журі приймає за підсумками відкритого голосування більшістю голосів. Секретар журі Конкурсу не бере участь у голосуванні. У спірних випадках голосування голова журі має право вирішального голосу.
23. Члени журі Конкурсу не мають права розголошувати будь-які відомості, пов’язані з розглядом проектів і присудженням премій. Рішення журі є остаточним і не може бути змінено, в тому числі й замовником Конкурсу.
24. Журі оголошує рішення про визначення кращих проектів 07 вересня 2016 року о 10.00 у приміщенні Одеської міської ради за адресою: м. Одеса, пл. Думська, 1, каб. № 307 та у засобах масової інформації. На процедуру оголошення рішення журі запрошуються всі учасники Конкурсу.
25. Переможець Конкурсу може брати участь в подальшому розробленні проектно-кошторисної документації зі створення Меморіалу в порядку, визначеному законодавством.
26. Матеріали кращих конкурсних проектів будуть оприлюднені на офіційному сайті Одеської міської ради та у засобах масової інформації.
27. Програма і умови Конкурсу погоджені членами журі, Одеською обласною державною адміністрацією та місцевою організацією Національної спілки архітекторів України.


Керуюча справами                                  О. Оніщенко

 

Рішення виконавчого комітету Одеської міської ради № 173 від 26.05.2016р. оприлюднено в газеті «Одесский вестник» № 21 від 03.06.2016р.Страница создана: 31.05.2016 10:05
АДМИНУСЛУГИ
Далее РЕГИСТРАЦИЯ
В ОДЕССЕ

Далее

ОПОВЕЩЕНИЯ
- перекрытие дорог
- отключение
свет / вода / газ

Далее 11 февраля 09:00
аппаратное совещание
прямая трансляция

Далее 8 февраля 15.00
«Дерибасовская 
угол Ришельевской»

Далее 8 февраля 15:00
кают-компания
«Морская библиотека»

Далее до 29 марта
закупка квартир

Далее 17 февраля 16:00
концерт «Благословляю все, что было…»

Далее Конкурс «Творча молодь 
Одещини 2019»
прием заявок
до 11 марта
Далее 28 февраля в 11:00
ИСПОЛКОМ

Далее до 9 февраля 
выставка 
Г. Крижевского
"Влюбленный в жизнь"

Далее 13 марта в 10:00
СЕССИЯ ГОРСОВЕТА

Далее ГРАФИК ЗАСЕДАНИЙ 
депутатских комиссий

Далее с 7 по 8 сентября 
«Oceanman Odessa-2019»

Далее Местные инициативы
Сбор подписей

Далее
ВЫБОРЫ
Далее ПРАВИЛА ПОВЕДЕНИЯ в чрезвычайных ситуациях
Далее ЦЕНТР ЗАНЯТОСТИ
ТРУДОУСТРОЙСТВО
переподготовка кадров

Далее Г Р А Ф И К
приема граждан
2019 год

Далее МЕСТНЫЕ НАЛОГИ
2019

Далее ОСМД ОДЕССЫ
Далее Разработка концепции развития Центрального исторического ареала Одессы
Далее Выставки и ярмарки
в 2019 году

Далее ГЕНПЛАН ОДЕССЫ
Далее ЭНЕРГОСБЕРЕЖЕНИЕ
Получение компенсации по кредитам
на энергосберегающие
мероприятия

Далее Реестр общественных и благотворительных организаций г. Одессы
Далее ДОСТУП К ПУБЛИЧНОЙ ИНФОРМАЦИИ
Далее ЛИЦАМ С ИНВАЛИДНОСТЬЮ
работа транспорта,
информационные материалы

Далее Молодежный совет
Далее Т А Р И Ф Ы
Далее Пенсионный фонд Украины в районах Одессы
Далее