/ Главная / Нормативные акты / Решения исполкома / №150 від 26.05.2016р.

№150 від 26.05.2016р.

Про внесення змін до Переліку відомостей, що становлять службову інформацію у сфері діяльності виконавчих органів Одеської міської ради, затвердженого рішенням виконавчого комітету Одеської міської ради від 31 липня 2014 року № 151

Рішення
виконавчого комітету
Одеської міської ради
№150 від 26.05.2016р.Про внесення змін до Переліку відомостей, що становлять

службову інформацію у сфері діяльності виконавчих органів

Одеської міської ради, затвердженого рішенням виконавчого

комітету Одеської міської ради від 31 липня 2014 року № 151

 

Відповідно до законів України «Про інформацію», «Про доступ до публічної інформації», «Про захист персональних даних», на виконання Указу Президента України від 05 травня 2011 року № 547/2011 «Питання забезпечення органами виконавчої влади доступу до публічної інформації», з урахуванням законів України «Про внесення змін до Закону України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень» та деяких інших законодавчих актів України щодо децентралізації повноважень з державної реєстрації речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень», «Про внесення змін до Закону України «Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців» та деяких інших законодавчих актів України щодо децентралізації повноважень з державної реєстрації юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань», керуючись статтею 40, частиною 6 статті 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет Одеської міської ради

ВИРІШИВ:

1. Внести зміни до Переліку відомостей, що становлять службову інформацію у сфері діяльності виконавчих органів Одеської міської ради, затвердженого рішенням виконавчого комітету Одеської міської ради від 31 липня 2014 року № 151, доповнивши його частиною 7 (додається).

2. Контроль за виконанням цього рішення покласти на першого заступника міського голови Орловського А.Й.


Міський голова                       Г. Труханов


Керуюча справами                О. Оніщенко

 

Додаток
до рішення виконавчого комітету
Одеської міської ради
№150 від 26.05.2016р.

 


Зміни до Переліку відомостей, що становлять службову інформацію

у сфері діяльності виконавчих органів Одеської міської ради,

затвердженого рішенням виконавчого комітету Одеської міської ради

від 31 липня 2014 року № 151

 

7. Реєстрація прав на нерухоме майно та їх обтяжень, реєстрація юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців, діловодство, пов’язане з реалізацією реєстраційної діяльності

7.1. Внутрівідомча службова кореспонденція: доповідні записки, довідки, рекомендації, інші документи, пов’язані з розробкою напряму діяльності управління державної реєстрації юридичного департаменту Одеської міської ради.
7.2. Організаційно-розпорядча документація, форми первинного обліку, довідки, службові та доповідні записки, листування з іншими органами державної влади, що випливають з їх наглядових або контрольних функцій і які містять персональні дані, що є об'єктом захисту відповідно до Закону України «Про захист персональних даних».
7.3. Листи, довідки, висновки, документи з реєстраційних справ та інші документи, які містять відомості, що не становлять державної таємниці, але розголошення яких може завдати істотної шкоди інтересам національної безпеки, територіальної цілісності або громадського порядку, здоров’ю населення, репутації та правам інших осіб, призвести до розголошення конфіденційної інформації, сприяти заворушенням або вчиненню злочинів тощо.
7.4. Відомості за окремими показниками про планування, організацію, запровадження і зміст заходів, склад засобів, фактичний стан, наявність недоліків в організації технічного захисту інформації щодо об’єктів інформаційної діяльності, інформаційних, телекомунікаційних чи інформаційно-телекомунікаційних систем управління державної реєстрації юридичного департаменту Одеської міської ради.
7.5. Документи управління державної реєстрації юридичного департаменту Одеської міської ради, що містять службову інформацію з обмеженим доступом інших державних органів, органів місцевого самоврядування, підприємств, установ, організацій, громадян.


Керуюча справами                                 О. ОніщенкоСтраница создана:

Опубликована на сайте:

Полный адрес страницы:
30.05.2016 16:50

http://old.omr.gov.ua/

http://old.omr.gov.ua/ru/acts/committee/83934/