/ Главная / Нормативные акты / Решения исполкома / № 111 від 28.04.2016р.

№ 111 від 28.04.2016р.

Про внесення на розгляд Одеської міської ради проекту рішення «Про надання згоди на списання з балансу комунальної установи «Центр первинної медико-санітарної допомоги № 18» основних засобів»

Рішення
виконавчого комітету
Одеської міської ради
№ 111 від 28.04.2016р.

Про внесення на розгляд Одеської міської ради проекту рішення

«Про надання згоди на списання з балансу комунальної установи

«Центр первинної медико-санітарної допомоги № 18» основних засобів»

Відповідно до статей 29, 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Порядку списання об'єктів державної власності, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 08 листопада 2007 року № 1314, Порядку списання майна та об'єктів комунальної власності, затвердженого рішенням Одеської міської ради від 16 квітня 2013 року № 3333-VI, у зв’язку з непридатністю для подальшої експлуатації основних засобів, які знаходяться на балансі комунальної установи «Центр первинної медико-санітарної допомоги № 18», виконавчий комітет Одеської міської ради

ВИРІШИВ:

1. Внести на розгляд Одеської міської ради проект рішення «Про надання згоди на списання з балансу комунальної установи «Центр первинної медико-санітарної допомоги № 18» основних засобів» (додається).

2. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови Цвірінько З.М.

Міський голова                               Г. Труханов

Керуюча справами                        О. Оніщенко

 

Додаток
до рішення виконавчого комітету
Одеської міської ради
від 28.04.2016р.
№ 111

 

Про надання згоди на списання з балансу комунальної установи

«Центр первинної медико-санітарної допомоги № 18» основних засобів

Відповідно до статей 25, 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Порядку списання об'єктів державної власності, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 08 листопада 2007 року № 1314, Порядку списання майна та об'єктів комунальної власності, затвердженого рішенням Одеської міської ради від 16 квітня 2013 року № 3333-VI, у зв’язку з непридатністю для подальшої експлуатації основних засобів, які знаходяться на балансі комунальної установи «Центр первинної медико-санітарної допомоги № 18», Одеська міська рада

ВИРІШИЛА:

1. Надати згоду на списання з балансу комунальної установи «Центр первинної медико-санітарної допомоги № 18» основних засобів, непридатних для використання, згідно з переліком (додається).

2. Доручити комунальній установі «Центр первинної медико-санітарної допомоги № 18»:
2.1. Вжити заходів з розбирання (демонтажу) майна, зазначеного у пункті 1 цього рішення, після чого забезпечити оприбуткування усіх вузлів, деталей, матеріалів та агрегатів, придатних для ремонту іншого обладнання чи для подальшого використання.
2.2. Непридатні для використання вузли, деталі, матеріали та агрегати оприбуткувати як вторинну сировину (металобрухт тощо).
2.3. У місячний термін після закінчення процедури розбирання (демонтажу) та оприбуткування майна надати до департаменту охорони здоров’я Одеської міської ради звіт про списання майна згідно із законодавством.

3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію Одеської міської ради з питань комунальної власності.

Міський голова                                Г. Труханов

Проект рішення внесено виконавчим комітетом Одеської міської ради

Керуюча справами                        О. ОніщенкоСтраница создана:

Опубликована на сайте:

Полный адрес страницы:
04.05.2016 16:49

http://old.omr.gov.ua/

http://old.omr.gov.ua/ru/acts/committee/82881/