/ Главная / Нормативные акты / Решения исполкома / №30 від 28.01.2016р.

№30 від 28.01.2016р.

Про внесення на розгляд Одеської міської ради проекту рішення «Про надання згоди на списання з балансу комунального підприємства «Теплопостачання міста Одеси» основних засобів»

Рішення
виконавчого комітету
Одеської міської ради
№30 від 28.01.2016р.

 

Про внесення на розгляд Одеської міської ради проекту

рішення «Про надання згоди на списання з балансу

комунального підприємства «Теплопостачання міста Одеси»

основних засобів»

 


Відповідно до статей 29, 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Порядку списання об'єктів державної власності, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 8 листопада 2007 року № 1314, Порядку списання майна та об'єктів комунальної власності, затвердженого рішенням Одеської міської ради від 16 квітня 2013 року № 3333-VI, у зв’язку з непридатністю до подальшої експлуатації основних засобів, які знаходяться на балансі комунального підприємства «Теплопостачання міста Одеси», виконавчий комітет Одеської міської ради

ВИРІШИВ:

1. Внести на розгляд Одеської міської ради проект рішення «Про надання згоди на списання з балансу комунального підприємства «Теплопостачання міста Одеси» основних засобів» (додається).

2. Контроль за виконанням цього рішення покласти на першого заступника міського голови Орловського А.Й.Міський голова                        Г. ТрухановКеруюча справами                 О. Оніщенко

 

 

Додаток
до рішення
виконавчого комітету
Одеської міської ради
№30 від 28.01.2016р.
 
 
Про надання згоди на списання з балансу
комунального підприємства «Теплопостачання
міста  Одеси»  основних  засобів
 
Відповідно до статей 25, 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Порядку списання об'єктів державної власності, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 8 листопада 2007 року № 1314, Порядку списання майна та об'єктів комунальної власності, затвердженого рішенням Одеської міської ради від 16 квітня 2013 року № 3333-VI, у зв’язку з технічною несправністю та зносом основних засобів, які знаходяться на балансі комунального підприємства «Теплопостачання міста Одеси», Одеська міська рада
 
ВИРІШИЛА:
 
1. Надати дозвіл на списання з балансу комунального підприємства «Теплопостачання міста Одеси» основних засобів, непридатних для подальшого використання, згідно з переліком (додається).
 
2.  Комунальному підприємству «Теплопостачання міста Одеси»:
2.1. Вжити заходів з розбирання (демонтажу) майна, зазначеного у пункті 1 цього рішення, після чого забезпечити оприбуткування усіх вузлів, деталей, матеріалів та агрегатів, придатних для ремонту іншого обладнання чи подальшого використання.
2.2. Непридатні для використання вузли, деталі, матеріали та агрегати оприбуткувати як вторинну сировину (металобрухт тощо).
2.3. У місячний термін після закінчення процедури розбирання (демонтажу) та оприбуткування майна надати звіт про списання майна згідно із законодавством.
 
3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію Одеської міської ради з питань комунальної власності.
 
Міський голова                                                           Г. Труханов
 
Проект рішення внесено виконавчим комітетом Одеської міської ради
 
 
Керуюча справами                                                                          О. Оніщенко


Страница создана:

Опубликована на сайте:

Полный адрес страницы:
01.02.2016 11:26

http://old.omr.gov.ua/

http://old.omr.gov.ua/ru/acts/committee/79726/