/ Главная / Нормативные акты / Решения исполкома / №29 від 28.01.2016р.

№29 від 28.01.2016р.

Про затвердження нагородження Почесною грамотою виконавчого комітету Одеської міської ради

Рішення
виконавчого комітету
Одеської міської ради
№29 від 28.01.2016р.

 

Про затвердження нагородження Почесною грамотою виконавчого комітету Одеської міської ради



Відповідно до статті 40 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", рішення виконавчого комітету Одеської міської ради від 20 березня 2008 року № 381 "Про затвердження Положення про Почесну грамоту виконавчого комітету Одеської міської ради у новій редакції", розглянувши клопотання керівників виконавчих органів Одеської міської ради, підприємств, установ та організацій м. Одеси, виконавчий комітет Одеської міської ради

ВИРІШИВ:

1. Затвердити нагородження Почесною грамотою виконавчого комітету Одеської міської ради згідно зі списком (додається).

2. Контроль за виконанням цього рішення покласти на керуючу справами виконавчого комітету Одеської міської ради Оніщенко О.С.



Міський голова Г. Труханов




Керуюча справами О. Оніщенко





Додаток
до рішення виконавчого комітету
Одеської міської ради
№29 від 28.01.2016р.

 

 

СПИСОК
нагороджених Почесною грамотою виконавчого комітету
Одеської міської ради

 


ДЕМЧЕНКО Катерина Василівна - заступник голови ради ветеранів мікрорайону «Чорноморський» Київського району м. Одеси.
За багаторічну активну громадську діяльність, плідну роботу у ветеранській організації з соціального захисту і соціальної підтримки ветеранів, вагомий особистий внесок у справу духовно-патріотичного виховання молоді та з нагоди відзначення 71-ї річниці Дня визволення України від фашистських загарбників.
ДОРОГАНОВА Світлана Вікторівна - начальник територіального відділу служби у справах дітей Одеської міської ради у Приморському районі.
За сумлінну плідну працю, зразкове виконання службових обов’язків, високі досягнення у професійній діяльності та з нагоди відзначення ювілею від дня народження.
ДРАГНЄВА Надія Федорівна - начальник відділу страхових виплат відділення виконавчої дирекції Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України у м. Одесі.
За сумлінну плідну працю, високий професіоналізм, вагомі трудові досягнення, значний внесок у реалізацію державної політики у сфері загальнообов’язкового державного соціального страхування від нещасного випадку на виробництві та професійного захворювання та з нагоди відзначення Дня працівника соціальної сфери.
КВІТКО Ірина Анатоліївна - головний спеціаліст відділу формування, обліку та використання документів Національного архівного фонду департаменту архівної справи та діловодства Одеської міської ради.
За сумлінну плідну працю, зразкове виконання службових обов’язків, високі досягнення у професійній діяльності та з нагоди відзначення Дня працівників архівних установ.
ЛУКАШЕНКО Микола Васильович - завідувач сектору обліку та розподілу житла Київської районної адміністрації Одеської міської ради.

За сумлінну плідну працю, високі трудові досягнення, зразкове виконання службових обов’язків та з нагоди відзначення 55-річчя від дня народження.

МЕЛЬНІКОВА Ірина Борисівна - вчитель математики гімназії № 1 імені А.П. Бистріної Одеської міської ради Одеської області.
За сумлінну плідну працю, вагомий особистий внесок у справу навчання і виховання підростаючого покоління, високу професійну майстерність та з нагоди відзначення ювілею від дня народження.
РАПЧА ЄМІЛ - Генеральний консул Румунії у м. Одесі.
За сумлінну плідну працю, вагомий внесок у реалізацію багатьох загальноміських проектів, у розвиток дружніх стосунків Одеси і Румунії та з нагоди відзначення 70-річчя від дня народження.
ЦАО ЮНЬЛУН - Генеральний консул Китайської Народної Республіки у м. Одесі.
За сумлінну плідну працю, вагомий внесок у реалізацію багатьох загальноміських проектів, благодійну допомогу дітям і літнім людям та з нагоди відзначення 50-річчя від дня народження.
ТРУДОВИЙ КОЛЕКТИВ Концертно-виставкового комплексу адміністрації Одеського морського порту
За сумлінну плідну працю, високі трудові досягнення та вагомий внесок у розвиток концертно-виставкової діяльності міста Одеси та з нагоди відзначення 20-річчя концертно-виставкового комплексу адміністрації Одеського морського порту.

Нагороджені з нагоди відзначення 85-річчя заснування Одеського технічного коледжу Одеської національної академії харчових технологій

КОНДРАТЮК Віталій Анатолійович - завідувач економічного відділення Одеського технічного коледжу Одеської національної академії харчових технологій.
СУЛІМА Юліан Юрійович - завідувач електронно-холодильного відділення Одеського технічного коледжу Одеської національної академії харчових технологій.
За багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм, значний особистий внесок у справу підготовки молодших спеціалістів та з нагоди відзначення 85-річчя заснування Одеського технічного коледжу Одеської національної академії харчових технологій.

Нагороджені з нагоди відзначення 20-річчя створення Одеського регіонального інституту державного управління Національної академії державного управління при Президентові України

КРАСНОСТАНОВА Наталія Едуардівна - завідувач кафедри менеджменту організацій Одеського регіонального інституту державного управління Національної академії державного управління при Президентові України.
КРУК Валентина Тимофіївна - виконуюча обов’язки начальника відділу кадрів управління персоналом Одеського регіонального інституту державного управління Національної академії державного управління при Президентові України.
МИКОЛАЙЧУК Микола Миколайович - професор кафедри економічної та фінансової політики Одеського регіонального інституту державного управління Національної академії державного управління при Президентові України.

НАСИПАНИЙ Віталій Іванович - завідувач сектору інформаційно-аналітичної роботи управління підвищення кваліфікації кадрів Одеського регіонального інституту державного управління Національної академії державного управління при Президентові України.
ОГАНІСЯН Михайло Сергійович - доцент кафедри державного управління і місцевого самоврядування Одеського регіонального інституту державного управління Національної академії державного управління при Президентові України.
ПАТИК Олександр Вікторович - начальник редакційно-видавничого відділу Одеського регіонального інституту державного управління Національної академії державного управління при Президентові України.
ПІГАРЄВ Юрій Борисович - завідувач кафедри інформаційних технологій та систем управління Одеського регіонального інституту державного управління Національної академії державного управління при Президентові України.
ПОПОВ Сергій Афанасійович - заступник директора з наукової роботи Одеського регіонального інституту державного управління Національної академії державного управління при Президентові України.
ТОЛПИГО Ольга Федорівна - головний спеціаліст-юрисконсульт Одеського регіонального інституту державного управління Національної академії державного управління при Президентові України.
За сумлінну плідну працю, високий професіоналізм, значний внесок у справу підготовки управлінських кадрів для органів виконавчої влади і місцевого самоврядування та з нагоди відзначення 20-річчя створення Одеського регіонального інституту державного управління Національної академії державного управління при Президентові України.

Нагороджені з нагоди відзначення Дня художника

ВАСЬКЕВИЧ Ганна Володимирівна - художник, член Національної спілки художників України.
ГЕРАСІМОВА Джавідя Львівна - завідувач кафедри образотворчого мистецтва Архітектурно-художнього інституту Одеської державної академії будівництва та архітектури, член Національної спілки художників України.
ЧЕПУЛЬСЬКА Марія Юріївна - асистент кафедри образотворчого мистецтва Архітектурно-художнього інституту Одеської державної академії будівництва та архітектури, член Національної спілки художників України.
За сумлінну плідну працю, високий професіоналізм, вагомі трудові і творчі досягнення, значний внесок у розвиток культурного життя міста Одеси та з нагоди відзначення Дня художника.

Нагороджені з нагоди відзначення Дня юриста

БАРДА Катерина Олександрівна - спеціаліст відділу по урегулюванню збитків Юридичної групи «Правова корпорація».
ДАНИЛЮК Микола Миколайович - керуючий партнер Юридичної групи «Правова корпорація».
ДОНЦОВ Костянтин Олександрович - начальник дозвільно-погоджувального відділу Юридичної групи «Правова корпорація».
КІР’ЯЗОВ Владислав Юрійович - головний спеціаліст дозвільно-погоджувального відділу Юридичної групи «Правова корпорація»
ЛОШАКОВА Юлія Ігорівна - начальник відділу судово-договірної роботи Юридичної групи «Правова корпорація».
ПЕТЛЬОВАНА Ілона Валеріївна - головний спеціаліст відділу по урегулюванню збитків Юридичної групи «Правова корпорація».
ПОПОВИЧ Віталій Анатолійович - начальник відділу по урегулюванню збитків Юридичної групи «Правова корпорація».
СУДАКОВА Тетяна Вікторівна - головний спеціаліст відділу судово-договірної роботи Юридичної групи «Правова корпорація».
РУДЕНКО Христина Євгеніївна - спеціаліст відділу судово-договірної роботи Юридичної групи «Правова корпорація».
ЧАЙКОВСЬКИЙ Олег Ігорович - партнер Юридичної групи «Правова корпорація».
За сумлінну плідну працю, зразкове виконання службових обов’язків, високі досягнення у професійній діяльності та з нагоди відзначення Дня юриста.

Нагороджені з нагоди відзначення
Дня захисника України

БЕЗПАЛЬКО Марія Володимирівна - офіцер відділу по роботі з персоналом Південного регіонального управління Державної прикордонної служби України.
БІЛОУС Сергій Станіславович - начальник складу озброєння - збройовий майстер групи озброєння відділу матеріального забезпечення Одеського державного університету внутрішніх справ.
ГОРЛАЧЕВ Дмитро Юрійович - слухач магістратури факультету підготовки фахівців для підрозділів міліції громадської безпеки Одеського державного університету внутрішніх справ.
ДОМНІЦАК Володимир Володимирович - начальник кафедри спеціальної фізичної підготовки Одеського державного університету внутрішніх справ.
ДМИТРІЄВА Галина Михайлівна - діловод штабу військової частини А0800 повітряного командування «Південь».
КІТАРІЙ Ігор Вікторович - старшина вузла зв’язку 234 радіотехнічного батальйону військової частини А1620 повітряного командування «Південь».
КОВАЛЬОВ Сергій Сергійович - слухач магістратури факультету підготовки фахівців для підрозділів міліції громадської безпеки Одеського державного університету внутрішніх справ.
КОРОБКА Роман Олександрович - старший стрілець взводу охорони роти охорони Західної військово-морської бази Військово-Морських Сил Збройних Сил України.
КОРОЛЮК Андрій Васильович - доцент кафедри гуманітарних та соціально-економічних дисциплін Військової академії (м. Одеса).
ЛАБУН Микола Васильович - начальник відділу прикордонної служби «Одеса» Одеського прикордонного загону Південного регіонального управління Державної прикордонної служби України.
ЛЕВКУША Юрій Паїсійович - завідувач складу відділення продовольчого забезпечення відділу матеріально-технічного забезпечення Одеського загону морської охорони Південного регіонального управління Державної прикордонної служби України.
МАРЧЕНКО Микола Сергійович - старший інструктор (снайпер) групи снайперів окремого загону спеціального призначення Південного територіального управління Національної гвардії України.
МАНГУЛ Сергій Андрійович - офіцер групи бойової та спеціальної
підготовки військової частини 3014 Південного територіального управління Національної гвардії України.
МІРОШНИК Михайло Олександрович - заступник начальника штабу військової частини А2171 повітряного командування «Південь».
НІКОЛАЄВ Олександр Трифонович - помічник ректора Одеського державного університету внутрішніх справ.
ПАВЛЕНКО Володимир Олександрович - помічник командира – начальник юридичної служби військової частини А2393 оперативного командування «Південь».
РАК Віталій Іванович - начальник відділу технічного забезпечення зв’язку та автоматизації управління зв’язку військової частини А2393 оперативного командування «Південь».
РОМАНЧУК Сергій Анатолійович - курсант 1-го курсу факультету підготовки фахівців для підрозділів слідства Одеського державного університету внутрішніх справ.
ЧЕРЕДНІЧЕНКО Іван Іванович - курсант 1-го курсу факультету підготовки фахівців для підрозділів слідства Одеського державного університету внутрішніх справ.
ШЕВЧУК Дмитро Георгійович - курсант 1-го курсу факультету підготовки фахівців для підрозділів слідства Одеського державного університету внутрішніх справ.
ЮХТЕНКО Олексій Олексійович - командир автотранспортного відділення автотранспортного взводу автомобільної роти комендатури охорони та обслуговування Військово-Морських Сил Збройних Сил України.
ЯКИМЕНКО Сергій Анатолійович - старший інженер служби ракетно-артилерійського озброєння технічної частини військової частини - польова пошта В0996 повітряного командування «Південь».
За зразкове виконання службових обов’язків, високі досягнення у військовій справі, професіоналізм, бездоганну службу та з нагоди відзначення Дня захисника України.

Нагороджені з нагоди відзначення 85-річчя з дня заснування
Одеської державної академії будівництва та архітектури


АФТАНЮК Валерій Валентинович - професор кафедри опалення, вентиляції та охорони повітряного басейну Одеської державної академії будівництва та архітектури.
ДІОРДІЄНКО Леонід Дмитрович - професор кафедри залізобетонних та кам’яних конструкцій Одеської державної академії будівництва та архітектури.
ДОВГАНЬ Ірина Валентинівна - завідувач кафедри хімії та екології Одеської державної академії будівництва та архітектури.
ДІМІТРОВА Жанна Володимирівна - завідувач кафедри теплогазопостачання Одеської державної академії будівництва та архітектури.
КЕРШ Володимир Яковлевич - завідувач кафедри міського будівництва та господарства Одеської державної академії будівництва та архітектури.
КОЛОМІЙЧУК Григорій Петрович - доцент кафедри залізобетонних та кам’яних конструкцій Одеської державної академії будівництва та архітектури.
ПОПОВ Олег Олександрович - проректор з науково-педагогічної роботи, доцент кафедри технології будівельного виробництва Одеської державної академії будівництва та архітектури.
РОЖНЮК Олена Валентинівна - завідувач лабораторії кафедри процесів та апаратів у технології будівельних матеріалів Одеської державної академії будівництва та архітектури.
За багаторічну сумлінну працю, високу професійну майстерність, значний внесок у справу підготовки будівельних кадрів для Одеського регіону та з нагоди відзначення 85-річчя з дня заснування Одеської державної академії будівництва та архітектури.

Нагороджені з нагоди відзначення професійного свята - Дня автомобіліста і дорожника

АНІСІМОВА Ольга Вікторівна - головний спеціаліст відділу бухгалтерського обліку та звітності управління дорожнього господарства Одеської міської ради.
ГРЕК Дмитро Федорович - механік контрольно-технічного пункту товариства з обмеженою відповідальністю «Автотранс-Україна».
КІНЄВ Микола Костянтинович - водій 1 класу установи комунальної власності «Автотранспортне господарство Одеського міськвиконкому».
МЕЙНДРУЛЬ Василь Макарович - інженер з охорони праці товариства з обмеженою відповідальністю «АТП-15106».
МИРОНОВА-БУРЛАКОВА Ірина Юріївна - головний спеціаліст відділу організаційної та кадрової роботи управління розвитку транспортної інфраструктури департаменту транспорту, зв’язку та організації дорожнього руху Одеської міської ради.
НОВАК Михайло Олексійович - головний спеціаліст відділу організації пасажирських перевезень управління транспорту та пасажирських перевезень департаменту транспорту, зв’язку та організації дорожнього руху Одеської міської ради.
САДОВНИК Микола Іванович - водій 1 класу установи комунальної власності «Автотранспортне господарство Одеського міськвиконкому».
СМОКВИН Валерій Миколайович - заступник директора із загальних питань товариства з обмеженою відповідальністю «Турист».
СТОЯНОВ Юрій Павлович - водій 3 класу установи комунальної власності «Автотранспортне господарство Одеського міськвиконкому».
ТКАЧУК Василь Степанович - водій 1 класу установи комунальної власності «Автотранспортне господарство Одеського міськвиконкому».
ФЕЛОГЛУ Віктор Володимирович - водій 1 класу установи комунальної власності «Автотранспортне господарство Одеського міськвиконкому».
ЧЕРНЕЦЬКИЙ Дмитро Вікторович - головний спеціаліст відділу організації пасажирських перевезень управління транспорту та пасажирських перевезень департаменту транспорту, зв’язку та організації дорожнього руху Одеської міської ради.
ДЕПАРТАМЕНТ ТРАНСПОРТУ, ЗВ’ЯЗКУ ТА ОРГАНІЗАЦІЇ ДОРОЖНЬОГО РУХУ ОДЕСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
За багаторічну сумлінну працю, високі трудові досягнення, професіоналізм, зразкове виконання службових обов’язків та з нагоди відзначення професійного свята - Дня автомобіліста і дорожника.

Нагороджені з нагоди відзначення
70-річчя заснування Одеського автомобільно-дорожнього коледжу
Одеського національного політехнічного університету

КОСТРУБІНА Вікторія Борисівна - завідувач відділення економіки та підприємництва Одеського автомобільно-дорожнього коледжу Одеського національного політехнічного університету.
МАТЯШ Валентина Михайлівна - завідувач дорожньо-будівельного відділення Одеського автомобільно-дорожнього коледжу Одеського національного політехнічного університету.
ТРУДОВИЙ КОЛЕКТИВ Одеського автомобільно-дорожнього коледжу Одеського національного політехнічного університету.
За багаторічну сумлінну працю, високу професійну майстерність, значний внесок у справу підготовки молодших спеціалістів та з нагоди відзначення 70-річчя заснування Одеського автомобільно-дорожнього коледжу Одеського національного політехнічного університету.

Нагороджені з нагоди відзначення 13-ї річниці
Міжнародного гуманітарного університету

ГОНЧАРУК Анатолій Григорович - завідувач кафедри бізнес-адміністрування та корпоративної безпеки Міжнародного гуманітарного університету, доктор економічних наук.
ПИЩЕМУХА Володимир Григорович - доцент кафедри мистецтвознавства і загально-гуманітарних дисциплін Міжнародного гуманітарного університету, кандидат історичних наук.
За сумлінну плідну працю, високий професіоналізм, значний внесок у розвиток освіти і науки та з нагоди відзначення 13-ї річниці Міжнародного гуманітарного університету.

Нагороджені з нагоди відзначення 140-річного ювілею з дня заснування Одеського академічного
російського драматичного театру

БІЛИЙ Ярослав Володимирович - актор драми комунального підприємства «Одеський обласний академічний російський драматичний театр».
ЖИЛЬЧЕНКО Дмитро Володимирович - актор драми комунального підприємства «Одеський обласний академічний російський драматичний театр».
КОВТУН Ніна Павлівна - прибиральниця приміщень комунального підприємства «Одеський обласний академічний російський драматичний театр».
За багаторічну сумлінну працю, професіоналізм, вагомі трудові досягнення та з нагоди відзначення 140-річного ювілею з дня заснування Одеського академічного російського драматичного театру

Нагороджені з нагоди відзначення професійного свята -
Дня працівника соціальної сфери

АРТЕМЄВА Олена В’ячеславівна - начальник відділу обліку та реалізації бюджетних програм в Малиновському районі управління фінансово-господарського забезпечення департаменту праці та соціальної політики Одеської міської ради.
БАЙДАН Олена Миколаївна - заступник начальника відділу юридичного забезпечення департаменту праці та соціальної політики Одеської міської ради.
МІНАЄВА Ольга Віталіївна - начальник відділу діловодства та контролю департаменту праці та соціальної політики Одеської міської ради.
МУРАВЙОВА Валентина Андріївна - соціальний працівник 1 категорії відділення соціальної допомоги вдома комунальної установи «Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Київського району міста Одеси».
ЮРЧЕНКО Оксана Аксентіївна - начальник відділу автоматизованої обробки інформації та контролю за призначенням соціальних виплат управління соціального захисту населення в Суворовському районі департаменту праці та соціальної політики Одеської міської ради.
За багаторічну сумлінну працю, вагомі трудові досягнення, високий професіоналізм, значний внесок у розвиток соціальної сфери міста Одеси та з нагоди відзначення професійного свята - Дня працівника соціальної сфери.

Нагороджені з нагоди відзначення 90-річчя із дня створення
Одеського академічного українського
музично-драматичного театру ім. В.С. Василька

АНДРІЯКО Анжела Іванівна - художник-освітлювач комунальної установи «Одеський академічний український музично-драматичний театр ім. В.С. Василька».
КЛІМОВА Марина Олексіївна - артистка комунальної установи «Одеський академічний український музично-драматичний театр ім. В.С. Василька».
ПОТАПОВА Наталія Олексіївна - головний адміністратор комунальної установи «Одеський академічний український музично-драматичний театр ім. В.С. Василька».
За сумлінну плідну працю, високу професійну майстерність, значний внесок у розвиток і збереження національних культурно-мистецьких традицій та з нагоди відзначення 90-річчя з дня створення Одеського академічного українського музично-драматичного театру ім. В.С. Василька.

Нагороджені з нагоди відзначення 25-річчя із дня створення
Одеського ім. А. Міцкевича відділення спілки поляків в Україні

ЗАЙЦЕВА-ВЕЛИКОДНА Світлана Сергіївна - член правління громадської організації «Одеське ім. А. Міцкевича відділення спілки поляків в Україні».
ЛУКОНІНА Ірина Миколаївна - член правління громадської організації «Одеське ім. А. Міцкевича відділення спілки поляків в Україні».
МИХАЙЛОВА Стелла Вікторівна - член правління громадської організації «Одеське ім. А. Міцкевича відділення спілки поляків в Україні».
За сумлінну плідну працю, активну громадську діяльність, значний особистий внесок у розвиток культурного життя міста Одеси та з нагоди відзначення 25-річчя із дня створення Одеського ім. А. Міцкевича відділення спілки поляків в Україні.

Нагороджені з нагоди відзначення 85-річчя від дня заснування
Одеського національного морського університету

ГРЕБЕННИК Наталя Григорівна - декан факультету економіки та управління Одеського національного морського університету.
ТРУДОВИЙ КОЛЕКТИВ Одеського національного морського університету.
За сумлінну самовіддану працю, високий професіоналізм, плідну наукову та педагогічну діяльність, вагомі досягнення у підготовці фахівців для морегосподарського комплексу країни, значний внесок у розвиток освіти і науки та з нагоди відзначення 85-річчя від дня заснування Одеського національного морського університету.

Нагороджені за активну участь у благородній справі та
вагомий внесок у справу розвитку донорського руху

ЛЕОНОВА Людмила Євгенівна
ТРУДОВИЙ КОЛЕКТИВ Одеської національної академії харчових технологій
За сумлінну працю, вагому громадську позицію в добровільному безоплатному донорстві, активну участь у благородній справі та вагомий внесок у справу розвитку донорського руху.

 
Нагороджені з нагоди відзначення
Дня місцевого самоврядування

АФІЄНКО Олена Іванівна - заступник начальника відділу обліку та реалізації бюджетних програм в Малиновському районі управління фінансово-господарського забезпечення департаменту праці та соціальної політики Одеської міської ради.
БРАГІНА Оксана Володимирівна - головний спеціаліст відділу паливно-енергетичного комплексу та контролю взаєморозрахунків за енергоносії департаменту міського господарства Одеської міської ради.
БОРОДУЛІНА Наталя Володимирівна - головний спеціаліст відділу захисту прав споживачів управління розвитку споживчого ринку та захисту прав споживачів Одеської міської ради.
ВАКУЛОВИЧ Віктор Володимирович - заступник начальника організаційного відділу департаменту документально-організаційного забезпечення Одеської міської ради.
ВАСИЛЬЄВ Сергій Васильович - заступник голови органу самоорганізації населення комітету мікрорайону «Балтський» в м. Одесі.
ГІРГІ Лариса Михайлівна - завідувач сектору землеустрою Суворовського району відділу територіального управління землями комунальної власності управління земельних ресурсів департаменту комунальної власності Одеської міської ради.
ГОЛОВКО Ірина Миколаївна - заступник начальника відділу легалізації заробітної плати та моніторингу комунальних підприємств департаменту економічного розвитку Одеської міської ради.
ГОРНОСТАЄВА Анна Геннадіївна - головний спеціаліст відділу бухгалтерського обліку, планування та організаційної роботи департаменту екології та розвитку рекреаційних зон Одеської міської ради.
ГЛАДЧЕНКО Катерина Леонідівна - заступник директора департаменту - начальник управління державних адміністративних послуг - адміністратор департаменту надання адміністративних послуг Одеської міської ради.
ГУДКОВА Наталія Олексіївна - головний спеціаліст відділу взаємодії з виконавчими органами ради департаменту з організації роботи Одеської міської ради.
ГУЛИК Євгенія Миколаївна - головний спеціаліст територіального відділу служби у справах дітей Одеської міської ради у Суворовському районі.
ДАНЬКО Надія Сергіївна - начальник відділу прес-служби департаменту інформації та зв’язків з громадськістю Одеської міської ради.
ДЕМЯНОВИЧ Олена Анатолівна - головний спеціаліст загального відділу Суворовської районної адміністрації Одеської міської ради.
ДЬОГТЄВ Олексій Сергійович - головний спеціаліст відділу моніторингу та аналітики департаменту внутрішньої політики Одеської міської ради.
ЖИГАЛОВА Вероніка Миколаївна - начальник відділу соціальної роботи комунальної установи “Одеський міський центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді”.
ЗАВАЛКО Світлана Василівна - заступник начальника управління - начальник відділу з питань охорони та обліку об’єктів культурної спадщини управління з питань охорони об’єктів культурної спадщини Одеської міської ради.
ЗАВ’ЯЛОВА Наталія Ігорівна - заступник начальника відділу організаційно-правової роботи та бухгалтерського обліку - головний бухгалтер департаменту освіти та науки Одеської міської ради.
КОТОВА Олександра Володимирівна - заступник начальника відділу тарифної політики департаменту економічного розвитку Одеської міської ради.
МАНСАРЛІЙСЬКИЙ Антон Георгійович - завідувач сектору обліку та розподілу житла Малиновської районної адміністрації Одеської міської ради.
МАСЛЕННИКОВА Олена Борисівна - заступник начальника відділу фінансування місцевих програм розвитку житлово-комунального господарства та соціального захисту населення департаменту фінансів Одеської міської ради.
НАБОЙЩІКОВА Надія Олексіївна - головний спеціаліст відділу господарського забезпечення адміністративно-господарського департаменту Одеської міської ради.
НІКОЛАЄВА Тетяна Євгенівна - головний спеціаліст відділу житлового господарства департаменту міського господарства Одеської міської ради.
ОРЛОВА Альона Ігорівна - головний спеціаліст відділу бухгалтерського обліку та звітності управління з питань охорони об’єктів культурної спадщини Одеської міської ради.
ОРЛІК Ольга Пилипівна - завідувач сектору моніторингу надходження податків і зборів фінансового управління у Приморському районі департаменту фінансів Одеської міської ради.
ПАСІЧНИК Лариса Михайлівна - заступник голови органу самоорганізації населення комітету мікрорайону «Таїровський» в м. Одесі.
ПОЛЬЩІНА Тетяна Леонідівна - завідувач сектору претензійно-позовної роботи із земельних питань відділу судової роботи юридичного управління департаменту комунальної власності Одеської міської ради.
РОМАНЧЕНКО Олена Олександрівна - заступник начальника відділу з питань фінансування соціального захисту та соціального забезпечення департаменту фінансів Одеської міської ради.
СЛІПЧЕНКО Ганна Вікторівна - завідувач сектору - районний архітектор Малиновського району сектору архітектури Малиновського району управління архітектури та містобудування Одеської міської ради.
СТЕРНАД Юліана Миколаївна - головний спеціаліст відділу кадрової роботи Одеської міської ради.
СТЕФАНОВСЬКА Олена Андріївна - головний спеціаліст відділу по роботі з адміністративними справами управління з питань представництва у судах юридичного департаменту Одеської міської ради.

ТКАЧИК Алла Валентинівна - головний спеціаліст відділу організації дорожнього руху, інфраструктури та парковок управління розвитку транспортної інфраструктури департаменту транспорту, зв’язку та організації дорожнього руху Одеської міської ради.
УШАКОВА Ірина Олегівна - головний спеціаліст відділу контролю та зворотного зв’язку департаменту з питань звернень громадян Одеської міської ради.
ХАМАТУЛІНА Олена Станіславівна - головний спеціаліст відділу по роботі із загальними справами управління з питань представництва у судах юридичного департаменту Одеської міської ради.
ЦЕРНА Андрій Сергійович - заступник голови органу самоорганізації населення комітету мікрорайону «Южний В, Г, Д» у м. Одесі.
ШЕЛКОВЕНКО Марина Сергіївна - завідувач сектору - районний архітектор Київського району сектору архітектури Київського району управління архітектури та містобудування Одеської міської ради.
ЧІХВАРІЯ Отар Хвічайович - головний спеціаліст відділу організації медичної допомоги дорослому населенню департаменту охорони здоров’я Одеської міської ради.
ЧОРНОБАЙ Олена Анатоліївна - головний спеціаліст відділу забезпечення діяльності органу опіки та піклування Київської районної адміністрації Одеської міської ради.
ЯНУШКЕВИЧ Лариса Володимирівна - заступник начальника управління капітального будівництва Одеської міської ради.
ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ «Молодіжний центр розвитку».
БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД СОЦІАЛЬНОГО ЗАХИСТУ СТАРОСТІ ГРОМАДЯН «Наше Майбутнє».
ОДЕСЬКА ОБЛАСНА ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ «Об’єднання творчої інтелігенції «Асамблея».
ГРОМАДСЬКЕ ОБ’ЄДНАННЯ «Асоціація ветеранів культпросвітроботи м. Одеси».
ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ «Діва».
ОДЕСЬКИЙ БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД РЕАБІЛІТАЦІЇ ТА СОЦІАЛЬНОЇ АДАПТАЦІЇ ГРОМАДЯН БЕЗ ВИЗНАЧЕНОГО МІСЦЯ ПРОЖИВАННЯ «ШЛЯХ ДО ДОМУ».
ОДЕСЬКЕ МІСЬКЕ ТОВАРИСТВО ІНВАЛІДІВ ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ ІНВАЛІДІВ «Союз організацій інвалідів України».
ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ «Комітет захисту громадян».
ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ «Товариство багатодітних сімей Суворовського району».
ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ «Молодіжна паланка».
За сумлінну плідну працю, зразкове виконання службових обов’язків, високі досягнення у професійній діяльності та з нагоди відзначення Дня місцевого самоврядування.




Нагороджені з нагоди відзначення Дня Збройних Сил України

АНДРОНЮК Віктор Долетович - військовослужбовець 18 окремого мотопіхотного батальйону 28 окремої мотопіхотної бригади.
АТАНАСОВ Олександр Георгійович - військовослужбовець 18 окремого мотопіхотного батальйону 28 окремої мотопіхотної бригади
БАЛАНДІН Андрій Володимирович - командир роти охорони військової частини польова пошта В3593 оперативного командування «Південь».
БАРАНОВ Олексій Вікторович - військовослужбовець 18 окремого мотопіхотного батальйону 28 окремої мотопіхотної бригади.
БІЛОУС Володимир Володимирович - військовослужбовець 18 окремого мотопіхотного батальйону 28 окремої мотопіхотної бригади.
БОНК Віктор Юрійович - старший інспектор групи дорожньо-патрульної служби відділу військової інспекції безпеки дорожнього руху Південного територіального управління Військової служби правопорядку Збройних Сил України.
БУРЯК Микола Анатолійович - військовослужбовець 18 окремого мотопіхотного батальйону 28 окремої мотопіхотної бригади.
ВЕСЕЛКОВ Олександр Васильович - військовослужбовець 18 окремого мотопіхотного батальйону 28 окремої мотопіхотної бригади.
ГАВРИЛЕНКО Роман Олексійович - командир взводу охорони комендатури охорони та обслуговування Військово-Морських Сил Збройних Сил України.
ГАЗЯ Петро Павлович - військовослужбовець 18 окремого мотопіхотного батальйону 28 окремої мотопіхотної бригади.
ГАРБУЗНЯК Микола Сергійович - військовослужбовець 18 окремого мотопіхотного батальйону 28 окремої мотопіхотної бригади.
ГОРОДЕЦЬКИЙ Сергій Васильович - військовослужбовець 18 окремого мотопіхотного батальйону 28 окремої мотопіхотної бригади.
ДЕМЧЕНКО Юрій Вікторович - військовослужбовець 18 окремого мотопіхотного батальйону 28 окремої мотопіхотної бригади.
ДЖУРИНСЬКИЙ Пилип Пилипович - військовослужбовець 18 окремого мотопіхотного батальйону 28 окремої мотопіхотної бригади.
ДІХТЯР Олег Сергійович - курсант навчального курсу факультету.
ДОДОН Юрій Іванович - військовослужбовець 18 окремого мотопіхотного батальйону 28 окремої мотопіхотної бригади.
ДОРОГАН В’ячеслав Григорович - військовослужбовець 18 окремого мотопіхотного батальйону 28 окремої мотопіхотної бригади.
ДУДІК Сергій Олександрович - військовослужбовець 18 окремого мотопіхотного батальйону 28 окремої мотопіхотної бригади.
ДУДНІК Максим Володимирович - військовослужбовець 18 окремого мотопіхотного батальйону 28 окремої мотопіхотної бригади.
ЗОЗУЛЯ Руслан Анатолійович - командир катеру зв’язку «Коростень» дивізіону охорони і забезпечення Західної військово-морської бази Військово-Морських Сил Збройних Сил України.
ЗУБАРЄВ Сергій Аркадійович - військовослужбовець 18 окремого мотопіхотного батальйону 28 окремої мотопіхотної бригади.
ЗЯБРЕВ Сергій Анатолійович - військовослужбовець 18 окремого мотопіхотного батальйону 28 окремої мотопіхотної бригади.
ІЩЕНКО Валерій Іванович - заступник комісара Одеського обласного військового комісаріату – начальник відділу територіальної оборони.
КИСІЛЬ Юрій Михайлович - військовослужбовець 18 окремого мотопіхотного батальйону 28 окремої мотопіхотної бригади.
КОЗАЧЕНКО Олексій Леонідович - військовослужбовець 18 окремого мотопіхотного батальйону 28 окремої мотопіхотної бригади.
КОРНІЄНКО Геннадій Миколайович - військовослужбовець 18 окремого мотопіхотного батальйону 28 окремої мотопіхотної бригади.
КРАВЕЦЬ Сергій Олександрович - військовослужбовець 18 окремого мотопіхотного батальйону 28 окремої мотопіхотної бригади.
КРАВЧЕНКО В’ячеслав Борисович - військовослужбовець 18 окремого мотопіхотного батальйону 28 окремої мотопіхотної бригади.
КРАСОВСЬКИЙ Олексій Ігорович - військовослужбовець 18 окремого мотопіхотного батальйону 28 окремої мотопіхотної бригади.
КРІСТІЯН Федір Федорович - військовослужбовець 18 окремого мотопіхотного батальйону 28 окремої мотопіхотної бригади.
КУРОЧКІН Ігор Олександрович - військовослужбовець 18 окремого мотопіхотного батальйону 28 окремої мотопіхотної бригади.
КУЧМАН Павло Володимирович - військовослужбовець 18 окремого мотопіхотного батальйону 28 окремої мотопіхотної бригади.
ЛЕБЕДОВИЧ Андрій Богданович - військовослужбовець 18 окремого мотопіхотного батальйону 28 окремої мотопіхотної бригади.
ЛОПАТЮК Віталій Григорович - стрілець відділення охорони взводу охорони роти матеріально-технічного забезпечення Військової академії (м. Одеса).
МЕЛЬНИК Микола Володимирович - військовослужбовець 18 окремого мотопіхотного батальйону 28 окремої мотопіхотної бригади.
МИЛОСЕРДНИЙ Андрій Андрійович - військовослужбовець 18 окремого мотопіхотного батальйону 28 окремої мотопіхотної бригади.
МИХАЙЛОВ Дмитро Олександрович - військовослужбовець 18 окремого мотопіхотного батальйону 28 окремої мотопіхотної бригади.
НАРЛИ Степан Степанович - військовослужбовець 18 окремого мотопіхотного батальйону 28 окремої мотопіхотної бригади.
НОВИЦЬКИЙ Сергій Ігорович - військовослужбовець 18 окремого мотопіхотного батальйону 28 окремої мотопіхотної бригади.
ОРІХОВСЬКИЙ Дмитро Домінікович - військовослужбовець 18 окремого мотопіхотного батальйону 28 окремої мотопіхотної бригади.
ПЕНЗЕР Юрій Борисович - військовослужбовець 18 окремого мотопіхотного батальйону 28 окремої мотопіхотної бригади.
ПЕТРИК Сергій Васильович - військовослужбовець 18 окремого мотопіхотного батальйону 28 окремої мотопіхотної бригади.
ПОДЛІВАЙЛОВ Віталій Вікторович - військовослужбовець 18 окремого мотопіхотного батальйону 28 окремої мотопіхотної бригади.
РИНДІН Юрій Ігорович - офіцер інформаційно-аналітичного відділу командного центру штабу військової частини А2393 оперативного командування «Південь».
РОЩУПКІН Володимир Валентинович - військовослужбовець 18 окремого мотопіхотного батальйону 28 окремої мотопіхотної бригади.
САМОТЕЙ Олександр Пилипович - військовослужбовець 18 окремого мотопіхотного батальйону 28 окремої мотопіхотної бригади.
СЕРГУНОВ Олег Григорович - військовослужбовець 18 окремого мотопіхотного батальйону 28 окремої мотопіхотної бригади.
СЛАВИНСЬКИЙ Віталій Володимирович - військовослужбовець 18 окремого мотопіхотного батальйону 28 окремої мотопіхотної бригади.
СЛЮСАР Віктор Михайлович - військовослужбовець 18 окремого мотопіхотного батальйону 28 окремої мотопіхотної бригади.
СМІРНОВ Сергій Сергійович - начальник служби радіаційного, хімічного, біологічного захисту - начальник служби екологічної безпеки військової частини А0800 повітряного командування «Південь».
СОКОЛ Руслан Юрійович - військовослужбовець 18 окремого мотопіхотного батальйону 28 окремої мотопіхотної бригади.
СТОЯНОВ Владислав Степанович - військовослужбовець 18 окремого мотопіхотного батальйону 28 окремої мотопіхотної бригади.
СТРАТАН Володимир Юхимович - військовослужбовець 18 окремого мотопіхотного батальйону 28 окремої мотопіхотної бригади.
ТЕРЛЕЦЬКИЙ Ігор Петрович - військовослужбовець 18 окремого мотопіхотного батальйону 28 окремої мотопіхотної бригади.
ТИМОШЕНКО Олександр Валерійович - військовослужбовець 18 окремого мотопіхотного батальйону 28 окремої мотопіхотної бригади.
УКРАЇНЧУК Олексій Сергійович - військовослужбовець 18 окремого мотопіхотного батальйону 28 окремої мотопіхотної бригади.
ХАНИК Леонід Володимирович - військовослужбовець 18 окремого мотопіхотного батальйону 28 окремої мотопіхотної бригади.
ЧАЛИК Микола Георгійович - військовослужбовець 18 окремого мотопіхотного батальйону 28 окремої мотопіхотної бригади.
ЧЕРНЕГА Володимир Анатолійович - військовослужбовець 18 окремого мотопіхотного батальйону 28 окремої мотопіхотної бригади.
ШКОДА Сергій Вікторович - військовослужбовець 18 окремого мотопіхотного батальйону 28 окремої мотопіхотної бригади.
ЩЕРБАТИЙ Олександр Анатолійович - військовослужбовець 18 окремого мотопіхотного батальйону 28 окремої мотопіхотної бригади.

Нагороджені з нагоди відзначення Міжнародного дня інвалідів

ГОРБАТОВА Тетяна Іванівна - координатор соціальних програм Південноукраїнського регіонального центру молодих інвалідів.
КАРПІШИНА Надія Віталіївна - президент Південноукраїнського регіонального центру молодих інвалідів.
КЛИМЕНКО Марина Юріївна - координатор роботи проектів, технічний редактор Південноукраїнського регіонального центру молодих інвалідів.
КОЛЕКТИВ благодійної організації “Південноукраїнський регіональний центр молодих інвалідів”
За активну громадську діяльність, вагомий особистий внесок у справу чуйного відношення до інвалідів різних ступенів захворюваності, високий професіоналізм та з нагоди відзначення Міжнародного дня інвалідів.

Нагороджені з нагоди відзначення 24-ї річниці
Дня працівників прокуратури

КОВАЛЕНКО Іван Анатолійович - прокурор прокуратури Приморського району м. Одеси.
САМОЙЛЕНКО Максим Анатолійович - прокурор прокуратури Приморського району м. Одеси.
ФЕЩУК Олена Миколаївна - прокурор прокуратури Приморського району м. Одеси.
За зразкове виконання службових обов’язків, високий професіоналізм, бездоганну службу та з нагоди відзначення 24-ї річниці Дня працівників прокуратури.

Нагороджені з нагоди відзначення
150-річчя із дня заснування Одеської залізниці

ПУТЬ Михайло Романович - голова первинної профспілкової організації управління залізниці Державного підприємства “Одеська залізниця”.
ЧЕХОВСЬКА Тетяна Іванівна - старший електромеханік дільниці Одеської дистанції сигналізації та зв’язку Державного підприємства “Одеська залізниця”.
За сумлінну плідну працю на залізничному транспорті, професійну майстерність, творчу ініціативу, високі показники у роботі та з нагоди відзначення 150-річчя із дня заснування Одеської залізниці.

Нагороджені з нагоди відзначення Міжнародного дня інвалідів

НЕЖЕНЦЕВА Ірина Миколаївна - заступник голови Одеської міської організації інвалідів.
ШЕМАНСЬКА Лілія Олексіївна - член правління Київської районної
організації інвалідів.
За активну громадську діяльність, вагомий особистий внесок у справу чуйного відношення до інвалідів різних ступенів захворюваності, високий професіоналізм та з нагоди відзначення Міжнародного дня інвалідів.

Нагороджені з нагоди відзначення Міжнародного дня волонтерів

БІЛА Вікторія Григорівна - голова громадської організації «Волонтерська січ».
БОРГУЛЕНКО Тетяна Георгіївна - волонтер громадської організації «Родинний правопросвітницький клуб «Одеська мрія».
ГРЕКОВА Олена Костянтинівна - волонтер громадської організації «Волонтерська січ».
ДВОРНІКОВА Наталія Анатоліївна - член громадської організації «Родинний правопросвітницький клуб «Одеська мрія».
КАНЬ Олена Вікторівна - волонтер громадської організації «Волонтерська січ».
КОШЕЛЕВА Олена Юріївна - волонтер благодійної установи «Духовне відродження», приватний підприємець.
КРУЧИНІНА Наталія Володимирівна - волонтер громадської організації «Волонтерська січ».
МАСЛОВА Дар’я Сергіївна - волонтер громадської організації «Родинний правопросвітницький клуб «Одеська мрія».
РУСС Алла Валентинівна - волонтер громадської організації «Волонтерська січ».
СКАПРОВСЬКА Тетяна Анатоліївна - керівник волонтерської служби «Сотня Далії Северин».
ТІЩЕНКО Олексій Ігорович - волонтер громадської організації «Родинний правопросвітницький клуб «Одеська мрія».
КОЛЕКТИВ громадської організації «Родинний правопросвітницький клуб «Одеська мрія».
КОЛЕКТИВ благодійної організації «Фонд допомоги морякам «Асоль».
За відданість справі волонтерського руху, активну громадську і волонтерську діяльність, безкорисливу працю на благо процвітання добра і миру на землі, особистий внесок у надання соціальної допомоги незахищеним верствам населення та з нагоди відзначення Міжнародного дня волонтерів.

Нагороджені з нагоди відзначення Дня адвокатури

БАЛАШОВА Ольга Василівна – адвокат.
ГУЛЬКЕВИЧ Дмитро Олександрович – адвокат з індивідуальною адвокатською діяльністю.
КАЛАШНІКОВА Наталя Олександрівна - адвокат адвокатського об’єднання «Юридична консультація Малиновського району м. Одеси».
КОНОВАЛОВА Альона Віталіївна - адвокат адвокатського об’єднання «Центральна адвокатська контора м. Одеси».
КУДРІК Антоніна Григорівна - адвокат адвокатського об’єднання «Юридична консультація Малиновського району м. Одеси».
ПУЩЕНСЬКА Олена Анатоліївна – адвокат, який займається індивідуальною адвокатською діяльністю.
РОСТОМОВ Артур Роландович - адвокат, який займається індивідуальною адвокатською діяльністю.
За багаторічну плідну роботу щодо зміцнення законності та надання правової допомоги громадянам і юридичним особам, високий професіоналізм та з нагоди відзначення професійного свята - Дня адвокатури.



Нагороджені з нагоди відзначення Дня Сухопутних військ України

ДОМБРОВСЬКИЙ Дмитро Костянтинович - старший офіцер мобілізаційного відділу організаційно-мобілізаційного управління штабу військової частини А2393.
СЕРГЄЄВ Сергій Валентинович - командир військової частини А1283.
За зразкове виконання службових обов’язків, особистий внесок у підтримання високої бойової готовності військ, самовіддані дії, проявлені при захисті державного суверенітету України, вагомі досягнення у військовій справі та з нагоди відзначення Дня Сухопутних військ України.

Нагороджені з нагоди відзначення 95-річного ювілею із дня
заснування навчального комунального закладу
«Одеське театрально-художнє училище»

КАЧАЛОВА Ірина Олексіївна - викладач циклової комісії «Художньо-гримерне оформлення театрально-видовищних заходів» вищого навчального комунального закладу «Одеське театрально-художнє училище».
ЛУГОВИЙ Михайло Опанасович - методист вищої категорії вищого
навчального комунального закладу «Одеське театрально-художнє училище».
УСТИМОВ Михайло Аркадійович - заступник директора з адміністративно-господарської діяльності вищого навчального комунального закладу «Одеське театрально-художнє училище».
ТРУДОВИЙ КОЛЕКТИВ вищого навчального комунального закладу «Одеське театрально-художнє училище».
За багаторічну сумлінну працю з виховання молодих професійних кадрів, високу професійну майстерність, просвітницьку діяльність, вагомі творчі досягнення та з нагоди відзначення 95-річного ювілею з дня заснування навчального комунального закладу «Одеське театрально-художнє училище».

Нагороджені з нагоди Дня вшанування учасників ліквідації
наслідків аварії на Чорнобильській АЕС

СПЕНЕЙ Петро Валерійович - член громадського об’єднання “Одеське міське добровільне товариство “Союз-Чорнобиль”.
ШУТИЙ Володимир Антонович - член громадського об’єднання “Одеське міське добровільне товариство “Союз-Чорнобиль”.
За багаторічну активну громадську діяльність, сумлінну плідну працю, відданість справі благодійності, надання соціальної допомоги постраждалим від Чорнобильської катастрофи та з нагоди Дня вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС.




Нагороджені з нагоди відзначення професійного свята - Дня енергетика

ДМИТРИЩУК Володимир Михайлович - електромонтер з випробувань та вимірювань електротехнічної лабораторії Центрального району електричних мереж публічного акціонерного товариства «Енергопостачальна Компанія Одесаобленерго».
СПОТАР Олег Володимирович - керівник оперативно-диспетчерської групи Північного району електричних мереж публічного акціонерного товариства «Енергопостачальна Компанія Одесаобленерго».
ХАЄЦЬКИЙ Олег Михайлович - майстер виробничої дільниці групи приладів обліку Південного району електричних мереж публічного акціонерного товариства «Енергопостачальна Компанія Одесаобленерго».
За зразкове виконання службових обов’язків, сумлінну плідну працю, високі трудові досягнення та з нагоди відзначення професійного свята - Дня енергетика.

Нагороджені за перемогу у Всеукраїнському конкурсі
«Учитель року - 2015»

БІЛОКОНЬ Лариса Валеріївна - вчитель історії Одеської загальноосвітньої школи № 51 I-III ступенів Одеської міської ради Одеської області.
БУГРОВ Сергій Олександрович - вчитель предмету «Захист Вітчизни» Одеського навчально-виховного комплексу № 67 «Загальноосвітня школа I-III ступенів-ліцей» Одеської міської ради Одеської області.
ВЕРШИГОРА Надія Пантелеївна - вчитель математики Одеської загальноосвітньої школи № 18 I-III ступенів Одеської міської ради Одеської області.
ДЕНИСОВ Олег Володимирович - вчитель предмету «Захист Вітчизни» Одеської гімназії № 1 імені А.П. Бистріної Одеської міської ради Одеської області.
КРУГЛОВА Ганна Іванівна - вчитель історії та правознавства Одеської загальноосвітньої школи № 122.
ЛЕОНОВА Галина Олександрівна вчитель математики, заступник директора з виховної роботи Одеської загальноосвітньої школи № 43 I-III ступенів Одеської міської ради Одеської області.
МАГЕРА Ольга Василівна - вчитель англійської мови Одеського навчально-виховного комплексу «Гімназія № 2 - спеціалізована школа I ступеня з поглибленим вивченням англійської мови» Одеської міської ради Одеської області.
ПАВЛЕНКО Ольга Борисівна - вчитель англійської мови Одеського навчально-виховного комплексу № 49 «Спеціалізована школа - загальноосвітня школа I-III ступенів» Одеської міської ради Одеської області.
ПІСКУН Микола Миколайович - вчитель предмету «Захист Вітчизни» Одеського міжшкільного навчально-виробничого комбінату № 3 Одеської міської ради Одеської області.

ПОЛЯКОВА Діана Валентинівна - вчитель математики Одеського юридичного ліцею Одеської міської ради Одеської області.
СИДОРЕНКО Аліна Сергіївна - вчитель історії Одеської гімназії № 9
Одеської міської ради Одеської області.
ЧЕРВІНСЬКА Марія Євгенівна - вчитель англійської мови Одеської спеціалізованої школи № 50 I-III ступенів з поглибленим вивченням іноземних мов Одеської міської ради Одеської області.
За сумлінну плідну працю, вагомий особистий внесок у справу навчання і виховання підростаючого покоління та високу професійну майстерність.

Нагороджені з нагоди здобутого другого місця у дисципліні
«Гандбол» на Європейських іграх майстрів - 2015

БААДЖИ Петро Миколайович - гравець команди «Одеса».
ГАНЄВ ОЛЕКСАНДР - лікар команди «Одеса».
ГОРШКОВ Олександр Якович - гравець команди «Одеса».
ГРИНЕВЕЦЬКИЙ Сергій Рафаїлович - гравець команди «Одеса», голова громадської організації «Федерація гандболу Одеської області».
КАРАЧАБАН Олександр Миколайович - тренер команди «Одеса».
КАЩАЄВ Михайло Дмитрович - гравець команди «Одеса».
КОЖУХАР Олександр Михайлович - гравець команди «Одеса».
МАМОНТОВ Юрій Анатолійович - гравець команди «Одеса»
ОЗЕНБАШЛИ АДІЛЬ - воротар команди «Одеса».
САВЕЛЬЄВ Юрій Дмитрович - гравець команди «Одеса».
СОКОЛОВ Анатолій Володимирович - гравець команди «Одеса».
ЩУКІН Михайло Олексійович - гравець, капітан команди «Одеса».
За високі спортивні досягнення, проявлені наполегливість та самовідданість, вагомий особистий внесок у розвиток гандбольного руху і його популяризацію та здобуте друге місце у дисципліні «Гандбол» на Європейських іграх майстрів – 2015.

Нагороджені за досягнуті успіхи у виконанні завдань
цивільного захисту у 2015 році

АНТІПОВА Людмила Вікторівна - головний лікар комунальної установи «Міська поліклініка № 6».
БАСЕНКО Олена Костянтинівна - фахівець з питань цивільного захисту Одеського національного політехнічного університету.
БОРИСЕНКО Микола Іванович - фахівець з питань цивільного захисту Одеського державного аграрного університету.
БОБКОВА Марія Євгенівна - головний лікар комунальної установи «Міська лікарня № 8».
ГАЛАКТІОНОВ Геннадій Едуардович - начальник штабу цивільного захисту державного підприємства «Одеський авіаційний завод».
КРАВЧЕНКО Сергій Миколайович - заступник генерального директора товариства з обмеженою відповідальністю «Телекарт-Прилад».
КАРПЕНЧУК Олег Тимофійович - головний лікар комунальної установи «Міський психіатричний диспансер».
КРИВОВА Людмила Анатоліївна - директор Одеської загальноосвітньої школи I-II ступенів № 57 Одеської міської ради Одеської області.
ЛЯШЕНКО Олександр Володимирович - заступник голови Суворовської районної адміністрації Одеської міської ради.
ПРОЦЕНКО Руслан Ігорович - заступник начальника з цивільного захисту та надзвичайних ситуацій служби охорони праці, цивільного захисту та надзвичайних ситуацій філії «Інфоксводоканал».
ПОРТЯНКО Віталій Петрович - директор товариства з обмеженою відповідальністю «Міжнародний аеропорт Одеса».
РИБКА Олександр Володимирович - голова правління публічного акціонерного товариства «Одеснафтопродукт».
СКРИПНИК Юрій Миколайович - начальник штабу цивільного захисту залізничної станції «Одеса-Застава-1».
СУХИЙ Зіновій Степанович - начальник служби цивільного захисту комунальної установи «Міська поліклініка № 29».
УЛЬЯНЧЕНКО Віталій Миколайович - директор товариства з обмеженою відповідальністю «Укрлоудсистем».
За умілу організаторську роботу, наполегливість і відповідальність у благородній справі забезпечення безпеки населення та досягнуті успіхи у виконанні завдань цивільного захисту у 2015 році.




Керуюча справами О. Оніщенко



Страница создана:

Опубликована на сайте:

Полный адрес страницы:
01.02.2016 11:13

http://old.omr.gov.ua/

http://old.omr.gov.ua/ru/acts/committee/79724/