00:36:03   |   23 октября 2020   |   EN | RU | UA

webcam
Городские программы
Регуляторная политика
Публичные закупки
Международное сотрудничество
Одесса инвестиционная
Карта Одессы
Виртуальная Одесса
Кино об Одессе
Фотоальбом города
Городская символика
Театры Одессы
Музеи Одессы
Памятники Одессы
Парки Одессы
Одесский зоопарк
Гостиницы Одессы
Одесса туристическая
О городе
В помощь предпринимателям
Правовая консультация
Одесса в цифрах
Предприятия Одессы
Городской транспорт, схема
движения
Аварийные и справочные службы
Искать
Подписаться на новости
Результаты конкурса
на право аренды
помещения
(Аппеляционный суд)

Далее ОБЪЯВЛЕНИЯ
об электронном
аукционе

Далее Правила пропускного
режима в здание
Одесского горсовета

Далее ОБЪЯВЛЕНИЯ
о намерении
изменения тарифов

Далее ВАКАНСИИ
Далее/ Главная / Нормативные акты / Решения исполкома / №348 від 26.11.2015р.

№348 від 26.11.2015р.

Про заходи щодо ліквідації снігових заметів та ожеледиці на території м. Одеси в зимовий період 2015-2016 років

Рішення
виконавчого комітету
Одеської міської ради
№348 від 26.11.2015р.
Про заходи щодо ліквідації снігових заметів та ожеледиці на території м. Одеси
в зимовий період 2015-2016 років


Відповідно до статті 30 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статті 6 Закону України «Про дорожній рух», з метою забезпечення життєдіяльності міста, безпеки руху пішоходів та транспорту на магістральних вулицях, міжквартальних проїздах, тротуарах під час снігових заметів та ожеледиці в зимовий період 2015-2016 років виконавчий комітет Одеської міської ради

ВИРІШИВ:

1. Створити штаб з координації дій підприємств та організацій з ліквідації снігових заметів та ожеледиці та затвердити його склад (додаток 1).

2. Районним адміністраціям Одеської міської ради, департаменту міського господарства Одеської міської ради, управлінню дорожнього господарства Одеської міської ради, управлінню розвитку споживчого ринку та захисту прав споживачів Одеської міської ради, комунальним підприємствам «Міські дороги», «Одестранспарксервіс», «Одесміськелектротранс», керівникам підприємств та організацій усіх форм власності:
2.1. Забезпечити в зимовий період 2015-2016 років безпечний стан транспортних магістралей, міжквартальних проїздів, прибудинкових територій, тротуарів для руху пішоходів та транспорту згідно з переліком (додатки 2, 3, 4).
2.2. У першу чергу здійснювати очищення від снігу зупинок громадського транспорту, дощоприймачів, тротуарів та посипку піщано-соляною сумішшю проміжних та кінцевих зупинок, перехресть, спусків та підйомів.
2.3. Обов’язково здійснювати очищення вулиць та доріг від снігу до бордюрів.
2.4. Посилити контроль за придбанням підприємствами та організаціями всіх форм власності необхідної кількості сипучих матеріалів та прибирального інвентарю для створення безпечного руху пішоходів.

2.5. З метою запобігання утворенню снігових заметів та ожеледиці своєчасно здійснювати очищення від снігу тротуарів по всій ширині прибудинкових територій та майданчиків для сміттєзбірників зі згортанням снігу до пристовбурних лунок дерев.
2.6. Не допускати переміщення та перекидання сколотого льоду та снігу на проїжджу частину і ділянки зелених насаджень.

3. Доручити департаменту фінансів Одеської міської ради при формуванні проекту бюджету м. Одеси на 2016 рік передбачити кошти для оплати робіт з ліквідації снігових заметів та ожеледиці на території м. Одеси у зимовий період 2015-2016 років з урахуванням залучення сторонніх організацій, вказаних у додатках 2, 3 до цього рішення.

4. Рекомендувати підприємствам, установам та організаціям усіх форм власності до 30 листопада 2015 року підготувати до роботи дорожні, снігозбиральні машини та механізми, забезпечити їх необхідним обладнанням та паливно-мастильними матеріалами.

5. Комунальному підприємству “Міські дороги” доручити:
5.1. До 30 листопада 2015 року забезпечити ремонт та переобладнання снігозбиральних машин, навантажувальних механізмів та доукомплектування підмінним водійським складом.
5.2. Передбачити в плані використання бюджетних коштів на 2016 рік видатки на ліквідацію снігових заметів та ожеледиці на території м. Одеси.
5.3. Розпочати у 2015 році процедуру проведення конкурсних торгів на закупівлю послуги, яка б забезпечила ліквідацію снігових заметів та ожеледиці на території м. Одеси у 2016 році.

6. Управлінню патрульної поліції м. Одеси, комунальному підприємству «Міські дороги», районним адміністраціям Одеської міської ради до 30 листопада 2015 року перевірити готовність техніки та автотранспорту, наявність піщано-соляної суміші у будівельних, автотранспортних організаціях та на підприємствах міста, зазначених у додатках 2, 3, 4 до цього рішення.

7. Управлінню патрульної поліції м. Одеси у випадку випадіння рясних опадів у вигляді снігу рекомендувати обмежити в’їзд до міста вантажного автотранспорту на період проведення робіт з очищення міських вулиць.

8. Департаменту транспорту, зв’язку та організації дорожнього руху Одеської міської ради, комунальному підприємству «Спеціалізований монтажно-експлуатаційний підрозділ» після узгодження з управлінням патрульної поліції м. Одеси визначити місця та встановити дорожні знаки «Слизька дорога», «Обмеження швидкості» та інші, передбачені Правилами дорожнього руху, на спусках, підйомах, мостах та шляхопроводах.

9. Комунальному підприємству «Теплопостачання міста Одеси», філії «Інфоксводоканал» ТОВ «Інфокс» під час виконання аварійних робіт забезпечити оперативне усунення наслідків ожеледиці, що утворилася внаслідок течій.

10. Комунальним підприємствам «Одесміськелектротранс», «Міські дороги», організаціям та підприємствам, залученим для очищення транспортних магістралей від снігових заметів та ожеледиці, встановити з 01 грудня 2015 року цілодобове чергування відповідальних працівників та техніки.

11. Районним адміністраціям Одеської міської ради, управлінню розвитку споживчого ринку та захисту прав споживачів Одеської міської ради, департаменту муніципальної безпеки Одеської міської ради, комунальному підприємству «Одестранспарксервіс» згідно з Правилами благоустрою території міста Одеси:
11.1. Визначити перелік заходів, зокрема щодо проведення роз’яснювальної роботи, підготовки інвентарю, придбання піщано-соляної суміші та ін., з ліквідації снігових заметів, що здійснюватимуться торговельними підприємствами, установами та організаціями всіх форм власності, розташованими на території районів, і розробити механізм їх реалізації.
11.2. Здійснювати контроль за прибиранням снігу та ожеледиці торговельними підприємствами, установами та підприємствами всіх форм власності, розташованими на території районів, на тротуарах, зупинках громадського транспорту, автостоянках та парковках для створення безпечного руху пішоходів.

12. Районним адміністраціям Одеської міської ради, департаменту освіти та науки Одеської міської ради розробити схеми закріплення територій районів міста Одеси за навчальними закладами та підприємствами всіх форм власності.

13. Районним адміністраціям Одеської міської ради створити районні штаби з координації підприємств та організацій з питань ліквідації снігових заметів.

14. Районним штабам, управлінню з питань взаємодії з органами самоорганізації населення Одеської міської ради, керівникам органів СОН визначити перелік заходів (у тому числі проведення роз’яснювальної роботи, підготовка інвентарю, придбання піщано-соляної суміші та ін.) з ліквідації снігових заметів, що мають бути виконані мешканцями мікрорайонів, та розробити механізм їх реалізації.

15. Визначити наступні місця складування снігу, що вивозиться з площ та магістральних вулиць:
- Київський район – майданчик за станцією біологічного очищення «Південна»;
- Малиновський район – 6-ий кілометр Овідіопольської дороги;
- Приморський район – вул. Балківська, «Буферний ставок»;
- Суворовський район – уздовж Об’їзної дороги в напрямку полів зрошення.

16. Гідрометцентру Чорного та Азовського морів заздалегідь надавати прогноз погоди комунальному підприємству «Міські дороги» (тел.: 700-18-12, 778-00-28) щодо можливих снігових заметів та ожеледиці на території м. Одеси в зимовий період 2015-2016 років.

17. Департаменту інформації та зв’язків з громадськістю Одеської міської ради оприлюднити це рішення в засобах масової інформації.

18. Контроль за виконанням цього рішення покласти на міського голову Труханова Г.Л.Міський голова Г. ТрухановКеруюча справами О. Оніщенко

 

ДОДАТКИ 

  

 

Рішення виконавчого комітету Одеської міської ради №348 від 26.11.2015 оприлюднено в газеті «Думська площа» (додаток до газети «Одесский вестник») №50 від 11.12.2015Страница создана: 30.11.2015 16:30
АДМИНУСЛУГИ
Далее РЕГИСТРАЦИЯ
В ОДЕССЕ

Далее

ОПОВЕЩЕНИЯ
- перекрытие дорог
- отключение
свет / вода / газ

Далее 11 февраля 09:00
аппаратное совещание
прямая трансляция

Далее 8 февраля 15.00
«Дерибасовская 
угол Ришельевской»

Далее 8 февраля 15:00
кают-компания
«Морская библиотека»

Далее до 29 марта
закупка квартир

Далее 17 февраля 16:00
концерт «Благословляю все, что было…»

Далее Конкурс «Творча молодь 
Одещини 2019»
прием заявок
до 11 марта
Далее 28 февраля в 11:00
ИСПОЛКОМ

Далее до 9 февраля 
выставка 
Г. Крижевского
"Влюбленный в жизнь"

Далее 13 марта в 10:00
СЕССИЯ ГОРСОВЕТА

Далее ГРАФИК ЗАСЕДАНИЙ 
депутатских комиссий

Далее с 7 по 8 сентября 
«Oceanman Odessa-2019»

Далее Местные инициативы
Сбор подписей

Далее
ВЫБОРЫ
Далее ПРАВИЛА ПОВЕДЕНИЯ в чрезвычайных ситуациях
Далее ЦЕНТР ЗАНЯТОСТИ
ТРУДОУСТРОЙСТВО
переподготовка кадров

Далее Г Р А Ф И К
приема граждан
2019 год

Далее МЕСТНЫЕ НАЛОГИ
2019

Далее ОСМД ОДЕССЫ
Далее Разработка концепции развития Центрального исторического ареала Одессы
Далее Выставки и ярмарки
в 2019 году

Далее ГЕНПЛАН ОДЕССЫ
Далее ЭНЕРГОСБЕРЕЖЕНИЕ
Получение компенсации по кредитам
на энергосберегающие
мероприятия

Далее Реестр общественных и благотворительных организаций г. Одессы
Далее ДОСТУП К ПУБЛИЧНОЙ ИНФОРМАЦИИ
Далее ЛИЦАМ С ИНВАЛИДНОСТЬЮ
работа транспорта,
информационные материалы

Далее Молодежный совет
Далее Т А Р И Ф Ы
Далее Пенсионный фонд Украины в районах Одессы
Далее